SI të bashkohen në një këngë

Author: | 30/12/2018

KËNGËT CONNECT programi online

ngjitje e këngëve

Ne kemi nevojë për të krijuar një përzierje origjinale e muzikës moderne? Kjo nuk ka rëndësi! Ju mund të zam këngën shpejt, me efikasitet, pa ndonjë aftësi të veçanta ose edhe duke bërë ndonjë përpjekje! Në të njëjtën kohë, ju mund të kombinoni ndonjë numër të këngëve, të vënë ato në ndonjë mënyrë, dhe prerë në çdo vend të dëshiruar.

Për të krijuar rrugën e dëshiruar muzikë nuk ka nevojë për të kërkuar ekspertë për të udhëtuar nga një skaj i qytetit në tjetrin, kërkoni ndihmën e miqve dhe të përpiqemi për të shpjeguar se si i njëjti duhet të jetë rezultati përfundimtar. Tani zam kënga mund të jetë online në çdo kohë, direkt nga një kompjuter personal. Vetëm të shkojnë në shërbimin tonë dhe të fillojnë për të përmbushur dëshirat e tyre.

Vlerësojmë avantazhet e Joiner tonë ju vetëm mund të marrë filluar. Me një klik ju mund të shtoni këngë, prerë në të dy anët, e kombinuar me një tjetër këngë, të ruajtur në kompjuterin tuaj. Në këtë rast, pista mund të përmirësohet në çdo kohë duke hequr apo shtuar asnjë vend dëshiruar pjesë.

Gjëja kryesore është se është e mundur për të zam songs for free. Kjo hap mundësi të shumta të reja, sepse nuk ka kufizime. Përbërja mund të kombinohen, duke përdorur ndonjë zhanret dhe në çdo sasi. E gjithë kjo që ju mund të bëni me ndihmën e Joiner tonë ...

Connect këngë online duke PHONE

Në jetën e shumë të dashuruar muzikë mund të kenë nevojë për të lidhur këngë së bashku. Ajo mund të jetë vetëm një përzierje e këngëve tuaja të preferuara, një redaktimi të veçantë audio ose ndonjë gjë tjetër si kjo, ju doni të shpejt dhe ergonomically zbatuar. Ajo ishte atëherë, për të ndihmuar përdoruesit dhe të vijnë shërbime të veçanta në internet që lejojnë një çift të klikimeve (dhe absolutisht falas) për të na lidhur me gjurmët e dëshiruar në një njësi të sinkronizuar. Në këtë artikull unë do të ju tregojnë se si të lidheni me muzikë në internet falas, çka ekzistojnë shërbime për këtë dhe se si të punojnë me ta.

Lexo më shumë:   Si për turshi trangujve mënyra më e shpejtë në tigan
Lidhja e këngëve në një udhë
Lidhja e këngëve në një udhë

Një listë e shërbimeve të lejuar për të lidhur këngët lojë për të lira

Unë kam përshkruar më poshtë shërbime ju lejojnë të lidheni në internet në muzikë për të lira në disa minuta. Megjithatë, funksionalitetin e tyre, në përgjithësi, të ngjashme me njëri-tjetrin - ju ngarkoni në datat e shërbimit të përbërjes tuaj kufiri vulosur shtohet për çdo këngë të tjera, identifikon më shumë me opsione të ngushtë (rritje të qetë dhe dobësimi të vëllimit në fillim dhe në fund të këngës, crossfading dhe et al.), dhe pastaj shkarkoni në kompjuter vetë rezultati i fituar (ose të mbani atë në rrjet).

Kombinimi i muzikës
Kombinimi i muzikës

Shërbimi Audio-Joiner do të ndihmojë për të zam këngë

Ndoshta më popullor në ditët e sotme rrjet të burimeve për t'u lidhur me një këngë - ajo Audio-Joiner. Në shumicën e materialeve, i dedikuar për temën e shtuar këngë me njëri-tjetrin, ky burim është në të parë (dhe shpesh vetëm) vend të. Dhe kjo nuk është për t'u habitur, pasi funksionalitetin e saj është e thjeshtë, e shpejtë dhe intuitive, shërbimi ka një funksionalitet në gjuhën ruse dhe mbështet shumica e formateve të njohura audio.

Shërbimit ngjitje audio
Shërbimit ngjitje audio

Për të përfituar nga ky shërbim, nuk e mëposhtme:

 1. Shko në shërbim;
 2. Kliko në "Shto udhë" dhe ngarkesën e nevojshme për përbërjen e një kompleksi, ose, në qoftë se e dëshiruar, regjistroni zërin përmes mikrofonit duke shtypur butonin përkatës;
 3. Kthejeni në (ose off) start të butë dhe të qetë fikje përbërjen, crossfading (rrjedhjen e qetë të këngëve në njëri-tjetrin), sliders blu në çdo rrugë të mbarë shënojnë ato pjesë të gjurmët që ju doni të kombinuar (ose të shënojë plotësisht çdo përbërjen);
 4. Kliko në "Connect" button për të marrë rezultatin, dhe pastaj mbi "Download" për të shpëtuar atë në kompjuterin tuaj.

Mp3cut.foxcom - Online Shoqata e pjesëve audio

Një tjetër shërbim të mirë të zam online muzikë për të lira. funksionalitetin e saj është pak e vështirë për një të kaluar, megjithatë, kjo e bën të lehtë për të shtuar muzikë të muzikës online.

Lexo më shumë:   Çfarë është e rëndësishme për të dashur apo të dashur
Mp3cut.foxcom
Mp3cut.foxcom

Për të përfituar nga karakteristikat e tij, nuk e mëposhtme:

 1. Shko në burim;
 2. Kliko mbi butonin «mp3 / wav» në të majtë të lartë dhe të ngarkoni në shërbimin e parë në listën e pista;
 3. Sliders shënuar ngjitës saktë për fragmentin dhe klikoni në shigjetën e gjelbër në të djathtë (për të shtuar një segment në fund të të dhënave audio), segment drejtë do të zhvendoset në panelin e poshtme;
 4. Fut slider kuqe në panelin e poshtme në fund të pista;
 5. Tani ngarkesës këngë tjetër. Edhe një herë, klikoni mbi butonin «MP3 / WAV» dhe ngarkoni rrugën e ardhshëm;
 6. Përsëri sliders lartë të shënuar në pjesën e dëshiruar të pista e dytë, dhe pastaj kliko shigjetën e gjelbër në të djathtë, kjo pjesë do të zhvendoset në pjesën e poshtme dhe të shtuar në segmentin e parë (në të njëjtën mënyrë që ju mund të shtoni sasinë e duhur të pjesëve më shumë);
 7. Dëgjoni rezultat. Nëse çdo gjë është në rregull, klikoni mbi "Finish" button, dhe shkarko përzierje rezulton.

Audiojoiner lidhje të shpejtë në muzikë

shërbimit në gjuhën angleze, e krijuar për të shtoni muzikë të muzikës online. funksionalitetin e saj është shumë e ngjashme me shërbimin e parë, megjithatë, është e burime të ndryshme.

Online Audiojoiner
Online Audiojoiner

Pra, për të përdorur këtë shërbim, ndiqni këto hapa:

 1. Hyni në shërbim;
 2. Kliko mbi butonin «shtuar tituj» (shtoni gjurmët) dhe më pas të ngarkoni gjurmët për të lidhur në një burim;
 3. Vë në dukje përshtatshëm për vete optsional (crossfade, dobësimi, etj), vrapuesit e dëshiruara shënojë për lidhjen e segmenteve;
 4. Shtypni «Luaj» (luaj) për të dëgjuar rezultatit;
 5. Nëse ju pranoni rezultatin, pastaj klikoni mbi «Anëtarësuar» (të lidhur), dhe për të shpëtuar rezultatet në PC tuaj.

editor audio Soundation të bashkohen

Me metrazh të pasur editor internet audio që ju lejon të lidheni në internet audio për të lira. Unë do të rekomandojë atë më parë dashuruar muzikë profesionale, si mundësi të shërbimit janë mjaft të mëdha, dhe do të ketë një amator për të kuptuar vështirë. Në këtë funksionalitet të lirë vend është e kufizuar, por për aftësitë e plota do të duhet të paguajë ekstra.

Lexo më shumë:   Si për të pastruar veshët cat NË SHTËPI
Soundation
Soundation

Për të lidhur këngë internet në këtë burim, nuk e mëposhtme:

 1. Shko në shërbim;
 2. Plotësoni një regjistrim të thjeshtë;
 3. Kliko mbi butonin «dokumentit», dhe pastaj në «Import audio file» dhe shkarko rrugën e parë (zakonisht shfaqet në fund, në kanal audio №5 (Audio Channel 5);
 4. Set slider për lojtar në fund të këngës tuaj të parë (butoni ndihmuar shpejt lëviz poshtë ";
 5. Pastaj përsëri, klikoni mbi «dokumentit» - «Import audio file» dhe ngarkesës rrugën e ardhshëm, ajo do të ngarkesës kanalin tjetër;
 6. Pra ngarkesës të gjitha gjurmët e dëshiruara, pastaj dëgjoni rezultatit;
 7. Tani ju duhet të shkarkoni rrugën rezulton përgjithshëm. Kliko në «Kartelë», pastaj në «Ruaj si» (ju gjithashtu mund të përdorni opsionin e eksportit «SNG» ose «eksportit wav» file).

përfundim

Mbi mua, ne u konsideruar si një numër shërbimesh që lejojnë të lidheni me muzikë në internet për të lira. funksionalitetin e tyre është mjaft e thjeshtë dhe intuitive, dhe të dashuruar muzikë nuk do të shkaktojë ndonjë problem. Të njëjtat përdoruesit të cilët nuk janë mjaft të shërbimeve funksionale më sipër, unë mund të këshillojë një program të tillë për të kombinuar audio të tilla si Audacity apo AudioMaster, ata janë gjithashtu në gjendje për të ndihmuar në zbatimin e detyrave të përshkruara më sipër.

VkontakteFacebookTwitterGoogle + Classmates

 

Si do ta vlerësonit artikull?
Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5( 13 vlerësime mesatare: 3.23 nga 5)

Loading ...

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *