VIEW Si të Lose një Guy në 10 ditë

Author: | 2018/08/23

Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)

  • Kate Hudson
  • Matthew McConaughey
  • Kathryn Hahn
  • Annie Parris
  • Adam Goldberg
  • Thomas Lennon
  • Michael Michele
  • Shalom Harlow
  • ...

Ajo - i ri dhe plot gazetarit ambicie, ai - agjent narcissistic publicitet. Pasi personazhet janë futur gjatë partisë, dhe familjaritet zhvillohet në një marrëdhënie. Takimi, në shikim të parë, duket një rastësi. Asnjë nga personazhet nuk e di se çfarë u përfshi në këtë aventurë. Shumë shpejt, Andy Anderson, një gazetar nga edicioni popullore femra, do të bëhet vajza më interesante dhe sexy në një tmerrësisht tekanjoze dhe të padurueshme sidomos. I dashuri i saj newfound Benjamin Barry do të duhet të punojnë shumë për të mos ikur në rastin e parë. Gjë është se Andy fituar caktimin zbavitëse editoriale: shkruani Stuff gjitha gabimet klasike që gratë bëjnë në marrëdhënie. ardhmja Titulli artikull - "Si të Lose një Guy në 10 ditë." Që të përfshihen në këtë eksperiment të çmendur Andy shtyrë të dashurën, përgjithmonë u përplasur me dështim dashuri. Çështja tjetër e revistës është botuar për dhjetë ditë, dhe personazhi kryesor ka për të përmbushur këtë afat. Një çështje e prioritetit - për të gjetur një djalë i mirë, №2 detyrë - për të siguruar që ai ngut mori larg nga këmbët tuaja. Vetëm një gjë Andy nuk e di Benjamin nuk është afruar vetëm e saj në një parti. Jo më pak ambicioz se Anderson, ai do të udhëheqë projektin reklamat, por vetëm bosi nuk beson në fuqinë e saj. Desperate, Barry përfundon me kreun e një bast: në qoftë se ai ra në dashuri me veten e tij për 10 ditë, çdo vajzë, projekti shkon tek ai. Konkurrentët e kënaqur menjëherë tregojnë për Andy. Benjamin tani është i detyruar për të vënë të gjitha vagaries e mikut të saj, por ndryshe do të humbasin kontratën. Koha kalon, dhe marrëdhëniet e personazheve kryesore të shkuar më larg ... A ka një ndjenjë të fortë të vendit, ku çdo gjë është ndërtuar mbi një gënjeshtër?

Ajo do të jetë interesante:   Si të kthehet në pjesën e përparme jack kufjeve panel në Windows 10

Shikojnë në internet Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003) në cilësi të mirë

Ankesa?

Si të Lose një Guy në 10 ditë (2003) »KINOGO.BY

Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)
Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)

Filmi "Si të Lose një Guy në 10 ditë", - komedi të lehtë zbavitëse përshkruar rrethanat e pabesueshme në të cilat të dy karierist energjik i ri papritur bie në dashuri, pavarësisht nga fakti se ai nuk është përfshirë në planet e tyre. Ajo - një gazetar i cili ëndërron një punë më serioze, dhe do të bëjë asgjë për hir të rritjes shkallë të korporatave. Ajo ka vetëm pak më shumë se një javë që do të dalë në një artikull në lidhje me dritën që është e nevojshme për të bërë vajza të dashurin e saj vetë të kërkuar për të lënë të saj. Në letër me cilësi të lartë nëpër një periudhë kaq të shkurtër kohe shtrirë në zyrën e redaktorit, një gazetar vendos të provoni të gjitha mënyrat për të shmangur djalë në përvojën personale. Por, për këtë është e nevojshme që të bie në dashuri para dikujt.

Gazetar Andy Anderson pafat, kur ajo zgjedh midis gjithë njerëzve për "ekseprimenta" e tyre të ri shpallje agjent Benjamin Barry. I riu u takua e saj, ajo ka për qëllim të kundërt. Ai argumentoi me kokë, se në dhjetë ditë mund të bëjë çdo vajzë të bie në dashuri me atë një herë dhe për të gjithë. Të dy personazhet janë duke u përpjekur shumë për të arritur qëllimet e tyre, dhe nuk kanë ndërmend të heqin dorë. roman të shkurtër në bazë të gënjyer të ndërsjellë, nuk është shenjë e mirë, dhe rezultati përfundimtar përfundon drama e menjëhershme për të dy prej tyre. Ata papritmas e kupton se bie në dashuri për të vërtetë, dhe ata nuk kanë asgjë të bëjnë me kontestet eksperimente dhe parimet e mëparshme e jetës.

Genre: Comedy, Romance

Shih Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003) në internet në cilësi të lartë për të lira.

Ajo do të jetë interesante:   PUMP me palestër çfarë është ajo

Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)
Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)

Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)
Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)

Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)
Si të Lose një Guy në 10 Ditët (2003)

të fillojnë të shikuar

Para se të largohen (2015)
Para se të largohen (2015)

Darka për Schmucks (2010)
Darka për Schmucks (2010)

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *