BRUSH ON SI TË Shall

Author: | 2018/08/23

Si për të bërë një thekë për kapele dhe shalle, si dhe harton dhe modelet lidhur me hala, ju do të gjeni në faqen e internetit "modele thurje dhe modelin - video, diagramet dhe përshkrimi": //easyknitting.ru/

mënyrë e lehtë për të bërë brushat për shall - YouTube

//yarn74.ru

Ajo do të jetë interesante:   SI TË MERRNI TË Veliky Novgorod nga Moska

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *