PSE larg nga Andrey Malakhov Le të thonë

Author: | 2018/08/26

Pasionet rreth Andrei Malakhov nuk pushojnë

TV prezantues Andrey Malakhov ka shkruar një letër të hapur Konstantin Ernst dhe të gjithë stafin e "Channel" të parë, në të cilën tha lamtumirë me kolegët, me të cilët ka punuar për një kohë të gjatë 25 vjet.

"Në digital-epoka jonë për ankesën epistolar zhanër është shumë e rrallë, por kam ardhur në" Channel Parë "në shekullin e kaluar, kur njerëzit ende shkroi letra për njëri-tjetrin, në vend se esemes. Prandaj, më fal për një mesazh të tillë të gjatë. Cmeyu shpresoj se ju e dini arsyet e vërteta për transferimin tim të papritur të "Rusia 1", ku unë do të të çojë një program të ri, "Andrei Malakhov. "Show të shtunën dhe të angazhuar në projekte të tjera" jetojnë, - tekstin e letrës Starhit vend.

Kryesor "Le të flasim", ka falënderuar kolegët për mirësinë dhe mbështetjen e tyre, emrat e të kujtuar ata që e trajtuar atë më mirë se të tjerët, duke vënë në dukje profesionalizmin e kanalit ekipit, dhe i uroi suksese pasardhësit të tij - Dmitry Borisov.

"Dima, të gjithë shpresojnë për ju! Disa ditë më parë pa fragmente të "Let Them Talk" me pjesëmarrjen tuaj. Unë jam i sigurt që ju do ta bëjë atë ", - shkruante Malakhov.

Dmitry Borisov dhe Andrei Malakhov

Tha se ai dhe apeli komik Maxim Galkin:

"Unë nuk e komentoi në videon tuaj të kohëve të fundit në sfondin e kështjellës, kështu që në qoftë se në vendin e parë në histori me vlerë të parave, marr tim si ju mund të me mend, do të kishte ndodhur nëntë vjet më parë", - në mënyrë të veçantë, tha Malakhov.

Dhe në intervistë me gruan e tij Natalia wday.ru ai sinqerisht shpjegoi se pse u largua nga kanali i parë. Andrey Malakhov rrëfeu pas ai u kthye 45, kuptova se "është koha për të marrë jashtë kuadrit të ngushtë."

"Unë kam qenë gjithmonë në komandë. Man-ushtarë të binden urdhrave. Një pavarësi Wanted ", - tha" mbreti i ratings ".

Një "kick" shtesë, pranoi lideri, filloi të lëvizë programin "Let Them Talk" nga "Ostankino", ku Malakhov dhe ekipi i tij kanë shpenzuar një çerek shekulli, në një studio.

Prandaj, unë u pajtua, kur ai mori një telefonatë nga "Rusia 1" dhe ofroi të bëhet një prodhues i programit të saj për të "për të vendosur se çfarë të bëni dhe çfarë tema për të mbuluar."

Ajo do të jetë interesante:   SI TË BËJE Cake në një gotë e madhe

Përveç kësaj, plumbi ka bërë të ditur emrin e transmetimit të saj të ri ". Andrei Malakhov Live."

Ndërkohë

Boris Boris Korchevnikov: Në një kuptim, ne Andrei Malakhov jeta përgjithshme

"Intrigës kryesore e verës," nuk ka më shumë janë: në talk show "live" në kanalin televiziv "Rusia 1", me të vërtetë ishte një zëvendësim. Kryesor Boris Boris Korchevnikov ka marrë një rritje të linjave drejtuese, i dorëzoi postin e tij Andrei Malakhov, i cili për hir të kësaj pension nga Channel Parë. Xhirimet do të fillojnë këtë javë (më shumë)

Andrey Malakhov do të jetë në krye të "Vala e Re 2017"

Pasionet rreth Andrei Malakhov nuk pushoi. dissuaded vetëm në "Let Them Talk" dhe transferimi i diskutueshëm i Andrei në kanalin "Rusia", vetëm gëzohemi që Malakhov dhe gruaja e tij Natalia bëhen prindër. Papritmas - një histori e re. Siç kemi thënë organizatorët e konkursit, Andrew do të bëhet një udhëheqës nga koncertet, të cilat do të zhvillohen në kuadër të "Vala e re" (më shumë detaje).

NGA RRUGË

"Le të flasim" me epërsi të re: I shoqëruar Malakhov - theu dy fizarmonikë

Sergey Efimov

Në edicionin e parë të "Let Them Talk" me plumb të re për të thyer me vendosmëri me një të kaluar të errët (më shumë detaje).

Lexoni gjithashtu

Shepelev dërguar Malakhov ironike "hello"

"Malahovgeyt" shkon në të gjithë orbitën e re, duke e ndriçuar peizazhin televiziv shurdhër të gushtit. Recall, shfaqja kryesor i kanalit të Parë "Le të flasim," Andrei Malakhov skandal lë kanalin e parë. Zyrtarisht, palët janë të njohura, janë të heshtur. Por jozyrtarisht gëzueshëm në të plotë, mprehje zgjuarsi. (Detaje).

Ajo ishte mësuar pse Malakhov lënë me Channel: Showman nuk e le të shkojnë në pushim të lehonisë

Kujdes Andrey Malakhov me "butonin e parë" u bë javën e kaluar lajmi kryesor. Duket se gjatë kësaj jave të gjithë do të diskutojë vetëm Malakhov. ratings TV sepse mbreti nuk e ka komentuar ende mbi transferimin e tij të mundshëm në kanalin "Rusia 1" (më shumë detaje).

Ajo do të jetë interesante:   QË Zhorik Revazova me një dorë

Andrei Malakhov: "Po, ne jemi duke pritur për të parë të lindur Natasha!"

45-vjeçari TV prezantues Andrey Malakhov këtë vjeshtë për herë të parë për t'u bërë një baba. Të gjitha gjashtë vjet të martesës së tij me botuesit e revistave njerëzve Natalia Shkuleva veten pse çifti nuk kanë fëmijë. Dhe kështu ndodhi. Andrey Malakhov parë për të thyer heshtjen dhe konfirmoi thashethemet në lidhje me përfundimin e familjes së saj. (Detaje).

Le të thuhet Malakhov: Misteri papritur prezantuesit e nisjes ...

Media: Andrei Malakhov, kthehet në kanalin e parë pas pushimeve
Andrey Malakhov

Mediat ruse kanë raportuar se 45-vjeçari Andrey Malakhov nuk do të largohet nga kanali i parë. Një nga prezantues televiziv të njohur, tha se sa më shpejt që ai të kthehet nga pushimet, atëherë menjëherë të fillojnë të shtënat botimet e reja të programit "Le të flasim."

Insider ka thënë se nuk e di se si informacion të sinqertë në lidhje kalimi në një tjetër kanal Malakhov. Ajo mbetet një mister nëse transmetuesi ka shkruar një letër të dorëheqjes. Ne vetëm dimë se Andrea do të marrin pjesë në krijimin e liron të ardhmen.

Andrey Malakhov
Andrey Malakhov

Andrey Malakhov
Andrey Malakhov

Recall, 30 korrik, mediat folën për lënë Andrey Malakhov me kanalin e parë. Ata pohuan se transmetuesi ka vendosur të braktisë programin "Le të flasë" në favor të emisionit televiziv në "Rusia-1". Disa thanë se Malakhov del në pension pas 15 vjet pune për shkak të prodhuesit Natalia Nikonova, i cili u kthye në këtë projekt. Të tjerë quajtur shkakun e situatës aktuale grua shtatzënë prezantues.

Vetëm kohët e fundit është raportuar se Natalia Shkuleva duke pritur për Andrew fëmijën, kështu që ai e gjeti të nevojshme për të marrë një pushim nga aktivitetet televizive dhe të përqëndrohet në familje. Ky version ende nuk është konfirmuar.

Andrey Malakhov
Andrey Malakhov

Andrey Malakhov
Andrey Malakhov

Nga rruga, Maksim Galkin, i cili gjithashtu nuk ka vendosur të qëndrojë mënjanë dhe të japin mendimin e tyre mbi këtë temë, të regjistruar video të, duke thënë se ai nuk e ka kuptuar arsyen e një diskutimi të tillë të nxehtë. Sipas tij, në qoftë se me të vërtetë Malakhov vendosi të shkojë me kanalin e parë, ai duhet të bëjë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

Ajo do të jetë interesante:   SI TË BËJE pasties me mish në një nga ana e bazuar PAN recetë

Andrey Malakhov
Andrey Malakhov

Andrey Malakhov konfirmuar tranzicionin tuaj për të "1. ruse" OH ...

TV prezantues Andrey Malakhov ka konfirmuar se ai u largua me Channel One në "Rusia 1" dhe kjo do të çojë një program të ri, "live". Videoanons transmetimit Blvd. botuar në kolonën Starhit Malakhov në faqen e internetit të revistës.

"E pra, unë kam humbur? Unë jam këtu: Andrei Malakhov, "Live", "Rusia" channel ", - thotë një udhëheqës në video.

Në vetvete është një kolonë lamtumire - Malakhov falënderuar emrat e të gjithë atyre me të cilët ai ka punuar në kanalin e parë. "Cmeyu shpresoj se ju e dini arsyet e vërteta për transferimin tim të papritur të" Rusia 1 "," - shkruan ai.

Gjithashtu Malakhov shprehur Ernst mirënjohjen për përvojën dhe "udhëtim të mahnitshme për rrugën televiziv të jetës."

Më parë në revistën "Antenna" Andrey Malakhov njoftoi veprimin e tij në kanalin "Rusia-1". Sipas tij, në detyrat e tij të reja të përfshijnë prodhimin e transmetimin e vet.

"Emri [i programit]," Andrei Malakhov. Jetojnë. " Dhe kjo është e njëjtë Andrey Malakhov në kornizë, në të cilën të gjithë janë mësuar për të, vetëm me lirinë më të madhe të veprimit, një kuptim më të madh të asaj që dëshiron publikut ", - tha TV prezantues.

Duke folur për vendimin për të lënë, Malakhov tha se "25 vjet të përkushtuar për kanalin e parë, e përfunduar", arsyeja ishte "kriza e zhanër në çdo gjë" dhe se ishte i lodhur për të qenë një "njeri-ushtar, të binden urdhrave." Ai vuri në dukje se ajo nuk është e përplasi derën dhe u largua "me respekt dhe ngrohtësi ndaj njerëzve me të cilët ai ka punuar." Drejtues shfaqjeje ka thënë se menaxhimi i paralajmëruar në lidhje me vendimin për të lënë për dy muaj.

Kujtojnë se ajo e lë transferimin e Malakhov "Le të flasim," mësuar disa javë më parë. Shkak tregon të ndryshme - nga pushimi i lehonisë të mosmarrëveshjeve me prodhuesin e transferimit

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *