Se si të shpenzojnë bonuse në Sportmaster

Author: | 2018/08/28

Bonuset Sportmaster: si janë dhënë të mënyrave për të marrë ato në hartë

Dyqane " Sportmaster " është e njohur gjerësisht në të gjithë Rusinë dhe janë të njohur për pothuajse të gjithë. Sportmaster Rrjeti u themelua në vitin 1992, përsëri në vitin. Sot ajo është - pa ekzagjerim, një rrjet të gjerë dhe të gjerë të dyqaneve sportive, ku ju mund të bleni produkte me shumicë dhe pakicë, jo vetëm në Rusi, por edhe në Kazakistan dhe madje edhe në Kinë. Rrjeti Prania e këtyre dyqaneve sportive magjeps shumë për shkathtësi të saj, sepse rregullat, promovime dhe zbritje janë në dispozicion për të gjithë Rusisë. Po, dhe një shumë të mallrave, punimeve ofrimit dhe, operon një dyqan i madh në internet i këtij rrjeti edhe. Ka edhe markat e tyre për prodhimin dhe shitjen e cilësisë së lartë dhe të lirë mallrave sportive: Demix, kinez, një kockë, Nordway Outventure, Exxtasy, Torneo, Termit! Natyrisht, ata janë shitur vetëm në "Sportmaster" Nga rruga, madje edhe Ostin i takon atyre, por kjo është një tjetër histori!

Dhe kjo është e gjitha e madhe për ne konsumatorët! Ajo mbetet rasti për ndërmarrjet e vogla - të kuptojnë se si të tyre programin e bonusit në vitin 2018 , dhe shtrydh maksimumin nga ajo për të mirën e vet! Kështu që nuk ju shkoni!

përmbajtje

shpërblimet "Sportmaster" Si për të punuar?

Pikët Sportmaster, program klubit

Club Sportmaster program - një mënyrë e madhe për të marrë përfitimin e pothuajse çdo blerje në dyqan, si dhe në faqen e tyre zyrtare. Për çdo bonuse të blerjes ( 1 pikë = 1 Rubla ruse ) në hartë, "Sportmaster", e cila është lëshuar falas në çdo dyqan, dhe mund të ekzistojë në të gjitha pothuajse . Regjistrohu me programin bonus "Sportmaster" këtu.

Deri më sot, të gjitha veprimet përkatëse dyqan në vitin 2018 mund të gjenden në këtë faqe.

Programi vepron një kartë bonus karakter grumbulluar në varësi nga sasia totale e blerjeve dhe të ndryshuar sasinë e pikëve të grumbulluara, dhe gjithashtu ofron disa përfitime të tjera. Për shembull, në formën e zbritje, edhe normat e veçanta janë dhënë për pjesëmarrësit në programin e bonusit. E pra, kushte më të mira për kthimin e mallrave dhe garancitë .

Bonuset janë dhënë për blerjet vetëm 1.000 rubla (por mund të anullojë shpërblime në çdo kosto e mallrave), në varësi të nivelit të kartës. Ata do të shfaqet në llogarinë tuaj brenda 3 ditëve nga data e blerjes. Bonuset janë dhënë edhe për produkte të "Sportmaster ulje" Kategori "çmimin më të mirë" dhe të gjitha mallrat ndodh në aksione.

Ju gjithashtu mund të merrni falas shpërblime në të shumta të dobishme për të ruajtur "Sportmaster" çmimet e aksioneve. Ndonjëherë kjo nuk ka edhe kanë për të blerë ndonjë gjë. Të fituara pikë për blerjet e vlefshme deri më 10 mars të vitit në vijim vit. shpërblime të lirë "Sportmaster" - brenda kufijve të aksioneve përkatëse. Nëse ju nuk keni kohë për të përfituar nga shpërblimet, ata janë djegur.

Ekzistojnë tri nivele të kartës së klubit "Sportmaster":

 • card lirë
  Blue card "Sportmaster". Regjistrohen në programin dhe për të marrë deri në 1500 pikë vetëm dhe më shumë
 • card Silver (lëshuar automatikisht nga total shuma e blerjeve nga 15 000 rubla ), 70 bonus + një garanci shtesë për mallrat 30 ditë për shkëmbimin e mallrave është dhënë 1 muaj.
 • kartë ari (lëshuar automatikisht kur shuma totale e blerjeve do të tejkalojë 150 000 rubla ), 100 bonus + një garanci shtesë për mallrat 60 ditë për shkëmbimin e mallrave janë dhënë 2 muaj.

Sportmaster 2000 shpërblime për çdo blerje
Të bëjë ndonjë blerje në këtë vend, "Sportmaster" nga 1000 rubla dhe për të marrë 2000 bonus për blerjen tuaj të ardhshëm Sportmaster

Këto karta mund të jetë plastike. Ata janë zëvendësuar në arkë çdo herë që të arrijnë një status të caktuar, por jo domosdoshmërisht me një veshin plastike. Llogaria juaj mund të jetë mjaft e një virtualisht!

Ju gjithashtu mund të kombinohen disa nga llogaritë e tyre në një, dhe shuma e të gjitha blerjet tuaja do të përmblidhet. Kjo është e dobishme, për shembull, për të shpejt të marrë në nivelin e ardhshëm të një kartë klubit. Po, dhe për të pastruar çantë nuk do të jetë e tepërt

Nga mënyra : si lëshohet me një kartë barcode, atëherë është e mundur për të shtuar, për shembull, në app Storcard që gjithmonë të marrë një zbritje, kur ju blej një telefon dhe nuk mbajnë një kartë të përhershme plastike.

Si për të shpenzuar "Sportmaster" bonuse në vitin 2018?

card Bonus: kontrolloni balancën e Sportmaster, promovime, ulje

Harta akumuluar bonus "Sportmaster" mund të përdoret për blerjet e ardhshme, por të paguajnë ata jo më shumë se 30% të vlerës së mallrave. Ju mund të paguani për to, madje edhe produktet që shkojnë në të gjitha aksionet , madje edhe me zbritje të madhe (deri në 80% ose më shumë).

Por vini re: pikë nuk mund t'i atribuohet mallrave që janë shitur në aksionin " çmimin më të mirë ", si dhe " Sportmaster ulje ", por për të marrë shpërblime për blerje të tilla si të jetë e mundur!

Vetëm imagjinoni se çfarë një peshë do të përfitojnë nga blerja, duke marrë parasysh faktin se ashtu-volitshëm mund t'i atribuohet pikë shtesë në shumën prej 30% nga zbritje më të madhe! Dhe po, nga rruga, ju mund të anullojë 10 bonuse .

Për udhëtim në dyqan domosdoshmërisht të marrë një kartë plastike. Bonuset mund të shlyhen, duke e quajtur numrin e telefonit dhe vendosni kodin e SMS marra. Ju gjithashtu mund vetëm të blej një produkt në dyqan online, ku kartë klubi është përdorur direkt në këtë faqe interneti.

Si të kontrolloni shpërblimet "Sportmaster"?

Njerëzit shpesh më pyesin këtë pyetje. Në fakt, përgjigja është fare e thjeshtë: të gjetur shumën e numrit të kartës tuaj të bonusit për "Sportmaster" në faqen zyrtare këtu . Bilanci i kartës mund të kontrollohet në terminale "Sportmaster" ose kundërvihet dyqan.

Si të merrni "Sportmaster" shpërblime të lirë në vitin 2018?

Sportmaster: bonuse ditëlindjen
Ju mund të marrin shpërblime të Sportmaster në ditëlindjen e tij. Madhësia e tyre varet nga ajo që ju keni arritur nivelin e besnikërisë

Pra, përveç mënyra standarde e akumulimit (për çdo shpenzuar 1.000 rubla) pikët ju mund të merrni falas si pjesë e veprime të shumta "Sportmaster", në mesin e tyre shumë besnikë.

 • për regjistrim në programin e klubit në internet ose në një dyqan ( 300 bonus) për një periudhë prej 90 ditësh, + për konfirmimin e-mail ( 200 pikë "Sportmaster"), por këtu përdorimin e një periudhe prej 30 ditësh;
  Në mënyrë tipike, këto 2 hapa janë të lidhura, dhe 500 pikë ju do të merrni shumën e menjëherë.
 • si një ditëlindje të pranishëm ( 500 pikë për një kartë blu, "Sportmaster" 1000 bonuse - në kartën argjendi dhe bonus 2000 për ari), edhe 30 ditë, data, ju mund të specifikoni ndonjë , jo më shumë kontrolluar, por jo më herët se 3 ditë nga data e regjistrimit ;
 • në një aplikim celular "Sportmaster" lidhin një faqe në një nga rrjetet sociale (shih "bonus" - një detyrë " përbindësh Social "), dhe ajo do të marrë më shumë 100 pikë (kohëzgjatjen e tyre - 1 muaj)!
  Aplikimi Mobile Sportmaster, pikë në një dhuratë

  Në app celular, "Sportmaster" bast mbi rezultatet e ndeshjeve dhe për të marrë 50 deri në 200 pikë për çdo të saktë guessing rezultatin! Ju keni asgjë për të humbur. Në qoftë se ju me mend të drejtë, ju thjesht nuk e merrni pikë dhe në qoftë se ju jeni me fat, ose të mira në futboll, që ju të merrni një shumë pikë, "Sportmaster" për të lira !

 • re : në një aplikim celular "Sportmaster" në " ndeshjet e futbollit " një bast për fitoren e një prej klubeve të futbollit në ndeshjet e ardhshme. Ju mund të fitojë në mes të 50 dhe 200 pikë për çdo ndeshje! Prandaj, në qoftë se ju jeni i mirë në futboll, ose thjesht dëshironi të provoni fatin tuaj, të marrin pjesë! Ju nuk do të humbasë asgjë!
 • app mobile " Wallet " dhe shtoni hartë "Sportmaster" - 500 shpërblime ( kjo app ju lejon për të mos kryer kartë zbritje dyqan plastike, pas shtimit të kartave në të ardhmen për pikat shkruaj-off thjesht mund të tregojnë barcodes kartë me ekranin e telefonit - Ne, nga rruga, nuk ka një bazë të dhënash të detajuar të kartave zbritje për këtë aplikim );
 • 300 bonus kur ju bëni një blerje në dyqan online dhe kamionçinë nga dyqani (pagesa duhet të jetë nga 1000 rubla), bonus prej 90 ditësh;
 • të lënë komentin tuaj mbi "i Yandex.Market" dhe për të marrë 500 bonus nga "Sportmaster" si një dhuratë (të vlefshme 90 ditë); ju duhet të prisni për një ftesë nga dyqan ( zakonisht vjen në 2 javë )
 • në aksione të tjera "Sportmaster" (në thelb, kjo blerje, ju duhet të shikojnë ofertat e fundit në faqen zyrtare).
  Për shembull, tani ju mund të bëni ndonjë blerje nga 1.000 rubla (ju mund edhe dyqan në internet) dhe për të marrë një bonus 2000 !

Kështu, si ju mund të shihni, manipulimet e ndryshme është e mundur për të marrë të paktën 4000 bonus (që është 4000 rubla zbritje!) Vetëm duke kryer veprime të thjeshta dhe madje edhe duke bërë blerje në "Sportmaster"! Dhe pastaj të fillojë duke kursyer deri në 30% në blerjen tuaj!

Si të merrni cashback në "Sportmaster" dhe lirime të tjera?

Cashback në Sportmaster: se si të merrni 2017

Në vitin 2017, rritja e popullaritetit filloi të fituar shërbimet e cashback. Ato ju lejojnë për të ruajtur në blerjet nga dyqanet online. Kjo vlen edhe për dyqan online "Sportmaster". Me pak fjalë, këto janë vende të veçanta që ju të ktheheni një pjesë të parave të shpenzuara për blerjen. Dhe pagesa është bërë me para në dorë çdo mënyrë që ju dëshironi. Shërbimi Cashback merr pagesën nga dyqani (në këtë rast, nga Sportmaster) dhe të ndajnë me ju një pjesë të të ardhurave të tyre. Kështu, blerësi mund të merrni një përfitim shtesë nga blerjes ( "Sportmaster" Përveç programit të klubit ).

Letyshops dhe Aliekspress
Kliko mbi imazhin për të shkuar në faqen zyrtare të shërbimit

Sot, më popullor në treg gëzon një shërbim cashback Letyshops ( «Letishops"). katalogun e saj përmban më shumë se 900 dyqane dhe shërbime të ndryshme kombëtare dhe të huaja. Pasi të keni regjistruar atë, ju gjithmonë mund të ruani në blerjet e zakonshme në internet, pa kompromentuar cilësinë. Për më tepër, ju mund të marrin pjesë në promovime të rregullta cashback shërbimit dhe të fitojë çmime dhe madje edhe paguhen për komente.

Nëse ju blini përmes faqes Letyshops "Sportmaster", pastaj në çdo blerje do të jetë në gjendje për të marrë deri në 3.5% në secilën prej blerjen tuaj veç e veç. Kjo merr parasysh çdo blerjen tuaj (edhe në kategoritë "Best Price")!

Vini re se cashback paguhet vetëm pas konfirmimit të blerjes "Sportmaster" (zakonisht brenda një muaji nga data e blerjes, por ndonjëherë më parë). Kjo është për të siguruar se dyqan e bëri të sigurt se produkti që ju erdhi, dhe ju nuk do të kthejë atë. E gjithë kjo kohë, sasia e cashback do të jetë në gjendjen e "pritjes". Pas konfirmimit, paratë mund të rrjedhin në asnjë mënyrë të përshtatshme: një kartë bankare, telefon, e-kuletat. Nga rruga, nuk ka komision për tërheqje !

Si të merrni cashback maksimal?

 • regjistrohen në shërbim cashback LetyShops, si dhe nevojën për të krijuar një llogari në faqen e internetit dyqan Sportmaster për zhdoganimin e mallrave në një kartë klub zbritje me cashback;
 • ne gjejmë në "Letishops" listën e revistës shërbimit "Sportmaster";
 • të bëjë nga një urdhër në llogarinë tuaj, "Sportmaster" është aplikuar për shlyerje të bonuseve të akumuluara (nëse ka);
 • Ne të paguajnë për atë ose online ose në vend të prodhimit të ( kartë dëshirueshme pagesës me cashback për të marrë një bonus nga banka dhe më shumë );
 • Tani ne presim për konfirmimin nga dyqan;
 • dhe të urdhërojë pagesën e para mbrapa në LetyShops dhe për të marrë paratë në mënyrën e përcaktuar në këtë dokument.

Kështu përfitimi i përgjithshëm nga blerja e dyqan online "Sportmaster" arrin deri në 33.5% të çmimit të blerjes. Dhe kjo është pa marrë parasysh kartat e kreditit cashback për blerjet dhe zbritje, e cila në këtë rast do të shtohet në fitimin e përgjithshëm!

Cashback në blerjet nga bankat kartat Visa / MasterCard:

 1. "Banka e Kursimeve" do të paguajë bonus "faleminderit": 0.5% e çmimit të blerjes;
 2. kartë debiti "Sverhkarta +" nga "Rosbank", ju mund të merrni një para mbrapa 7% të shumës së blerjeve në të gjitha dyqanet brenda 3 muajve të parë;
  Cashback më e madhe në tregun e "Sportmaster" në këtë moment;
 3. kartë debiti "cashback juaj" nga "PSB", ju mund të merrni 3% të çmimit të blerjes në kategorinë " sport dhe rekreacion ";
 4. Për një pagesë kartë debiti "përfitimet" nga "Home Credit" ju do të merrni 1% e shumës së mallrave;
 5. Për një të lirë kartë krediti "120 ditë pa interes" nga UBRD mund të merrni 1% të çmimit të blerjes në "Sportmaster".
  Një alternativë e mirë: ajo është një kartë me periudhën më të gjatë pa interes në tregun + më shumë dhe do të ofrojë Cashback.
 6. "Sportmaster" në një prizë nganjëherë bie në kartën e lirë "Roketbank" (që ju mund të merrni deri në 5% të çmimit të blerjes). Kur bën një kartë bankare jep një dhuratë në 500 pikë të mirëpritur . Ose kartë debiti lirë "Tinkoff Black" mund të bjerë në kategorinë " Sport ", me para mbrapa 5% .

Cashback në kartat e bankave në Sportmaster

Ju gjithashtu mund të blejnë mallra në kartat e kreditit, "Alpha Bank" - "100 ditë pa interes" me një periudhë shumë të gjatë pa interes!

Dhe gjithashtu për të lira hartë këste "në vend të parave" nga "Alfa Bank" me pa interes këste 4 muajsh në çdo blerje jo vetëm në "Sportmaster", por në përgjithësi kudo.

Kjo është një mënyrë e tillë e thjeshtë, ju mund të ruani të konsiderueshme në blerjet në popullore dyqan sportiv " Sportmaster ". A e dini ndonjë mënyra interesante për të kursyer në këtë dyqan? Apo ndoshta patate të skuqura ose jeta thatë? E-mail - do të jenë të lumtur për të diskutuar në komentet për këtë artikull.

Një pikë e rëndësishme: Ne nuk jemi zyrtarët e vendeve në të cilat ne shkruajnë në artikull, kështu që nëse ju keni një pyetje të karakterit individual (për shembull, probleme prerjet në llogarinë tuaj / të mos marrin shpërblimet ose të holla / të identifikimit, dhe kështu me radhë), ajo është e mirë për të pyesni ata direkt nga përfaqësuesi i shërbimit.

A e kemi të zhvilluar një temë? Ndani mendimin tuaj, pyetjen në një shqyrtim në artikullin. Ne mund të ju ndihmojë, t'ju them shumë, diskutuar!

Të nderuar vizitorë!

Ne rregullisht update artikull në faqen tonë të internetit, kështu që ju gjithmonë keni informacion aktual. Recommended për të shtoni këtë faqe bookmarks shfletuesit tuaj apo rrjetet sociale, në mënyrë që asgjë nuk është e humbur.

Ju gjithashtu mund të abonohen në kanalin tonë telegram (ose tipi në kërkim të të dërguarit: @kuponnavygodu ). Dhe ende kemi një komunitet të " VKontakte "!

përditësimi i fundit i artikullit: 2018/08/13

program Club Sportmaster | MY CARD BONUS

Shuma totale e blerjeve - e angazhuar për të paraqitur Card Club për 400 BYR. Për çdo 20 BYR. Blerjet akuzuar 1 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së vlerës së shërbimeve - 20%

Shuma totale e blerjeve ose blerje kohe në vlerë prej

400 deri 4000 BYR. Për çdo 20 BYR. Blerjet akuzuar 1.4 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së vlerës së shërbimeve - 50%

Shuma totale e blerjeve ose blerje kohe më të madhe se 4000 BYR . Për çdo 20 BYR . Blerjet akuzuar 2 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së kostos së shërbimeve - 100%

shpërblimet

Bonuset janë dhënë në një kartë klubit për blerjet në "Sportmaster" dyqane në llogaritjen e parave të gatshme ose kartë bankare.

Tashmë një ditë pas bonus e regjistrimit, ju mund të paguani ato deri në 30% të vlerës së mallrave, përveç kartat dhuratë, mallin "çmimin më të mirë", dhe shërbime në çdo dyqan "Sportmaster"

Kur kthehen mallrave në dyqan ka përllogaritur për bonuse anuluar.

 1. Pjesëmarrës Program Club është i hapur për çdo person mbi moshën 14 vjeçare të cilët kanë bërë blerje në rrjetin e shitjes me pakicë të kompanisë, të plotësoni një pyetësor, në përputhje me dispozitat e kësaj rregulloreje në ndonjë rrjet dyqan me pakicë dhe për të marrë një kartë klub.
 2. Warning!
  Në pjesën e vlerës së mallrave, të paguar, shpërblimet nuk janë akuzuar. Bonuset nuk mund të paguajnë për shërbimet komunale.
 3. Në rast të humbjes së kartelës është e lehtë për të rivendosur, duke iu referuar në turp të lartë në çdo dyqan "Sportmaster". Bonuset dhe shuma e akumuluar e blerjeve në këtë rast kalimi te një kartë të re pa humbje.
 4. Bonuset përllogaritur gjatë vitit kalendarik (janar 1 deri më 31 dhjetor përfshirëse) e vlefshme nga data e pjekjes së tyre dhe 10 mars të vitit pasardhës, gjithëpërfshirëse. Çdo vit, 11 mars përllogaritur në vitin paraprak kalendarik dhe shpërblimet papërdorura anuluar ( "djeg").

Duke përdorur bonus Sportmaster 2016: kontrolloni balancën ...

Në këtë artikull:

 • 2 bonuse Sportmaster: si për të marrë ato në hartë, kontrolloni dhe të shpenzojnë
 • 15 Si të përdorni bonuse "Sportmaster"? Kartat e klubit Kursimeve në "Sportmaster": shpërblime për çdo blerje
 • 16 Si të kontrolloni bonuse në hartën Sportmaster numrin e kartelës apo telefon

Si të përdorni bonuse Sportmaster?

shpërblimet e akumuluara mund të shpenzohen për blerjen, kjo është e mundur që të paguajnë deri në 30 për qind të vlerës së mallit.

Ju nuk mund të paguajnë bonuse të produkteve, të cilat kanë emërtimin "çmimin më të mirë".

Mallrat që janë shitur në një zbritje, gjithashtu, mund të paguhen shpërblime.

Për shembull: mallrat me vlerë 1000 rubla për shitje me një zbritje prej 10 për qind, për 900 rubla. Kur ju të paguani një 30 për qind të (900 P -. 30%) duhet të paguani 630 rubla.

Kthyeshme për shpërblime të holla nuk janë subjekt.

Ajo duhet të theksohet se shpërblimet kanë një afat. Bonuset fituara në një vit kalendarik deri në 10 mars të vitit vijues gjithëpërfshirës dhe anuluar më 11 mars.

burimi: //www.bolshoyvopros.ru/questions/1553256-kak-ispolzovat-bonusy-v-sportmastere.html

shpërblimet Sportmaster: si për të marrë ato në hartë, të kontrolluar dhe të shpenzojnë

"Sportmaster" - një zinxhir të madh supermarket të mallrave sportive. Shop shet mallra amator dhe atletikë profesionale, artet marciale, sportive ekip.

Në praninë e sportive dhe këpucë, biçikleta dhe më shumë.

Në "Sportmaster" ka zhvilluar një program besnikëri, e cila lejon mbajtësit e kartave të anëtarësimit për të bërë blerje me përfitime më të mëdha dhe shpërblimet për të ruajtur për përdorim të mëvonshëm.

Në mënyrë që të marrë pjesë në programin e klubit, klienti mjafton të regjistroheni në dyqan vend (https://www.sportmaster.ru), ose të plotësoni një formular duke vizituar një rrjet prizë të shitjes me pakicë.

Për kartën hyrje të nivelit të klubit (Blue Card) nevojë për të blerë mallra në vlerë prej 1 rubla ose plotësoni formularin e regjistrimit në faqen e internetit, në pikën e shitjes.

Me rritjen e sasisë së blerjeve cardholders janë caktuar në nivele të reja.

Si të regjistrohem në programin e bonusit "Sportmaster"

Metodat e mëposhtme të regjistrimit:

 1. Kompletimi formularin në prizë. Pyetni menaxher në formularin e aplikimit arkë dhe ruajtur atë në të dhënat tuaja personale. Për të ju ndihmuar Bonuset "Sportmaster", të jetë i sigurt për të specifikojë numrin aktual telefonit celular;
 2. Plotësuar formularin e regjistrimit në faqen e internetit Sportmaster.ru (E-mail, emrin, datën e lindjes, adresën e shtëpisë dhe numrin e telefonit). Për regjistrimin në faqen e internetit të anëtarit të klubit do të marrin të sapo-500 shpërblime "Sportmaster" është në rrezik;
 3. Regjistrimi në app "Sportmaster" për Android / iOS: formularin e regjistrimit, është identike me atë në dispozicion në faqen e internetit.

Pas partisë regjistrimit të nxjerrë një kartë plastike nivel të caktuar (kartat klasifikim, shih më poshtë); app celular në dispozicion përdoruesit kartë virtuale. Pasi klienti mund të shikoni shpërblimet Sportmaster preactivated kartën e suksesshme e regjistrimit.

Metodat për aktivizimin e një kartë klub

Të shpenzojnë pikë dhe e di se si bonuse kartë Sportmaster, klienti duhet të kalojnë nëpër procedurën e kartës aktivizimit. Kjo është bërë në mënyrat e mëposhtme:

 • Aktivizimi Store automatikisht. Shitësi do të aktivizuar kartelën menjëherë pas konfirmimit të të dhënave të regjistrimit;
 • Autorizimi përmes SMS: pas blerjes ju duhet të tregoni arkëtari numrin tuaj të telefonit nga një pyetësor ose një llogari personale. Ky numër është kodi i verifikimit do të vijë; grant i shitësit - një kartë bonus aktivizuar.

Nivelet e pjesëmarrjes në program bonus

Ka 3 fazat e programit bonus për konsumatorët e rregullt. Më poshtë çdo nivel analizojmë më në detaje. Bonuset nuk mund të përdoret kur paguajnë për blerjet në pikat "Sportmaster-Discount". Programi Club parashikon pjekjes e të dy llojeve të pikave dhuratë:

 • bonus Standard (të rregullt): kreditohet në faqen e llogarisë bonusit pas bërë blerje;
 • Ekstrabonusy: shpërblime shtesë pikë. Përllogaritur sipas kushteve të fushatat e marketingut. Klienti individualisht dha vendimin ekstrabonusami kompanisë.

Standart (Blue Card)

Niveli bazë është caktuar për pjesëmarrësit e pa bërë blerje. Një duhet vetëm të plotësoni një formular ose të regjistroheni në app faqen e internetit / celular. Kartë blu lëshohet dhe një herë deri në 15 000 (përfshirëse).

Blue card bonus Sportmaster merr përgjegjësinë e bonusit me 50 pikë secili shpenzuar mijëra rubla. Këto konsumatorët bonus mund të paguajnë deri në 30% të çmimit të blerjes (pavarësisht kartës nominale bonus).

Në mbajtës Card Blue marrin akses në oferta speciale për mallrat nga rrjeti me pakicë.

Gjithashtu një anëtar i klubit në nivel standarde mund të rezervoj produktin e dëshiruar nga 1 ditë. Blue Car ju lejon për të shkëmbyer mallrat brenda dy javësh. "Sportmaster" është gjithashtu e mundur për t'u kthyer shpërblimet në kartën e 20% të shumës së shërbimeve të ofruara nga rrjeti.

Silver (Silver Card)

kartë Silver shkon për të klientit, në të cilat vlera totale e blerjeve në "Sportmaster" është më shumë se 15 000 rubla. Gjithashtu, niveli Silver është caktuar kur një çmim të vetëm blerje në rangun e 15 001-150 000 rubla. Përfitimet Silver kartat e besnikërisë:

 • 70 bonus për çdo shpenzuar një mijë rubla;
 • një rezervë për një ditë;
 • garanci shtesë në muaj;
 • Mundësia për të shkëmbyer blerjen gjatë muajit;
 • Kthehu Bonus deri në gjysmën e kostos së shërbimeve të shërbimit.

Gold (Card Gold)

Më e preferuar Niveli i programeve të besnikërisë. Të caktojë nivelin më të lartë kërkon që shuma e përgjithshme e shpenzimeve tejkaluar 150 000. Gjithashtu, ky status është caktuar për një blerje në një herë, prej një shume ekuivalente.

Përfitimet për mbajtësit e kartave «Gold»:

 • 100 pikë bonus për çdo mijë rubla;
 • një rezervë për një ditë;
 • 2 muaj shtesë GARANCI;
 • shërbim me qira linja të mbështetjen e klientëve;
 • 2 muaj në shkëmbimin e mallrave;
 • rimbursimin e plotë të shpenzimeve për shërbimet e mirëmbajtjes në formën e bonuseve.

Nëse konsumatori ka ndryshuar statusin e shërbimeve në kushtet e reja të kryera, pavarësisht nëse një kartë klub zëvendësim është prodhuar. Harta shkëmbehen në çdo rrjeti prizë të shitjes me pakicë. Të gjitha preferencat janë transferuar në kartën e re në mënyrë të plotë.

Megjithatë, CC duhet të ndryshohet në mënyrë periodike (në qoftë se ju përdorni zgarë plastike). Nëse konsumatori në duart tuaja ka 2 ose më shumë karta bonus, ata mund të kombinohen në një: pikë në të gjitha kartat do të përmblidhen dhe të përkthyera në ndonjë nga hartave nga përdoruesit.

Pjesa tjetër e kartës do të jetë e bllokuar.

Si për të shpenzuar bonuse Sportmaster

Pavarësisht statusit të anëtarit të programit të klubit mund të paguajnë bonuse Sportmaster në 30% të vlerës së mallrave dhe veprimeve të shërbimit.

Kur e keni blerë është e nevojshme që të njoftojë turp që një pjesë të çmimit të produktit do të paguhet në pikat. Kur një blerje anulimin online e pikave nxitëse mund të vendosen në shportë kur urdhërimin.

Ekstrabonusy mund të shpenzohen vetëm në marketingun e aksioneve dhe oferta të tjera të veçanta.

Është gjithashtu me vlerë të përqëndrohet në atë se si për të marrë bonuse Sportmaster. Pikat stimuluese jepen kryesisht për blerjen e mallrave në dyqanet e rrjetit. Shuma e shpërblimit të përshkruara në çdo kartë produkt.

Për shembull, për blerjen e një biçikletë malore në segmentin e çmimit të mesme, ju mund të merrni 1,700 bonus. Si rregull, nuk ka pikë janë dhënë për blerjen e mallrave, për të cilat ka ulje apo oferta speciale. Preference mund të jepet jo vetëm për blerjen.

Pikët jepen për veprimet në llogarinë tuaj, të regjistroheni në një buletin, të marrin pjesë në anketat dhe hulumtim të tregut.

pikë Standard bonus janë dhënë brenda disa ditësh pas pagesës. Ekstrabonusy vijnë më në konsideratë në përputhje me kushtet të cilat janë të përcaktuara në rregullat e fushatës. Periudha e vlefshmërisë Ekstrabonusov: 1 javë 1 muaj. Bonuset e çdo lloji nuk mund të shkëmbehen për para të gatshme. Bilanci bonus është replenished vetëm kur pagesa për mallrat në para të gatshme ose plastike kartat.

Nëse ka pasur një kthim, e cila është pjesë e shpërblimet kostos paguar, në këtë rast, fondet stimuluese do të restaurohen në llogari në mënyrë të plotë.

Si të kontrolloni shpërblimet Sportmaster harta

program anëtarët e klubit mund të shikoni bilancin aktual bonus në disa mënyra:

 • Bilanci View bonus në LC "Sportmaster";
 • Bilanci View bonus përmes një aplikim celular;
 • Query grumbulluar pikë nga shitësi me paraqitjen e kartës.

Gjithashtu, gjendja aktuale e llogarisë bonusit mund të gjenden duke telefonuar linjën e "nxehtë" e dyqanet zinxhir (8 800 -777-7771). Operatori do të kërkojë kredencialet dhe pas konfirmimit do të informojë në lidhje me bilancin e llogarisë bonus. Gjithashtu, bilanci aktual bonus shfaqet në pranimin arkë me kusht, kur ju paguani për mallrat.

Si të bëhet një anëtar i programit bonus në internet

Në mënyrë që të marrë shpërblime Sportmaster, nuk kanë nevojë të vijnë personalisht në dyqan. Thjesht regjistroheni në këtë faqe interneti. Ky përdorues ka dy opsione - Regjistrimi në versionet "Desktop" ose app celular. Konsideroni këto metoda në detaje.

Regjistrohu online

Në mënyrë që të identifikohem dhe të marrin shpërblime Sportmaster në vitin 2018, t'i përmbahen algorithm e mëposhtme:

  1. Shko në faqen kryesore dyqan, zgjidhni qytetin dhe të shkojnë në ekran login;
  2. Plotësoni formularin e regjistrimit;
  3. Press "Send kod" në ndërfaqen e regjistrimit.
  4. Pas marrjes dhe futur kodin, shtypni butonin "bashkohet klubit" në fund të faqes.
  5. Nëse regjistrimi ishte i suksesshëm, mesazhin e mëposhtëm paraqitet përpara vend vizitor; 6. Shko në e-mail, për të konfirmuar adresën "elektronku"; 7. Kliko linkun "Login" në faqen kryesore dhe të hyjë në informacionin e identifikimit. Tani ne kemi qasje në llogarinë personale, ku bilanci aktual bonus.

Kur një llogari autorizuar nuk kanë nevojë për të shkuar në LC. Pikat stimuluese janë shfaqur në kohë reale në faqen kryesore.

app celular

software Enterprise për smartphones - është një tjetër mënyrë për të gjetur se si shumë shpërblime Sportmaster akumuluar deri më sot. Le të marrim parasysh shembullin e versionit për iPhone. Sekuenca e veprimeve:

burimi: https://sportmaster-bonusy.ru/

bonuse të holla dyqane shopping Falënderoni Sportmaster

Banka e Kursimeve ka zhvilluar një program të veçantë, e cila është e bazuar në sistemin e pikëzimit kur paguajnë për blerjet në rrjetet kartë bankare partner.

Kjo e bën pazar edhe më e dobishme. Por shumë pjesëmarrës pirja në pyetjen nëse do të pranojë shpërblime Sportmaster faleminderit Sberbank.

Si për të ndryshuar pikë për një zbritje?

Kur u pyetën nëse Sportmaster Thank merr nga Banka e Kursimeve e përgjigjes është po.

dyqan sportiv nga 1 shtatori deri më 31 dhjetor, 2017 kryen veprimin për të cilin Sportmaster merr shpërblimet Faleminderit. Shuma zbritje mund të jetë deri në 1500 rubla. Dyqan ofron shkëmbimin e mëposhtme:

 • 500 njësi bonus janë ndryshuar në 500 rubla;
 • 1000 njësitë e rezultatit është e barabartë me 1000 rubla;
 • 1500 bonuset - është 1500 rubla.

Për shkëmbimin e njësive të akumuluara të rezultatit ju duhet të zgjidhni artikuj interesante dhe të informojë turp për dëshirën për të shkruar jashtë njësive standarde. Por është e rëndësishme të mbani mend se kur ju paguani në bonuse Sportmaster Faleminderit i ri nuk do të numërohen.

Të pikëve të grumbulluara ose të shkruar jashtë vetëm duhet të ketë një institucion financiar kartë. Të jenë pjesëmarrësit e veprimit mund jo vetëm të tilla media magnetike Maestro Maestro dhe sociale. Nëse klienti ka karta të shumëfishta në të njëjtën kohë, atëherë dhjeta të kombinuar të shënuar.

Kushtet e anulimit të njësive konvencionale

Në prani të mundur shkruaj-off kupon Sberbank bonuse Sportmaster. Është e rëndësishme që të jenë në përputhje me rregullat strikte:

 • Faleminderit nga Banka e Kursimeve në Sportmaster duhet të përdoren para 14 janarit 2018;
 • kupon zbritje është e vlefshme në çdo degë;
 • kupon është shtuar në të gjithë aksionet, përveç bonuseve të dyqan;
 • mund të japin 25% të Sberbank Faleminderit Sportmaster në koston e prodhimit;
 • një kupon mund të përdoret vetëm një herë.

Me një kupon të tillë ju mund të paguani bonuse faleminderit Sberbank në Sportmaster.

Si mund të filloni duke u paguar?

Kështu që ju mund të filloni duke marrë pikë njësi në të ardhmen për të paguar ato në sportet e supermarketeve që ju doni të lidheni me shërbimin. Ka disa opsione. Mënyra e parë - kjo është aktivizuar shërbimin nëpërmjet ATM. Për ta bërë këtë:

 • futur kartën në fole;
 • hyjnë PIN-in tuaj në plastike;
 • në menynë zgjidhni seksionin "program Besnik";

 • të hyjë në qelizë tuaj;
 • merrni kodin për SMS tuaj celular.

Gjithashtu, ju mund të lidheni përmes internetit. Për ta bërë këtë:

 • hyni në sistem, që është, shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin;

 • në listë për të gjetur një seksion të veçantë, "Faleminderit nga Banka e Kursimeve";
 • në një dritare të re, shkruani numrin tuaj të telefonit dhe një mail virtuale;
 • japë pëlqimin për kyçje;
 • të marrë një mesazh të telefonit.

Pas kësaj, ju thjesht duhet për të bërë pagesat duke përdorur plastike.

Siç mund të shihet, Sportmaster merr faleminderit Sberbank. Kursi i këmbimit është i mirë, pasi një pikë është e barabartë me një dollar.

E gjithë kjo është e nevojshme - është që të jetë mbajtësi i transportuesit magnetike e institucionit të kreditit.

Sportmaster dhe faleminderit nga Banka e Kursimeve - një mundësi unike për të blerë mallrat e nevojshme sportive për njësi të regjistruar. Është gjithashtu e mundur vetëm për të blerë sendet e nevojshme për një dhuratë.

burimi: https://SberPro.ru/sber-spasibo/partners/spasibo-ot-sberbanka-sportmaster/

Si të përdorni bonuse Sportmaster?

si për të paguar bonuse në Sportmaster

Si të përdorni bonuse Sportmaster?

 • Dyqan sportive quot; Sportmasterquot; shpërblimet, në varësi të toga, çfarë është kartën tuaj. Bonuset mund të rritet, në varësi të veprimit. Për të shpenzuar shpërblimet që janë tashmë në hartë, shitësi duhet të paraqesë kartën e vetë. Edhe në qoftë se menaxheri dyqan i një anëtari të familjes, ajo nuk do të ju ndihmojë. Ju pa një kartë mund të regjistrohen vetëm shpërblime, por mos shkruaj off.
 • Bonuset mund të paguhet deri në 30% pokupki.Vot veprim mjaft i freskët. Kur të blesh nga një mijë rubla 3000 bonuse të dhënë si një dhuratë. Bonuset, si zakonisht, do të jetë e mundur që të kalojnë disa muaj. ditë Takde Akuzat Sportmaster ditëlindjen 300 bonus. Vlefshmëria 1 mesyats.Bonusu nuk marrin në zbritje Sportmaster. Me Sportmaster mund ekonomit.Pravda mirë dhe çmimet janë qielli-lartë çeliku.
 • Nëse ju keni grumbulluar bonuse Sportmaster nuk e di se si të përdorin, atëherë të gjitha është e thjeshtë. Për shpërblime ju mund të bleni çdo gjë. Dhe të paguajnë bonuse. Por më e rëndësishmja, ju mund të paguani vetëm një maksimum prej tridhjetë për qind të blerjes.
 • shpërblimet e akumuluara mund të shpenzohen për blerjen, kjo është e mundur që të paguajnë deri në 30 për qind të tovarov.Nelzya bonuse të paguajnë produkteve, të cilat kanë quot përcaktim; tsenaquot mirë, .Tovary, të cilat janë shitur në një zbritje, ju gjithashtu mund të paguani bonusami.Naprimer: mallra me vlerë 1000 rubla prodatsya Save 10 për qind, për 900 rubla. Kur ju të paguani një 30 për qind të (900 P -. 30%) duhet të paguani 630 rubley.Obmenu bonuse të holla nuk janë shënim podlezhat.Stoit se shpërblimet kanë një afat. Bonuset fituara në një vit kalendarik deri në 10 mars të vitit vijues gjithëpërfshirës dhe anuluar më 11 mars.

 • Nëse ju keni një kartë bonus pajisjeve dyqan sportive quot; Sportmasterquot;, ju mund të kurseni të holla për blerjet e tyre. Bonus nga karta mund të paguhet deri në 30% në blerjen tuaj.

  Bonuset janë dhënë për blerjen dhe pushimeve (5% e çmimit të blerjes në hartë normale, dhe 7% është akuzuar në qoftë se ju jeni pronar i një kartë argjendi). Ju lutem vini re se shpërblimet janë toklok qoftë se ju presin holla.

  Kur paguar nga shpërblimet e kartës së kreditit për disa arsye nuk nachilyayut. këto janë rregullat e kompanisë.

 • Ashtu si rrjetet e tjera dyqane në Sortmastere kusht shpërblimet që mund të grumbullohen në hartë . Për ta bërë këtë, ju keni nevojë për të blerë diçka me vlerë më shumë se një mijë rubla, për të plotësuar pyetësorin dhe raft do të jepet një kartë.

  Ajo do të vijë bonuse në vlerë prej - 5%

  1 bonus = 1 ruble .

  Paguar për mallrat do të jetë një bonus, por jo më shumë se 30% të çmimit të mallrave në Sportmaster.

  Gjithashtu, dyqan ka disa qendra zbritje, ata shesin mallra zbritur:

  • restaurimin, restauruar,
  • me paketimin crumpled.

  Zbritje Sportmaster - shpërblime nuk janë të vlefshme .

  Ne kemi marrë një kartë të tillë, kur rrobat janë marrë në dyqan. Shumë i përshtatshëm.

 • Dyqanet quot; Sportmasterquot; bonuse me blerjen e 1000 rubla, në varësi të tuaj card 5% (normale) ose 7% (argjendi). Ashtu si ata janë dhuratë bonus për një ditëlindje apo ndonjë ose të festave, ka veprime të rritet më shumë shpërblime.

  Ato mund të përdoren duke paguar një pjesë të kostos së blerjes tuaj (kartë pagese është e nevojshme për të paraqitur për turp), por jo më shumë se 30% e çmimit të blerjes.

  Shops quot; Sportmaster-diskontquot; Bonuset nuk e pranojnë.

 • quot kompjuterave; Sportmasterquot; për lehtësinë më të madhe për vizitorët e tyre të shpeshta për të shijuar veçanta kartat e ofron bonus.

  Këto karta janë dy lloje: i zakonshëm për pesë për qind në formën e bonuseve për çdo blerje dhe argjendi me shtatë për qind e pikave mbi blerjet.

  Kështu që përdorimi i shpërblimeve mundet tashmë në kohën e blerjes, por është e rëndësishme të kujtoni që paguajnë më shumë se 30 për qind të kostos së produktit nuk mund të jetë. Bonuset - këto janë të njëjtat rubla për këtë dyqan.

  Por shpërblimet janë vetëm për raschte holla.

 • Kur pazar në dyqane quot; Sportmasterquot,, ju mund të merrni bonuse në rrezik - 5% mbi normale dhe 7% për argjend. Bonuset janë dhënë në blerjet e 1000 rubla. Nga koha në kohë bonuse të grumbulluara në lidhje me promovime të ndryshme, shpërblime kanë një dhuratë për një ditëlindjen, festat.

  Bonuset vetëm në llogaritjen e parave të gatshme.

  Përdorin bonuse quot; Sportmasteraquot; kur ju paguani me blerjen tuaj të ardhshëm (jo më shumë se 30% e kostos f) paraqet kartën në turp.

  Dyqanet quot; Sportmaster-diskontquot; Bonuset nuk mund të përdoren, ndoshta për shkak se çmimet tashmë janë të ulëta në to.

 • Bonuset janë kredituar në kartën tuaj në çdo blerje, si dhe ditëlindje. Ato mund të përdoren me blerjet e rregullta, në varësi të numrit të zbritje shtesë bonus do të bëhen për ju.

 • burimi: //info-4all.ru/drugoe/tovari-i-uslugi/kak-ispolzovat-bonusi-v-sportmastere/

  Si mund ta përdor pikë falë nga Sberbank në Sportmaster?

  Kompania Sportmaster paraqitur një rrjet të madh të dyqaneve të specializuara në mallrave sportive për të gjithë familjen. Blerësit përpiqen për të marrë zbritje në produkte dhe të shpenzojnë shpërblimet "Faleminderit" për të bërë blerje në supermarket: larmi të madhe të produkteve nga pajisje të thjeshtë sportive të pajisjeve të teknologjisë së lartë i tërheq njerëzit me një jetese aktive.

  Por jo të gjithë e dinë në lidhje me promovime Filialin në të cilën ju mund të ruani për të blerë mallra, dhe se dyqanet Sportmaster "Faleminderit" nga Sberbank të përdoret gjithashtu.

  A shpërblimet Thanks

  Sportmaster merr pjesë në aksionet për blerësit që zotërojnë kartave plastike Sberbank. Nëse doni të dini, të pranojë, "Faleminderit" partner apo jo, ajo është e mjaftueshme për të vizitoni bankën zyrtare burimeve. Hapja e tab "bonus", kontrolloni për të parë nëse lista e partner aktiv ndan fushatën aktuale të organizuar nga një rrjet i supermarketet sportive Sportmaster.

  Ju lutem vini re se dyqani nuk është një partner i përhershëm i Bankës, në mënyrë për të paguar për bonus blerjes "faleminderit" nga Sberbank në Sportmaster është e mundur vetëm në periudhën e veprimit të përbashkët.

  Nëse programi vazhdon të supermarketet, është e mundur që të dinë detajet ndërsa pazar: konsulentët flasim për kushtet e fushatës dhe se si ju mund të kaloni akumulimin bonus.

  Si të regjistroheni Faleminderit nga Sberbank

  Ky program besnikëri i Bankës së Kursimeve - një ngjarje e dobishme për mbajtësit e kartave bankare, nga të cilat 1 pikë bonus është e barabartë me 1 rubla. Të fillojnë të fituar shpërblime "Faleminderit" nga Sberbank, dhe pastaj të kalojnë pikat e akumuluar për blerje në dyqane Sportmaster, ju duhet të regjistrohen në programin dhe për të mësuar në lidhje me dyqane, duke marrë përllogaritja bonus si të pagesës.

  Përfunduar procesin e regjistrimit në disa mënyra: përmes terminaleve të pagesës Sberbank në një shërbim zyrë private "Sberbank online" ose nëpërmjet shërbimit "Mobile Banking".

  Si të përdorni pikë

  Me regjistrimin në program, ju do të merrni pikë duke paguar për mallrat e blera me kartë bankare: llogaria bonus është ngarkuar sasinë e shpërblimeve në shumën prej 0.5% të shumës së blerjes. Pas grumbullimit numrin e kërkuar të njësive për të paguar, klienti mund të shpenzojnë atë në të gjitha dyqanet partnere, duke përfshirë në Sportmaster.

  Bonuset mund të shpenzohen për të paguar për mallrat ose certifikatat dhuratë blerje dhe kuponat. Në këtë rast ju mund të paguani Pikët 99% të vlerës së përgjithshme të mallrave dhe pagesave të detyrueshme për produktin nuk duhet të jetë më pak se 1 rubla.

  Kushtet e disa aksioneve të Bankës së Kursimeve dhe Sportmaster nuk mund të takohen këtë gjeneralin për të gjithë partnerët nga rregulli: ndonjëherë pikë mund të paguani vetëm një pjesë të kostos së mallrave, përveç kësaj, ju mund të nxitet për të marrë për shpërblime kod promovuese vlera e të cilave nuk duhet të kalojë 25% të totalit në finale kontrolloni. Në llogaritjen e shpërblimeve për produktet që ju duhet të mbani në mend se për të bërë blerje për asnjë pikë.

  Përdorni kodin promovuese lejohet vetëm një herë në një rrjet dyqan dhe për të paguar për një blerje. Zbritje kuponat, certifikatat dhe ofron promovuese nuk janë kumulative me njëri-tjetrin dhe nuk marrin pjesë në rrjetin Sportmaster fushata bonus kryer.

  Shmangur konfuzionin me përdorimin e këtij kodi, llogaritja do të studiojnë kushtet e programit: për shembull, blerësi për të paguar për mallrat shitësi duhet të thërrasë një sërë numra dhe shkronja kod, ose për të treguar njoftimin SMS me numrin e certifikatës.

  Për të mësuar se si të përdorin ups pushtet, blerjen e mallrave në Sportmaster, është e nevojshme për të sqaruar rregullat e veprimit të tanishëm duke vizituar bankare zyrtare të burimeve ose sportive në internet supermarket në internet. konsulentët dyqan edhe në detaje thoni në lidhje me kushtet e programit të bonusit dhe këshillojë se si për të kaluar "Faleminderit" nga Sberbank.

  A është e mundur për të shpëtuar Falënderimi paguar në

  Nëse ju jeni një blerës të shpeshta në Sportmaster dhe dëshironi të merrni një bonus për mallrat e blera, është e nevojshme për të ndjekur kushtet e aksioneve të Sberbank.

  Gjatë periudhës së fushatës zbritje, ju mund të fitoni pikë - deri në 50% e blerjes të përsosur, përqindja e pikëve të grumbulluara varet nga vlera e produkteve promocionale: më e lartë vlera, aq më e lartë përqindja.

  Pjesëmarrësit e programit bonusit mund të marrë përfitime shtesë, të paguajnë për blerjet në Sportmaster: shpesh të shoqëruara me veprime të përbashkëta të një numri të kushteve, sipas të cilit dyqan i ofron, "faleminderit" nga Banka e Kursimeve dhe kreditohet në llogarinë tuaj.

  Nëse rrjeti i supermarketet dhe banka nuk kryejnë fushata, zbritje për mallrat e blera nuk mund të merret. Përveç kësaj, kur pazar jashtë periudhës promovuese, llogaria nuk do të kreditohet pikë bonus për shkak të faktit se Sportmaster nuk është një partner i përhershëm Sberbank.

  Për informacion të saktë, ju lutemi kontaktoni telefonike e organizatorëve të aksioneve, ose për të gjetur detaje nga konsulentët e shitjes Sportmaster.

  Çfarë dyqane pranojnë shpërblimet

  Nëse dëshironi të kaloni një "faleminderit" nga Sberbank në dyqane Sportmaster, ju duhet të dini në çfarë pikë të shitjes vepron këtë apo atë veprim.

  Më shpesh programet bonus nuk kanë një status rajonal dhe zbatohen për të gjitha dyqanet që ndodhen në vend, të paguajnë bonuse, "Faleminderit" nga Banka e Kursimeve mund të jetë në çdo qytet dhe në çdo supermarket Sportmaster në kohën e veprimit.

  Përjashtimet janë programe të dizajnuara për të tërhequr klientët në dyqan online. Kjo do të thotë se pikë bonus për të paguar për mallrat që mund të ju dyqan online partner dyqan.

  Të kuptoj se cila karakter është veprim dhe cilat dyqanet janë "faleminderit", thjesht shkoni te burimeve zyrtare Sberbank. Në "Promovimet" do të duhet për të gjetur veprimet e duhura të programit bonus. Hapja seksion, ju do të shihni butonin "adresat e dyqaneve", e cila do të jetë në gjendje për të shqyrtuar listën e plotë të njësive të shitjes dhe për të zgjedhur një më të përshtatshme.

  Ju mund të shkruani në komente nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të ndani mendimet tuaja për këtë artikull.

  burimi: https://sber.expert/uslugi/spasibo-ot-sberbanka/21-sportmaster-i-spasibo-ot-sberbanka.html

  Si të përdorni bonuse Sportmaster

  card Sportmaster lejon blerësi për të marrë pikë dhuratë, mallrat dhe shërbimet në një zbritje.

  Në këtë artikull:

  Si për të marrë një kartë dhuratë Sportmaster?

  Nëse jeni duke menduar se si të shpenzojnë bonuse Sportmaster, së pari ju duhet të krijoni hartën. Ju mund ta bëni këtë duke kaluar kartën e vjetër zbritje ose duke plotësuar pyetësorin. Në pyetësorin e tregojnë emrin e plotë, adresën e-mail dhe në shtëpi, si dhe numrin e telefonit. Konsumatori në kohën e mbushjes duhet të jetë 18 vjet ose më shumë.

  Kartë mund të jenë:

  • blu - sasia e deri në 15.000 rubla;
  • Argjendi - 15000-15000 rubla;
  • ari - më shumë se 150.000 rubla.

  Kartë mund të ndryshohet me kalimin e kohës në një më prestigjioze.

  Nëse ju nuk e dini se si të shpenzojnë bonuse Sportmaster në internet sa më shpesh harrojnë kartën në shtëpi, ne ju rekomandojmë që të kemi një version virtuale në internet të saj. Pastaj për pikë për blerjen është vlerësuar, ju nuk keni nevojë të paraqesin kartën në turp. Do të jetë e mjaftueshme për të dërguar një mesazh me tekst në numrin 9753. mesazhin që dëshironi të dërgoni vetëm një shkronjë të vetme: K

  Si shpërblimet në rrezik Sportmaster?

  Pikët do të kreditohet me çdo blerje, por numri është i ndryshëm, në varësi të kartës ngjyra:

  • blu është akuzuar 50 pikë për çdo 1.000 rubla;
  • një të argjendtë - 70;
  • një ari - më shumë se 100.

  Të gjitha në blerjen e parë në Sportmaster dhe kur ju të dërgoni numrin e kartës në numrin e telefonit 9753, dyqani i jep 200 pikë, dhe në ditëlindjen e personit - 300.

  Bonuse për vitin aktual janë djegur më 11 mars të vitit të ardhshëm.

  Si të kontrolloni bonuse Sportmaster hartën?

  Bonuset harta Sportmaster mund të kontrollohet në çdo kohë dhe në disa mënyra.

  • Kontrolloni me shitësin ose arkëtarit. Kjo është e mundur në qoftë se ju keni një kartë.
  • Faqja e internetit të kompanisë në seksionin e titulluar "program Dance Muzikë", nënseksioni "Kontrollo bilancin e kartës." Ju zgjidhni ngjyrën e kartës tuaj dhe shkruani numrin e saj.
  • Dërgoni një kërkesë në numrin e telefonit 9753. Kjo duhet të bëhet nga telefoni juaj celular që ju të regjistruar në programin e klubit.
  • Telefononi operatorin për numrin 777-777-1.

  Si të përdorni bonuse Sportmaster?

  Kur dhe si të shpenzojnë bonuse Sportmaster në vitin 2016? Jo një herë, por një ditë më vonë, pasi pikat ishin përllogaritur. Dhe mos hezitoni shumë - pasi ju keni përllogaritur bonuse janë djegur më 11 mars të vitit të ardhshëm. Paguajnë për këto agjentë virtuale mund të jetë çdo produkt tjetër se sa një kartë dhuratë.

  Shumë njerëz pyes veten se sa bonus mund të shpenzohen në të njëjtën kohë? Jo më shumë se 30% e vlerës së mallrave. Si të përdorni bonuse Sportmaster 2016 në qoftë se një numër i madh, por ju nuk keni nevojë për një artikull të shtrenjtë? Mos u shqetësoni, deri në mars 2017, ata nuk do të jetë e humbur, ju nuk mund të përdorni të gjithë në të njëjtën kohë, por gradualisht.

  Çfarë duhet të bëni në rast të humbjes kartës Sportmaster?

  sa më shpejt të jetë e mundur kontakt me administratorin e afërt e Sportmaster dhe i informoni për këtë çështje - në qoftë se ju vodhi një çantë, në të cilën kartë ishte shtrirë. Karta e humbur do të bllokohet, dhe rezultatet tuaja do të shkojë në një të ri. Unë duhet të ngutemi, sepse sulmuesi mund të përdorni pikët tuaja bonus për qëllimet e tyre egoiste.

  Një pikë në kartë është e barabartë me një dollar. Dhe pikat e dhëna për shërbimet e mirëmbajtjes, ju mund të përdorni në çdo rrjet dyqan përveç Sportmaster-Discount.

  burimi: //ideagram.ru/kak-ispolzovat-bonusy-sportmaster

  program Club

  Shuma totale e blerjeve - e angazhuar për të paraqitur Card Club për 400 BYR. Për çdo 20 BYR. Blerjet akuzuar 1 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së vlerës së shërbimeve - 20%

  Shuma totale e blerjeve ose blerje kohe në vlerë prej

  400 deri 4000 BYR. Për çdo 20 BYR. Blerjet akuzuar 1.4 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së vlerës së shërbimeve - 50%

  Shuma totale e blerjeve ose blerje kohe më të madhe se 4000 BYR . Për çdo 20 BYR . Blerjet akuzuar 2 bonus . produkte promocionale. Shuma e bonuse të përllogaritur në shumën e përqindjes së kostos së shërbimeve - 100%

  Bonuset janë dhënë në një kartë klubit për blerjet në "Sportmaster" dyqane në llogaritjen e parave të gatshme ose kartë bankare.

  Tashmë një ditë pas bonus e regjistrimit, ju mund të paguani ato deri në 30% të vlerës së mallrave, përveç kartat dhuratë, mallin "çmimin më të mirë", dhe shërbime në çdo dyqan "Sportmaster"

  Kur kthehen mallrave në dyqan ka përllogaritur për bonuse anuluar.

  1. Pjesëmarrës Program Club është i hapur për çdo person mbi moshën 14 vjeçare të cilët kanë bërë blerje në rrjetin e shitjes me pakicë të kompanisë, të plotësoni një pyetësor, në përputhje me dispozitat e kësaj rregulloreje në ndonjë rrjet dyqan me pakicë dhe për të marrë një kartë klub.
  2. Warning!
   Në pjesën e vlerës së mallrave, të paguar, shpërblimet nuk janë akuzuar. Bonuset nuk mund të paguajnë për shërbimet komunale.
  3. Në rast të humbjes së kartelës është e lehtë për të rivendosur, duke iu referuar në turp të lartë në çdo dyqan "Sportmaster". Bonuset dhe shuma e akumuluar e blerjeve në këtë rast kalimi te një kartë të re pa humbje.
  4. Bonuset përllogaritur gjatë vitit kalendarik (janar 1 deri më 31 dhjetor përfshirëse) e vlefshme nga data e pjekjes së tyre dhe 10 mars të vitit pasardhës, gjithëpërfshirëse. Çdo vit, 11 mars përllogaritur në vitin paraprak kalendarik dhe shpërblimet papërdorura anuluar ( "djeg").

  burimi: //www.sportmaster.by/club_programm/

  Sportmaster Silver Card: çfarë është një zbritje dhe si për të marrë atë

  Sport - hobi juaj ose profesion dhe ju tashmë keni një kartë argjendi "Sportmaster"? Çfarë zbritje do t'ju lejojë për të blerë një dëborë shumëpritur dhe si për të marrë atë, ju e dini? Dhe sa më e dobishme për të zgjedhur një dhuratë për ditëlindjen time në supermarket sportive? Edhe në qoftë se ju jeni "formë gara", - kjo është veshje vetëm të rehatshme për natyrën ecën, është e nevojshme për të kuptuar se si ajo është më e dobishme për të blerë. Le të fillojmë me bazat.

  Për t'u bërë një anëtar i programit të klubit, ju duhet të ...

  ... lënë informacionin e kontaktit tuaj. Kjo mund të bëhet gjatë një prej aksioneve të "Sportmaster" (në dyqane me pakicë dhe në faqet e internetit të ndryshme), prisni për konfirmimit SMS - dhe të përdorin rezultatin bonus të vetëm një numër telefoni.

  Një tjetër mënyrë e thjeshtë - të jetë i instaluar në app smartphone zyrtare që do të krijojë një personal dixhital kartë besnikëri - pa pagesë. Nëse e dëshiruar, ju mund të merrni homologu i tij plastike - gjithashtu falas, në arka sportelin e çdo rrjeti dyqan, duke ruajtur llogari bonus, dhe të gjitha privilegjet e fituara.

  E treta mënyrë - të marrë një kartë të bukur plastike si një shtojcë për blerje. Për ta bërë këtë:

  1. Otovaritsya në "Sportmaster", dhe kjo është e mundur me blerjen e parë të një kupon për të marrë një nivel më të lartë:

  shumëClubcard
  1-15000blu
  15-150000argjend
  Më shumë se 150 mijëar

  Shuma e të gjitha blerjeve regjistrohen program kur shuma pragu për një normë kuponi është rritur në mënyrë automatike.

  Ju mund të bëni një blerje në:

  • Dyqan i rregullt;
  • shop "Sportmaster-zbritje";
  • dyqan online.

  • letër - në dyqan arkë;
  • e - në vend.

  Ata që të plotësoni të gjitha fushat e formës, atëherë shkoni 500 bonus (= 500 rubla).

  Cilado metodë që ju përdorni atë, numrin tuaj të telefonit do të jetë i lidhur llogari bonus. Për të rritur zbritje të mundshme dhe të gëzojë atë, ju keni nevojë për të blerë:

  • show card (konvencionale ose digjital);
  • telefononi numrin e qelizave;
  • shkruani numrin e kartës ose një qelizë në fushën e veçantë kur urdhërimin nga shitësit online.

  Pastaj ngarkuar dhe para të humbura do të bëhet në kohë dhe në mënyrë të plotë.

  Si mund shpërblimet "Sportmaster"

  sistemit të financuar në vend tipipchnaya supermarketet moderne. Bonuset "Sportmaster" - një lloj i cashback, dmth përqindjen e çmimit të kthyer nga blerësi në kartën "paraprakisht" në blerjen tuaj të ardhshëm. Për nivele të ndryshme të të gjitha kupon të është e ndryshme:

  hartëCashback çdo mijë rubla një kontroll (në kllapa janë pikat)Cashback për shërbimet e mirëmbajtjes (në kllapa janë pikat)
  blu5% (50)20% (200)
  argjend7% (70)50% (500)
  ar10% (100)100% (1000)
  Dhurata (kredituar në ndonjë tjetër një zbritje)% 100 + (1000 +)% 100 + (1000 +)

  Cashback është llogaritur:

  • për të gjitha produktet, përveç kupon;
  • në të gjitha dyqanet e "Sportmaster" (edhe në një zbritje);
  • Vetëm pagesës cash ose pagesës kartat;
  • në ditë ushqyer në llogarinë.

  Bonuset janë ruajtur viti, digjen gjithmonë në të njëjtën ditë, më 11 mars. Cashback akuzuar për dy muaj para kësaj date, të transferuara për zgjidhjen vitit të ardhshëm.

  bonuse shtesë janë dhënë gjatë veprimeve apo veprimeve të caktuara (e-mail abonimit, sms-abonimit, etj). Birthday konsumatorët e rregullt të marrin:

  shkalla kuponNumri i pikave
  standard500
  argjend1000
  ar2000

  bonuse shtesë janë zakonisht një javë për një muaj.

  Si për të shpenzuar bonuse

  Bonuset janë shkruar jashtë nga pronari, nuk ka prag minimal.

  Ata mund të paguajnë:

  • 30% e blerjes;
  • 30% e shërbimeve (riparime, pjesëve dhe të gjitha llojet e kujdesit sportinventarom), përveç dorëzimit.

  Ato zbatohen për të gjitha produktet, me përjashtim të:

  • zbritje ( "Sportmaster-Discount");
  • promovuese ( "Çmimi më e mirë");
  • kartat dhuratë.

  Në rast të kthimit të mallrave:

  • shpenzuar në blerjen e shpërblimeve janë shëruar;
  • bonuset përllogaritur për blerjen e djegur.

  Kontrolloni bilancin e llogarisë bonus

  Përsosin sasi tuaj cashback akumuluar një shumëllojshmëri të mënyrave:

  1. Shiko në kontroll, zyra private apo kërkesë zyrtare për smartphones.
  2. Thirrje telefonike (me një nivel ari e zbritje që kanë të drejtë për një linjë të veçantë të radhë).
  3. Përsosin faqen tuaj (krye "Kontrollo Balance" rreshtin e dytë). Nuk do të duhet të shkruani:

  • llojin e kartelës, numrin e saj, kodin nga imazhi;
  • ose numrin e telefonit, dhe pastaj kodin e imazhit.

  përfitime shtesë

  Të gjithë konsumatorët e rregullt të mbështeten:

  • Zbritje personale në kartën (maksimum - 30%, në varësi të madhësisë së llogarisë bonus);
  • qasje në shitje të mbyllura;
  • qasje në promovime të veçanta;
  • produkt libër që nuk kanë kohë për të blerë dikush tjetër.

  Në nivelin promovuese e rritjes duket avancuar periudhë mallrat e këmbimit dhe një garanci shtesë:

  shkëmbimin e gjatëgaranci shtesë
  blu2 javëjo
  argjend1 muaj30 ditë
  kartë Gold2 muaj60 ditë

  Mëso më shumë rreth ngjarjeve dhe për shkak të ju "shpërblime për blerjet" mund të jetë gjithmonë konsulentët (në dyqan, me telefon) ose në burimet zyrtare (Faqja e internetit, app celular, dhe grupet).

  Për lehtësinë tuaj - të gjitha informatat në lidhje me zbritje dhe të shërbimeve të tjera në një tavolinë të vetme:

  ClubcardPër sa para për të marrëCashback çdo mijë rubla një kontroll (në kllapa pikë)Cashback për shërbimet e mirëmbajtjes (në kllapa pikë)këmbimit mall Termgaranci shtesëdhuratë për ditëlindjen, pikat
  kartë blu0-150005% (50)20% (200)dy javëjo500
  argjend15-1500007% (70)50% (500)1 muaj30 ditë1000
  arMë shumë se 150 mijë10% (100)100% (1000)2 muaj60 ditë2000
  dhuratë500-5000% 100 + (1000 +)% 100 + (1000 +)standardlyjojo

  Kompania jo vetëm që kujdeset për klientët e saj, por edhe njerëzit e zakonshëm. Për katër vjet kompania pajis terreneve sportive: në fillim të 2018, pajisjet e "korporatave" sportive fituar 26 qytete të Rusisë.

  Pas përmbytjeve në Lindjen e Largët, "Sportmaster" kontejnerë të tëra dërguar veshje të ngrohtë dhe këpucë për viktimat.

  Join bamirësinë, të përdorin shërbimet e "Sportmaster" dhe gjithmonë të jetë në formë të shkëlqyer!

  burimi: https://loyalbiz.ru/loyal-systems/karta-sportmaster-kakaya-skidka

  Sportmaster bonus - shikoni shpërblimet në hartë Sportmaster

  Me ndihmën e programit të klubit, ju mund të fitoni pikë për blerjet e kryera. bonus Sportmaster punon si në dyqane konvencionale, dyqane zbritje, dhe dyqan online në vend. Kontrolloni bonuse Sportmaster në hartë si në vijim:

  1. Shko në faqen www.sportmaster.ru. Në krye të drejtë të faqes, klikoni Zyrës blu butonin:
  2. Zgjidhni opsionin tuaj të preferuar login: me e-mail, me numrin e telefonit apo numri i kartë klubit
  3. Pas identifikohen përsëri, klikoni mbi butonin Office dhe zgjidhni "Po në lidhje me bonus tim"
  4. Ju do të gjeni informacion të detajuar dhe ju mund të shikoni shpërblimet në hartë Sportmaster.

  Si për të marrë shpërblime Sportmaster

  Për të marrë bonus ju duhet për t'u bërë pronar i një kartë klubit. Get të mundur për çdo blerje në dyqan arkë.

  Bonuset janë dhënë për mallrat, përveç mallrave në një zbritje. Për të marrë bonus, ju duhet të bëni një blerje në vlerë prej 1.000 rubla. Dyqane zbritje shpërblime janë dhënë për mallrat, duke përfshirë mallrat në një zbritje.

  Sa janë shpërblimet Sportmaster?

  1 bonus = 1 ruble. Shpërblimet Pay mund të jetë deri në 30% të blerjes.

  Si për të kontrolluar pushtet-ups me numrin e telefonit

  Ju duhet të shkoni në zyrën tuaj personale në internet Sportmaster (shih. Më lart). Gjithashtu shikoni shpërblimet mund të jetë duke telefonuar 8-800-777-777-1

  Kur shpërblimet kredituar

  Bonuset janë dhënë për 3 ditë nga data e blerjes.

  Si për të shpenzuar bonuse

  Ju mund të paguani bonuse për të gjitha produktet, me përjashtim të atyre që janë të shënuara me tag "çmimin më të mirë". shuma e paguar Shpërblimet nuk mund të jetë më shumë se 30% e të gjitha blerjet. Bonuset nuk mund të paguajnë në një zbritje.

  Bonuset ditëlindjen

  Në këtë moment, në faqen zyrtare të Sportmaster nuk shpall bonuse shtesë bonuse ditëlindjen.

  Veprimi 300 shpërblime për t'u marrë

  Blerë mallra ose mallra me vlerë prej më shumë se 1.000 rubla në faqen zyrtare, ose në dyqan (përveç për dyqane zbritje), të mbledhë mallrat veten dhe për të marrë 300 bonus në kartën tuaj. Promovimi është e vlefshme deri më 28 shkurt 2018.

  Këto aksione ishin deri në 11 shtator, 2017 dhe kanë përfunduar. Tani, për të marrë më shumë shpërblime ju mund të bleni diçka të madhe, të tilla si një imitues apo sportive pajisje:

  burimi: https://sportmaster-akciya.ru/sportmaster-bonus/

  Bonuset "Sportmaster": tiparet e përdorimit të tyre

  Shop "Sportmaster" një kohë të gjatë është konsideruar si tepër të shtrenjta dhe nuk ka qenë i popullarizuar në mesin e njerëzve. Në vitin 2016, situata ka ndryshuar, ajo filloi të shesë një shumë e rrobave me cilësi të lartë segmentin e çmimit në dispozicion. Gjithashtu tani e tutje blerjet në llogaritjen bonuse të holla. Ato mund të përdoren në blerjet e ardhshme. Ne do të kuptoni se si të bëhet kjo.

  Programi Besnik

  Çdo vit skemat e marketingut e zinxhirët më të mëdha të shitjes me pakicë janë duke u bërë më të sofistikuara. Shitësit me pakicë janë duke u përpjekur me të gjitha mjetet për të tërhequr vëmendjen e konsumatorëve.

  Sistemi, i cili është përdorur për veten e tij "Sportmaster", sot është një nga më të efektshme. Një pjesë e totalit të blerjes të përbëjë përsëri në një kartë të veçantë.

  Përdorin këto mjete të përshtatshme për blerjen e ardhshëm.

  Kontrolloni numrin e njësive të grumbulluara në kartën tuaj mund të jetë një nga mënyrat më:

  • turp në ndonjë nga dyqanet;
  • në faqen zyrtare në një skedë të veçantë;
  • Linja telefonike;
  • përmes SMS në numrin e shkurtër 9753.

  Bonuset në këtë rast, për të stimuluar njerëzit për t'u kthyer në pikën e shitjes dhe të bëjë atë në mënyrë të vazhdueshme. Për ata që preferojnë stilin sportiv të veshjeve apo të angazhuar profesionalisht në sport, përdorni "Sportmaster" program besnikëri në rrjet është jashtëzakonisht i përshtatshëm. Pas të gjitha, kjo e bën të mundur për të rinovuar rregullisht veshjet tuaj me rroba të reja.

  Në mënyrë që të regjistrohen në programin, ju duhet të:

  • kanë një pasaportë (të jetë më i vjetër se 14 vjet);
  • plotësoni pyetësorin.

  Lini informacionin e kontaktit tuaj, ju mund të me ndihmën e një prej këtyre metodave:

  • bëjnë ato në një formë të veçantë në ndonjë nga dyqanet pas blerjes në shumën prej 1000 rubla;
  • gjeni formularin në faqen zyrtare të internetit, dhe për të dërguar informacionin nëpërmjet saj.

  Nevoja për të bërë një blerje për shkak të njerëzve të thjeshtë. Në paratë e shpenzuara do të ngarkohet shpërblimet e para dhe llogari për çmime aktivizohet automatikisht. Bonuset janë dhënë në një sistem të financuar për çdo shumës së blerjes. Le të shqyrtojmë më me hollësi në varieteteve të zbritje.

  Së pari lëshuar lehtë blu plastike zgarë. Ajo mund të përdoret për aq kohë sa shuma e akumuluar e blerjeve nuk do të kalojë 15 mijë rubla.

  Pas kësaj do të shkëmbehen në hartën e një të ri vlerë, më të lartë. Për çdo 1 000 shpenzuar në çdo dyqan shpërblimet "Sportmaster" në vlerë prej 50 njësive.

  Nëse ne të përkthejnë të gjitha paratë, pastaj çdo mijë ju kthehet 50 rubla.

  burimi: //LgotyInfo.ru/posobiya/bonusy-sportmaster-osobennosti-ix-ispolzovaniya.html

  program Dance Sportmaster

  Club Sportmaster program - financohet program shpërblime që lejon anëtarët e saj për të bërë blerje të dobishme në dyqane dhe në Sportmaster vend www.sportmaster.ru dhe të gëzojnë shërbime dhe privilegje të tjera.

  Si të bëhet një anëtar?

  Për t'u bërë një anëtar i programit Club Sportmaster, ju duhet të regjistroheni si një anëtar i një prej mënyrave të mëposhtme:

  1. Të bëjë një blerje për çdo sasi në Sportmaster dyqan Sportmaster-zbritje ose dyqan online //www.sportmaster.ru/ dhe të plotësoni një formular në çdo rrjeti dyqan me pakicë.
  2. Http://www.sportmaster.ru/ regjistrohen në vend ose në faqet e përkushtuar për aktivitetet e marketingut Sportmaster. Marrja e një blerje për këtë metodë të regjistrimit nuk është e nevojshme. Pas përfundimit klientin e regjistrimit mund të marrin pjesë në programet e klubit, pa marrjen e Card Club (me ndihmën e SMS-autorizimit), ose të merrni një kartë Club në çdo dyqan Sportmaster.

  Pjesëmarrja në program është i lirë.

  Si për të grumbulluar bonuse?

  Bonusi në llogarinë e bonusit është në dispozicion në të gjitha dyqanet Sportmaster, Sportmaster-zbritje dhe //www.sportmaster.ru/ dyqan online.

  Ka 2 lloje të shpërblimeve, kushtet e ndryshme të llogaritjes dhe përdorimi:

  1. Bonus rregullt - të akuzuar gjithmonë për blerjet në dyqane Sportmaster në përputhje me rregullat e miratuara të programit klubit.

  2. Ekstrabonusy - janë akuzuar përveç shpërblimeve të rregullta për blerjet që plotësojnë kushtet e fushatat e marketingut, për veprime të mëtejshme të pjesëmarrësve, apo me iniciativën e kompanisë Sportmaster si preferencat shtesë.

  Bonuset janë dhënë për secilin plotë 1.000 rubla blerjes. Shuma e shpërblimeve përcaktohet nga niveli i pjesëmarrjes në programet e klubit.

  Ekzistojnë tri nivele të pjesëmarrjes dhe llojin përkatës të kartave të klubit të lëshuara në programin pjesëmarrës Club:

  1. Standard - shuma e akumuluar e blerjeve nga 1 deri 15.000 rubla .
  2. Silver - shuma e akumuluar e blerjeve nga 15.001 deri në 150.000 rubla .
  3. Gold - shuma e akumuluar e blerjeve më të madhe se 150.000 rubla .

  Shuma e bonuse të rregullta përllogaritur për 1000 rubla blerje: niveli standard - 50 bonus, argjend - 70 ari - 100.

  periudhë shtesë garanci për produktin: Niveli Silver prej 30 ditëve , ari + 60 ditë .

  Edhe për nivelet e argjendi dhe ari u rrit shkëmbimin termi mallrave: nivelin Silver - 1 muaj, ari - 2 muaj.

  Ekstrabonusy mund të akuzohet edhe për blerjen, kushtet përkatëse të veprimit (për shembull, mund të ketë kushte shtesë për kohën e blerjes, shuma e blerjes, të blerë mallra, dyqan ku të marrë vendin e blerjes) dhe për kryerjen e veprimeve të caktuara në kuadër të programit Club (mbushja e formularëve, lajme abonim etj) Përveç kësaj. ekstrabonusy mund të vlerësohen programet Club pjesëmarrëse për të trajtuar kompaninë Sportmaster si preferencat shtesë.

  Si për të shpenzuar bonuse?

  Një bonus është e barabartë me një dollar.

  shpërblimet hoc mund të paguhet deri në 30% të kostos së çdo mallrave në dyqanet e Sportmaster (përveç kartat dhuratë, mallrave "të çmimeve më të mirë" dhe të mallrave në dyqane Sportmaster-zbritje) dhe shërbimet e paguara nga dyqanet Sportmaster (përjashtuar ofrimin e shërbimeve).

  Kushtet e pagesës ekstrabonusami mallrave përcaktohen nga veprimi. Në shumicën e rasteve, duke blerë ekstrabonusami kushtet e pagesës të ngjashme me ato të pagesës së rregullt të bonusit të blerjes.

  Çfarë periudhe bonus veprim?

  shpërblimet e rregullta janë të vlefshme nga data e regjistrimit në 10 mars të vitit pasues kalendarik, përfshirëse. March 11 bonuse të papërdorura për vitin e kaluar kalendarik, do të anulohet.

  Regjistrimi dhe periudha e veprimit të përcaktohet nga kushtet ekstrabonusov aksionet përkatëse. Si rregull, veprim termi ekstrabonusov është nga 1 javë deri në 1 muaj.

  Aplikimi Mobile "Sportmaster"

  40 000 + produktet në dispozicion në 3 klikimeve

  Shfletoni dhe blerjen e produkteve nga gamë të plotë të produkteve për sport dhe rekreacion.

  OFERTA PERSONALE AKTUALE dhe lirime

  Sign up dhe të jenë të vetëdijshëm për promovime aktuale, shitjes dhe risitë interesante.

  Bilanci Bonus informacion në lidhje me bonuse grumbulluara dhe statusin e kartës tuaj të klubit në dorë.

  Kërko sipas barcode

  Përdorni skaner barcode për të shpejt të gjeni informacion në lidhje me produktin dhe koston e tij.

  burimi: https://mybonuscard.ru/klubnaya-programma-sportmaster/

  Si për të kthyer bonuse kthehet të zotit të sportit

  Karakteristikat e kthimit të mallit në Sportmaster Çdo shitësin ka rrjetin e vet të shërbimit të ekspertëve që kryejnë verifikimin e katalogun mbrapa.

  Siç u përmend më lart, për t'u kthyer një blerje të mëdha, ju mund të telefononi dyqan ndërlidhës (kompleks p.sh., sportive trajnimit). blerje të tepërt të mirë për të sjellë në dyqanin e tyre. Ekzaminimi zakonisht nuk zgjat më shumë se 5 ditë.

  Ligji përcakton se procedura mund të zgjasë deri në 45 ditë. Pasi ajo merr të drejtën e klientit të lëshojë një kërkesë për një dyqan penalltisë.

  Nëse ekspertët gjetën se defektet mungojnë, por blerësi mendon ndryshe, ju duhet të kërkoni ndihmën e ekspertëve të pavarur. Megjithatë, përvoja tregon se takim përfaqësuesin e rrjetit të dyqaneve sportive dhe konsumatorëve të pakënaqur në sallën e gjyqit është e pashmangshme.

  Pravilauchastiya

  Gjatë kësaj periudhe mund të kthehen:

  • blerjes, e cila gjeti mangësi që janë shfaqur për shkak të shitësit / prodhuesit;
  • blerja e cilësisë së lartë, por jo të përshtatshme për shkaqe subjektive (ngjyra, madhësia, pesha, pajisjet dhe parametrave të tjerë).

  Ajo fillon periudhën Countdown për të nesërmen për të bërë një blerje. Politikat e kthimit në Sportmaster Nëse gjeni një martesë serioze në risi e Sportmaster, kthimi do të marrë shumë ditë? Është e mundur që të kthehen deri në garantimin e fundit. Sa kohë është periudha e përcaktuar nga prodhuesi, dhe në rast se ajo nuk është e kufizuar, afati i vendosur nga ana e shitësit.

  Nëse periudha e garancisë nuk është vendosur as fabrikuesi, as shitësi, ndërsa në bazë të afatit të arsyeshëm, i cili nuk mund të zgjasë më shumë se dy vjet.

  Dyqan Sportmaster - Kushtet për dërgesat e kthimit

  Për shembull, e keni blerë një xhaketë të dimrit brenda 8999 rubla për kartën blu ju do të shtojë rreth 400 shpërblime, një Gray - 560, dhe të verdhë - 800. A nuk e di se si të shpenzojnë bonuse? "Sportmaster" do të ju ndihmojë me këtë.

  Rrjeti tregtimit të dyqaneve sportive ofron një numër propozimesh interesante, si dhe ndihmë për të llogaritur të mirën, sipas madhësisë së shpërblimi juaj bonusit në hartë.

  Ku ju mund të kaloni bonuse akumuluar? Tre ditë më vonë, pasi të keni bërë një blerje në "Sportmaster", në llogarinë tuaj bonus vjen një shpërblim të përshtatshëm, i cili më pas do t'ju lejojë të paguajnë deri në 30% të çmimit të blerjes tuaj të ardhshëm ose të përdorin shërbimet e kompanive të shërbimit. Në këtë rast, zgjidhni produktet, sipas aksioneve, është në dispozicion në të gjitha dyqanet. Përjashtimet e vetme janë kompania "zbritje".

  Janë shpërblimet në kthim Sportmaster kur kthimit të mallit

  Tabela e Përmbajtjes:

  • Si për të kthyer sportive në Sportmaster dhe për të marrë paratë e mia?
  • Si të përdorni bonuse Sportmaster?
  • Sa është kthimi në dyqan Sportmaster?
  • Kthimin e mallrave - Sportmaster
  • Si të përdorni bonuse Sportmaster
  • Exchange dhe rimbursim Moska
  • Si për të rregulluar kthimit hipermarket Sportmaster?
  • A mund të kthimit pika qoftë se ju përdorni bonus Sportmaster
   • Si për të shpenzuar bonuse Sportmaster?

  burimi: //wends.ru/kak-vernut-bonusy-obratno-sport-master/

  Si shpërblimet në rrezik Sportmaster?

  Bonuset e pagesës produktet në dispozicion në të gjitha dyqanet Sportmaster dhe dyqan www.sportmaster.ru online. Në dyqane Bonuset Sportmaster janë dhënë për blerjen e çdo malli, përveç mallrave në një zbritje.

  Pas përfundimit klientin e regjistrimit mund të marrin pjesë në programet e klubit, pa marrjen e Card Club (me ndihmën e SMS-autorizimit), ose të merrni një kartë Club në çdo dyqan Sportmaster.

  Anëtarët e klubit të marrin preferencat e programit nga kompanitë Sportmaster: zbritje në produkte, kushtet e veçanta për kryerjen e shërbimeve, shërbimet shtesë të informacionit. Për çdo pjesëmarrës programi klubi është vënë Sportmaster llogari personale bonus. Duke e bërë blerjet dhe duke marrë pjesë në veprimet Sportmaster, partia e të mbledhë bonuse.

  Për konsum mbi pjesëmarrësit e Programit Bonus Club duhet të kalojë vertetimi. Mobile Club Card është një kartë Club barcode, Popular telefon celular program pjesëmarrës Club.

  Përfundimi i suksesshëm i veprimeve listuara anëtar i programit klubit është në gjendje të përdorin shpërblimet me kartën e klubit dhe për të marrë një bonus për blerjen e tanishme.

  Kushtet e pjekjes dhe përdorimin e shpërblimeve janë të përcaktuar nga kushtet e përgjithshme të programeve të klubit Sportmaster dhe nuk varet nëse ju jeni duke përdorur kur blejnë kartë klub ose SMS-autorizimi.

  Konsumatorët janë të ndarë nga niveli i pjesëmarrjes në programet e klubit në varësi nga shuma e akumuluar e blerjeve.

  Regjistrimi në hartë: brenda 1 dite pas blerjes (vonesa është e mundur në qoftë se problemet e kanalit të internetit në dyqan). Llogaritja ekstrabonusov do të përcaktohet nga kushtet e marketingut përkatëse fushatave Sportmaster. Si pjesë e disa aksioneve mund të ketë kufizime shtesë mbi mallrat që mund të paguhen me ekstrabonusov, dhe dyqane, ku ju mund të paguani.

  Intervalet për transmetimin e informacionit është përcaktuar nga Sportmaster. Për të vazhduar, të kontrolluar sasinë e shpërblimeve / autorizimit në programin e klubit kërkon verifikim SMS.

  Shuma totale e blerjeve - e angazhuar për të paraqitur Card Club në 400 BYR. Kur kthehen mallrave në dyqan ka përllogaritur për bonuse anuluar. Në rast të humbjes së kartelës është e lehtë për të rivendosur, duke iu referuar në turp të lartë në çdo dyqan "Sportmaster".

  Bonuset përllogaritur gjatë vitit kalendarik (janar 1 deri më 31 dhjetor përfshirëse) e vlefshme nga data e pjekjes së tyre dhe 10 mars të vitit pasardhës, gjithëpërfshirëse. Çdo vit, 11 mars përllogaritur në vitin paraprak kalendarik dhe shpërblimet papërdorura anuluar ( "djeg").

  Gold Club Card Sportmaster

  Nëse jeni duke menduar se si të shpenzojnë bonuse Sportmaster, së pari ju duhet të krijoni hartën. Ju mund ta bëni këtë duke kaluar kartën e vjetër zbritje ose duke plotësuar pyetësorin. Kartë mund të ndryshohet me kalimin e kohës në një më prestigjioze. Nëse ju nuk e dini se si të shpenzojnë bonuse Sportmaster në internet sa më shpesh harrojnë kartën në shtëpi, ne ju rekomandojmë që të kemi një version virtuale në internet të saj.

  Bonuset harta Sportmaster mund të kontrollohet në çdo kohë dhe në disa mënyra. Dërgoni një kërkesë në numrin e telefonit 9753. Kjo duhet të bëhet nga telefoni juaj celular që ju të regjistruar në programin e klubit. sa më shpejt të jetë e mundur kontakt me administratorin e afërt e Sportmaster dhe i informoni për këtë çështje - në qoftë se ju vodhi një çantë, në të cilën kartë ishte shtrirë.

  Nga rruga, nëse ju së pari të bëni një kartë klub, atëherë ju jeni duke pritur për 200 ekstrabonusov mirëpritur. Akumulimi i pikë bonus për çdo blerje do të këto dyqane. Paguajnë për pikë të ardhmen blerjet bonus të jetë e mundur në të gjitha dyqanet e zinxhirit, me përjashtim të Sportmaster-zbritje.

  Të bëjë një dhuratë të mirë për një mik apo të dashur një është falë tashmë edhe më e lehtë për kartat dhuratë elektronike (certifikatave).

  kartë elektronike dhuratë ka një vlerë të caktuar nominale, ju mund të "vënë" në bilancin e saj të çdo shumë prej 300 deri në 150 000 rubla. kartë elektronike dhuratë përbëhet nga dy pjesë - numrin certifikatë dhe PIN.

  Paguajnë me karta dhuratë elektronike mund të jetë çdo blerje në dyqane në të gjithë Rusinë.

  Vlefshmëria e kartave dhuratë elektronike - 1 vit nga data e blerjes. Në dyqane, "Sportmaster" Ju mund të blej një kartë dhuratë prej 500, 1000, 2000, 3000 dhe 5000 rubla, e cila do të jetë një dhuratë e madhe për miqtë tuaj, familjen dhe kolegët.

  Karta dhuratë mund të përdoren vetëm një herë, gjatë periudhës së vlefshmërisë së saj (e treguar në kartën e vetë). Nëse shuma e mallrave të paguhen me kartë dhuratë është më pak se vlera e saj nominale, diferenca nuk është e para mbrapa.

  Përveç kartat dhuratë, ju mund të zgjidhni një të lirë shoqëron një kartolinë apo të blerë një kuti me stil dhuratë.

  Blerjet kartat dhuratë me një vlerë të caktuar nominale vetëm në dyqane të shitjes me pakicë, "Sportmaster".

  Si pjesë e programit të veprimit të Klubit për shpërblimet Club Card, e cila mund të përdoret për blerjet e mëvonshme në dyqane Sportmaster. 1.4 bonus. produkte promocionale.

  burimi: //nowseruterb.ru/kak-nachislyayutsya-bonusy-na-kartu-sport/

  Bonuset ditëlindjen në Sportmaster

  Blej sot veshje të mirë për shëtitje, duke praktikuar ndonjë sport, pajisje palestër në shtëpi, pajisje, sportive, këpucë nuk është një problem me një rrjet të "Sportmaster" dyqane ku promovime interesante dhe shitjet janë kryer në mënyrë periodike. Programi ekzistues bonus ju lejon për të fituar pikë dhe pastaj të shpenzojnë ato në mallrave sportive. Cilat rregulla janë dhënë "Sportmaster" bonus për ditëlindjen e tij dhe se si ata mund të shpenzojnë do të diskutohet më në detaje.

  Si të bëhet një anëtar i programit të klubit?

  Bëhuni një anëtar i programit mund të jetë çdo blerës të mallrave në "Sportmaster". Pas blerjes, ju mund të merrni një kartë të lirë duke plotësuar një pyetësor, dhe të regjistrohen në faqen zyrtare.

  Procedura standarde: të shkojnë në portalin zyrtar, plotësoni formularin e mëposhtëm. Telefonit dhe e-mail adresën e treguar të vërtetë, ashtu fjalëkalimet një herë do të dërgohet, dhe të vijnë njoftimin e nevojshme në zyrën postare kur bën blerje dyqan online.

  Menjëherë si një daryatsya përdorues promovimi 500 mirëpritur bonus për nënshkrimin e deri me "Sportmaster", nga të cilat 300 - dhuratë, dhe 200 - për regjistrimin e postimeve. Për të dhënë atë nuk është e vështirë, por është më mirë për të lënë, të jetë i vetëdijshëm aksioneve të vazhdueshme fitimprurëse.

  Siç shihet, emri i një mailing mund të shpëtojë në blerjet. Kur të plotësojë fusha kryesore forma specifikon ditëlindjen aktuale. Shumë do të pyesin se si dhe kur do të paguani një "Sportmaster" bonus për ditëlindjen e tij, për sa kohë ata janë të vlefshme.

  Numri i pikave dhuratë varet nga lloji i kartës:

  • Standard - 500;
  • Argjend - 1000;
  • Gold - 2000.

  Periudha e vlefshmërisë së - një muaj nga data e pjekjes.

  Parakushtet shënuar ditëlindjen është:

  • pëlqimin për të marrë e-mail;
  • specifikuar saktë numrin e telefonit celular dhe e-mail;
  • data e lindjes.

  burimi: //diskontclub.ru/bonusy/bonusy-na-den-rozdenia-v-sportmastere.html

  Si të përdorni "Sportmaster" shpërblime? Kartat e klubit Kursimeve në "Sportmaster": shpërblime për çdo blerje

  Rrjeti i klubit "Sportmaster" pazar operon një program të veçantë. të ruajë çdo klient ka çdo shans për të duke u specializuar kartë Club anë të së cilës akumulimin e bonusit. Për të marrë kartën e mjaftueshme për të bërë një blerje në rrjetin e dyqaneve sportive në vlerë prej 15 mijë rubla.

  Para se të përdorni "Sportmaster" shpërblime, ju duhet të marrë në duart tuaja në një nga dyqanet kartën e rrjetit. Në varësi nga shuma me të cilën blerja është kryer, klienti mund të merrni një kartë të rregullt, argjendi dhe ari.

  • Standard card - shuma e blerjes për 15 mijë rubla.
  • card Silver - shuma e blerjes duhet të jetë nga 15 mijë deri në 150.
  • card Gold - shuma e blerjeve më të madhe se 150 mijë rubla.

  Kur bën blerje në kartën dyqanet e rrjetit do të përllogaritur bonuse. Çdo bonus është e barabartë me 1 rubla. Dyqane "Sportmaster" shpërblimet në hartë parashikuar për pagesën e blerjet e ardhshme.

  Në përputhje me programin e zbritje me ndihmën e shpërblimet mund të paguhet deri në 30% të vlerës së mallit. Aksioni vlen për të gjitha dyqanet e zinxhirit me përjashtim të përfaqësuesit të quajtur "Sportmaster-zbritje".

  Specifikat e bonuseve

  Para se të përdorni "Sportmaster" shpërblime, ata kanë nevojë për para-shpëtuar. ky i fundit do të ngarkohet në mënyrë paralele me njëra shpenzuar një mijë rubla. Madhësia e pikëve të grumbulluara do të varet nga lloji i kartelës.

  • card Plain - për çdo shpenzuar 1.000 rubla në llogari do të kreditohet me bonus prej 50 rubla.
  • Silver card - promil është akuzuar 75 rubla.
  • card Gold - për çdo mijë është akuzuar 100 rubla.

  Çdo vit, March dyqani i parë mbart një reset të plotë të llogarive bonus. Ky operacion nuk aplikohet për kartat që janë lëshuar në janar dhe shkurt të këtij viti.

  cardholders kanë qasje në promovime të veçanta dhe ofron dyqane unike. Qasje dhënë për përkujdesje dhe shërbime të specializuara.

  Lista e mundësive të hapjes deri në para të klientëve përcaktohet nga lloji i kartelës.

  privilegje shtesë për pronarët e kartave të klubit

  Para se të përdorni "Sportmaster" bonuse dhe për të marrë mundësinë për të paguar 30% të blerjes, ju duhet të i kushtoj vëmendje të propozimeve shtesë nga rrjeti më i madh i dyqaneve sportive. Pronarët e kartave standarde qasje blu e hapur për oferta speciale individuale.

  Kjo nuk është vetëm një mundësi për të fituar pikë, por edhe një zbritje 20% në një gamë të gjerë të pajisjeve sportive, veshje dhe pajisje. cardholders argjendi mund të përfitojnë nga oferta dhe Book Store produkt të preferuar për deri në 3 ditë.

  Shërbime në dispozicion në një zbritje prej 50%. Pronarët e kartave ari klasifikohen si klientët preferuar. Ata kanë qasje në ofertat për pronarët e standarde dhe argjendi kartave.

  Ju mund të shtoni një zbritje më të madhe se 50%, në një numër të mallrave, ofrimit të lirë të mallrave të mëdha dhe qasje në një shërbim celular kartë club.

  Kartat Club për banorët e Ukrainës

  "Sportmaster" Rrjeti klubi Card Shops janë në dispozicion jo vetëm për banorët e Rusisë, por edhe qytetarët e Ukrainës. mjaftueshme për të marrë një kartë klub për të marrë pjesë në program. Ajo është lëshuar për të ruajtur çdo klient i cili ka bërë një blerje në shumën prej jo më pak se 200 hryvnia, dhe do të veprojë në të gjithë vendin.

  Kartë klubi nuk është i shpërndarë për të lira. Mjafton të plotësoni një formular të veçantë aplikimit dhe paralelisht për të bërë një blerje mbi këtë shumë. Përndryshe, ju mund të sigurojë një kartë zbritje kumulative. Bonuset nga ajo do të transferohen në një të ri.

  Protestuesit mund të bëhet blerësit, kryer si një pagesë të holla dhe të paguar me kartë krediti.

  përfitime shtesë për konsumatorët nga Ukraina

  Përfitimet Programi për popullin e Ukrainës është i ngjashëm me atë në dispozicion për qytetarët e Rusisë. Çdo klient merr në duart e një prej kartave, të cilat do të korrespondojnë me çmimin e blerjes. Kur e keni blerë mallra në tejkalim të afatit në kartën standarde bëri zëvendësimin e tij me argjend.

  Me rritje të mëtejshme në shumën e fondeve, i cili bëri blerjen, konsumatori merr qasje në një kartë ari. Ajo përcakton madhësia e zbritje në një gamë të gjerë të mallrave, ajo përfshin një qasje të privilegjuar në shërbimet e rrjetit të dyqaneve "Sportmaster".

  Kontrolloni hartën e shpërblimeve mund të jetë ose nëpërmjet një shërbimi SMS, dyqan zyrtare në internet apo direkt në arkë në ndonjë nga dyqanet.

  Kushtet e pjesëmarrjes në program

  Duke analizuar pyetjen se si të përdorin "Sportmaster" shpërblime, i kushtoj vëmendje të specifikave të përdorimit të kartave. Në rast të humbjes së fundit të analog saj të ri mund të lëshohet.

  Detyrueshëm kusht - është sigurimi i dokumenteve që mund të konfirmojë identitetin e ankandit të pronarit të produktit. Ajo lejoi paraqitjen e një pasaportë dhe patentë shoferi.

  Përshëndeti praninë e çekut, prova e blerjes në dyqan dhe është baza për pikë të grumbulluara më parë bonus. Nëse ju e humbni kartën, ajo është e bllokuar. Të gjitha pikat e akumuluara janë transferuar në një plastike të re.

  Nëse informacioni i dhënë në kërkesë, nuk korrespondon me informatat nga bartësit të dokumentit, një kartë klub nuk është restauruar. Produkti ankand - kjo është pronë e dyqane Rrjetit "Sportmaster". Promovime, shpërblimet dhe oferta speciale të dizajnuara vetëm për konsumatorët e rregullt, cardholders.

  akuza të tjera

  Duke iu referuar në dyqan "Sportmaster", shikoni shpërblimet mund të jetë për disa minuta. Ju lutem vini re se Scoring është kryer jo vetëm kur blerjen e mallrave për të holla, me përjashtim të pikë bonus, por në rrethana të caktuara. Programi i praktikuar nga akuzuar bonuse shtesë.

  Në ditën e lindjes ndaj tij për shkak të klient i rregullt bie 300 bonus. Nuk është një i mirëpritur vazhdohet $ 200 njësi bonus. Pikat shtesë mund të fitohen kur ju dërgoni një mesazh tekst me numrin e kartelës në numrin 9753. madhësia e pjekjes prej 200 njësive.

  Çdo rrjet klient, "Sportmaster" shikoni bonuse në hartë mund, në çdo kohë.

  kushtet e veçanta të partneritetit

  Pronari card klubi nuk mund të jetë më i ri se 18 vjet. Mëso bonuse "Sportmaster" mund në çdo dyqan dhe në faqen zyrtare. Rrjeti udhëzues pazar rezervon të drejtën absolute për të ndryshuar në mënyrë të njëanshme kushtet e partneritetit.

  Pavarësisht nga fakti se shpërblimet janë klasifikuar si afatshkurtër, ka raste kur ato grumbullohen në kartë mund të marrë të paktën 3 muaj. Programi ofron version të lëvizshme të plastike. Prototip është në dispozicion për shkarkim në faqen zyrtare të "Sportmaster" dyqanet zinxhir.

  Shikoni shpërblimet në hartë mund të jetë një lloj të lëvizshme në të njëjtën mënyrë si për standardin. Produkti është përshtatur për ruajtje, dhe për pikat e shpenzimeve. Për të aktivizuar produktin tuaj të mjaftueshme për të dërguar një mesazh të shkurtër me tekst "K" në numrin 9753.

  Specifikoni numrin e shpërblimet që ju mund të përmes Helpline me telefon 777-777-1, ose duke dërguar një kërkesë nëpërmjet mesazh tekst me numrin e kartelës në numrin 9753. Kërkesa mund të dërgohen vetëm për numrin që ishte specifikuar gjatë kartën e regjistrimit në pyetësorin.

  Hollësitë dhe nuanca që meritojnë vëmendje

  Pavarësisht atraktivitetin e programit, ka disa pika të rëndësishme që ju duhet të i kushtoj vëmendje. Sipas kushteve të aksioneve, shpërblimet e përllogaritur është kryer vetëm për blerjen e më shumë se 1.000 rubla, ose më shumë se 200 hryvnia. Nëse para këtij afati mungon një rubla ose disa hryvnia, akuzat nuk janë bërë.

  Blerjet e mëvonshme nuk do të krahasohet me të mëparshme dhe duke shënuar nuk do të preken. Totali i shpenzimeve mund të japin rritje vetëm për të marrë një kartë të një gradë më të lartë. Vizitoni dyqanin "Sportmaster", shikoni shpërblimet nuk do të jetë e vështirë, në fakt, si për të bërë një blerje me ndihmën e tyre.

  Në anën tjetër, nëse blerja do të kthehet përsëri në dyqan, në kushte të caktuara, për të dorëzuar blerësi do të kthehet paguhet vetëm për para mallrave. Shpërblime për llogarinë e nuk janë kthyer, ata janë djegur. I kushtoj vëmendje për faktin se veprimi nuk zbatohet për produktet e zbritur në dispozicion në dyqan "Sportmaster".

  Sa bonuse realizohej pas blerjes artikuj me një çmim të ulët, jo me vlerë checking out. Programi do të jetë në fuqi deri më 1 janar 2016. Shkëmbejnë shpërblimet e akumuluara nuk janë dhënë për të holla.

  burimi: //4responsible.ru/article/185277/kak-ispolzovat-bonusyi-sportmaster-nakopitelnyie-klubnyie-kartyi-v-sportmastere-bonusyi-za-kajduyu-pokupku

  Si për të kontrolluar bonuse në hartën Sportmaster numrin e kartelës apo telefon

  "Sportmaster" ofron klientëve të saj një kartë bonus. Me ndihmën e saj, ju mund të grumbulluar pikë dhe pastaj të paguajë për mallrat e tyre dhe për të marrë zbritje të mirë. Tani, për të marrë të preferuar sportive rrobat tuaja dhe mallra të tjera sportive është bërë edhe më e dobishme dhe të kënaqshme.

  Si për të marrë kartën

  Për të marrë kartën e grumbulluar është e nevojshme për të bërë një blerje në çdo dyqan "Sportmaster" ose regjistroheni në këtë faqe sportmaster.ru dhe për të marrë atë për të lira. Ka disa klasa të kartave, të cilat janë lëshuar në varësi nga shuma e blerjes:

  • "Standard" (blue) - nga 1 deri në 15 mijë rubla;..
  • . "Silver", - nga 15001 deri në 150 mijë Rub;.
  • "Golden" - nga 150 001 rubla.

  Përveç kartat zbritje, ka ende një "dhuratë", me një vlerë të ndryshme nominale - 300, 500, 1000 rubla. dhe më lart. Ajo mund të blihen në arkë të çdo dyqan të fortë "Sportmaster".

  Si të aktivizoni hartë

  Para se të filloni të përdorni kartën ju duhet të aktivizoni atë. Kjo mund të bëhet një nga opsionet e mëposhtme:

  • Plotësoni një formular, kur lëshimin e kartave.
  • Dërgoni SMS në kodin e shkurtër "9753" (në tekstin e tregon numrin e kartës).
  • Thirrje telefonike 8-800-777-77-71.

  Sa shpejt pas blerjes së shpërblimeve

  Bonuset janë shtuar në bilancin është bërë brenda 24 orëve pas pagesës. Vlefshmëria e njësive bonus - deri në 10 mars të vitit vijues. Pas akumulimi specifikuar koha djegur humbur. Në pjesën e shumës që është paguar shpërblime, pikat e kursimit nuk janë dhënë.

  Si për të marrë shpërblime të lirë Sportmaster

  Përveç faktit se Pikë janë dhënë për çdo blerje, ata ende mund të merret pa pagesë:

  • "Pikat përshëndetur" - i akuzuar 300 njësi bonus si një dhuratë për nënshkrimin e deri për programin klubit.
  • "shpërblime për ditëlindjen", - daryatsya vit në nder të ditëlindjes. Numri i pikave të varet nga kartën-klasë "standarde" - 500 "Silver" - 1000 "Gold" - 2000.
  • "Shpërblimet për anëtarësim", - pas përfundimit të dërgimit të e-mail tuaj, kompania i jep 200 njësi bonus.
  • "Shpërblimet për shqyrtim në Yandex. Tregut "- për të lënë një rishikim ofron mundësi për të fituar 500 pikë.

  Pikat dhuratë të ketë një datë e skadimit. Ata mund të kalojnë një numër të caktuar ditësh. Periudha e vlefshmërisë varet nga kushtet e aksioneve në kohën e pikave të regjistrimit në një llogari personale. Mesatarisht, 30-90 ditë.

  Si të merrni cashback në Sportmaster dhe lirime të tjera?

  Për log onto Cashback Cashback.ru, gjenden nëpërmjet "Sportmaster" search site dyqan motor dhe për të marrë para mbrapa për blerjen e ndonjë produkti. Përveç kësaj, kompania rregullisht kryen veprime të tjera:

  • 300 shpërblime për marrje - pas pagesës së mallrave të blera në dyqan online, e ndjekur nga vetë, blerësi është akuzuar 300 pikë. Përdorin ato mund të brenda 30 ditëve (kalendarike).
  • 500 njësi bonus për instalimin e aplikimit - është e nevojshme për të krijuar një "Wallet" shërbimin e aplikimit "App Store" (për sistemin iOS dhe Android), shtoni një kartë "Sportmaster" dhe për të marrë pikë ekstra.

  Si mund ta di se sa shumë bonuse Sportmaster hartë

  bilanci i akumuluar mund të shihet në pranimin, e cila është lëshuar pas blerjes. Përveç kësaj, kontrolloni balancën si më poshtë:

  • Thirrje për Call-center mbështetjen e klientëve 8-800-777-77-71 dhe të mësojnë të tjerët, duke i thënë këshilltar për mbajtësit e kartës.
  • Me ndihmën e një llogari personale. Për ta bërë këtë, shkoni në faqen zyrtare → Gjej tab "Regjistër» → Shkruani të dhënat dritare sapohapur e nevojshme. Hapni një llogari personale, ku ju mund të shihni kursimet e tyre.

  Çfarë është 1 bonus Sportmaster

  1 pikë = 1 Rubla ruse. Tjetra, një shembull i llogaritjes:

  • 500 Bonus - 500 rubles;
  • 1000 bonuset - 1000 rubla;
  • 2000 bonuse - 2000 rubla, dhe kështu me radhë.

  Shënim. Pikët jepen për secilin kaluar një mijë, në varësi të nivelit të kartës. "Standard" - 50 njësi, "Silver", - 70 njësi, "Gold", - 100 njësi.

  Si për të shpenzuar shpërblimet "Sportmaster" hartë

  Bonuset mund të paguajnë në kohën e blerjes, por jo më shumë se 30 për qind të kostos së tij totale. Njësitë Bonus të veprojë mbi çdo produkt, duke përfshirë prodhimin e oferta speciale, dhe janë shkruar menjëherë pas pagesës.

  Për të paguar për të gjithë blerjes nuk mund të jetë plotësisht bonuse. Ato janë vetëm një pagesë e pjesshme për mallrat. Sa do të shpenzohen topa në kohën e blerjes blerësi vendos. Mund t'i atribuohet disa nga kartën kursimeve, dhe të paguajnë pjesën tjetër në të holla.

  Shënim. dhuratë Cash certifikatat rezultatet nuk janë në dispozicion.

  Si për të përkthyer "Sportmaster" shpërblime nga një kartë në një tjetër

  Nëse ka dy karta zbritje, për përdorshmërisë më të mirë mund të kombinohen ato. Për ta bërë këtë, kontaktoni përkrahjen teknike në numrin 8-800-777-77-71, tregoni numrat e kartës operator dhe të tregojnë se cili nga ata duhet të bëjnë një transferim. Pas pikave të suksesshme të transferuar nga një kartë është e bllokuar.

  Shtojca "Sportmaster" në telefonin tuaj

  burimi: https://gaini.ru/odezhda/sportmaster

  Programet Sportmaster Club. RREGULLAT E PJESËMARRJES

  Club Sportmaster program - është i financuar

  program bonus që lejon anëtarët e saj

  për të bërë pazaret në dyqanet Sportmaster

  dhe faqe www.sportmaster.ru

  dhe përdorimi shtesë

  shërbime dhe privilegje.

  Për t'u bërë një anëtar i programit Club Sportmaster

  ju duhet të bëni një blerje dhe të plotësoni një formular në çdo dyqan

  me pakicë, ose të regjistroheni në këtë faqe interneti.

  Blue Club Card

  • Shuma grumbulluar e blerjeve nga 1 deri në 15 000 rubla.
  • 50 bonus për çdo plota 1000 rubla. Blerje * 1 bonus = 1 rubla.
  • shërbimet Informacion shtesë

  • Deals individuale
  • Një rezervë
  • Shkëmbimi i mallrave brenda 14 ditëve
  • Kthimi i 20% të kostos së bonuse të shërbimeve

  Blue Club Card

  • Shuma e akumuluar e blerjeve nga 15 001 deri në 150 000 rubla.
  • 70 bonus për çdo plota 1000 rubla. Blerje * 1 bonus = 1 rubël
  • shërbimet Informacion shtesë
  • Deals individuale

  • Një rezervë
  • periudhë shtesë garanci për produktin 30 ditë
  • shkëmbimi i mallrave brenda 1 muaji
  • Kthimi i 50% të kostos së bonuse të shërbimeve

  Blue Club Card

  • Shuma e akumuluar e blerjeve të më shumë se 150 000 rubla.
  • 100 bonus për çdo plota 1000 rubla. Blerje * 1 bonus = 1 rubël
  • shërbimet Informacion shtesë
  • Deals individuale

  • Një rezervë
  • periudhë shtesë garanci prej 60 ditësh
  • Exchange Mallrave brenda 2 muajve
  • helpdesks qira e linjës 8-800-777-777-1
  • 100% rimbursim kostoja e bonuse të shërbimeve

  * Bonuset janë dhënë për blerjen e çdo malli, përveç mallrave në një zbritje.

  Për mallrat e paguar kartat dhuratë, shpërblime janë dhënë në tejkalim të vlerës së kartës nominale.

  Çdo vit, 11 mars Shuma e pashpenzuar e bonusit në llogarinë e bonusit është anuluar. Bonuset përllogaritur nga janari 01 deri më 10 mars, nuk është anuluar dhe transferuar në periudhën e ardhshme - nga 11 mars të këtij viti në 11 mars të vitit vijues.

  Bonuset mund të paguhet deri në 30% të kostos së çdo mallrave dhe shërbimeve në dyqane Sportmaster përveç kartat dhuratë, mallrave "të çmimeve më të mirë" dhe të mallrave në dyqane Sportmaster-zbritje.

  BONUS CARD "Sportmaster": KAQ për çmime konkurruese dhe promovime

  "Dyqanet Sportmaster " është e njohur gjerësisht në të gjithë Rusinë dhe janë të njohur për pothuajse të gjithë. Sportmaster Rrjeti u themelua në vitin 1992, përsëri në vitin. Sot ajo është - pa ekzagjerim, një rrjet të gjerë dhe të gjerë të dyqaneve sportive, ku ju mund të bleni produkte me shumicë dhe pakicë, jo vetëm në Rusi, por edhe në Kazakistan dhe madje edhe në Kinë. Rrjeti Prania e këtyre dyqaneve sportive magjeps shumë për shkathtësi të saj, sepse rregullat, promovime dhe zbritje janë në dispozicion për të gjithë Rusisë. Po, dhe një shumë të mallrave, punimeve ofrimit dhe, operon një dyqan i madh në internet i këtij rrjeti edhe. Ka edhe markat e tyre për prodhimin dhe shitjen e cilësisë së lartë dhe të lirë mallrave sportive: Demix, kinez, një kockë, Nordway Outventure, Exxtasy, Torneo, Termit . Natyrisht, ata janë shitur vetëm në "Sportmaster" Nga rruga, madje edhe Ostin i takon atyre, por kjo është një tjetër histori!

  Dhe kjo është e gjitha e madhe për ne konsumatorët! Ajo mbetet rasti për ndërmarrjet e vogla - të kuptojnë se si të tyre programin e bonusit në 2017 . dhe shtrydh maksimumin nga ajo për të mirën e vet! Kështu që nuk ju shkoni!

  Si mund shpërblimet "Sportmaster"?

  Club Sportmaster program - një mënyrë e madhe për të marrë përfitimin e pothuajse çdo blerje në dyqan, si dhe në faqen e tyre zyrtare. Për çdo bonuse të blerjes ( 1 pikë = 1 Rubla ruse ) në hartë, "Sportmaster", e cila është lëshuar falas në çdo dyqan, dhe mund të ekzistojë në të gjitha pothuajse . Regjistrohu me programin bonus "Sportmaster" këtu.

  Dhe të gjithë e promovimit të fundit të ruajtur në 2018 mund të gjenden në këtë faqe.

  Programi vepron një kartë bonus karakter grumbulluar në varësi nga sasia totale e blerjeve dhe të ndryshuar sasinë e pikëve të grumbulluara, dhe gjithashtu ofron disa përfitime të tjera. Për shembull, në formën e zbritje, edhe normat e veçanta janë dhënë për pjesëmarrësit në programin e bonusit. E pra, kushte më të mira për kthimin e mallrave dhe garancitë .

  Bonuset janë dhënë për blerjet vetëm 1.000 rubla (por mund të anullojë shpërblime në çdo kosto e mallrave), në varësi të nivelit të kartës. Ata do të shfaqet në llogarinë tuaj brenda 3 ditëve nga data e blerjes. Bonuset janë dhënë edhe për produktet nga kategoria "Sportmaster ulje", "çmimin më të mirë" dhe të gjitha mallrat që shkojnë në aksione.

  Ju gjithashtu mund të merrni falas shpërblime në çmime të shumta të favorshme dyqan rezervat "Sportmaster". Ndonjëherë kjo nuk ka edhe kanë për të blerë ndonjë gjë. Të fituara pikë për blerjet e vlefshme deri më 10 mars të vitit në vijim vit. shpërblime të lirë "Sportmaster" - brenda kufijve të aksioneve përkatëse. Nëse ju nuk keni kohë për të përfituar nga shpërblimet, ata janë djegur.

  Ekzistojnë tri nivele të kartës së klubit "Sportmaster":

  • standarde (card blue) - lëshuar në fillim; 50 bonuset

  Blue card "Sportmaster". Regjistrohen në programin dhe për të marrë deri në 1500 pikë për një arsye.

  Blue card "Sportmaster". Regjistrohen në programin dhe për të marrë 300 pikë.

 • card Silver (lëshuar automatikisht nga total shuma e blerjeve nga 15 000 rubla ), 70 bonus + një garanci shtesë për mallrat 30 ditë për shkëmbimin e mallrave është dhënë 1 muaj.
 • kartë ari (lëshuar automatikisht kur shuma totale e blerjeve do të tejkalojë 150 000 rubla ), 100 bonus + një garanci shtesë për mallrat 60 ditë për shkëmbimin e mallrave janë dhënë 2 muaj.
 • Këto karta mund të jetë plastike. Ata janë zëvendësuar në arkë çdo herë që të arrijnë një status të caktuar, por jo domosdoshmërisht me një veshin plastike. Llogaria juaj mund të jetë mjaft e një virtualisht!

  Nga rruga . si lëshohet me një kartë barcode, atëherë është e mundur për të shtuar, për shembull, në app Storcard që gjithmonë të marrë një zbritje, kur ju blej një telefon dhe nuk mbajnë një kartë të përhershme plastike.

  Si për të shpenzuar "Sportmaster" bonuse në vitin 2018?

  Harta akumuluar bonus "Sportmaster" mund të përdoret për blerjet e ardhshme, por të paguajnë ata jo më shumë se 30% të vlerës së mallrave. Ju mund edhe të paguajnë për mallrat e tyre, të cilat shkojnë në të gjitha aksionet . edhe me ulje të mëdha (deri në 80% ose më shumë).

  Por vini re: pikë nuk mund t'i atribuohet mallrave që janë shitur në aksionin " çmimin më të mirë ", si dhe " Sportmaster ulje ", por për të marrë shpërblime për blerje të tilla si të jetë e mundur!

  Vetëm imagjinoni se çfarë një peshë do të përfitojnë nga blerja, duke marrë parasysh faktin se ashtu-volitshëm mund t'i atribuohet pikë shtesë në shumën prej 30% nga zbritje më të madhe! Dhe po, nga rruga, ju mund të anullojë 10 bonuse .

  Për udhëtim në dyqan domosdoshmërisht të marrë një kartë plastike. Bonuset mund të shlyhen, duke e quajtur numrin e telefonit dhe vendosni kodin e SMS marra. Ju gjithashtu mund vetëm të blej një produkt në dyqan online. ku kartë klubi është përdorur direkt në këtë faqe interneti.

  Si të kontrolloni shpërblimet "Sportmaster"?

  Njerëzit shpesh më pyesin këtë pyetje. Në fakt, përgjigja është fare e thjeshtë: të gjetur shumën e numrit të kartës tuaj të bonusit për "Sportmaster" në faqen zyrtare këtu . Bilanci i kartës gjithashtu mund të kontrollohet në terminalet "Sportmaster" ose në sportelet dyqan.

  Si për të marrë shpërblime "Sportmaster" i lirë në vitin 2018?

  Pra, përveç mënyra standarde e akumulimit (për çdo shpenzuar 1.000 rubla) pikët ju mund të merrni falas si pjesë e veprime të shumta "Sportmaster", në mesin e tyre shumë besnikë.

  • për regjistrim në programin e klubit në internet ose në një dyqan ( 300 bonus) për një periudhë jo më shumë se 30 ditë;
  • për abonimet në e-mail ( 200 pikë "Sportmaster"), edhe 30 ditë;
  • si një ditëlindje të pranishëm ( 500 pikë për një kartë blu "Sportmaster" 1000 bonuse - në kartën argjendi dhe 2000 bonus për ari), edhe 30 ditë, data, ju mund të specifikoni ndonjë . Jo kontroll shtesë, por jo më herët se 3 ditë nga data e regjistrimit;
  • app mobile " Wallet " dhe shtoni hartë "Sportmaster" - 500 shpërblime ( kjo app ju lejon për të mos kryer kartë zbritje dyqan plastike, pas shtimit të kartave në të ardhmen për pikat shkruaj-off thjesht mund të tregojnë barcodes kartë me ekranin e telefonit - Ne, nga rruga, nuk ka një bazë të dhënash të detajuar të kartave zbritje për këtë aplikim );
  • 300 bonus kur ju bëni një blerje në dyqan online dhe kamionçinë nga dyqani (pagesa duhet të jetë nga 1000 rubla), bonus prej 90 ditësh;
  • lënë komentin tuaj mbi "Yandex. Tregut "dhe merrni 500 bonus nga" Sportmaster "si një dhuratë (të vlefshme 90 ditë); ju duhet të prisni për një ftesë nga dyqan ( zakonisht vjen në 2 javë )
  • në aksione të tjera "Sportmaster" ( për shembull, fushata "25 Years Together" ishte në qershor 2017, të gjithë atë është dhënë 1,000 bonus për muaj të tërë ).

  Kështu, është e mundur për të marrë të paktën 1500 bonus (që është 1500 rubla zbritje!) Vetëm duke kryer veprime të thjeshta, apo edhe pazar në "Sportmaster"! Dhe pastaj të fillojë duke kursyer deri në 30% në blerjen tuaj!

  Si të merrni cashback në "Sportmaster" dhe lirime të tjera?

  Në vitin 2017, rritja e popullaritetit filloi të fituar shërbimet e cashback. Ato ju lejojnë për të ruajtur në blerjet nga dyqanet online. Kjo vlen edhe për dyqan online "Sportmaster". Me pak fjalë, këto janë vende të veçanta që ju të ktheheni një pjesë të parave të shpenzuara për blerjen. Dhe pagesa është bërë me para në dorë çdo mënyrë që ju dëshironi. Shërbimi Cashback merr pagesën nga dyqani (në këtë rast, nga Sportmaster) dhe të ndajnë me ju një pjesë të të ardhurave të tyre. Kështu, blerësi mund të merrni një përfitim shtesë nga blerjes ( përveç programit të klubit "Sportmaster" ).

  Sot, më popullor në treg gëzon një shërbim cashback Letyshops ( "Letishops"). katalogun e saj përmban më shumë se 900 dyqane dhe shërbime të ndryshme kombëtare dhe të huaja. Pasi të keni regjistruar atë, ju gjithmonë mund të ruani në blerjet e zakonshme në internet, pa kompromentuar cilësinë. Për më tepër, ju mund të marrin pjesë në promovime të rregullta cashback shërbimit dhe të fitojë çmime dhe madje edhe paguhen për komente.

  Nëse ju blini përmes faqes Letyshops "Sportmaster", pastaj në çdo blerje do të jetë në gjendje për të marrë deri në 3.5% në secilën prej blerjen tuaj veç e veç. Kjo merr parasysh çdo blerjen tuaj (edhe në kategoritë "Best Price")!

  Vini re se cashback paguhet vetëm pas konfirmimit të blerjes "Sportmaster" (zakonisht brenda një muaji nga data e blerjes, por ndonjëherë më parë). Kjo është për të siguruar se dyqan e bëri të sigurt se produkti që ju erdhi, dhe ju nuk do të kthejë atë. E gjithë kjo kohë, sasia e cashback do të jetë në gjendjen e "pritjes". Pas konfirmimit, paratë mund të rrjedhin në asnjë mënyrë të përshtatshme: një kartë bankare, telefon, e-kuletat. Nga rruga, nuk ka komision për tërheqje !

  Si të merrni cashback maksimal?

  • regjistrohen në shërbim Cashback LetyShops. si dhe nevojën për të krijuar një llogari në faqen e dyqan Sportmaster për zhdoganimin e mallrave në një kartë klub zbritje me cashback;
  • Ne gjejmë në listën e dyqanet e shërbimit "Letishops" "Sportmaster";
  • kalojnë një lidhje të veçantë me LetyShops faqe Cashback në faqen e internetit të dyqanit;
  • të bëjë nga një urdhër në llogarinë tuaj, "Sportmaster" është aplikuar për shlyerje të bonuseve të akumuluara (nëse ka);
  • Ne të paguajnë për atë ose online ose në vend të prodhimit të ( kartë dëshirueshme pagese me një bonus Cashback për të marrë më shumë dhe bankën. )
  • Tani ne presim për konfirmimin nga dyqan;
  • dhe të urdhërojë pagesën e para mbrapa në LetyShops dhe për të marrë paratë në mënyrën e përcaktuar në këtë dokument.

  Kështu përfitimi i përgjithshëm nga blerja e dyqan online "Sportmaster" arrin deri në 33.5% të çmimit të blerjes. Dhe kjo është pa marrë parasysh kartat e kreditit cashback për blerjet dhe zbritje, e cila në këtë rast do të shtohet në fitimin e përgjithshëm!

  Cashback në blerjet nga bankat kartat Visa / MasterCard:

  "Banka e Kursimeve" do të paguajë bonus "falë": 0.5% e çmimit të blerjes;

  kartë krediti "ebay-Tinkoff": 3% të çmimit të blerjes në çdo dyqan online;

  Pa pagesë Debit Card "All inclusive" me "PSB": 5% e çmimit të blerjes;

  Pa pagesë kartë debiti Touchbank ( 3% pikë);

  Ju gjithashtu mund të blejnë mallra në kartat e kreditit, "Alpha Bank" - "100 ditë pa interes" me një periudhë shumë të gjatë pa interes! Ose në hartë, "120 ditë pa interes" nga "UBRD" me 120 ditë periudhë pa interes dhe 1% Cashback në të gjitha blerjet në para të gatshme.

  Dhe gjithashtu për të lira hartë këste "në vend të parave" nga "Alfa Bank" me pa interes këste 4 muajsh në çdo blerje jo vetëm në "Sportmaster", por në përgjithësi kudo.

  Kjo është një mënyrë e tillë e thjeshtë, ju mund të ruani të konsiderueshme në blerjet në popullore dyqan sportiv " Sportmaster ". A e dini ndonjë mënyra interesante për të kursyer në këtë dyqan? Apo ndoshta patate të skuqura ose jeta thatë? E-mail - do të jenë të lumtur për të diskutuar në komentet për këtë artikull.

  Një pikë e rëndësishme: Ne nuk jemi zyrtarët e vendeve në të cilat ne shkruajnë në artikull, kështu që nëse ju keni një pyetje të karakterit individual (për shembull, probleme prerjet në llogarinë tuaj / të mos marrin shpërblimet ose të holla / të identifikimit, dhe kështu me radhë), ajo është e mirë për të pyesni ata direkt nga përfaqësuesi i shërbimit.

  Programet Sportmaster club - bonuse dhe ulje deri në 30% ...

  Sportmaster

  Club Sportmaster program - financohet program shpërblime që lejon anëtarët e saj për të bërë blerje të dobishme në dyqane dhe në Sportmaster vend www.sportmaster.ru dhe të gëzojnë shërbime dhe privilegje të tjera.

  Si të bëhet një anëtar?

  Për t'u bërë një anëtar i programit Club Sportmaster, ju duhet të regjistroheni si një anëtar i një prej mënyrave të mëposhtme:

  1. Të bëjë një blerje për çdo sasi në Sportmaster dyqan Sportmaster-zbritje ose dyqan online //www.sportmaster.ru/ dhe të plotësoni një formular në çdo rrjeti dyqan me pakicë.
  2. Http://www.sportmaster.ru/ regjistrohen në vend ose në faqet e përkushtuar për aktivitetet e marketingut Sportmaster. Marrja e një blerje për këtë metodë të regjistrimit nuk është e nevojshme. Pas përfundimit klientin e regjistrimit mund të marrin pjesë në programet e klubit, pa marrjen e Card Club (me ndihmën e SMS-autorizimit), ose të merrni një kartë Club në çdo dyqan Sportmaster.

  Pjesëmarrja në program është i lirë.

  Si për të grumbulluar bonuse?

  Bonusi në llogarinë e bonusit është në dispozicion në të gjitha dyqanet Sportmaster, Sportmaster-zbritje dhe //www.sportmaster.ru/ dyqan online.

  Ka 2 lloje të shpërblimeve, kushtet e ndryshme të llogaritjes dhe përdorimi:

  1. Bonus rregullt - të akuzuar gjithmonë për blerjet në dyqane Sportmaster në përputhje me rregullat e miratuara të programit klubit.

  2. Ekstrabonusy - janë akuzuar përveç shpërblimeve të rregullta për blerjet që plotësojnë kushtet e fushatat e marketingut, për veprime të mëtejshme të pjesëmarrësve, apo me iniciativën e kompanisë Sportmaster si preferencat shtesë.

  Bonuset janë dhënë për secilin plotë 1.000 rubla blerjes. Shuma e shpërblimeve përcaktohet nga niveli i pjesëmarrjes në programet e klubit.

  Ekzistojnë tri nivele të pjesëmarrjes dhe llojin përkatës të kartave të klubit të lëshuara në programin pjesëmarrës Club:

  1. Standard - shuma e akumuluar e blerjeve nga 1 deri 15.000 rubla .
  2. Silver - shuma e akumuluar e blerjeve nga 15.001 deri në 150.000 rubla .
  3. Gold - shuma e akumuluar e blerjeve më të madhe se 150.000 rubla .

  Maps Sportmaster

  Shuma e bonuse të rregullta përllogaritur për 1000 rubla blerje: niveli standard - 50 bonus, argjend - 70 ari - 100.

  periudhë shtesë garanci për produktin: Niveli Silver prej 30 ditëve , ari + 60 ditë .

  Edhe për nivelet e argjendi dhe ari u rrit shkëmbimin termi mallrave: nivelin Silver - 1 muaj, ari - 2 muaj.

  Llogaritja ekstrabonusov do të përcaktohet nga kushtet e marketingut përkatëse fushatave Sportmaster. Ekstrabonusy mund të akuzohet edhe për blerjen, kushtet përkatëse të veprimit (për shembull, mund të ketë kushte shtesë për kohën e blerjes, shuma e blerjes, të blerë mallra, dyqan ku të marrë vendin e blerjes) dhe për kryerjen e veprimeve të caktuara në kuadër të programit Club (mbushja e formularëve, lajme abonim etj) Përveç kësaj. ekstrabonusy mund të vlerësohen programet Club pjesëmarrëse për të trajtuar kompaninë Sportmaster si preferencat shtesë.

  Si për të shpenzuar bonuse?

  Një bonus është e barabartë me një dollar.

  shpërblimet hoc mund të paguhet deri në 30% të kostos së çdo mallrave në dyqanet e Sportmaster (përveç kartat dhuratë, mallrave "të çmimeve më të mirë" dhe të mallrave në dyqane Sportmaster-zbritje) dhe shërbimet e paguara nga dyqanet Sportmaster (përjashtuar ofrimin e shërbimeve).

  Kushtet e pagesës ekstrabonusami mallrave përcaktohen nga veprimi. Në shumicën e rasteve, duke blerë ekstrabonusami kushtet e pagesës të ngjashme me ato të pagesës së rregullt të bonusit të blerjes.

  Çfarë periudhe bonus veprim?

  shpërblimet e rregullta janë të vlefshme nga data e regjistrimit në 10 mars të vitit pasues kalendarik, përfshirëse. March 11 bonuse të papërdorura për vitin e kaluar kalendarik, do të anulohet.

  Regjistrimi dhe periudha e veprimit të përcaktohet nga kushtet ekstrabonusov aksionet përkatëse. Si rregull, veprim termi ekstrabonusov është nga 1 javë deri në 1 muaj.

  Aplikimi Mobile "Sportmaster"

  Aplikimi Mobile Sportmaster

  40 000 + produktet në dispozicion në 3 klikimeve

  Shfletoni dhe blerjen e produkteve nga gamë të plotë të produkteve për sport dhe rekreacion.

  OFERTA PERSONALE AKTUALE dhe lirime

  Sign up dhe të jenë të vetëdijshëm për promovime aktuale, shitjes dhe risitë interesante.

  bilanci bonus

  Informacion mbi shpërblimet akumuluar dhe statusi i kartës tuaj të klubit në dorë.

  Kërko sipas barcode

  Përdorni skaner barcode për të shpejt të gjeni informacion në lidhje me produktin dhe koston e tij.

  Gjej dyqan tuaj më të afërt

  Zgjedhin rrugën ju dyqan, dhe të urdhërojë mallrave në kamionçinë. Ju mund të gjeni orët dyqan e operacionit, shërbimeve të ofruara, dhe për të ndërtuar rrugën.

  sinkronizimi të dhënave

  Të gjitha veprimet tuaja, dhe pazar në faqen sinkronizuar me aplikimin. Një llogari të vetme personal, të urdhërojë histori, listë dëshirash dhe një shportë të vetme.

  dyqane zbritje Sportmaster

  Adresa: Ul. Ordjonikidze 11 (m. Leninsky Prospect)

  Orari: çdo ditë nga ora 10:00 deri 22:00

  Tel:. (495) 789-67-85

  Adresa: .. Moscow, Sushchevsky Val, 5, faqe 20, kati i dytë TC "Savyolovsky" (. Savelovskaya m)

  Orari: çdo ditë nga ora 10:00 deri 20:00

  Tel:. (495) 780-51-93

  Adresa: Moscow, Moscow Ring Road, 26 km, qendra tregtare "Brendsiti"

  Orari: çdo ditë nga ora 10:00 deri 22:00

  Tel:. +7 (495) 777-777-1

  Adresa: kalimi Moscow District, 2A, faqe 1, TC "Cherkizovsky Passage.".

  Orari: çdo ditë nga ora 10:00 deri 22:00

  Tel:. +7 (495) 777-777-1

  Dyqane zbritje bonuset Sportmaster për blerje nuk është llogaritur.

  Më shumë informata mund të gjenden në faqen zyrtare sportmaster.ru.

  aksionet Sportmaster

  partnerët Sportmaster

  5% e çmimit të blerjes në dyqan online Sportmaster.ru kthehen bonuse në rrezik "misri"

  Për blerje me kartën "koherente-Club" në dyqan në internet Sportmaster.ru 4% avantazhet e kthimit.

  4% Cashback

  Ajo do të jetë interesante:   tërheq AS bark gjatë menstruacioneve

  Shto një koment

  e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *