Si për të mbushur batanije në një duvet mbulon FAST

Author: | 2018/08/23

Për shumë, të mbushur duvet - është një problem! Në këtë video, një mënyrë e thjeshtë dhe e lehtë për të futur një batanije në një mbulesë duvet. Nëse ju jorgan me një prerje përgjatë gjithë gjatësisë, ajo është edhe më e lehtë se sa me mbuluar batanije, treguar në video.

muzikë incompetech.com

Për bagatoh zapraviti pіdodіyalnik - Tse tsіla problemit! Në tsomu i vіdeo sposіb thjesht lehtë vstaviti Kovdrya në pіdodіyalnik. Yakscho ju pіdodіyalnik e rozrіzom në vsіy dovzhinі, i Tse çarë prostіshe, nіzh e pіdodіyalnikom, përfaqësime në vіdeo.

Për mnogіh zapravіts padkoўdranіk - Geta tselaya prablemy! Në vіdea getym thjeshtë i logkі sposab ўstavіts koўdru ¢ padkoўdranіk. Kalі ju padkoўdranіk ¢ s pas razrezam ўsoy daўzhynі pastaj geta yashche prastsey, Chym e padkoўdranіkі, pradstaўlenym në vіdea.

Për mnozina zaplvane Yurgan - s probleme! Në videon Tova, i thjeshtë dhe lesen Way Po vmknete odealo Capac mbi valë. Në rastin e veshjes Th Imatia ka permanent ss fetë e tsyalata dlzhina, Tova e osche në drurit, me një batanije otkolkoto pajisjeve të treguar v vizuale.

Si për të mbushur batanije në një mbulesë duvet: "Medusa" është testuar ...

Sa shpejt tucked një batanije në një mbulesë duvet? Si të vishen ...

mënyrë të zgjuar tucked në një batanije në një mbulesë duvet ...

Sa shpejt tucked një batanije në një mbulesë duvet. Duvet NË duvet ...

Sa lehtë dhe të shpejt të mësojnë se si për të mbushur një batanije në një mbulesë duvet. Veçanërisht e rëndësishme për teke pirateri jetës

Ajo do të jetë interesante:   Kujdesi barbarozë në shtëpi

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *