Si për të krijuar serverin Maynkraft

Author: | 2018/08/25

Shkarko kernel: https: //truecheats.ru/igry/ckachat-se ...

Si për të konfiguruar server.properties: //goo.gl/SY6dNM

I VC: https://vk.com/hairypotato

VC im grup: //vk.com/kivimenn

Subscribe nëse nyashey: //www.youtube.com/user/kivkmen

PR (reklamat) https://goo.gl/BmrV77

TeksturPak: https://yadi.sk/d/ydJqEF0QoimxV

----------------------------

program Filialin, si kam

//goo.gl/Lhl6mQ

==================================

Ndihmë channel

WebMoney

R125844716460

Z289192085317

==================================

Ajo do të jetë interesante:   Si për të marrë fara liri për humbje peshe dhe pastrim të zorrëve

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *