ROSES nga gjethet duart tuaja

Author: | 2018/08/27

Amazing vjeshtë buqetë me gjethe panje

ROSES nga gjethet TIJ WORKSHOP dorë - VSEHOBBY.RU

Gjethet vjeshtë mund të krijojë një buqetë të bukur me lule delightfully! Kjo Objekti origjinale të përkryer përshtaten hapësirë ​​tuaj dhe të jetë i sigurt për të kënaqur ata të cilëve ju paraqesim një buqetë të tillë të ndritshme! Vjeshtë na jep një shumë të ngjyrave, dhe ka gjithmonë mundësi për të bërë diçka interesante!

DIY - ROSES nga gjethet https://youtu.be/lEIEzsrDcM8

DIY: EASY dhomë ornament! Dekor dhomë me duart tuaja? ? ? Https :? //www.youtube.com/watch v = TGpKD ...

https:? //www.youtube.com/watch v = MoG8g ...

APPLE Bulk PIROG- recetë! byrek shumë e shijshme mollë! https:? //www.youtube.com/watch v = _8oUR ...

karrota Korean! Shumë e shijshme dhe sallatë të shëndetshme!? ? ? Https :? //www.youtube.com/watch v = Y7_fE ...

supë shumë e shijshme në MULTIVARKEhttps :? //www.youtube.com/watch v = yORVb ...

DIY se si për të dekoroj dhomë? ? ? https:? //www.youtube.com/watch v = MoG8g ...

Lule nga kaseta satiny / DIY Easy Bëni Magic Flower, Tutorial / Lulet e saten fjongo

https:? //www.youtube.com/watch v = rxbr3 ...

ESLI love me? ? ? Guessing në një kuvertë të 36 kartave https:? //www.youtube.com/watch v = lk_Hw ...

Instagram: //instagram.com/anysvetlove

BK //vk.com/id333409000

facebook https://www.facebook.com/any.svetlove

twitter https://twitter.com/AnySvetlove

Pinterest https://ru.pinterest.com/Anysvetlove/

Google https: //plus.google.com/u/0/111671440 ...

Periscope https://www.periscope.tv/anysvetlove

Regjistrohu për video të re: https: //www.youtube.com/channel/UCYL8 ...

Master Class: ROSES nga gjethet - YouTube

Lule nga gjethe panje. SI TË Roses i panje lë ...

Një trëndafil nga Panje lë. Si për të bërë një lule. Vjeshta na dha materiale të mrekullueshme natyrore për të bërë vepra artizanale unike me duart e tyre - gjethe rënë nga pemët gjethet në vjeshtë të madhësive të ndryshme dhe me forma të dashuroj, të cilat ne do të përdorin për të bërë lule të bukur në formën e trëndafilit.

Ju mund të bëni disa nga këto lule, të mbledhur një buqetë dhe e vënë atë në një tas të vogël të gjerë - do të bëjë një qendër të madhe kompozicionale për dhomën tuaj

Ajo do të jetë interesante:   SI TË BËJE kimchi lakër NË SHTËPI

https:? //www.youtube.com/watch v = T_Gmo ...

Faleminderit për shikimin e video të tonë!

Subscribe në kanalin tonë:

https:? //www.youtube.com/c/MasikBon su ...

Programi ynë Affiliate VSP Group https://youpartnerwsp.com/join?102059

ROSE e gjethet në vjeshtë! HANDS vet! Ngjyrat e vjeshtës ...

Përshëndetje të gjithëve! ju falënderoj për vizitën kanalin tone!

Sot ne do të përmbushë trëndafilat e gjethet në vjeshtë, në rastin tim është një pjesë e thupër!

Gjethet në vjeshtë janë të bukura, ngjyra të pasura vjeshtë, kështu që le të mbajtur ato në dimrin e ardhshëm!

Për ne nga buqeta tonë po bëhet më i ngrohtë!

Ne do të duhet të thupër fletë, zam, fije.

https://vk.com/angeleriya ne jemi në kontakt

https://youpartnerwsp.com/join?20026 - programi im Filialin!

http: //www.youtube.com/channel/UCscuh ...

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *