DHURATAT për mom DUART VET

Author: | 2018/08/28

Kurse falas në manikyr! Kurse falas dhe punëtori për manikyr dhe pedikyr, kujdes gozhdë! Come on! Kurse në onlaynKursy MoskvePrepodavateliRaboty masterovmasterakrasoti.ruSkryt Ads
7 teknika sekrete decoupage! Pagesë Shkarko Top seminare ndërkombëtare University decoupage newdirections.ruSkryt Ads
Olivier klasik recetë Olivier fotoRetsept me klasike foto , sallatë e shijshme, me gjithë shpirt dhe të ndritshme, kuzhinier prostomaster-recipes.comSkryt Ads

Mom - personi më i shtrenjtë për secilin prej nesh. Mos harroni të marrë kujdesin e saj dhe të bëjë dhurata jo vetëm në pushime, por edhe në ditët e tjera. Besoni mua, ajo do të jetë tmerrësisht e këndshme. Dhe ne kemi përgatitur për ju disa ide, ndër të cilat ju jeni të sigurt për të gjetur diçka interesante për nënën e tij.

dekoratave elegant

Nëse mom tuaj - një grua që e do rroba të bukura dhe bizhuteri, atëherë pse nuk e bëjnë diçka origjinale për të? Është me të vërtetë një ide e madhe, e cila nuk kërkon aftësi të veçanta. Vetëm ndiqni udhëzimet në foto dhe të frymëzojë të tjerët shembuj.

gjerdan në modë

Për të bërë një dekoratë të tillë, të përgatisë materialet:

 • Ribbon;
 • Zinxhirët e trashësi të ndryshme;
 • bllokohet karabinë;
 • unaza;
 • pincë;
 • ngjitës.

Zam në buzë të shiritit për lidhjen e parë të zinxhirit dhe një bandë e madhe e të gjithë gjatësinë. Ne rregulluar buzë të shiritit me zam.

E njëjta përsëritur në anën tjetër të zinxhirit.

inherit;">Duke vënë buzë të një lidhje të mëdha zinxhir me skajet e zinxhirit të mesme duke përdorur bllokohet parakohshme. Ne jemi duke e bërë përdorimin e unazave.

dekoratë të bukur në një grup dhuratë!

gjerdan verës

zinxhir gjerdan elegant

rrathë romantike

Bracelets në një stil detare

një palë vathë të modës

dekoratë femërore

gjerdan mbrëmje

zinxhirët byzylyk

dhuratë e kuzhinës

Mami i cili gëzon pjekje dhe përgatitjen e ushqimit do të vlerësojmë dhuratën kuzhinës. Të kujdeset për çdo gjë veten dhe të bëjë një grup, e cila është e gjitha që ju nevojitet. Dhe dekoratë origjinale do të bëjë dhuratë edhe më të bukur.

Lover e çaj, kafe ose lëng gjithashtu mund të krijoni kuti tematike me përbërës të shijshme.

kujtime të mrekullueshme

ajo është fëmijët e saj - dhurata më e mirë për çdo mom. Prandaj, ju mund të bëni duart tuaja një kornizë të bukur foto duke përdorur një dekor të ndryshëm.

Edhe fasule kafe dhe pasta të mbuluara me llak ari, mund të duken të vërtetë tërheqëse.

rruaza të bukura dhe gurë do të transformojë një kuti të thjeshtë në diçka të vërtetë i vlefshëm.

Frame me Clothespins - kjo është me të vërtetë një alternativë e mirë dhuratë për mom. Pas të gjitha, ju mund të ndryshojë fotot përbashkëta ose shtoni të reja.

Të papritur nënën e tij, ju mund të përparuar për të gjetur fotografi të bukura së bashku dhe paraqesin ato me një foto ose kornizë.

Një tjetër mënyrë për të dhënë mami kujtime të mrekullueshme - për të bërë një album për të. dekor të bukur, fotografi interesante nënshkrim - besoni mua, të gjithë do të jenë shumë të vlefshme për të.

lule dekorative

Për nënën krijues që e do dekor në shtëpi dhe për të krijuar rehati, është e mundur për të paraqitur një lule dekorative. Qep ato është shumë e thjeshtë, dhe në qoftë se ju përdorni ngjyra të ndritshme, një përbërje e tillë do të dekoroj dhomë në çdo kohë të vitit.

kuti Beauty

Ndonjëherë në jetën e përditshme dhe me shqetësimet e ndryshme, nënat harrojmë për veten e tyre. Ne ofrojmë për të mbledhur një dhuratë të tillë që do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të bëjë kohë për veten tuaj. Për ta bërë këtë, plotësoni në kutinë me mjete të ndryshme për trupin dhe kujdesin e fytyrës.

Nga rruga, ju mund të bëni të pazakonta bomba vaske dhe sapun duart. Dhe të jetë i sigurt për të vënë në një sërë qiri bukur aromatike. E gjithë kjo do të jetë në dispozicion për një të qetë, mbrëmje relaksuese.

filxhan të bukur me një mbishkrim interesant gjithashtu mund të jetë një plotësues për kuti. Pas marrjes së një dush nuk është i plotë pa një filxhan të shijshme çaj.

Çfarë duhet të bëni në e tyre dekor gota e veta, përdorin ngjyra akrilik. Ata janë shumë të ndritshme dhe nuk janë të prirur për venitje. Prandaj, ky produkt do të ju lutemi nënën tënde për një kohë të gjatë.

Skeda për librin

Një dashnor i vërtetë i romaneve, klasike dhe zhanret e tjera të letërsisë duhet patjetër të japë një kujtesore për libra. Në shikim të parë kjo mund të duket se kjo është një shfaqje shumë e thjeshtë. Kjo është pjesërisht e vërtetë, por në qoftë se ju përdorni atë për të krijuar një kadife bukur, atëherë kjo tab do të duket luksoze.

Për nevojën e saj të prodhimit:

 • fjongo kadife;
 • clips dekorative;
 • unaza;
 • karficë zbukurimi ose element tjetër dekorativ;
 • pincë.

Matni gjatësinë e kërkuar të tab.

Me ndihmën e pincë për të lidhur një fjongo kadife me clips dekorative.

Ne kemi vënë mbi unazat pirg.

Bashkangjit të elementit kaçurrel dekorative.

Beautiful smerald hedhjen

tab Sweetheart për libra nga shajaku

kartela origjinal

kartolinë e bukur

Që nga fëmijëria dhurata kryesor për mami u konsiderua card. Sigurisht kjo nuk është e nevojshme për të pikturuar ngjyra apo blerjen në dyqan. Jini veten dhe të bëjë diçka me të vërtetë të mrekullueshme për nënën e tij të dashur. Besoni mua, ajo pa dyshim do të vlerësojmë përpjekjet tuaja dhe do të përjetojnë ndjenjat më të ngrohta.

Përdorni dekoratë shtesë në formën e dantella, shirita të bukura, lule dekorative dhe gjëra të tjera të vogla. Por më e rëndësishmja - kjo është karta Wish në brendësi të një fjalë të bukura dhe të këndshme.

Ajo do të jetë interesante:   dekor Faqja duart nga materiale skrap

kek me xhenxhefil

ëmbëlsira të shijshme, bërë me duart e veta - kjo është me të vërtetë një ide e mirë për dhuratë mama. Produktet e bukur dhe e shijshme, paketimi pazakontë - e gjithë kjo do të bëjë përshtypje të sakta. Për më tepër, nëna ime do të jetë një shans i madh për të vlerësuar aftësitë tuaja gatim.

Bëni një marrëveshje të pazakontë lules nga kek me xhenxhefil për të bërë një dhuratë shumë origjinale.

Delikate, buqetë elegante e kek me xhenxhefil duket me të vërtetë e madhe.

Përbërja në Kvilling artit

Filigran me letër - është një art, përmes të cilit ju mund të krijoni kompozime mahnitëse, piktura të bukura dhe sende të pazakontë. Kjo është arsyeja pse gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të përzihen në to. Ne gjithashtu ju ofrojmë të provoni diçka të re dhe për të krijuar për të ëmën një pamje të bukur. Ajo do të dekoroj shtëpi dhe gjithmonë do të kujtoj për ty.

Përbërja në hije të butë

Një kartë të vogël me teknikat dekoratë në Kvilling

Siç mund ta shikoni, për të kënaqur nëna ime një dhuratë, ju mund gjithmonë të. Ju duhet vetëm një përpjekje të vogël për të bërë duart e tyre diçka të vërtetë i vlefshëm. Ndjehen të lirë për të përpiqen për të zbatuar idetë e paraqitura në jetë dhe të ndajnë sukseset e tyre në komente.

Dhe ju bëjnë dhurata për mom me duart tuaja?

Bëni një dhuratë për nënën DUAR ditëlindjen, ...

Çfarë për të dhënë mom? Mjeshtëri mami me duart e tyre për një ditëlindje, Ditën e Nënës, 8 mars nga gazeta MK

Miq, të mirëpritur!

Ne Alinochka, vendosur për të krijuar një kanal të ri, vepra artizanale me fëmijët!

Unë kam qenë shumë me fat me Alinochka, nga moshë shumë të re ajo ishte e interesuar në të gjitha llojet e zanateve atë që unë u angazhuar. Ne kishim qepi, thurur, pikturuar, gdhendur, skalitur ... .. dhe këtu është rezultat, ju mund të shihni kanalin e saj: https: //www.youtube.com/channel/UCd28 ....

Gjëja kryesore nuk është për të vënë kornizën dhe kufijtë për fëmijën, që është e mundur, është e pamundur. Çdo gjë është e mundur, e cila çon në një interesante, rezultatet e sy-infektues. Dhe ne do të ju tregojnë veprat tona Video.

psikologët e fëmijës besojnë se një vit e gjysmë, fëmijët duhet të jepet në dorë bojë, lapsa, crayons dhe balta. Pas të gjitha, për zhvillimin harmonik të individit është e rëndësishme për procesin krijues vetë, jo rezultat ideal.

Miqtë, shikoni në videon tonë!

Regjistrohu për zanatet tona channel me fëmijë: https: //www.youtube.com/channel/UCyZA ...

Duart VET dhurata për mom, foto. ÇFARË TË sotme ...

Çfarë duhet të japë për një ditëlindjen?

Gifts me duart e tyre për mom dhe të dashur: idetë, photos

Pra, çfarë për të dhënë ditëlindjen e një të dashur dhe të dashur?

Për starters, qoftë për të dhënë, pastaj - nga zemra, nga zemra! Të përjashtuar, si një opsion, template, dhurata universale. Nëse ju zgjidhni ndonjë dhuratë, duke përfshirë edhe ato të bëra me duart e veta, mos harroni qëllimin final - për të dhënë gëzim, për të mbajtur një kujtesë të mirë, të mësojnë dashurinë dhe vëmendjen tonë. Dhe jo në momentin e fundit të fillojmë të shikojmë për një dhuratë, dhe paraprakisht, përpunuar, duke marrë parasysh mundësitë financiare. Megjithatë, mos harroni t'u jepni dhurata të shtrenjta marrë vetëm njerëzit e afërt, miq - pak më e lehtë. Dhe kur zgjedh një dhuratë, është e dëshirueshme për të marrë në konsideratë mosha, profesioni, karakteri.

Për tifozët e dhurata të bëra me duart e tyre, këtu janë disa ide interesante.

çfarë për të dhënë për ditëlindjen

Ideja origjinale për kujtimet bukur e fotografive dhe shënimeve

çfarë për të dhënë për vitin e ri

Dhurata Birthday - origjinale, të thjeshta në dizajn, dhe natyrisht, të bukur. Me një fjalë - për shpirtin!

Ideja origjinale për një dhuratë: fotoramochka

një dhuratë me duart e tyre për ditëlindjen e tij

Delicate Tulip - brenda është e mundur për të kombinuar një shënim romantike apo një surprizë të vogël stoli

një dhuratë me duart e tyre për ditëlindjen e tij
fotomasterklass hap pas hapi (imazhet janë zgjeruar me një klik të miut):

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhuratë të pazakontë me duart e tyre nga materiale natyrore

një dhuratë me duart e tyre për ditëlindjen e tij
foto interesante, origjinale dhe e pazakontë në hartimin e:

një dhuratë me duart e tyre për ditëlindjen e tij

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

Ajo është e pastels (crayons dylli), dhe me një tharëse flokësh, ju mund të shikoni qartë hap pas hapi foto:

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

kolazh romantike e kujtimeve

një dhuratë me duart e tyre për ditëlindjen e tij

Versioni origjinal në një djalë dhuratë:

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

Një disa ide më shumë për dhurata dashurën

Më shumë ide dhuratë

Kartë origjinale për tuaj të preferuar:

Pritini në bazë të skemës, për të kuptuar se nuk është e vështirë:

dhuratë ditëlindjen me duart e veta

dhuratë ditëlindjen me duart e veta

trëndafila të pazakonta mund të bëhet me duart tuaja dhe fshihi në dhuratën e fshehur ose goodies -sladosti :-)

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

dhurata ditëlindjen me duart tuaja

Ky është një opsion i tillë për një dhuratë, për shembull, bizhuteri apo bizhuteri. Së pari, të bëjë një kartolinë, dhe pastaj dhe është paraqitur në një mënyrë origjinale.

dhurata ditëlindjen me duart tuaja
Fëmijëve dhurata ditëlindjen:

-applikatsiya Cute card

dhuratë ditëlindjen me duart e veta

Card për friends-)

dhurata ditëlindjen me duart tuaja
Dhe kjo është një dhuratë për mom -syurpriz:

Në mes, ju mund të bëni ndonjë surprizë, i pakufizuar))

udhëzim Poshagovoya.

GIFT nga nëna e vajzës së DUART VET

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta
Ide dhuratë për gratë

Prindërit bëjnë aq shumë për fëmijët e tyre dhe të përpiqen për të kënaqur ata të gjitha festat, duke vënë në dhurata shpirt. Moms dhe Dads janë të kënaqur kur ata e shohin të njëjtat shenja të vëmendjes në kthim. Ky artikull përmban një të mirë ide dhuratë për një ditëlindje ose më 8 mars. Daughter me duart e tyre mund të përgatisë një surprizë për mom dhe të japë një trajtojnë të vërtetë.

dhurata shijshme

surprizë e kuzhinës

Nëse ka kohë dhe imagjinatës për të krijuar kryeveprat shërbëtores, pastaj të shkoni në kuzhinë dhe të përpiqen për të gatuaj diçka të pazakontë. Ajo do të jetë shumë e tenderit dhe dhuratë prekëse. Për shembull, ju mund të përgatisë pasta, të tilla si ëmbëlsira ose pies. Ajo është gjithashtu një ide e mirë për të ndaluar për një drekë të shijshme apo darkë. Sot nuk është një problem për të gjeni receta të testuar në internet ose në faqet e Cookbooks dhe revista. Mami do të vlerësojmë përpjekjet tuaja dhe të shohim dëshirën për të qenë një zonjë e mirë, ajo është shumë e bukur.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

cake shtëpi

buqetë karamele

Zgjidhja origjinale për çdo festë - kjo është një bandë e karamele. Nuk është e vështirë për të bërë përbërjen e materialeve në dorë dhe ëmbëlsirat preferuar. Buqetë mund të bëhen nga ëmbëlsirat apo Kinder Surprise. Është e mjaftueshme për të mësuar se si të bëjnë lule të bukura letër. Në secilën prej tyre ne kemi vënë një pjesë të karamele, dhe mos harroni për të vendosur një buqetë në një këmishë të ndritshme. Për të bërë përdorimin e mirë të letrës valëzuar ngjyrë. Gjëja kryesore është se përbërja e tyre dukej si një krah i luleve. Mami do të jetë i befasuar këndshëm për të marrë një dhuratë të tillë të ëmbël bërë nga fëmijën e saj.

Ajo do të jetë interesante:   kontakte DYJA VATSAPE bllokuara

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

stand Candy

Dhuratat

Kolazh i fotografive

kolazh Cute nuk kërkon koston do të lutem nëna ime, duke kujtuar vatër familjare, dhe momentet më të gëzuar në jetë. Shikoni në albumin e familjes për shumë vite dhe të zgjidhni të shtëna të mirë, të bëjë prej tyre foto origjinale dhe vendoseni në kuadër. Si bazë ne mund të marrë kornizë kompensatë, apo blerjen e një fletë letre. Mami të lumtur për të ul receptorin e telefonit në një kolazh mur do të jetë jashtëzakonisht mirënjohës për këtë shenjë të vëmendjes nga vajzës së saj.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

photo Collage

film

Sot, çdokush mund të krijojë një film interesant nga copa e video ose fotografi. Shkarko software për instalim me aftësinë për të shtuar tituj dhe efekte speciale për të bërë video të cilësisë së lartë me të vërtetë. Mundohuni të rritet materialin në mënyrë që filmi përfunduar ishte një dinamik, të gjallë dhe interesante. Zgjidhni fotot dhe videot në përputhje me temën e festës. Filmi juaj do të jetë një prerje e një video ose një panoramë të fotove me të tranzicionit. Nëse kjo është 8 mars Dita e Nënës, mos përqëndrohet në feminitet dhe cilësi të nënës, ditëlindja e materialit duhet të vendoset në mënyrë kronologjike, për nevojën e fotografive profesionale pushime për të punuar, i cili pasqyron arritjet e ndryshme.

Dhurata për shpirtin

punë i pakualifikuar

Ju mund të jepni artizanale Mami dhe ajo do të jetë shumë i lumtur. Për shembull, dekoroj arkivol apo qirinj, bëni vetë kornizë tuaj foto, zinxhir kryesore, byzylyk sferë e cila, në rastin për telefon, bojë ose djegur shëndoshë bordit. Një ide shumë e thjeshtë - një shtëpi i bërë card dekoruar në teknikat quilling.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

byzylyk bead me fluturat

panel

Fus bazën për një panel, një ngjitës të mirë dhe materiale të bukur - kjo mund të jetë degë, gurë, gjethe të thata dhe lule, predha, dhe elemente të tjera natyrore. Përbërja përkryer dekoroj e brendshme.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

panel

foto

Lidhu menduarit krijues, imagjinatën dhe aktivizoni pikturë shkruar në kanavacë. Për të marrë një surprizë të plotë, nuk tregojnë punën tuaj të artit në momentin e dorëzimit. Mundohuni për të nxjerrë në teknika të ndryshme dhe të zgjidhni atë që të punojnë më mirë.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

foto

Bukuri Gifts

bizhuteri

Nëse keni aftësitë e duhura, atëherë shpik bizhuteri bukur. Për shembull, ju mund të bëni një byzylyk, vathë, dora bërë nga temat ose rruaza, zinxhir apo gjerdan. Sot ju mund të bleni çdo gjë që ju duhet në dyqan, dhe ide konkrete për të spiunuar në internet.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

palë vathë-furçë

sapun i punuar me dorë

sapun shtëpi - kjo është një dhuratë të favorshme. Në shitje është çdo gjë të nevojshme për prodhimin e produkteve kozmetike në shtëpi. Mbi produktin, ju mund të bëni ndonjë vizatim ose mbishkrim. Nëse për ndonjë arsye nuk mund vetë të bëjë sapun, vetëm të urdhërojë atë nga mjeshtri. Dhuratë kërkon disa kosto, por ju mund të shtoni ndonjë përbërës të përdorni absolutisht çdo formë dhe dekoroj bukur produktin tuaj. Mami do të jenë të lumtur për të përdorur sapun tuaj. Produktet kozmetike të bëra me veten, kjo është dhuratë e përjetshëm për bukurinë dhe humor të mirë.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

sapun i punuar me dorë

dhurata të punuar me dorë

rroba

Nëse keni një makinë qepëse, dhe madje edhe aftësitë vogël të punuar me pëlhurë, ju mund të bëni pajisje interesante kuzhine. Gjeni një platformë model dhe doreza furrë, dhe ndiqni vendosur në të njëjtin stil. Ju mund të bëni një dantella pazakontë mat vaske, peshqir vesh bërë pillows në një divan në një stil lara-lara. Sewing vërtetë kanë vend të mjaftueshëm për imagjinatës, në kërkim të ideve në internet dhe eksperiment për veten tuaj.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

platformë dhe potholder

trikotazh

Mëso teknikë interesante thurje, të marrë një goditje apo thurje hala, dhe shpik një dhuratë. Kjo mund të jetë një triko, shall, telefon qese, cap.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

batanije thurur

qëndisje

Gjërat me qëndisje zbukuro brendshme. Ndoshta ajo do të jetë pikturë, ende përbërjen Jeta në rroba. surprizë Handstitched që të ekzekutohet pa probleme dhe në mënyrë profesionale, duke përdorur fije të mirë të ngjyrave të ndryshme. Nëse keni pak përvojë, zgjidhni një përbërje të thjeshtë, ose të marrë shumë kohë.

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

qëndisje

dhurata origjinale

Nuk është një treshe e dhurata origjinale që përplaseshin të gjitha:

 • shenjë e madhe në trotuar;
 • Bankë me një letër të palosur bukur me stickers ngjyrë - në bregun thotë se "100 cilësitë për të cilat unë dua dhe i vlerësoj", ose diçka të tillë, dhe në çdo gjemb një cilësi pozitive e aftësive të shkruara, apo moms tjera plus;
 • një foto e vërtetë - nëna do të jetë i befasuar këndshëm në qoftë se ju merrni një portret dhuratë vet, pikturuar vajzën e saj (kjo do të duhet për të zotëruar aftësitë fillestare artistike dhe një praktikë shumë pak, të marrë ngjyra të mira dhe një kornizë të bukur, shkruani copë tuaj të artit mund të jetë photo).

Një dhuratë nga vajza e nënës sime me duart e veta

Banka në lidhje me

Përveç papritur punuar me dorë, japin mom emocionet e tyre pozitive. Paraprakisht, të përgatisë një fjalim të vogël për të paraqitur një dhuratë, ju mund të shkruani ose të gjeni vargje në internet. Dhurata duhet të paketohen bukur.

Çfarë për të dhënë mom në Ditën e Nënës 2018: 10 dhurata për mom ...

Dita e Nënës në Ukrainë 2018
Dita e Nënës në Ukrainë 2018/24 kanal

Dita e Nënës në Ukrainë në vitin 2018 festohet më 13 maj. Në këtë festë të mrekullueshme unë dua të sjellë nënat e tyre nuk janë vetëm fjalë të mirë të sajë, por edhe dhurata që janë të sigurt për të pëlqen atë.

Lista e 14 dhuratat që ju mund të jepni në Ditën e Nënës, të përgatitur për ju një vend "24".

Shih gjithashtu: Dita e Nënës 2018: Data e festës në Ukrainë dhe traditat e kësaj dite

buqetë me lule

Dita e Luleve Nënës nuk ka qenë kurrë e tepërt

Dhe kjo nuk duhet të jetë një buqetë të shtrenjtë me trëndafila. Ajo është e mjaftueshme për të gjetur një buqetë të bukur me lule të brendshme ose të egra që rriten në kopshtet para gjyshes.

Flowers - kjo është një nga ato manifestimet pabesueshme dhe shumë estetike të vëmendjes, që është i sigurt për të si mom tuaj.

Dhuratat e ëmbël

Ajo do të jetë interesante:   Si për të punësuar një të huaj

Edhe në qoftë se nëna juaj shikon figurën dhe nuk duan të fitojnë kalori ekstra, sot ka shumë alternativa, ose thjesht desserts ulët-kalori, që do të apelojë për çdo grua.

Çokollatë apo produkte të tjera të ëmbël është e habitshme jo vetëm shije të madhe, por çmimet e bukur, e ka vetëm të shikojmë me kujdes.

Kartolina

Dita Cards Nënës - ajo është gjithmonë e bukur!

Kush anuluar në të njëjtën kohë kështu që dhurata të thjeshta dhe të bukur si kartat? Në rrjet ka shumë shembuj të prodhimin e duarve të tyre të bukura dhe kartat origjinale urimi. Ata gjithashtu mund të blihen në çdo dyqan dhuratash, e cila më së shumti sot është bërë nga materiale eko-miqësore dhe janë të drejtuara për bamirësi.

Prandaj, përveç dhuratë të bukur, në të cilën ju shkruani fjalët më të rëndësishme të mirënjohjes, të bëni edhe të dobishme.

stolisje

Çfarë lloj i nënës nuk ka dashuri bizhuteri bukur? Nëse kjo është një palë vathë, unaza dhe pendants - kjo është ende një arsye e mirë për të i kushtoj vëmendje të nënave.

Gjithkush ka shijen e tyre për gjëra të tilla, por sot ka shumë prodhues të Ukrainës dhe të huaj, të cilat jo vetëm që ofron produktet e saj, por edhe të përshtaten me konsumatorin dhe janë bërë me porosi skica e tyre dhe më vonë - produktet e punuar me dorë.

Album për fotot

Mblidhen dhe të pranishëm schaslivo momentet e jetës për nënën tuaj në Ditën e Nënës

Gjithkush e di se si moms janë sentimentale. Ata gjithmonë e rëndësishme që të ndjehen praninë e fëmijëve pranë tij. Megjithatë, për shkak të rrethanave të caktuara nuk është gjithmonë si se, kështu që kjo dhuratë gjithmonë do të ngrohtë zemrën e një të dashur.

Dita e Nënës - kjo është një justifikim i mirë për një album me fotografi, ku të gjitha momentet tuaja të ndritura të jetës janë mbledhur.

libra

Ju ndoshta e dini preferencat mami saj më mirë se kushdo tjetër. Dhe ju e dini se çfarë zhanret letrare që ajo pëlqen më së shumti. E pra, në qoftë se nëna juaj ende nuk është një tifoz i librave, ju gjithmonë mund të blini asaj një ndihmë për hobi tuaj të preferuar: Cookbooks, harton qëndisje, koleksione të ndryshme të puzzles fjalëkryq, Sudoku dhe puzzles.

Sot ka shumë botime letrare, dhe çdo herë që ata papritur klientëve të tyre një diversitet të pabesueshme të produkteve të bukur printim.

kozmetike

Dita NATYRORE Kozmetikë Nënës nuk është vetëm e dobishme, por e nevojshme

Kjo është një nga ato sende që janë të nevojshme pikërisht për nënën tuaj si një dhuratë për Ditën e Nënës. Marrin nënat e tyre produkte të shëndetshme dhe natyrore kozmetike nga prodhuesit e Ukrainës dhe të huaj. Nëse kjo është një moisturizer ose lip gloss, e cila ka bërë një risi të njohura - ajo kurrë nuk do të jetë më shumë se në kuletë e grave.

Dhe nëse ju jeni me të vërtetë në dyshim, të përshtaten një pluhur të veçantë ton dhe të kuq buzësh për mom tuaj - të japë në një certifikatë dhuratë pushime për një ose kozmetike të tjera të ruajtur një sasi të caktuar. Atëherë ju nuk do të zhgenjeheni, dhe nëna juaj do të jetë i kënaqur.

Shih gjithashtu: Mund Holidays: ku mund të pushoni dhe sa kushton

pajisje

moms dashur dhe gjithmonë i zënë nuk kanë kohë të kujdesen për veten e tyre apo familjes një gjë të nevojshme. Pra, e bëjnë atë një dhuratë. Nëse nëna juaj ka ëndërruar gjatë nga një hekur flokët ose kufje në telefon - dhënë asaj ditë kjo e Nënës.

Pyetni atë që nuk është e mjaftueshme dhe se ajo është gjithmonë për të ardhur keq për të shtyrë para, dhe të bëjë atë të kënaqshme. Ju menjëherë do të shihni se çfarë ajo do të jetë i lumtur.

poçeri

Duket diçka që është shumë banale dhe të thjeshtë, por në qoftë se nëna juaj është një mësuese fanatik - është një dhuratë për numrin një në listën tuaj. Edhe në qoftë se nëna përdor një filxhan të vjetër apo të veshur blender, do të ishte një ide e mirë për të përmirësuar kuzhinë e saj "veshjet".

rroba

Pazar me mami në Ditën e Nënës - ajo është gjithmonë e bukur

Sezoni i verës është gati të fillojë, dhe mama juaj ende nuk ka një kapelë apo një qese të bukur verore? Atëherë kjo është një justifikim i mirë për të dhënë nevojën e saj të tillë dhe dhurata bukur në Ditën e Nënës.

Produktet e bërë me dorë

Nëse ju dhe nëna juaj më i vlefshëm në gjëra të lirë, por i bërë me dashuri dhe me duart tuaja, atëherë ju duhet të konsideroni dhe të bëjë një dhuratë origjinale për veten tuaj. Përsëri, sot, rrjeti ka shumë ide për dhurata interesante që shpesh duken më mirë se çdo bleu një gjë të shtrenjtë.

Ajo mund të jetë aq pasta private dhe dritën e bukur të natës apo photo frame.

Photoshoot

Papritur ide dhuratë, por në qoftë se ju nuk keni pasur një fotografi të përbashkët profesionale, dhe mami do të transformohet në një lloj të heroit, ose thjesht të ketë fotografi të mrekullueshme me familjen tuaj - papritur mama tuaj në Ditën e Nënës.

Të bëjë një seri e imazheve të shquar në pemët e harlisur dhe parqeve dhe nëna juaj me siguri do të jenë të kënaqur.

biletë

Silleni veten dhe mami për dhuratë Dita e Nënës Wellness

një lloj i tillë i dhuratës është universale. Nëse nëna juaj nuk kanë pasur një pushim në zyrën e PS-së, ose nuk ka marrë pjesë në sallon bukurie apo sallon, ose dëshiron që më në fund të parë se çfarë ajo është ende një 4D-film - Dita e Nënës është koha për të dhënë të gjitha.

Mamaja jote nuk do të vetëm të përmirësuar shëndetin tuaj dhe për të marrë një përshtypje të mirë në këtë festë, por do të jetë mirënjohës për ju për vëmendjen tuaj dhe kujdes, të cilat shpesh nuk është e mjaftueshme gjatë javës të zënë ditë.

argëtim

Në një dielën pasdite të ngrohtë, kur festë e Nënës Dita nuk ka dashur të festuar katër mureve, ftoj mom tuaj në një restorant të bukur apo me pushime jashtë qytetit ose qytetit.

Sot, ka shumë vende ku ju duhet të shkoni për relativisht pak para në Ukrainë. Bëni të bukur foto, hani ushqim të shijshëm dhe të kalojnë kohë së bashku - Nëna juaj do të jetë tepër i lumtur!

Shih gjithashtu: aktivitete për festat e majit në vitin 2018: se si të ketë një piknik në natyrë dhe çfarë të gatuaj

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *