Foto se si për të hedhur COMPUTER Instagram

Author: | 2018/12/31

Si të Shkarko Instagram VIDEO KOMPJUTERIKE

ІNSTAGRAM bëjnë përditësime

Zasheyritcicërimë

On Android viyshlo bëjë përditësime ofіtsіynogo dodatku Instagram, jak, krіm іnshogo, vklyuchaє një pіdtrimku 3D Prekni.

Yak nagoloshuєtsya natiskannya tani Trivale në listën fotografіy në këmbim dodatku dozvolyaє shikimet foto povnotsіnne në profіlі іnshoї Lyudin. Fotografitë në tsomu peresunetsya në planin perednіy dhe іnterfeys Prog rozmiєtsya, stvoryuyuchi Efekt Glibin. Pіslya Tsogo dostupnі mozhlivostі vіdpravki foto për një mik nëpërmjet Instagram Direct, perehіd të profіlyu koristuvacha abo komentuvannya.

Tsya funktsіya ri në dispozicion në versії 7.13.0. Її DOWNLOAD mozhna për posilannyam, oskіlki Won në Google Luaj nuk është në dispozicion. Kur tsomu vіdznachimo, Pokey karrierës Tse mayzhe dodatok єdiny për Android, karrierës pіdtrimuє 3D Touch.

Mi vzhe shkroi karrierës kompaniia zbiraєtsya vprovaditi pіdtrimku ekranіv tilla OS, ale tochnoї dati relіzu nuk Bulo quajtur. dodatok Same w yavlyaє atij mayzhe portin stovіdsotkovy të iOS.

Takozh NUK PROGAVTE

Foto: vlasnik iPhone XS Max thënë vibuhnuv karrierës yogo smartphone në kishenі

Foto: vlasnik iPhone XS Max thënë vibuhnuv karrierës yogo smartphone në kishenі

23 orë më parë

Smartphones Xiaomi Mi Mi Përzierje 9 që otrimayut dhomë potrіynu 4 855 ciklet CPU Snapdragon - zvіt

Smartphones Xiaomi Mi Mi Përzierje 9 që otrimayut dhomë potrіynu 4 855 ciklet CPU Snapdragon - zvіt

1 ditë më parë

Tags: 3D TouchAndroidInstagram Podіlitisya 1TvіtPodіlitisya

Krijo llogari Instagram

Pyetja # SprosiProSMM

Përshëndetje miq! Në këtë artikull të shkurtër, unë do të përgjigjem në pyetjen e parë nga kategoria # SprosiProSMM! Sot ne do të flasim në lidhje me Instagram.

Lexo më shumë:   çfarë të bëjë në këmbë ndrydh

Pra, pyetja është si vijon:

"Përshëndetje Kate. Gëzuar për ju! I instograme hapur dy llogari në një telefon, ju keni shkruar se është e mundur që të pesë, që unë bëj për të hapur tre më shumë? - Michael "

pyetje të ngjashme Unë u pyet më shumë se një duzinë herë, kështu që kam vendosur për të filluar me të.

Konfuzion me krijimin e një të reja, llogaritë shtesë, Instagram zakonisht ndodh për shkak të një ndërfaqe të ndërlikuar aplikimit. Unë e di se shumë djem ishin duke u përpjekur për të krijuar një llogari të re përmes faqen e login, dhe asgjë nuk ka punuar. Tjetra, unë do të ju tregojnë se si për të shmangur gabimet dhe të mos prishin nervat e tyre 🙂

Për të qenë i qartë, vetëm unë dua të sqaroj disa hollësi :

  • Ju mund të krijoni ndonjë numër të llogarive të reja në Instagram me një telefon / tabletë , POR  ekziston një kufi i vogël . Ju mund të agjërojnë nasozdavali 5 profilet me një pajisje të vetme, si Instagram është një kontroll të biznesit. Instagram nuk ka si këtë aktivitet dhe kështu vë kufizime. Megjithatë, pas kalimit të një kohe (zakonisht një muaj), dhe me kusht që llogaritë janë aktive dhe përditësuar, kufiri duhet të zgjerohet, dmth. E. Ju do të jetë në gjendje sërish për të krijuar një profil të ri me të njëjtën pajisje. Edhe pse është e mundshme që Instagram do t'ju kërkojë për të verifikuar këto llogari me numrin tuaj të telefonit apo profilin në Facebook.
  • Ju mund të bashkëngjitni deri në 5 llogaritë në një app Instagram . Për të mësuar se si të ngarkoni një llogari ekzistuese në app, në dispozicion këtu.

Vini re se në paragrafin e parë, unë jam duke folur në lidhje me profilin e ri që ju dëshironi për të krijuar, dhe e dyta - shtimin e llogarive të krijuara tashmë në Instagram, kështu që ju mund të shpejt dhe lehtë të kaloni në mes të profileve, pa pasur nevojë të shkojë në dhe jashtë prej tyre.

Lexo më shumë:   Si për turshi trangujve mënyra më e shpejtë në tigan

Në këtë artikull ne do të flasim për krijimin e një profil të ri, nuk duhet të ngatërrohet, ju lutem kaloni 😉

Si për të regjistruar një të ri (shtesë) llogari në Instagram?

Është e lehtë! Më poshtë ju do të gjeni një video e seri tim të ri «Instamania Katya frolova", ku unë do të ju tregojnë hap pas hapi se si për të regjistruar një profil të ri në Instagram. Në çdo rast, më poshtë kam shtuar edhe një tekst udhëzime me foto.

Hapi 1. Dilni nga profilin tuaj të vjetër në Instagram! 

Kjo mund të bëhet nga parametrat (timon). Në fakt, shumë fund nuk është një opsion "Exit" ose «Logout».

Hapi 2: Kthehu në Instagram. 

Shko në app Instagram. Ju duhet të paraqitet këtu është dritarja (shih. Poshtë). Unë kam Instagram në anglisht, por kjo nuk është aq e rëndësishme.

Si për të krijuar profile të shumta në Instagram
Kliko në vijën e poshtme, për të krijuar një të ri Instagram profil

Hapi 3. Duke filluar regjistrimin. 

Kliko në vijën e poshtme ( "Nuk ka asnjë llogari në Instagram?"), Siç tregohet në figurën e mësipërme.

Hapi 4. Regjistrohu një llogari të re. 

Instagram ofron një zgjedhje e tre opsione për regjistrim :

  1. me anë të Facebook
  2. me e-mail. postë
  3. me numrin e telefonit
Si për të krijuar profile të shumta në Instagram
Tri opsione për të zgjedhur nga: profili i Facebook, telefon ose email

Nëse ju klikoni në rreshtin e dytë, atëherë Instagram do të dërgojë të parazgjedhur për regjistrimin nëpërmjet numrin e telefonit (shih. Figura më poshtë). Vini re se mënyra më e lehtë për të krijuar llogaritë jo me telefon, dhe me anë të një email të ri, si me numrat e telefonit, problemet mund të ndodhë. Për disa arsye ajo nuk është gjithmonë kodi dërguar në numrin vjen për përdoruesit.

Nëse ju vendosni të regjistroheni me telefon , ju keni nevojë për të hyrë në prefiksin e shtetit, numri vetë, dhe pastaj kliko mbi butonin "Next" ose «tjetër».

Si për të krijuar profile të shumta në Instagram
Regjistrohu një profil të ri në Instagram nëpërmjet numrit të telefonit

Nëse ju doni të regjistruar një profil nëpërmjet e-mail. postë , klikoni në rreshtin "Regjistrohu me e-mail. Mail »ose« Hyr me email-it tuaj në vend » . Mos harroni se ju duhet të keni qasje në këtë email. Email - nuk naportachte në këtë fazë, duke përdorur të përkohshme ose të ndajnë-mail adresën tuaj.

Lexo më shumë:   Si për turshi kërpudhat mjaltë në recetë dimrit në shtëpi VIDEO

Për t'u regjistruar, ju lutemi shkruani adresën tuaj e-mail. mail dhe klikoni në butonin "Next" ose «tjetër».

Si për të krijuar profile të shumta në Instagram
Regjistrohu një profil të ri në Instagram nëpërmjet e-mail

Hapi 5: Të dalë me një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. 

Dhe hapi i fundit - shkruani emrin e profilit, e cila do të shihet në përshkrimin e llogarisë, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin me të cilën ju do të hyni në atë llogari.

Më tej, Instagram do të ju dërgoj një letër në adresën e specifikuar më lart për konfirmim e-mail. postë. Kliko mbi link dhe - Done!

Çfarë ndodh më pas?

Në mënyrë që të shtoni një profil të ri për llogarinë tuaj kryesor , ju duhet të dal nga profilin e krijuar rishtazi dhe hyni në llogarinë që dëshironi të përdorni by default. Më tej, ajo është shumë e lehtë! Ndiqni udhëzimet e përshkruara në këtë nen.

Ju uroj një promovim të madh!