GUY Sneath nga e marta deri të mërkurën ÇFARË

Author: | 2018/08/23

Снится парень

Në këtë kohë energjia e Marsit i jep mënyrë për të Mërkurit.

librat e vjetër Dream ata shkruajnë se kjo natë mund të jetë ëndrra profetike, por jo të gjithë dhe jo gjithmonë.

Nëse keni ëndërr e një djalë nga e marta deri të mërkurën, mbi të gjitha, ai dëshiron të flas me ju në lidhje me diçka.

Kjo mund të aplikohet për të dyja interesat tuaja të përbashkëta dhe gjëra që ju të kryer së bashku.

I kushtoj vëmendje për të pikërisht ajo që ju ëndërruar atë natë.

përmbajtje

Vlera e përgjithshme

Mars - pushtuesi i martën, simbolizon energjinë e agresionit, shkatërrimit, straightness. Në të njëjtën ditë, më shpesh ndodh katastrofë, aksident, njerëzit në situata të përditshme të coptoj krahët dhe këmbët.

Катастрофа

Prandaj, nëse keni pasur një djalë të ri të martën në mbrëmje, presin një grindje me të, problemet, skandale, manifestimet e agresivitetit. Është e mundur që ju do të ndjekë një tifoz, që theve.

Por në qoftë se historia kishte një njeri në natën e mërkurë, vizioni tregon rrugën drejt pajtimit dhe normalizimin e marrëdhënieve.

Zakonisht shkruani fallxhore në lidhje me atë djalë mund të mbani mend, ose se ai ka një lloj të një propozim të biznesit. Ajo mund të jetë një kompani në të cilën ju papritmas gjeni atë.

Megjithatë, interpretimi i plotë varet nga marrëdhëniet tuaja me të. Kjo është ajo që ata e shkruajnë burimet bashkëkohore se në qoftë se ëndrra e një djalë të bukur nga e marta deri të mërkurën.

Në agim të simpatisë

Nëse një vajzë nuk ka plotësuar ende me një njeri i ri, por ashtu si ai, kjo ëndërr në të cilën ai ëndërronte në natën e mërkurë, parashikon komunikim, bisedë, takim të papritur në një vend publik. Është e mundur që i pëlqente i riu mend për ju ose do të flasin për atë që kanë të përbashkët.

Nëse ju jeni duke studiuar së bashku në një shkollë apo kolegj, një ëndërr ju mund të parashikojnë një bisedë substanciale.

Për shembull, ai mund të ju pyes një fletore me abstrakteve, do të ofrojë ndihmë në organizimin e festivalit, ose të bëjë diçka tjetër të mirë për personin apo ekip për të. Megjithatë, thellimi dashuria marrëdhënia një ëndërr ju nuk e bëni premtime.

Организация праздника

Ndonjëherë ëndrrat mërkurën simbolizojnë kotësi. Për shembull, në mesin e djalë e përditshme unë mund të kujtohet për ju, por jo me qëllim për të thelluar njohje. Ai mund të ketë lidhje me diçka për të pyetur për të folur në lidhje me rastin.

Është e mundur që ju do të gjeni atë në dyqan, treg, shkollë apo kolegj, por nuk ndjekin asgjë për këtë takim. Mediumi është dita kur ëndrrat subjektet që lidhen me komunikimin, miqtë, kompanitë, bizneset, dhe jo jetën personale.

Megjithatë, në këtë kohë ju mund të prividetsya dhe ëndrra profetike, në qoftë se marrëdhënia është e destinuar për të zhvilluar. Në këtë situatë, shanset e suksesit varet kryesisht në interesin tuaj të përgjithshëm, për interes të ju dhe të faktit nëse ju keni formuar një pamje të përgjithshme të ardhmen apo jo.

Edhe pse shpesh në vegime të mërkurën se ëndërr, pastaj të përsëritur. Pra, nëse ju shihni se si ai ju, puthje përqafime, të çon në civile, nuk bëjmë gabim - roman juaj do të vazhdojë.

Janë miqësitë shkojnë në diçka më shumë

Nëse ju jeni vetëm duke biseduar me një djalë të bukur si miqtë, ju keni një kompani të përbashkët, shokët e klasës apo shokët e klasës, për të parë atë në natën e mërkurë - një shenjë e mirë për ata që nuk planifikojnë marrëdhënie afat-gjatë.

Sleep pa përcaktimin e saktë të komplotit do të thotë se njeriu i ri ju kujton dhe dëshiron një dialog më të ngushtë, por nuk guxojnë për të marrë hapin e parë, ose nuk e konsideron të nevojshme për të vepruar tani. Është e mundur që ju do të jetë në gjendje për të përmbushur në një një joformal vendosjen në një, por ajo është dikush gjasa do të veprojë në një situatë të tillë në mënyrë të sigurtë.

Одноклассники во сне

Ende nëse vajza mund të shpresojë për reciprocitet, në qoftë se ajo kishte një të dashur nga e marta deri të mërkurën? Po, por nuk llogariten në marrëdhëniet afatgjata.

Ndoshta i riu ende nuk e ka kuptuar ndjenjat apo dëshiron marrëdhënie miqësore kanë lëvizur në diçka më shumë. Të jetë i durueshëm dhe të përpiqet të mos nxitojnë atë, në qoftë se ju nuk doni të prishin gjithçka.

Në qoftë se djalë është qartësisht në favor për ju, por jo në një nxitim për të ofruar diçka më shumë se miqësi, ai dyshon ose heziton. Është e mundur që ju do të keni më shumë marrëdhënie, por ata mund në kohë të ndërpritet.

Ata që nuk e mendjes takim vetëm për një kohë të shkurtër, fat mund të buzëqeshje. Ndoshta se djalë vetëm paraqet flasin për dëshirat e tyre. Megjithatë, shumë shpejt sekreti do të zbulohet dhe të gjithë ju do të shihni për veten tuaj.

Në qoftë se ju i përmbushni

E mërkurë - ditë të javës, duke treguar për kohëzgjatjen e shkurtër e marrëdhënies së dashurisë. Nëse keni pasur një djalë në natën pas të martën, marrëdhënia me të do të venitet, edhe pse është e mundur që ju do të jetë në gjendje të qëndrojnë miq.

Расставание с мужчиной

Më shumë gjasa, në këtë fazë të jetës, ka pengesa që nuk do t'ju lejojë të lidheni. Ose ju nuk jeni gati për një mundësi të tillë, dhe ai subconsciously rezistojë.

Nëse keni ëndërr e një njeriu të mërkurën, atëherë ka shumë të ngjarë që së shpejti do të jetë i ndarë nga ai.

Ata që janë në ndarje, njeriu ëndërr në natën e mërkurë mund të tregojnë se ai shpesh mendon për ju dhe kujton. Ndoshta i vjen keq ndonjë gabim ose së shpejti do të thërrasë, dhe ju mund të dëgjoni zërin e tij.

Ata që janë të ndara, ish ëndërr në lidhje me një djalë të ri mbi mjedisin është një takim i papritur me të apo fama e tij në rrugë, vend publik, të tilla si një qendër tregtare, treg, shkollë apo dyqan.

Неожиданная встреча

Megjithatë, nuk ka gjasa, pasi ai vendos të jetë me ju, edhe pse ai mund të vjen keq sinqerisht ndarjen.

Nëse shkelni iniciativën tuaj, prisni për një bisedë të pakëndshme me të, ose përpjekjet për t'u kthyer. Pas të gjitha, nuk ka kthim prapa, në qoftë se një njeri nuk është i lumtur me një grua.

Në një situatë kur ndarja ndodhi disa muaj apo vite më parë, një libër ëndërr shkruan se i riu do të takohet me ju përsëri, por nuk ndryshojnë shumë.

Është e mundur që ju do të jetë në gjendje të mbeten miq, nëse ai nuk do të përpiqet për të marrë më afër. Larg prej tij në një ëndërr, një ëndërr për të fshehur bisedë -Usually pakëndshme.

Ai torturuar pagjumësi?

shëndetin fizik dhe emocional e miliarda njerëzve janë duke vuajtur për shkak të mungesës së gjumit të plotë ...

Për fat të mirë Somnology shkenca nuk qëndrojnë ende.

shkencëtarët tanë rusë arritur në zhvillimin e një mjet që është pothuajse 100% heq pagjumësi. Lexo më shumë.

№1 mjetet e papilomat dhe lythat!

Kjo do të thotë ... vret kërpudhat, kërpudhat do të bëhet për 15 ditë, nëse pikoj gozhdë të thatë ...

DREAM nga e marta deri të mërkurën: IF GUY ëndërr që do të thotë

К чему снится парень, который нравится

Shumë shpesh ne jemi në një ëndërr vijnë njerëz të cilët ne menduar realitetin. Kjo ndodh se në ëndrrat e thyer dhe të huaj. Por zënë një kategori të veçantë të ëndrrave të natës, e cila paraqiste një vajzë e bukur, njeri.

Ju nuk mund të kuptojnë se çfarë është një djalë ëndërr që pëlqen? Supozimi kryesor - ju vetëm ëndërr në lidhje me të shumë. Megjithatë, jo gjithmonë një ëndërr në të cilën ju të merrni një njeri i mirë, kjo do të thotë vetëm riciklimin fantazite vetëdijshëm dhe përvojat.

Në disa raste, ëndrrat e tilla janë në gjendje për të hequr velin e së ardhmes, ose të paralajmërojnë për rrezikun e mundshëm. Kjo është gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë të librit hartuesit ëndërr. Pra, çfarë ëndërron njerëzit që ju intereson?

 • 6. Çfarë do të ditë të javës?

Dashuria magji dhe magji. GermaniyaMag Anastasia rezultate të shpejta. Ceremonia e dasmës. Diagnostics ne linje. contraindications Garantiya.Est. Bisedoni me vrachom.Skryt AdsSi për të bërë një të vetme të martuar! Pa libër 53 faqe "Marry martuar." Get It seychas.Skryt AdsForever burri besnik, gruaja, lyubimogoLyubovnaya magjike: të bëjë një magji të fuqishme, do të kthehet ndjenjat dhe otnosheniya.Garantiya.Skryt Ads

Njeriu, djalë, djalë në ëndrrat e vajzave - një fenomen shumë i zakonshëm që ndodh për arsye të ndryshme dhe faktorëve. Të deshifroj këtë ëndërr si duhet, ju duhet të i kushtoj vëmendje për shumë detaje.

Gjithashtu në ëndërr vijnë përfaqësues të ndryshëm të seksit të fortë:

 • Человек во сне
  njeri kishte një

  Njeriu favorite (burri, dashuri, lover, Heartthrob);

 • një fqinj;
 • bosi (drejtor, koka);
 • koleg;
 • mësues ose lektor në universitet;
 • i huaj misterioze;
 • njerëz të famshëm.

Nëse keni ëndërr e një njeriu, në shumicën e rasteve, kjo do të thotë se të gjitha mendimet tuaja janë të zënë me mendime dhe reflektime mbi burrat.

Sa më shpesh që ëndërrojnë për një vajzë, ëndrrat sinqertë dhe imagjinative që vijnë me përfaqësuesit e një gjysmë të fortë e njerëzimit.

Shumë shpesh sjellja e një personi në një ëndërr është interpretuar Sonnikov mjaft për të kundërtën. Për shembull, në qoftë se djali është e qeshur për ju në një ëndërr, të presin për atë akteve padenjë në jetën reale.

Kjo është arsyeja pse ajo është e nevojshme për ta kthyer në një përkthyesi kompetent të ëndrrave, në mënyrë që të deshifroj si duhet mesazhet sekrete dhe shenjat.

Dream Miller për djalë në ëndërr

Pse ëndrra e një të riu, sipas përkthyesit e ëndrrave?

Zakonisht këto ëndrra pasqyrojnë mendimet, ndjenjat dhe dëshirat, e cila ju bën të këtij burrë apo djalë. Duhet të i kushtoj vëmendje për emocionet që ju mendoni në një ëndërr.

Informative dhe janë gjëra të tilla si sjellje mashkullore, fjalët e tij, si dhe mjedisin. Për shembull:

 1. Nëse keni pasur një djalosh i cili dëshiron të bëjë një përshtypje pozitive për ju, kjo do të thotë që ju duhet të mendoni shumë herë para se ju besoni atij. Më shumë gjasa, ai mund të mashtrojë pritjet tuaja dhe ëndrrat.
 2. Një tjetër pikë lidhet me sjelljen e tij. Nëse një njeri po sillet provokuese, së shpejti ju do të jetë në gjendje për të vendosur marrëdhënie të mira.
 3. Çfarë tjetër e bën këtë libër ëndërr? Djalosh i cili si në ëndërr paralajmëron sukses në përpjekjet e biznesit. Kjo është, në disa situata, ëndrrat në dukje romantike nuk kanë shumë për të bërë me dashuri dhe emocione.

Pse ëndrra e një djalë, sipas përkthyesit e ëndrrave? Dream libër ofron për të i kushtoj vëmendje për shumë detaje dhe disa karakteristika të tjera të sjelljes që tregon një njeri (djalë) në një ëndërr:

 • në qoftë se një djalë duket i lëngshëm, ajo sillet në mënyrë të vrazhdë, i dehur, kjo do të thotë se ju nuk jeni të sigurt në aftësinë e tyre;
 • në qoftë se një tuaj të zgjedhur në një ëndërr është shumë e bukur, ajo flet në lidhje me vetë të ulët për veten tuaj dhe një tendencë për të idealizoj objektin e dashurisë;
 • në qoftë se një njeri është shumë i ugodliv ndaj jush, duke u përpjekur për të treguar vendndodhjen dhe gëzimin e tyre, ajo ka të ngjarë të jenë të pakënaqur me këtë njeri;
 • një ëndërr në të cilën ju jeni përgjegjës për një njeri, do të thotë pushim të shpejtë me të dashurin e saj;
 • Në qoftë se djalë në ëndërr është indiferent për ju, ai në fakt ushqen ndjenjat e ngrohta dhe të etur për të përkthyer marrëdhënien tuaj në një nivel më të rëndë.

Мужчина в соннике Ванги
Ajo që e bën librin ëndërr Cvetkova?

Për të kuptuar se çfarë njeriu ëndërr, ky përkthyes i ëndrrave ofron pikë shtesë për të kujtuar.

Nëse një djalë ju puth në një ëndërr, në të ardhmen e afërt presin një vështirësi të ndryshme dhe shqetësimet. Megjithatë, ata shpejt të dalë jashtë dhe nuk do të japë ndonjë dëm. Ju ndoshta do të jetë i zhgënjyer në disa të dashur.

Një tjetër opsion - vështirësi të vogla me shëndetin, por ju do të kapërcyer ato me sukses. Ndërkohë, interpretim ëndërr nuk është e këshilluar të bashkëngjitni rëndësi të madhe për ëndrrat e tilla, në qoftë se ju jeni një kohë të gjatë para se të shkojnë për të fjetur duke menduar për të dashurin e saj.

Çfarë do të thotë në qoftë se ëndrra e një djalë që pëlqen? Për të parë një njeri në një ëndërr - gjithmonë një ngjarje emocionuese, veçanërisht në qoftë se ju e doni atë, ose atë, të paktën ju intereson. Ju lutemi të gjeni një listë të ëndrrave, në të cilat duket njeriun preferuar ose djalë:

 1. Kur një djalë është stroking dorën tuaj - ajo është duke pritur për veprimet aktive nga ana juaj;
 2. Man fshehur nga ju - ajo frikësuar marrëdhënie të ngushtë dhe të qëndrueshme;
 3. Boy ndezur në drejtimin tuaj - ju shqetësojnë atë dhe kujdesen për ju;
 4. Ai ju thërret me emër - ju jeni të dashur të tij;
 5. Ai është akuzuar ju për diçka - vetë njeriu është fajtor dhe duke u përpjekur për të vënë fajin mbi ju;
 6. Kur një djalë i dashur duke qeshur me ju, më shumë gjasa, ai ju merr seriozisht, apo marrëdhëniet tuaja do të thotë pak për të;
 7. I përqafuar me një grua tjetër - ajo dëshiron të shkaktojë xhelozi mes jush;
 8. Ai i pyet ata për të falë atë - ju jeni duke pritur për zhgënjim serioz në çdo gjë (jo domosdoshmërisht në marrëdhëniet personale);
 9. Duke thirrur - kështu që ai ndihet superior për aftësitë tuaja;
 10. Unë ju njohur në dashuri - ai është duke përjetuar ndjenjat e vërtetë, por nuk guxojnë të pranojnë në botën e vërtetë, pasi nuk jeni të sigurt rreth tyre, dhe përgjigje tënd;
 11. Ëndërrojë që ka marrëdhënie seksuale me të, - një njeri që ju dëshironi;
 12. Shih se si ai ha dhe ju nuk trajton - Të heqë dorë mendimin e mundësisë për të qenë bashkë me të;
 13. Boy vdes në sytë tuaj - ju së shpejti do të pritur për një marrëdhënie të re;
 14. Kur është e çuditshme rroba - ai ende nuk ka vendosur në lidhje me ju, dhe nuk e kuptojnë ndjenjat e tyre;
 15. Ëndërr e ulur në prehrin e tij - ai donte vetëm seks nga ju;
 16. Kur një njeri nuk ju njohin në gjumin tuaj - ndoshta ai kishte grua tjetër, kështu që ju do të keni për të lënë atë në jetën reale;
 17. Ëndrra e marrjes prej tij - ai është duke pritur për nismën nga ana juaj, një e tërë - një djalë ndjen për ju simpati dhe ndjenja të ngrohta;
 18. Kur fara meshkuj nduk në praninë tuaj - kjo është indiferent;
 19. Nëse keni ëndërr e një njeriu që është i pasjellshëm, kërcënojnë ose lapërdhi, - asgjë e mirë në këto aspekte, ju nuk presin, më mirë të qëndrojnë larg prej tij;
 20. Për të parë se si ajo ndryshon në praninë tuaj - prisni ju nga dashurinë e tij, tender, të ngrohtë;
 21. Kur një burrë puth një grua tjetër - ai mendon se nuk me interes të veçantë për ju;
 22. Në qoftë se një djalë pesters ju - ëndrra do të thotë për të lëvizur marrëdhënien tuaj në një nivel më të rëndë;
 23. Kur djali e pyet për këshilla - ai me të vërtetë ndjehet keq, ndoshta ai ka nevojë për ndihmë;
 24. Ëndërr e duke ecur me djalë - pastaj shpejt të vijnë ngjarje të reja, ndryshimet në fatin e shfaqjes së njerëzve të rinj në jetën ose të ndryshojë mendimet në lidhje me njerëzit dhe ngjarjet;
 25. Nëse një njeri vjen për të vizituar ju në spital - të jenë të kujdesshëm, është e mundshme pabesi nga ana e tij.

Kështu, në qoftë se ëndrra e një djalosh që i pëlqen ju duhet të mbani mend dhe me kujdes të regjistrojnë të gjitha detajet e ëndrrës, detajet më të vogla, dhe pastaj të lexoj përkthyes ndryshme të ëndrrave.

Nuk është sekret se "vërtetësinë" e ëndrrave varet nga një e hënë ose të premten, të enjten ose të mërkurën se ju pashë shqetësuese ju ëndërr. Për të përcaktuar vlerën e imazhit, ju duhet të kuptoni kuptimin e ëndrrave nga dita në ditë të javës.

О чём говорит день недели
lexuar Dream Librin

Nëse i dashur në gjumë demonstron fuqimisht interesin e tij në ty, puthjet dhe përkëdheljet, ndoshta marrëdhënia juaj ka humbur ish mprehtësinë e tyre, një probabilitet të lartë të ndarjes. Megjithatë, mos kini frikë - pas një kohe ju mund të vijnë së bashku përsëri.

Për vajzat e reja djalë ëndërruar - jo gjithmonë një shenjë e mirë, sepse marrëdhënia nuk mund të jetë plotësisht i suksesshëm. Nëse ju merrni divorcuar në një ëndërr, për të reflektuar mbi hutim e tyre me atë të zgjedhur.

Jo uchtosh shenjë të ngjashme - në rrezik të humbjes së një burri apo të dashurin.

Dreams nga e marta deri të mërkurën janë parandaluese në natyrë. Ju mund ta mbrojë djalë nga gabimet ose paralajmërojnë kundër akteve të nxituar.

Dream martën duhet të tregoni personit i cili u shfaq në të.

Përveç kësaj, shohin veten e gëzuar me mjetet dashur që ju duhet për të diversifikuar marrëdhëniet.

Nëse keni pasur një ëndërr nga e marta deri të mërkurën, grindeni, divorci apo ndërpresin çdo lidhje me të zgjedhurve, ka të ngjarë të kishte një kundërshtar.

Dreams nga e mërkura deri të enjten, në të cilën ka një njeri i dashur apo djalë, si rregull, shumë rrallë të vijnë e vërtetë. Ato pasqyrojnë vetëm dëshirat tuaja dhe të tregojnë se ju gjatë apo të shqetësuar në lidhje me marrëdhënien e humbur.

Ngjarje, shihet në ëndërr mund të realizohet, por në të ardhmen e largët, dhe me personin tjetër.

Ëndrrat vijnë e vërtetë në natën e premte mjaft shpesh. Përveç kësaj, besohet se në këtë ditë, personi që ju pëlqen, si një ëndërr me pjesëmarrjen tuaj, sidomos nëse ndjenjat janë reciproke.

Në qoftë se ju pa një ëndërr në të cilën ju dhe i dashuri së bashku, nuk nxitojnë gjëra, dhe të presin për një kohë më të mirë.

Nëse keni ëndërr e një njeriu që grindjet me dikë tjetër, nuk do të shpresoj se në të ardhmen e afërt do të jetë në gjendje të lidhë me të dashurit tuaj, sepse gjumi të premten paralajmëroi për pamundësia e tij për një marrëdhënie serioze me ju.

Ëndërr e martuar me një njeri të dashur - një sinjal i mirë. Kështu që ju keni bërë zgjedhjen e duhur, dhe tani ju do të merrni vetëm të mirë: një martesë të fortë, lindjen e fëmijëve dhe të bashkë-prosperitet.

Në qoftë se një i zgjedhur në ëndërr ka ndryshuar, ju duhet të kuptoni se ju nuk e bëni në një marrëdhënie me një djalë dhe të përpiqemi për të ndryshuar qëndrimin e tyre.

njohurit e reja, duke i dhënë të ëndrrave të emocioneve të shumta pozitive - një sinjal pozitiv. Ju u takua në jetën e vërtetë, e cila mund të bëhet gjysma tuaj të dytë.

Këto ëndrra në të cilat duket djalë të preferuar ose një njeri, konsiderohet të jetë më e saktë. Megjithatë, për të interpretuar ato në mënyrë të qartë nuk duhet. Ëndrrat e tilla janë vetëm një aluzion.

Ajo që njerëzit ëndërr natën e diel që ndryshon? Ndoshta ai me të vërtetë dëshiron të mashtrojë. Nëse keni pasur një të huaj, sinqerisht të interesuar në ju, të presin për një njohje të shpejtë. Ish-lover në një ëndërr do të thotë se ai dëshiron të rifillojë marrëdhëniet përsëri.

Dreaming e diel mund të bëhet profetike, në qoftë se ju nuk janë të martuar. Parë një njeri në ëndërr do të thotë se së shpejti ju të përmbushur një djalë të bukur. Megjithatë, flirtim është më shumë gjasa se një marrëdhënie serioze me të.

Dreams të dielën paralajmëroi për mundësinë e skandaleve dhe të thyer me një dashnor, në qoftë se ju ëndërr e grindjeve dhe lufton. Kërkesat për ëndrrat shpesh mbajnë gjatë në jetën e vërtetë, kështu që ju duhet të i kushtoj vëmendje për ndjenjat e të zgjedhurve dhe për të parandaluar konfliktet e mundshme.

Duke konsideruar me kujdes, çfarë djalë ëndërr që si shënim, megjithatë, nuk e hedhin për të zbatuar të gjitha parë në jetën reale.

Për këtë arsye, dhe i përgjigjet ëndrrat pa shumë fanatizëm, por ende kujtohet - mjetet paralajmëruan forearmed!

Dreams nga e marta deri të mërkurën, çka do të thotë në qoftë se njeriu ëndërr.

Në ëndrrat e tua, nga e marta deri të mërkurën, ju mund të ëndërrojnë për një kaleidoskop të ngjarjeve. Një shumë e ëndrrave të shkyçur rrufe të kryejë ju nga një vend në tjetrin. Ju do të gjeni veten në një rrotullohet e aksidenteve të çuditshme, ju do të shihni një shumë njerëz. Dreams nga e marta deri të mërkurën është shpesh flasin për të dashurit tuaj, lëviz në vendet tuaja të preferuara, kujton ditët e kaluara dhe tregon historinë e problemeve me përvojë. Skena të ndryshojë, si në qoftë se flasim për fazat e ndryshme, duke treguar se si të trajtojë atë dhe çfarë janë bërë gabime. Ju duket për të marrë provimin e durimit. Por është pikërisht ky test ju tani janë shumë të nevojshme.

Flini dhe tregoni rreth cilësi tuaja personale. Sa ju e dini se si për të gjetur gjuhë të përbashkët me njerëzit, nëse janë të besueshme dhe nëse do të besojnë detyrat tuaja të rëndësishme. Kushtoj vëmendje të karaktereve në ëndërr, kur miqtë e ju jap dhurata - ata me të vërtetë aplikohen për ju. Ka ankesa, dhe konflikti në rritje - ndoshta ju sillen siç duhet në lidhje me familjen. Duhet të rishikojë marrëdhëniet e përhershme të bëhen më të butë.

Çfarë ëndrrat nga e marta deri të mërkurën? Ai parathotë udhëtim të këndshëm në qoftë se ju jeni të udhëtojnë në një automjet ose një shëtitje në një varkë në det ose lumë. Ne e shohim objekte të pazakonta që lëvizin ose fluturojnë - të presë për lajmin e mirë që mund të ndryshojë në mënyrë dramatike jetën tuaj rutinë. Do të hapë mundësi të reja në biznes ose në punë. E ndjekur nga një propozim për një bashkëpunim të favorshëm.

Ëndrra juaj ishte i zymtë dhe jointeresant, nuk keni punuar - presin sherr të pakëndshme dhe një lajm i keq. Sëmurë ose kanë humbur një gjë - është e nevojshme për të kapërcyer vështirësitë në jetë, pa ndihmën e miqve dhe të afërmve.

Mercury - mbrojtës i ëndrrave mjedisit

Ky planet nuk është e lehtë orakull i saktë për të ndihmuar të shikojmë në të ardhmen, ai do të zbulojë sekretet e së kaluarës dhe për të ndihmuar për të kuptuar thelbin e gabimeve. Kjo është, ju keni mundësinë për të analizuar se çfarë keni bërë gabim dhe nuk e vë veten në rreziqet dhe përvojat. Dreams nga e marta deri të mërkurën është zakonisht e vërtetë. Por vetëm nëse ju nuk merrni ndonjë masa drastike. Kjo është, edhe gjumë më të varfër mund të "neutralizohet", duke u bërë aktive dhe ri-prioriteteve. Ngjarjet mund të vijnë e vërtetë në të ardhmen e largët - nga 8 deri në 12 vjet. Pra, mbrojtës i mjedisit Mercury thotë:

 • ëndrrat lehta që janë ruajtur dobët dhe nuk janë shpesh telashe.
 • Ne kujtojmë ëndrrën e të dashurit dhe miqtë - një aluzion që duhet të ndryshojë qëndrimin e saj në drejtim të tyre për të mirë, duke u bërë më tolerante dhe të fillojnë të kujdesen për të tjerët.
 • Kaleidoscope Dreams - ndryshimet e shpejta në jetë. Mundohuni të mbani mend ngjarjet e personazheve, ata mund të marrin pjesë në jetën tuaj.
 • gjumi Dull pa një ngjyrosje të gjalla emocional - ju do të duhet një informacion dhe njohuri të reja. Vlen të menduarit në lidhje me studimin.

Mos harroni, Mercury ndikon në aftësitë e komunikimit të individit, lëviz atë në shprehjen dhe rritjen e tjetrit. Dreams shpesh flasin për takimet e ardhshme, kontaktet e biznesit dhe ndërmarrjeve të reja. Të bësh një gjë të re në ëndërr - ia vlen të menduarit në lidhje me një hobi të ri, të mësojnë disa artizanale, të shkruar një poemë apo një roman. Këto klasa jo vetëm që do të sjellë kënaqësinë e brendshme, por edhe mund të bëhen burimi juaj kryesor i të ardhurave.

Sleep nga e marta deri të mërkurën mund të shënojë një udhëtim të këndshëm, i cili nuk është i planifikuar. Mercury na jep mundësinë të surpriza të papritura - le të jetë një gjë e vogël, por kjo do t'ju japë një shumë gëzim dhe emocione pozitive.

Gjumi është shumë i zbehtë, ju jeni të trishtuar dhe nuk jeni të kënaqur me jetën e tyre - të zgjeruar rrethin e miqve, ka më shumë se miq.

Çfarë një ëndërr nga e marta deri të mërkurën?

Dreams nga e marta deri të mërkurën rrallë depozituar në kujtesë, por në qoftë se ju të zgjoheni dhe mos harroni atë në detaje të shpjegojë për vizionin:

Fle nga e marta deri të mërkurën e dashurisë. Si rregull, ëndrra e kësaj dite është parandaluese në natyrë. Kjo është, ju keni një mundësi unike për të mbrojtur një të dashur, për të paralajmëruar atë për gabimin ose paralajmërojnë të keqen dhe sëmundjeve. Mbani mend se çfarë ndodhi me të dashurit e tyre, analizuar, cila është arsyeja dhe të jetë i sigurt për të të treguar ëndrrën një të dashur. Fun me tuaj të preferuar - ju duhet për të diversifikuar marrëdhëniet. Grindja, break, divorci - nuk mund të jetë një kundërshtar.

Fle nga e marta deri të mërkurën e dasmës. Si rregull, një simbol i tillë pasqyron dëshirat tuaja të brendshme. Por në të ardhmen e afërt, një festë nuk do të ndodhë. Vizitoi disa dasma në të njëjtën kohë - ju jeni në nevojë urgjente për të emocioneve pozitive, ju nuk keni vëmendje të mjaftueshme për një të dashur.

Fle nga e marta deri të mërkurën e punës. Skandalet me kolegët, eprorët konflikti, shkarkimi - një aluzion i universit që ju keni kohë për të ndryshuar qëndrimin për të punuar, të bëhen më të zellshëm. Dhe, ndoshta, ju thjesht "outgrown" pozitën e tij, dhe për këtë arsye puna nuk është e kënaqshme. Ëndërrojnë për rritjen e pagave mund të paragjykoj kalimin në një pozitë më të lartë në të ardhmen e largët.

Fle nga e marta deri të mërkurën e rekreacion dhe argëtim. Tour dhe udhëtimit sugjeron që ju duhet të bëhen më aktive dhe të shoqërueshëm. Është e nevojshme për të "lëvizur" përpara, duke krijuar një bazë për të ardhmen. Vëmendje të paguajë për çfarë lloj të njerëzve që ju të takohen në pushime - ndoshta kjo është partnerët tuaj të ardhshëm dhe miqtë. Këta njerëz janë të gatshëm për t'ju ndihmuar, ju duhet të mësojnë për të "le" në jetën e popullit të tij të reja dhe besimin e tyre.

Fle nga e marta deri të mërkurën e kaluar. Mercury - një planet të veçantë, e cila është gati për të zbuluar të fshehtat e së kaluarës. Nëse ëndrrat janë nga e marta deri të mërkurën të lëvizur më shumë vjet më parë - ajo është konsideruar vlerë pse ndodhi. Analizuar të gjitha ngjarjet, kujtohet se si rrodhën ngjarjet në realitet. Në qoftë se historia ka ndryshuar në mënyrë dramatike (të parë ju në të kaluarën, dhe një të dytë në këtë) - një aluzion që ju duhet për të aplikuar njohuritë e fituara në avantazhin e tyre.

Fle nga e marta deri të mërkurën e njerëzve të vdekur. të vdekur të veprojnë si udhërrëfyes, për të ndihmuar të gjetur një rrugëdalje nga situata të vështira, paralajmërojnë kundër gabimeve fatale. Sidomos ka të bëjë me një të afërm.

Dreams nga e marta deri të mërkurën - do të thotë kjo? Ata mund të duket i përulur dhe i mërzitshëm, por në qoftë se ju keni një ëndërr, mos harroni dhe analizuar - nuk mund vetëm të shikoni në të ardhmen, por edhe për të zgjidhur problemet e së kaluarës.

DREAM nga e marta deri të mërkurën - djalë Man: rëndësinë e gjumit. Nga ...

Сонник со вторника на среду \u2013 парень, мужчина: значение сна. К чему снится парень, мужчина со вторника на среду? Что значит, если приснился знакомый или незнакомый, бывший, любимый парень, мужчина, человек, который нравится со вторника на среду?
Përmbledhje e opsioneve të mundshme gjumit deshifrim, të cilat ëndërruar nga e marta deri të mërkurën.

përmbajtje

Çfarë ëndrra ish-të dashurin, një burrë nga e marta deri të mërkurën: ëndërr interpretimin

E mërkurë është konsideruar si dita e Merkurit, dhe ajo ka një efekt të caktuar mbi ëndrrat që vijnë tek ne në natën nga e marta deri të mërkurën. Kujdes për vizionin që keni parë të kaluarën e tij, duke përfshirë edhe ish-të dashurin ose bashkëshortin. Ëndrrat e tilla mund të ndihmojnë t'u përgjigjeni pyetjeve që mbetet e hapur për ju personalisht.

Mundohuni të kujtojnë ëndrrën në hollësi të madhe. Pastaj të analizuar se në ngjarjet ëndërr janë të ndryshme nga ngjarjet në jetën reale. Ndoshta nënndërgjegjeshëm juaj është përgjigjur gjatë për të gjitha pyetjet që ju vuajtje. Ju vetëm duhet të vënë një fund për këtë kapitull dhe të kthehet faqen.

Të rëndësishme: Dreams nga e marta deri të mërkurën i sigurt që do të vijnë e vërtetë! Por ata mund të neutralizoj veprim në jetën reale.

Si funksionon kjo gjë?

Ju pa një ëndërr në të cilën

 • Vetëm shikuar ish-të dashurin - të jenë të kujdesshëm, kjo ëndërr mund të paralajmërojnë për një grindje me të dashurit të saj në jetën reale. Megjithatë, nëse ju jeni shumë të kujdesshëm dhe të durueshëm, argumentet mund të shmanget;
 • ish-të dashurin buzëqesh në ju, duke u përpjekur për të marrë vëmendjen tuaj - mendoj, dhe nëse ju keni të saktë të vlerësuar dashurin e tyre aktuale. Ju mund të kenë nevojë për të ndaluar "hung up" në të metat e tij dhe të tërheqë më në fund vëmendjen e dinjitetit të tij? Dhe atëherë jeta do të vetëtin me ngjyra të ndritshme;
 • ju ishit në një festë, ku e gjithë familja u mblodhën ish tuaj - dëgjoni ndjenjat e tyre të brendshme. Më shpesh, ëndrrat e tilla nuk mbajnë aluzione negative, por të gjitha varet nga amëz që ju mendoni në momentin e zgjimit;
 • Ju shikojnë për një datë ose për të marrë ish-lover martuar - në jetën e vërtetë ju do të gjeni veten në një situatë ku e thjeshtë - kjo është gjëja më e mirë që ju mund të bëni në këtë situatë. Megjithatë, falja juaj do të mbajnë fruta të favorshme në të ardhmen tuaj të afërt;
 • ju jeni të hyjnë në një marrëdhënie intime me një të dashurin ish burrit / - kjo ishte një ëndërr-paralajmërim. Jetë jashtëzakonisht i kujdesshëm me emocionet tuaja: ata mund të shtyjë për vendimet ekstreme skuqje të lëkurës që mund të rrënojat ardhmen tuaj;
 • Ne biseduam me një ish-shok të jetës - mendoni se çka ishte biseda. Ndoshta detajet e saj do të ju ndihmojë të shmangur problemet në punë ose në jetën tuaj personale. Ndonjëherë këto ëndrra paralajmërojnë për një sëmundje të mundshme të dikujt nga të afërmit;
 • grindeni, për të sqaruar gjërat - ka shumë të ngjarë në jetën tuaj ka filluar një fazë krejtësisht të re në të cilën nuk ka asnjë fantazmat zhvillohet nga e kaluara. E kaluara duhet të mbetet prapa;
 • ju martohet me një ish-Beau ose bashkëshorti - për fat të keq, në jetën e vërtetë ju mund të presin probleme serioze. Mundohuni për të analizuar atë, ose që mund të shërbejë si një burim i probleme për ju dhe të bëjë një plan të veprimit për të neutralizuar ngjarjeve të pakëndshme. Mos harroni, beteja nuk është luajtur në fushën e betejës - beteja luajtur në kokat e tyre!

Çfarë ëndrrat djalë të preferuar ose një njeri që i pëlqen nga e marta deri të mërkurën: interpretim ëndërr

Интересные факты о сне
Fakte interesante rreth gjumit

Në ëndrrat, të cilët vijnë te ju nga e marta deri të mërkurën, ju rrallë do të gjeni alegorik. Këtu çdo gjë është e qartë dhe e kuptueshme:

 • në qoftë se ëndrra është e ndritshme dhe të këndshme, ju keni zgjuar një gëzueshme dhe argëtim, pastaj në jetën e vërtetë, ju jeni duke pritur për ngjarje të këndshme;
 • nëse ëndrra e shurdhër dhe gri, la një ndjenjë të dëshpëruar - në jetën e vërtetë, ju do të hasni shumë probleme.

Duke u përpjekur për të zbulohej ëndrrën, dëgjoni para së gjithash për veten e tyre dhe vetëm pastaj të shohim për një shpjegim të flenë një ëndërr librave.

Dreams nga e marta deri të mërkurën, në të cilën të dashur është i pranishëm, të ndihmojë

 • kuptojnë veten e tyre,
 • shohim se si ju të drejtë në marrëdhëniet e saj me të,
 • gjeni dhe të rregulluar mete.

Kjo është për shkak të faktit se Mercury është përgjegjës për komunikim, në vëll. H. mes njerëzve.

Pse ëndrra e një njeriu të njohur, një njeri nga e marta deri të mërkurën: ëndërr interpretimin

Ndoshta në jetën e vërtetë, mendoni për këtë njeri shumë shpesh, dhe mendjen tuaj nënndërgjegjeshëm reagon ndaj këtyre mendimeve që është ëndrra të tilla.

Nëse ëndrra fakt doli nga askund, ajo mund të shpjegohet si vijon:

 • në qoftë se ne po flasim për një mik i cili i takon kategorisë së miqve, gjumit mund të parandaluar që në marrëdhënien tuaj nuk është duke shkuar mirë. Por pa fajin e mikut tuaj. Mendoni se si ju jeni të sinqertë në miqësinë e tyre?
 • në qoftë se shoku juaj ju jep një dhuratë në një ëndërr - kjo flet për ndjenjat e tij të sinqerta në jetën reale;
 • Nëse ju grindet, dhe zërat familjare ju pretendimet specifike - kujdes mos harroni të gjitha detajet e gjumit. Është e mundur që të gjitha këto probleme ekzistojnë në jetën reale, por ju kokëfortësi nuk e vërejnë ata, në krahasim me nënndërgjegjeshëm tuaj;
 • Nëse ju ndani një sekret me një mik në një ëndërr, nuk nxitojnë për të bërë atë në jetën reale. Secrets si heshtje, dhe sekreti i mori në veshët e personit tjetër, mund të bëhet një armë e rrezikshme kundër jush;
 • një ëndërr në të cilën jeni duke u përpjekur për të zgjidhur problemet e të njohur, tregon se në jetën e vërtetë se ju keni shumë kohë dhe energji për të shpenzuar në njerëzit e tjerë, duke i privuar familje. A nuk mendoni se ajo është e mbushur me probleme në jetën e tyre personale?
 • Nëse ju pashë në ëndërr një mik, por jo një person shumë të këndshme për ju, ju mund të merrni një surprizë shumë të keqe në jetën e vërtetë;
 • fle me një mik dehur në një rol udhëheqës edhe paralajmëron çështjet në lidhje të caktuara që do të dëmtojë reputacionin e ëndërrues;
 • Nëse keni ëndërr ke parë një njeri të njohur në kostum Adamit, ju mund të jeni i sigurt: në frontin e ju jeni duke pritur për herë të mirë.

Pse ëndrra e një djalë, njeri të çuditshme, njerëzit nga e marta deri të mërkurën: ëndërr interpretimin

Правила здорового сна
Rregullat e gjumë të shëndetshëm

Shumë shpesh imazhi mashkull në ëndrrën e grave mund të interpretohet si një manifestim i psikikës mashkull - animus. Si rregull, animus është përgjegjës për inteligjencën, aftësinë për të abstrakte, ambicie.

Mendoni e ëndrrës suaj, ndoshta për shkak të kësaj, ju më në fund u takua me një nga archetypes tyre.

Në vijim janë trajtimi konvencional i imazhit mashkullor në ëndrrën e grave.

 • Në ëndërr keni qenë në mesin e një turme të huajve - në jetën e vërtetë, ju do të gjeni shumë mundësi për të përmirësuar statusin e tyre social.
 • Një ëndërr në të cilën shtëpia juaj ka mbledhur një shumë të huajve gjithashtu tregon për shfaqjen e jetës mbrojtës tuaj të besueshëm.
 • Njeriu që në gjumin e tij shkakton vetëm emocione pozitive, mund të dëshmojnë për faktin se në jetën e vërtetë, ju keni ardhur një linjë shumë të ndritshme. Për fat të keq, paraqitja e një ëndërr të frikshme imazhi i mashkullit paralajmëron për vështirësitë e mundshme në jetën reale.
 • Respekti dhe pasuri e paraqitjes premtues në ëndërr huaj tullac.
 • Shfaqja e një i huaj në një ëndërr zeshkane premton një takim interesant në jetën reale. Për fat të keq, një bjonde të panjohur në një ëndërr mund të paralajmërojë ju në lidhje me një takim me një person që nuk duhet të besuar.
 • Çuditërisht, i huaji, i burgosuri u shfaq në një ëndërr mund të jetë një shenjë shumë i mbarë, duke treguar për realizimin e hershme të planeve të gjatë isha i vogël.
 • Grindet me një të huaj ëndërruar deri në një ëndërr, ajo mund të parandaluar probleme në jetën reale. Për fat të keq, për të zgjidhur këto probleme pa humbje ju nuk do të ketë sukses.
 • Njeriu me mjekër mund të paralajmërojnë Sëmundjet fizike të dikujt nga të afërmit.
 • njeri i trashë, shihet në ëndërr - një shenjë shumë i mbarë. Recall, për shembull, një zot simpatik Hotei, është personifikimi i mirëqenies dhe argëtim.

Pse ëndrra e një njeriu puthje, njeriu, njeriu nga e marta deri të mërkurën: ëndërr interpretimin

Как недостаток сна влияет на организм человека
Si mungesa e gjumit ndikon në trupin e njeriut

 • Në ëndërr ju puth një njeri i cili është relative gjakut (vëllai, babai, etj) - një shenjë të favorshme duke treguar për një periudhë prej marrëdhënieve të ngrohta dhe të hapur me njerëzit rreth jush.
 • Një puthje në terr mund të paralajmërojë ju se jeta juaj personale nuk është diskutuar vetëm, por është dënuar nga vendbanimin tuaj më të afërt.
 • Një ëndërr në të cilën ka një puthje me zgjedhurit në dritën e ditës, mund të tregojë marrëdhënien e çiltër në jetën e vërtetë, janë të inkurajuar fuqimisht nga vendbanimin tuaj.
 • Kiss me burrin e saj në ëndërr konfirmon bashkimin tuaj harmonike. Mos harroni të jepte gjysmën e dytë të puthur në jetën reale.
 • Një ëndërr që ju puth një i huaj, mund të parandaluar shfaqjen e jetës tuaj personit dhe jo dy-përballur mbante ju një shumë momente të pakëndshme.
 • Ndonjëherë prania e një puthje në një ëndërr paralajmëron për një momente shumë të pakëndshme në jetën reale: për shembull, ndarja nga një të dashur.
 • Dhe nganjëherë një puthje - kjo është vetëm një puthje - një puth në të cilën ju duhet të vërtetë.

Pse ëndrra e mashtrimit një njeri, njerëz nga e marta deri të mërkurën: interpretim ëndërr

Ndoshta nënndërgjegjeshëm juaj është duke u përpjekur për të ju tregojnë idenë e trishtuar se cheating ishte i pranishëm ose është i pranishëm në jetën tuaj. Por mos prerë shpatullat, dhe nuk bëjnë konkluzione të nxituara. Shumë shpesh, ëndrra - kjo alegori, të kuptojnë se jo gjithkush është dhënë.

Shpjegimi më i zakonshëm i gjumit, në të cilën pabesi është i pranishëm, parashikon si më poshtë:

 • Nëse ëndërrimtar është i martuar - një ëndërr mund të paralajmërojnë për një zjarr në jetën reale;
 • ndoshta kundër jush endje;
 • Për fat të keq, kjo ëndërr mund të parandaluar kolapsin e shpresës në jetën reale. Është e rëndësishme të mbani mend se në fund të diçkaje të vjetër - ajo është gjithmonë fillimi i diçkaje të re;
 • disa Downers janë të prirur për të interpretuar ëndrrat me tradhti, si fillimi i grupit fat të mirë. Nëse pas zgjohen ju ndjeni gëzim dhe paqe, kështu që mënyra ajo është;
 • ndonjëherë ëndrrat e tilla parashikojnë ndryshime. Çfarë ata do të jenë, kjo varet nga gjendja psiko-emocionale të zgjimit ëndërruesit-së;
 • shpesh këto ëndrra tregojnë refuzimin e ndryshimit të ofruar nga gjysma tuaj të tjera. Çfarë ke në këtë ndryshim? Ndoshta ata nuk janë aq të këqija dhe ju keni një shans për të mësuar diçka të re;
 • shumë shpesh një ëndërr për të ndryshuar - kjo është vetëm një imazh vizual që tërheq mendjen tuaj nënndërgjegjeshëm në rastin e pasigurisë në lidhje me ndjenjat e pjesës së dytë. Kjo ngre pyetjen: a nuk besoni në atë ose veten? Dhe ndoshta se sjellja juaj është një faktor, po largohet nga njëri-tjetri.

Dreams - pavarësisht kalimtar. Sigurisht, ata duhet të merren në konsideratë, por nuk duhet të merret si ëndrrat e së vërtetës përfundimtare. Në interpretimin e ëndrrave nga e mërkura deri të enjten mund të gjenden këtu.

Video: Pse ne ëndërr? Përvoja ime e ëndrrat e kulluar

ÇFARË ëndërr GUY, një njeri i cili ishte nga e marta deri të mërkurën?

К чему снится бывший парень: «А может это судьба?»

Këtu ju shkatërroi me një të dashur, dhe koha-e kaluar, dhe më në fund u qetësua ju ... Por një natë të bukur mbuluar me dritë hëne keni pasur një OH - ish-të dashurin. Ju zgjoheni në një djersë e ftohtë (ose gjumë të ëmbël deri në mëngjes - kjo varet kontekstin e gjumit) dhe të drejtuar në librin ëndërr. "Po në qoftë se është fati, dhe ne do të jemi përsëri së bashku?", - kalon nëpër mendjet e shumicës së vajzave.

A është kjo e vërtetë apo një ëndërr në lidhje me ish-të dashurin mund të thotë diçka më të thellë? HOChU.ua tregoni se çfarë ëndërron ish njeri!

Ëndrra sajuar një të dashur: DREAM Vang

девушка в воде фото

Sipas Dream Interpretimi Vanga, ish-të dashurin në një ëndërr është interpretuar si trishtim dhe vuajtjet e një personi i cili kishte shkuar nga jeta juaj, por ju humbasë atë. A mendoni se bashkim është e pashmangshme, kështu që ju ëndërr ish-të dashurin, ju duan të besojnë më të mirë, dhe ju nuk mund vetëm të vini deri dhe të le të shkojnë e jetës së tij. Pranojnë për veten se ju ende miss ish tuaj se ajo është diçka që ende do të thotë për ju dhe që ndoshta të gjithë nuk është e humbur. Nga ana tjetër, gjumi mund presage pushim me të dashurin aktual prandaj mos merrni varur deri.

ÇFARË ISH guy preferuar ëndërron: sipas Freud

пара танцует под луной

Themeluesi i psikoanalizës njohur për të qenë parë rreth aluzion seksual. Për shembull, në bazë të teorisë së tij të parë ish-të dashurin në një ëndërr - të grindet me të dashurin aktual. Olden Frojdi këmbënguli se skandalet dhe çrregullime të ndodhë për shkak të krahasimit të rinj të mëparshëm dhe të tanishëm. Nën ndikimin e ëndrrës së tij, ju mund të ndajnë me shqetësimet tuaja me djalë aktuale unknowingly të grindet me të për asgjë, dhe, në fund, ndarja është e pashmangshme. E vetmja gjë që ju mund të bëni - të harrojmë për ëndrrën e tij, për të mos përqëndrohet në interpretimin e Frojdit dhe të jetojnë për sot, pa kthim në të kaluarën.

ÇFARË ISH ëndërr riu: DREAM Lofa

девушка лежит в лесу фото

Nëse beson se Dream Interpretation Lofa, të ëndërrojnë të njeriut në ish-ri trishtim. Ajo u martua me ish-të dashurin, pjesa tjetër e siguroi se do të ketë probleme të mëdha në jetën tuaj. Nëse ish i dashuri ju pranon në dashuri, presin surpriza. Por në rast se ish-lojtari i ri martohet, ose një deklaratë e dashurisë me një tjetër vajzë, ju mund të ketë miq të rinj të mirë, ose ju jeni vetëm dikush. Në rastin e vdekjes së ish-të dashurin në ëndrrën tuaj, ka shumë të ngjarë që së shpejti do të martohet dhe të lindë një fëmijë.

Ëndrra sajuar një të dashur: Dream Miller

девушка спит фото

Sipas Miller, një ish-të dashur një ëndërr për ndryshimet e ardhshme. Ndryshimet në jetë mund të jetë edhe pozitive dhe negative. Nëse keni ëndërruar se janë ribashkuar me ish-të dashurin në jetën reale, kjo mund të thotë situatën lidhur me marrëdhëniet e mëparshme. Kiss me ish-të dashurin ëndërr për disa ngjarje të këndshme dhe të papritura, dhe seksi me të - me konfliktin.

Kjo do të thotë qoftë se ëndrra ish-të dashurin: DREAM Wanderer

девушка спит красиво

Një ish-Wanderer trajton në një ëndërr, si shfaqjen e marrëdhënieve të reja në realitet. Pra, ju patjetër duhet ftohur nga një marrëdhënie e mëparshme, e bëri zgjedhjen e duhur dhe janë të gatshëm për mirëqenien dhe lumturinë e personit tjetër. Buzëqeshje ish-të dashurin në ëndërr duke folur për problemet e shëndetit të afërt ose të dashurin aktual (në të cilin rast ju duhet vetëm të dëgjoni me trupin tuaj).

ÇFARË ëndërr ish-të dashurin enjten: Interpretim për ditët e javës

мужчина и женщина фото

Nga e hëna deri të martën: ish-të dashurin, pavarësisht ndarjes, ju respekton, ju uroj vetëm të mira dhe nuk thonë gjëra të keqe për ju.

Nga e marta deri të mërkurën: Ish i riu mendon për ju, kujton marrëdhëniet e kaluara, i vjen keq shkëputje dhe dëshiron ju prapa.

Nga e mërkura deri të enjten: ish-të dashurin e ndjen për ju, por unë të përpiqet për të harruar me vajzat e tjera.

Nga e enjtja deri të premten: ish të dashurin e ndjen të keni ndjenja ndoshta edhe dashuri, nga e cila vuan në masë të madhe dhe nuk mund të ngushëllohet në krahët e grave të tjera.

Nga e shtuna deri të dielën: të jenë të kujdesshëm, sepse djalë për ju është maturuar një bisedë serioze në temën e ankesave të kaluara, aluzion dhe rastet e pazgjidhura.

Nga e diela deri të hënën: Ish mashkull kërkuar një takim me ju dhe dëshiron të flasë vetëm për të parë se si të jetojnë pa të.

ÇFARË ëndrra e ish-burrit

девушка и море

Për Çfarë f @ ck : një njeri nuk dhurojë dhurata. Pse po ndodh kjo dhe çfarë të bëni në lidhje me të?

 1. Të ëndërrojnë për ish-burrin, pastaj të përballet me të kaluarën në jetën e vërtetë (ndonjë). Ju mund të dëshironi të takohen ish-bashkëshortin dhe miqtë që nuk kanë parë e saj. Nëse keni ëndërruar se një njeri dëshiron të kthehet tek ju, në fakt, ajo mund të jetë, në fakt, ai është duke kërkuar për takimin. Ju kishte një luftë me ish-burrin e saj, atëherë, në mes ishit disa ndryshime, për shkak të cilat ka pasur ndarje.
 2. Nëse keni pasur një marrëdhënie seksuale me ish-burrin e saj, por ju mund të ndjeni asnjë fun - kjo tregon durimin tuaj, e cila e bën të vështirë për të komunikuar me të tjerët. Nëse jeni gati puthi ish-burrin e saj në një ëndërr, kjo do të thotë që ju të fshihni ndjenjat tuaja në jetën e vërtetë, për shkak të asaj që ju keni një marrëdhënie serioze me seksin e kundërt.
 3. Për të parë ish-burrin e saj në një ëndërr dehur, nënkupton sjelljen tuaj pavlerë në realitet. Të jenë të kujdesshëm, sepse ju mund të dëmtojë seriozisht reputacionin tuaj. Nëse ju shikoni në dasmën e ish-burrit të saj, atëherë shumë shpejt jeta juaj personale ndryshuar në mënyrë dramatike (kjo nuk duhet të përjashtojë mundësinë e ribashkimit me një ish-bashkëshort), dhe ju do të arritur rezultatin e dëshiruar në çdo rast.
 4. Për ëndërr e një ish-bashkëshortit dhe gruaja e tij e re do të thotë se së shpejti ju mund të gjeni veten në një situatë të vështirë, në mënyrë të shmangur veprime të nxituar dhe të mendojnë për pasojat. Vdekja e ish-burrit të saj - ka shumë të ngjarë që ju do të jetë për atë miqve të ngushtë në jetën reale. Nëse keni ëndërr që ju jeni përsëri martohen ish-burrin e saj - të jetë problem - në jetën e vërtetë ju keni problemet serioze, skandalet dhe dështimet në jetën e tij personale.

Pse ëndërr për ish-të dashurin

звездное небо

Shumë gra naivitet besojnë se djali ende e do, ai nuk mund të presim për t'u takuar dhe ribashkimi. Në fakt, ëndrrat - një pasqyrim i dëshirave nënndërgjegjeshëm, frikën apo përvoja, kështu që duhet të mos kërkohet shkaku i ëndrrave të ish në magji, dhe në vetvete. Shpesh ish-boyfriends dream girls të cilët nuk mund të vënë me shkëputje dhe vazhdimisht mendojnë për kohën kur ata ishin së bashku. Lënë të shkojnë të së kaluarës dhe të ri-rënë në dashuri ka të ngjarë të pushojë të ëndërrojnë ish-të dashurin.

Ndonjëherë ish ëndërr si projeksione, dmth djalë i ri ju doni të shihni saktësisht njëjtë si i vjetër . Ju subconsciously shikoni për të njëjtat karakteristika në pamjen dhe karakterin e miq të rinj dhe për mospërputhje, ju shtyjnë larg suitors. Nuk është gjithashtu e mirë - të gjithë njerëzit janë unike dhe nuk ka identike (edhe binjakët janë të ndryshme).

Nëse ju keni takuar kohët e fundit me ish, fotot e saj pamje apo të përbashkët mend ecën së bashku, është logjike që ju do të ëndërrojnë ish-të dashurin. Përveç kësaj, ëndrrat e së kaluarës për heqjen e vajzave që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien e re . Në ëndërr, ju jeni duke krahasuar dy djemtë do të vënë "pro" dhe "kundra". Problemi mund të zgjidhet duke sjellë një djalë në një bisedë të sinqertë, për të shprehur pakënaqësinë me faktin se ju nuk më pëlqen.

Brezhnev hapur të vërtetën në lidhje me divorcin me Meladze! Sipërfaqe ...

IF djalë ëndërr që duan (DREAM) - GRC-EKA

Если снится парень

Kuptimi i ëndrrave nuk janë vetëm objektet dhe dukuritë, të cilat, pa dyshim, janë gjithmonë shenjat dhe simbolet, por edhe njerëzit.

Njeriu që erdhi në një ëndërr, nuk është vetëm si kjo! Ëndrrat e tilla janë të vështira për trajtim, shpesh janë disa opsione për interpretimin dhe kërkojnë analizë të veçantë.

Guys - Ndoshta vizitorët më të shpeshta të grave dhe vajzave të ëndrrave. Vajza gjithmonë ëndrrat e një djalosh i cili si ajo e pa se të rinjtë të cilët janë të njohur dhe jo, nga koha në kohë vështrim në ëndrrat.

Si mund të dini se çfarë një djalë ëndërr - përkthyesi flet shumë, dhe ndjenja e drejta e vështirë për të gjetur. Ia vlen të kujtohet për të filluar të gjitha detajet e mundshme - ai ishte i njohur apo i huaj, i bukur apo i keq, dhe atë që ai e bën në ëndrrat - qeshur, i trishtuar, puthje apo përqafime, dhe ndoshta drejtimin larg nga ju, me gjithë nxitim?

E gjithë kjo do të thotë diçka, përveç kësaj, është e rëndësishme, kur një i ri denjuar të shikoni në ëndërr - e mërkurë, e enjte, e premte ose e shtunë - sepse ky lloj i ëndrrave të ndryshojnë edhe gjatë ditëve të javës. Dhe variantet e ëndrrave me një djalë të ri si në vijim:

 • Ju vetëm e pa një djalë në ëndrrat.
 • Ju kishte një djalë.
 • Shumë e bukur, si foto, një të riu në një ëndërr.
 • Guy ti në ëndërr sulme apo Chases.
 • Ai ju puth në një ëndërr.
 • Ju ëndërr që është e këndshme.
 • Ëndrra ime e preferuar.
 • Partneri juaj ëndërruar me një tjetër vajzë.
 • Ai ju përqafon në ëndrrat.
 • Njohje, miku ëndërruar.
 • Në ëndrrat u shfaq një njeri të çuditshme të ri të paraqitjes të këndshme.
 • Në të kundërtën, të këqija, të rrezikshme apo të pështirë.
 • Ju drejtuar një djalë në ëndrrat.
 • Ai buzëqesh për ju në një ëndërr.
 • Sad, njeri i shurdhër i ri në një ëndërr.
 • Naked.

Ndonjëherë këto ëndrra janë, natyrisht, pasqyrojnë mendimet ose fshehur dëshirat ëndërrimtar, veçanërisht në qoftë se djalë është një ëndërr që ju pëlqen. Nëse vazhdimisht mendoni rreth saj, ajo nuk është për t'u habitur që ai thyen në ëndrrave tuaja. Por kjo mund të jetë ndryshe.

Për të parë atë në ëndërr

Если снится парень, который нравится

Siç thotë libri ëndrra, djalë në ëndërr shpesh simbolizon një pjesë e fortë aktive e botës së brendshme të ëndërruesit tregon forcën dhe energji dhe shpesh tregon mbështetje për fuqi më të lartë, dhe thirrjet për të qenë më të guximshme.

Ndonjëherë një djalë mund të bisedoni për ndjenjat sekrete dhe mungesa e përvojës ëndërruesit, por ndonjëherë paralajmëron ngjarje të caktuara.

1. ëndërr e përbashkët që para se të sjellë një djalë apo imazhin e tij, vetëm një tregues i drejtpërdrejtë i faktit se ëndërruesi ka një mbrojtje dhe mbështetje nga lart. Cila është forca juaj shpirtërore e brendshme dhe potenciale - kjo është për mbështetjen tuaj, dhe ju nuk duhet të trembet për të jetuar dhe të jetë aktiv.

Recommended: Pse ëndërr ish-të dashurin?

2. I riu, sipas përkthyesit, ëndërron për fitime të papritura - kjo është ajo që do të thotë ëndërr.

3. Siç tregohet nga libri ëndërr, një djalë i bukuri qiellore, sikur zbriti nga foto, kjo është një gjumë shumë i mirë, ai paralajmëron lumturi të madhe në çdo mënyrë!

К чему снится знакомый парень?

4. gjumë i trazuar në të cilin dikush ju sulmon, ose duke u ndjekur, ndjekur - premton jo më shumë se vetëm një sherr dhe nxitim, por nuk ka dëm.

5. Nëse, megjithatë, një djalë i ri, i huaj apo i njohur, në një ëndërr të puth, kjo do të thotë se në realitet ju së shpejti do të trokas në dashuri!

6. Kur ju ëndërr e një djalosh i cili me të vërtetë pëlqen, fshehurazi apo jo, kjo është një vazhdim i mendimet tuaja në lidhje me të dhe të ëndrrave, as - një parashikim mjaft bukur për të përmbushur atë.

7. Interesante, ajo që ëndrrat e preferuar guy - një ëndërr e disa e interpretojnë mendimet e tij në lidhje me ëndërrues, dhe ajo ka një kokërr të së vërtetës. Megjithatë, një ëndërr e tillë është ende shumë pasqyron marrëdhëniet midis jush dhe atij të zgjedhur.

8. Kur ëndrra juaj i dashur nga ju me një tjetër vajzë, në qoftë se ai është në këto ëndrra përqafime të pakëndshme apo puthje e saj, mos kini frikë. Kjo ëndërr nuk ju premtojmë një ndarje, dhe sigurisht jo një arsye për të qenë xheloz. Vetëm ju kanë frikë të kapur të tmerrshme atë me një tjetër vajzë, dhe frika e humbjes së kjo nuk ju jap paqen e mendjes.

Если парень снится с воскресенья на понедельник

9. Djalosh i cili ju përqafon në ëndrrat, ajo është dëshmi e mbështetjes dhe një shpatull të besueshme, të cilat ju keni në jetën reale e përditshme. Ndoshta ju injorojnë apo nuk e marrin këtë mbështetje - por më kot.

10. Përgjigja për pyetjen shpeshta, ajo që ëndërron djalë të njohur, është shumë e thjeshtë. Kjo ëndërr tregon se midis jush me këtë njeri ka një Astral fortë lidhje. Ndoshta kjo ka dërguar tek ju përsëri, dhe ajo duhet të qëndrojnë.

11. Bad, djalë frikshme që frymëzon frikë apo ankth në ëndërr, është një paralajmërim. Expositor shumë këshillon ëndërruesi nuk të luajnë me njerëz të diskutueshme, dhe në parim, duke shmangur marrëdhënie të reja dhe takim.

12. Njeriu i panjohur, por të këndshme i ri në një ëndërr - një shenjë paralajmëruese e gëzimit dhe lajme të mira, surpriza dhe argëtim.

13. Nëse keni ëndrrat e running njeri - më lejoni t'ju them se së shpejti ju do të vizitojë në të vërtetë një ndjenjë të rëndë që mund të ndryshojë jetën tuaj.

Снится парень, который нравится

14. Në qoftë se djalë në ëndërr që në mënyrë të hapur dhe sinqerisht qeshur, presin lajme të mira dhe të gëzueshme.

15. Sad njëjti djalë, në të kundërtën, mund të kumtoj vështirësi, si dhe pika për dobësi tuaj, frikës dhe impotenca. Ndoshta ne duhet të përfitojnë nga mbështetjen e miqve të mbështetet në një supe të fortë për të ngasin një periudhë të keqe.

16. Naked njeri i ri me ëndrra - një simbol i faktit se në realitet ju do të gjeni disa oferta shumë të bukur dhe të rrallë.

A nuk mendoni se ajo do të jetë i lidhur me diçka të ndaluar, djalë i zhveshur - një alegori. Ajo mund të jetë një biznes, një biznes apo ndonjë propozim tjetër, por gjëja kryesore - nuk do të humbasë atë!

Kur një gjumë është parë?

Снится парень с понедельника на вторник

Dreams që përfshijnë subjektet e njeriut duhet të vlerësojë edhe gjatë ditëve të javës, për të analizuar këtë kriter dhe për të plotësuar informacionin e marrë nga përkthyesi. Vetëm në këtë mënyrë ju do të jetë në gjendje për të hedhur poshtë foton më të plotë dhe të saktë.

1. Në qoftë se një djalë është ëndërruar nga e diela deri të hënën, është e nevojshme për të vlerësuar këtë ëndërr nga pikëpamja e emocioneve tuaj. Kjo ëndërr mund të jetë një zgjatje apo reflektim i përvojave tuaja, ose në qoftë se ajo është diçka paralajmëron konkrete, ajo do të ketë një emocionale të ndritshme për ju.

2. Kur ju ëndërr djalë nga e hëna deri të martën, mund të jetë një shenjë e dëshirës tuaj për diçka, apo një reflektim i dëshirat tuaja.

Girl ëndërroja djalë nga e hëna deri të martën, mund gjithashtu të marrë parasysh se ngjarjet që paralajmëron një ëndërr, do të lidhet me qëllimet e tij, dhe të gjithë do të raportojë drejtpërdrejt në dëshirat e saj.

3. Nga e marta deri të ëndrrave të mërkurën duhet të interpretohet fjalë për fjalë, siç tregohet nga libri ëndërr.

К чему снится парень по дня недели?

4. Nga e mërkura deri të enjten ëndrrat janë të mira në atë që ata kanë fuqinë për të kandiduar. Në qoftë se të enjten se ju pa një djalë të ri në ëndrrat, interpretimi mund të jenë të ndryshme, por në çdo rast ju do të jetë në gjendje të bëjë për të arritur variantin më të mirë të saj. Enjte - dita e Jupiterit, dhe në këtë ditë ëndërruesi merr fuqinë për të zbatuar ndonjë qëllim.

5. ëndrrat e veçanta, ato duhet të merren seriozisht nga e enjtja deri të premten. Venus - planeti i premte - kontrollon sferën sensual, dhe ëndrrat ëndërruar të enjten, kanë fuqi të madhe.

Nëse një i ri ëndërruar natën nga dita e enjte, interpretimi do të jetë i lidhur me përvojat e madhe emocionale.

6. Nga e premtja deri të shtunën një ëndërr - kjo është këshilla dhe udhëzime, dhe të mendojnë për interpretimin e ëndrrave tuaja.

7. Dhe të shtunën çdo interpretim e gjumit me një djalë bëhet pozitiv, dhe gjithmonë premton lumturi.

Në mënyrë të lehtë për të kuptuar një ëndërr në të cilën ka pasur një djalë, por të bëjë një përpjekje, të lidhë intuitën dhe imagjinatën, dhe ju do të kuptoni se çfarë të presin në realitet, në cilin drejtim për të lëvizur me besim, dhe çfarë duhet të bëjmë për të sjellë lumturinë më të madhe! Author: Vasilina Serova

Dhe këshilla më e rëndësishme

Nëse ju pëlqen për të dhënë këshilla dhe për të ndihmuar gratë e tjera shkojnë për trajnim falas stërvitje Irina Udilovoy, ju mësojnë profesionin më të kërkuar dhe të fillojnë të fituar nga 30-150 mijë:

Ish kishte një - Çfarë interpretim i librit ëndërr kishte një djalë? Pse kam pasur një tramvaj? Pse kam pasur një shef?

Ajo do të jetë interesante:   Apartamentet numër kadastral si të mësojnë

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *