AS dërgon përshëndetje ditëlindjen për MA

Author: | 2018/08/28

Красивые поздравления с Днем рождения маме
Fjala më e bukur për personin kryesor në jetën tonë.

Për miqtë dhe të afërmit e njerëzve më të vështirë për të gjetur fjalët në ditën e lindjes. Mendime janë të hutuar, unë dua të them kaq shumë gjëra që thjesht nuk i përshtatet të gjithë në disa rreshta. Prandaj, ne kemi mbledhur Përshëndetje bukur ditëlindjen poezi mom dhe përshëndetje ditëlindjen mom në prozë apo në fjalët e tij.

Përshëndetje Birthday për mom në vargun

Sot, Mami, pushime tuaj!

Unë dua të them me gjithë zemër:

Rodney nuk është që në botë!

Merrni, këto urime.

Jetojnë pa pikëllim, jo ​​e vjetër,

Le të mos jetë ditë e trishtuar.

Shpesh qesh, buzëqeshje,

I njëjti lloj mbeten.

Sëmundjet larg në mënyrë të sigurtë të përzënë,

Le dritat djegur në sytë.

Uruar dritë dhe nxehtësi,

Unë shpresoj se ju kishte një të lumtur!

***

Happy Birthday, rrezet e diellit,

Dhe në qoftë se vetëm zemra rreh më shumë argëtim,

Mjaft e, fjalimeve të mira të sinqertë,

Le një mrekulli pushimi, një e madhe do të kthehet!

ëndrrat vijnë e vërtetë isha i vogël,

Dhe të gjithë kundërt të këqija vijnë në çast,

Shëndeti, lumturi, dashuri,

Se jeta ishte e pazakontë!

***

Mommy dashur, ditën e ditëlindjes tuaj,

Le të anashkalojë anën e sëmundjes!

Le shtëpia juaj nuk e di e trishtim dhe problemet

Më shumë do të jetë në një jetë të ndryshimit të mirë!

E megjithatë, unë dua të them faleminderit,

Për dashurinë që fjalët nuk mund të përcjellë.

Për t'u kujdesur për të, që e ringjalli,

Sepse asgjë në kthim nuk ka kërkuar!

Gëzimi dhe pikëllimi dysh,

Në jetë më të mirë që na donte.

Dhe ju doni mua për të të treguar të gjithë planetin

Fakti që ju jeni nëna më e mirë në botë!

***

Unë uroj që ju gjithmonë të jenë të lumtur.

E mirë, e bukur, të durueshëm.

Gjithmonë të jetë disa të reja,

Gëzuar, të shëndetshme.

Të jetë më i ri

Dhe jo një shpirt të vjetër.

***

Mami, sot

Dita e ditëlindjen tuaj!

Nëse të njëjtën mënyrë,

Mirë, groovy!

I uroj shumë vite,

na Raduy gjithmonë!

Mami, urime!

Të dua!

***

Birthday lumtur

Dhe unë dëshiroj që ju të vazhdojë,

Në kundërshtim me shqetësimet e shumë,

Lulëzojë dhe prettier!

Ditë të lehta dëshira, të gjatë,

Nuk llogariten vitet e tua,

Le lumturinë në shtëpinë tuaj

Ajo mbetet përgjithmonë!

Zemra më i thellë I hapur pranverë.

Birthday - një festë, një ditëlindjen - një moment!

Mos harroni: unë kam një mom.

Ajo është subjekt i vjeshtës, verë dhe pranverë!

Mami, unë do të ju jap një akrostish!

Joy le dritë rrezet në sytë e tu!

Ajo na rrethon lumturi unazë floriri!

Jeta, gëzimi do të derdhet direkt në shtëpi!

Unë do të ju jap lumturi, përjetësia dhe dashuri!

Nëse doni, unë përsëri do të këngëve

Këndojini ju në lidhje me pyjet pabesueshëm

Dhe vende të largëta, të kuqe të ndezur velat.

Të dua si në ëndrrat ndritura!

***

Le të jetë në jetën e gjithçka që ju nevojitet,

Jeta është e mirë:

Dashuria, shëndeti, lumturia, miqësia

Dhe gjithmonë një shpirt të mirë.

Le ditëlindjen e tuaj

Nxehtësia tuaj të ngrohtë familjare.

Dhe nuk ka frikë të bëjë asgjë me të,

Edhe pse fluturon dëborë, pse dosa shi.

***

Qielli paqësore, lumturi, ngrohtësi,

Për ju gjithmonë qenë të shëndetshëm.

Për shumë vite tashmë nxituan -

Sa rrudhat në fytyrën tuaj,

Sa netë pa gjumë kaluar

Në këmbët e të gjithë fëmijëve të ngritur.

Një hark të ulët për ju, nënë e mirë,

Jetë të gjatë për ju, ne dëshirojmë.

***

Gjithkush e di botën,

Dhe, sigurisht, kjo nuk është një sekret,

Mom - më të mirë në botë,

mama mirë në botë nr.

Dhe për të gjitha lulet e nënave,

Gifts, përshëndetje.

Le ëndrrat tuaja të vijnë e vërtetë,

Mami, Happy Birthday!

***

Honey, të çmuar im,

Incomparable, tepër i çmuar,

Happy Birthday, Mommy dashur,

Ju keni qenë gjithmonë zemra ime e preferuar.

Unë uroj që të jetojnë gjatë dhe për fat të mirë,

Për lumturinë tuaj ajo ishte e ëmbël.

Zemra juaj mos u bëni merak,

Dhe fati i një përrallë me mirësi të vënë poshtë!

***

Im i dashur, i dashur, i dashur,

Gëzuar ditëlindjen, mami ju.

Dhe ju ngrohtësisht uruar,

Unë dua të ju them: dashuria:

Nëse unë ofenduar ndonjëherë,

Mommy, i dashur, unë jam i keq.

Ju jeni të dashur, ju e dinte atë.

Dhe ju lutem, i dashur, nuk do të jetë e trishtuar.

Që sytë e tu shkëlqeu me lumturi

Dhe gjithmonë i qeshur.

Në mënyrë që ju të mos prekni moti i keq,

Dhe me kalimin e viteve, lulëzoi vetëm.

***

Le dielli shkëlqen butë,

Rrezatues dhe miqësore,

Lule në një vazo kristali

Për smartly këmbë ujë,

Buzëqeshja do të jetë i lumtur

Gjithmonë, si në ditën e lindjes,

Dhe gjithë vitit do të jetë

Një vazhdim i lumtur!

***

Mommy, i dashur, Perëndia i ruajtur.

Unë kam dashur gjithmonë pafund.

Ji guximtar, pamposhtur,

my favorite, favorite, favorite.

***

Mami, e bukur, e ëmbël, e bukur,

Kind, inteligjente dhe rrezatues,

Në duart e tij, unë do të ju jap lumturi.

"Faleminderit" për çdo gjë unë po ju them.

Gjalla, buzëqeshje-shanset vjeç,

Kujdesi për të ndarë me ju të dy.

Harrojeni për sëmundjet, alarmet harrojmë

Unë dua të mësoj rrugën tuaj në jetë!

***

Aroma e luleve dhe skuqem e agimit

Unë jam i gatshëm për ju në këtë ditë për të dhënë.

Rose ëmbëlsi në mëngjes, dritë, ngrohtësi, mirësi,

Shumë fjalë e mirë dhe dashuri tokësore.

Çdo gjë që ka një të ndritshme dhe të shenjtë në fatin,

Unë uroj, i dashur, ti sot!

***

Mirësia jote e pafund,

Dhe shqetësimi nuk e di lodhje,

Shpirti bukuria Parent

Nuk i nënshtrohet mjerimit dhe pleqërisë.

Le të shkojnë në një varg të viteve

Dhe të shkojnë në rrudhave kokëfortësi.

Ju të kujdeset për veten, mom, gjithmonë,

Nëse dhe të lumtur, nënë e dashur!

***

Ju, si gjithmonë, plot me shqetësimet,

Në fund të fundit, jeta nuk ishte e lehtë.

Oh, sa e vështirë dhe ditë të rënda

Sipas zemra jote shkoi!

Ju meritojnë gëzim në jetë

Më shumë ditësh kanë ardhur tashmë.

Pra, nëse ajo është një i lumtur, i shëndetshëm

Dhe çdo ditë, dhe çdo vit!

Përshëndetje Birthday për prozë e Nënës (fjalët e tij)

ditëlindjen e lumtur, nëna ime e dashur, e ëmbël dhe i dashur. Faleminderit për të gjitha të mirat dhe të mirat që ke bërë për mua, për mbështetje, për shkencën, për se një shumë e pushtetit, ju vënë në mua. Ju gjithmonë kuptuar mua dhe erdhën për të ndihmuar. Më vjen keq në qoftë se fjala ime pakujdesshëm apo mospërfillje mërzitur ndonjëherë ju. Ju uroj lumturi dhe shëndet të mirë, fat të mirë dhe prosperitet për çdo ditë sjellë vetëm gëzim dhe shpresa të ndritshme janë të justifikuara gjithmonë. Urime, Mommy.

***

Nëna ime e çmuar! Urime për festën tuaj! Ju - gjëja më e rëndësishme që kam në botë. Më fal nëse ndonjëherë jam grublyu apo jo re trishtimin tuaj. I shqetësuar sinqerisht dhe gjithmonë mos harroni në lidhje me dhembjet tuaja dhe përvojat. Unë dua të ju uroj gjëja më e rëndësishme - zdorovya.Ostalnoe ju keni. Unë ju falënderoj për të gjithë ju keni bërë për mua. Unë jam gati për të veshin vetëm ju në krahët e mi. Urime!

***

Mami, Happy birthday për ju unë dua të përgëzoj! Dhe me gjithë zemër uroj, le të zhduket çdo fatkeqësi dhe vështirësitë e. Supozoni se ju nuk jeni ditët e vjetër, për të detyruar që të mos largohen, le të gjithë veprat e tua janë duke shkuar mirë. Të jetë gjithmonë i gëzuar dhe e bukur.

***

my favorite, nëna më e mirë në botë, unë ju përgëzoj ditëlindjen lumtur. Le pushime juaj personal do t'ju sjellë një det e humor të mirë. Le fat Haunts shtëpinë tuaj. Ju shëndet të mirë, paqe, dhe lumturi pafund. Le fati do të jenë të favorshme për ju, le të motit të keq në ce fluturojnë kaluarën. Të gjitha bekimet tokësore për ju, i dashur im, respekt dhe gëzim. Jetojnë një kohë të gjatë - një kohë të gjatë, nëna ime e dashur, sepse shqetësimin tuaj, këshilla juaj i mençur gjithmonë na nevojitet, dhe kjo nuk ka rëndësi se sa e vjetër.

***

i dashur, nëna ime e dashur, unë ju përgëzoj Happy Birthday! Ju uroj shëndet, dashuri, prosperitet, fat i mirë të mirë dhe lumturi! Një jetë të gjatë dhe të lumtur, të gjitha gjërat e mira të jetës. Qëndrojnë të rinj dhe të bukur, dhe le të vijnë e vërtetë të gjitha ëndrrat tuaja!

***

Mami, unë ju uroj shëndet, por edhe të jenë të qetë për fëmijët e tyre dhe besimin se ne kurrë nuk do të ju lejojnë poshtë, nuk do të shkaktojë dhimbje dhe nuk do të na detyrojë të jem i turpëruar me!

***

Mamulik, Happy Birthday! Unë uroj që ju të gëzojnë çdo ditë dhe kjo nuk ka rëndësi shi apo të shkëlqejë në rrugë, dikush që e kanë fyer apo i kënaqur. Merrni gjithçka jashtë jetës që nuk mund të merret para. Mami, ti je krenaria jonë. E di se e duam shume!

Përshëndetje Birthday MA fjalët

Mami është favorite, ditëlindja ime të lumtur për ju! Ju uroj shëndet të mirë-mirë, pasurinë dhe mirëqenien e të gjithëve. Dua të buzëqeshje, nuk largohej kurrë në fytyrën tuaj. Jetë të gjatë dhe gjithmonë mbetet si i ri dhe simpatik. Faleminderit për të gjithë që kam - lumturi, bukurinë dhe cilësi të shkëlqyera.

Im i pazëvendësueshëm, dashuria, të ndritshme, mom unike! Të dua dhe dua që ju kurrë të merrni mërzitur, merrni shumë pushim dhe të gëzojnë jetën, jo të sëmurë, dhe se sytë tuaj janë lotim vetëm me tërbimin lumturi!

Mommy, mjaltë, Birthday Gëzuar! E gjithë bota është familja jonë mbështetet mbi ju. Prandaj, "Le të jetë gjithmonë Mama" - motoja e familjes sonë! Shëndeti për ju, mumje, pranverë në zemër dhe paqe e mendjes! I love you, krenar me ju dhe unë ëndërr të jetë si ju.

Mommy dashur, i dashur, i dashur, i dashur, ditëlindjen lumtur për ju! Uroj me gjithë zemër, që buzëqeshja nuk lënë buzët e tua të mrekullueshme, për stilolapsa e tu nuk e di lodhje, që zemra juaj throbbed me gëzim edhe për shumë vite. Të dua shumë, dhe unë e vlerësoj faktin që të kam!

Mami, Happy Birthday! Në këtë ditë të veçantë dëshiron në adresën tuaj do të jetë një shumë e dashurisë, para, shëndet, lumturi, fat i mirë dhe sukses. Unë uroj që ju të kuptuar dhe vlerësuar për shpirtin delikate, sinqeritetin, për aftësinë për të dëgjuar, të dëgjojë. Unë mund të besimit emocionet e tyre, gëzimin, duke e ditur se ju nuk qëndrojnë në mënjanë. Faleminderit për jetën që më ke dhënë, dhe më dhatë për jetën!

Mami, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Im i dashur, i mrekullueshëm, i dashur, unë dëshiroj që ju gjithmonë të jetë nëna më e mirë në botë, gruaja më e lumtur në botë, personi më i gëzuar në planet. Mami, le mëngjesi deri në mbrëmje dielli ndriçon me shkëlqim ju fat të mirë, le të ju gjithmonë arrijnë të mbajnë një atmosferë të mirë dhe dashuri në familjen tonë, le gjithçka që ju keni ëndërruar, shpejt dhe me lehtësi të përkthyer në realitet.

Nëna ime e dashur dhe e mrekullueshme, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Le të jetë një festë e përjetshme në zemër, madje edhe për ndonjë gjë dhe nuk lënduar zemrën tuaj. Mami, unë uroj që në fytyrën tuaj shkëlqeu gjithmonë me një buzëqeshje rrezatuese për çdo ditë i dha mundësinë për të ndjehen vetes një njeri i lumtur dhe një grua mahnitëse.

Nëna ime e preferuar, Happy Birthday për ju! Ju uroj shumë, shumë humor gëzuar, shëndet të mirë dhe lumturi papërshkrueshëm! Supozoni se në jetën tuaj, gjithmonë dielli shkëlqen shkëlqim dhe është shpërndarë aromën e luleve! Unë uroj që ju të ishin dashur gjithmonë dhe ngrohur nga nxehtësia e njerëzve të afërt për ju.

Mami, favorite dhe unike, më të bukur, të aftë, i dashur dhe i butë ime - happy birthday për ju! Le të gjitha fjalët e bukur, dhe trajtimi sot janë adresuar vetëm për ju. Mund të të gjitha dëshirat vijnë e vërtetë, një ëndërr vijnë e vërtetë, humor rritet. Të jetë i shëndetshëm dhe të jetojnë një milion vjet!

Mami, Happy Birthday! Unë të dua dhe dëshiroj që ju gjithmonë do të mbetet më e rëndësishme mik, ndihmës, mbështetje, mbrojtje, mbështetje, e bukur dhe sensual, i butë, i sjellshëm, i mirë, gruaja ime simpatik. ngrohtësi Infinite, shëndet të mirë, një prirje të gëzuar, të kuptuarit ndjeshëm, ditët i qetë, e mira universale dhe 100% humor të mirë!

Foto me ditëlindjen e bijë e nënës sime

с днем рождения маме от дочери
Më shumë imazhe nga dita e lindjes së nënës

HTML-code për të futur në faqen tuaj te internetit apo blog:

<a target="_blank"> href="//pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm" <img src = "//pozdravok.ru/cards/den- rozhdeniya / mame / den rozhdeniya--Mame-ot-docheri.gif "alt =" mom Happy Birthday nga vajza e saj "/> <br /> </a>

BB-Kodi për të ngjitur në forum tuaj:

[URL = http: //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm] [IMG] //pozdravok.ru/cards/den-rozhdeniya/mame/den-rozhdeniya-mame- pë-docheri.gif [/ IMG] [/ URL]

I dashur nënë, ajo është shumë e vështirë për të gjetur fjalët për të përshkruar dashurinë time për ju. Fjalët nuk mund të shprehin se sa ju terpiliva, kujdesin dhe lloji. Ju uroj shëndet, ngazëllim dhe bukuri të gjithë rreth. Unë shpresoj se unë do të jetë i denjë për të bijën e nënës së tij. Birthday Gëzuar!

Nëna ime e bukur dhe më e mrekullueshme në botë, të marrë nga urimet e tij bijë në ditëlindjen e tij. Të jetë gjithmonë në krye, të qëndrojnë të njëjta paimitueshëm, e bukur, e sinqertë, simpatik, i sjellshëm dhe i gëzuar. Le jetën tuaj çdo ditë është e mbushur me ngjyra të ndritshme, ngjarje të këndshme, veprat e të ndershëm, emocioneve pozitive, dashuri dhe lumturi.

Ajo do të jetë interesante:   për shkak të formë clots në enët e gjakut

Mommy, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen! Unë uroj që ju të ishin të rrethuar gjithmonë me kujdes, vëmendje dhe qëndrim nderuese. Jenë të dashur, të bukur, të shëndetshëm, i dashur dhe i lumtur. Le ëndrrat tuaja të vijnë e vërtetë shpejt dhe të gjithë sipërmarrje e me siguri do të vijnë e vërtetë!

Mommy, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen! Ju uroj, im i dashur, humor pranverë, lumturi pabesueshme, harmoni dhe paqe, mendje e shëndoshë, bukuri, mirësi dhe butësi. Ti je më e mrekullueshme, i hollë, i paimitueshëm dhe simpatik! Ju të mirë shëndetësore, lumturi, dashuri, plotësimi dëshirë dhe lumturi!

Mommy, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen! Ju uroj, i dashur im, të gjithë të dëshiruar dhe më të mirë. Supozoni se ju keni përmbushur ëndrrat vijnë e vërtetë, sytë e gazuar dhe lumturi gjithmonë luan buzëqeshje. Faleminderit për ju! Për butësi, dashuri dhe kujdes. Ju uroj vetëm më të mirë!

Mami, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen dhe unë dua që ju të dini se për vajzën time ju gjithmonë do të jetë një shembull i graria dhe mirësi, një këshilltar besnik dhe nëna më e mrekullueshme. Ju uroj pasuri, të dyja financiare dhe shpirtërore, drita e lumturisë si një familje, dhe për shpirtin. Unë uroj që ju kurrë nuk e humbni bukuri e saj, besim dhe vendosmëri.

Mami, urime për ditëlindjen e tij. Për vajzën time ju jeni gjithmonë një asistent dhe këshilltar, shoku më i mirë dhe mbështetje besnike. Ju uroj, i dashur im, gjithmonë të shkëlqejë dielli ndritshme dhe të rrezatojë dashuri. Im i dashur, të jetë gjithmonë elegante, i pakrahasueshëm dhe i pakrahasueshëm me askënd.

Mami, unë ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj. Ju uroj lumturi dhe buzëqeshjet e detit, një oqean të dashurisë dhe lumturisë. Për vajzën time Ju - një rreze shprese dhe gjatë shembull, unë jam shumë krenar për ju. Qëndro, i dashur im, gjithmonë i gëzuar, entuziazëm, besim, i qëllimshëm, dhe vetëm një grua e mahnitshme. Gjëja kryesore nuk është dhimbje, mami, dhe ndihem mirë.

Ëmbël, i sjellshëm, i butë, i mrekullueshëm, nëna më e mirë dhe më i dashur, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj që zemra këndojnë dhe shpirti ka mbajtur gjithmonë çelësi i lumturisë, dëshiroj që ai të ishte në jetën time, në mënyrë që ju dëshironi, dhe le çdo ditë ju jep dashuri, frymëzim dhe ëndrrat.

Mami, Happy Birthday! Ju uroj shumë lumturi dhe shëndet. Sytë e tu nuk e di lotët, por duart e butë - nuk e ngre pesha. Dua të keni qenë të gjithë, dhe të plotësuar të gjitha ëndrrat.

Foto me ditëlindjen e bijë e nënës sime

стихи маме от дочери
Më shumë imazhe nga dita e lindjes së nënës

HTML-code për të futur në faqen tuaj te internetit apo blog:

<a target="_blank"> href="//pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm" <img src = "//pozdravok.ru/cards/den- rozhdeniya / mame / den rozhdeniya--Mame-ot-docheri.gif "alt =" vargje nga bijën e nënës "/> <br /> </a>

BB-Kodi për të ngjitur në forum tuaj:

[URL = http: //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm] [IMG] //pozdravok.ru/cards/den-rozhdeniya/mame/den-rozhdeniya-mame- pë-docheri.gif [/ IMG] [/ URL]

Gëzuar ditëlindjen, ime e mrekullueshme, e mençur, me stil, të kuptuarit, i dashur dhe nëna në përgjithësi të përsosur! Kjo, që unë gjithmonë të kërkuar të jetë si. ju për mua - gjithmonë e më të bukur, të rinj dhe të familjes. Urime dhe të gëzojnë!

Mami, i dashur im, unë dëshiroj që ju gjithmonë të mbetet pikë referimi për gratë që ju keni qenë gjithmonë për mua. Sytë e tu le rrezatues me lumturi, edhe rrudhat shfaqet vetëm me të qeshura. Dhe le besimin se ju jeni të drejtë, i rëndësishëm dhe i dashur për mua njeriu, jo për një moment të dobësuar. Gëzuar ditëlindjen, i dashur im!

I dashur nënë, ajo që lumturia të jetë vajza juaj dhe të them urime për ditëlindjen tuaj! Ju uroj, i dashur im, shëndeti, fat dhe prosperitet në çdo gjë, të jetë gjithmonë i ri, i gëzuar dhe të dashur nga të tjerët.

Sweet Mother, unë ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj. Ju uroj, im i dashur dhe më i dashur, cute fluturues gëlltitje expanses e një jetë të lumtur, pëllumb delikate dhe i ëmbël, i Jay gëzuar dhe i gëzuar, e lirë dhe të frymëzuar nga një pulëbardhë. Mami, unë dua që ju të dini se vajza juaj është krenar për ty. Mbeten të dukshme dhe të suksesshme lady, i kujdesshëm dhe një kujdestar i mirë i vatër familjare.

Nëna ime e dashur, nguten me zell dhe dashuri për të ju uroj një ditëlindje të lumtur! Dua të rrezatuar gjithmonë me gëzim dhe lumturi e syve tuaj lloj, rrudhat duket se ju vetëm duke qeshur të gjatë viteve të bëhet më e bukur, simpatik, dhe unike!

Nëna ime e dashur, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen! Ju uroj ditë të bekuar, le të zgjasë përgjithmonë në bukurinë e saj dhe të lumtur, i gjallë emocionet tuaja dhe kujtime të këndshme. Shëndeti për ju, i dashur im, mirëqenien dhe bollëk e dhuratave të fatit. Le Dashuria ime ngrohtë zemrën tuaj në çdo kilometra.

Mami, urime në ditën tuaj! Ju jeni një grua e pabesueshme, modeli im rol! Ju gjitha kthehet, por zemra është gjithmonë plot me dashuri dhe mirëkuptim! Unë uroj që të buzëqeshni dhe nuk heqin dorë!

Nëna ime e dashur, ju jeni si një rreze e diell gjithmonë merrni të ngrohtë, të heqë disponimin, mbush me gëzim! Unë ju përgëzoj me gjithë dashurinë e nga ditëlindjen tuaj dhe ju uroj që të jetë aq i bukur, i butë dhe tepër i mençur!

Im i dashur, nëna ime e dashur, urime! Le në ju dielli shkëlqen gjithmonë, megjithëse në shtëpinë tonë do të jetë gjithmonë mot të mirë. Le të motit të keq, dhe peripecitë e jetës që ju të anashkalojë partisë. I uroj shëndet të mirë për ju, një mijë vjet. Të jetë shumë i lumtur, gjithmonë i qeshur. Të dua fort.

Im i dashur, Happy Birthday për ju! Le natën mbuluar me dritë hëne dhe ditë me shi do të jetë e mrekullueshme dhe e mbushur me këngë, le jetës fshehur ngjyra të mrekullueshme dhe mendimet pozitive, duke siguruar një atmosferë të qetësi. Shëndeti i fortë, ëndrrat më të shpejtë në tren, suksesi dhe perspektivat e mirëkuptimit reciprok dhe rehati. Qëndro origjinale dhe i qeshur, besojnë se ka ende shumë fitore, takime të ndritshme, njerëz të mirë.

Mami! Kjo erdhi në këtë ditë festive dhe të ndritshme - ditëlindjen tuaj! Ju uroj lumturi dhe shëndet, si dhe shumë arsye për gëzim dhe argëtim! Unë premtoj të jetë vajza e mirë dhe besnik dhe gjithmonë justifikojnë këtë titull. Pa marrë parasysh se sa jeta përpara vorbullat, unë uroj që asnjë prej tyre nuk do të mund në të paktën të ju lënduar! Happy Birthday, mami!

Happy Birthday, mami! I uroj shëndet më të rëndësishme, të bëjnë të lumtur çdo ditë. Jeta është unik dhe të veçantë, unë dua që ju të ndiheni lulëzim tuaj të brendshme, ngrohjes që butësisht ju mbush.

Im i preferuar, më e bukur dhe të dashur Nënë, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen! Ju uroj shumë probleme të lumtur, miq - vetëm të tashmen, dhe të të gjithë vitit rregullisht vizitoni lumturinë. Sytë e tu le të shkëlqejë me gëzim, buzëqeshje më shpesh, të dua ende uroj fat të mirë, respektin dhe fat pafund.

Mami është my favorite dhe unike, unë ju përgëzoj Happy Birthday! Unë uroj që ju të gjithë të mirë, është e nevojshme dhe e dëshirueshme. Të jetë gjithmonë i lumtur, i bukur, i dashur, i shkathët dhe i mirë. Le të gjitha gëzimet e botës janë të etur për të prekur ju!

Happy Birthday, mami! vezullim Fascinating në sytë e saj, të rinj në zemër, energjia në trup. Le të vetëm pyetje e mirë është thënë gjithmonë në drejtimin tuaj. Të jetë besnik, i qeshur, i papërmbajtshëm, i kujdesshëm. Le oqeani i gëzimit dhe fat deti larë mbi ju. Mos e merrni për vogëlsira të zemrës, të jetojnë dhe të jetë e dëshirueshme, e duan të gjitha dushe dhe të dashur. Qëndro i mirë, ju e dini, e vërtetë.

Nëna ime e dashur, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj që ju gjithmonë të ndjehen të kërkuar dhe të lumtur, isha i vogël dhe të dashur. Le dielli ndriçon me shkëlqim në jetën tuaj dhe fat, le menaxhon çdo biznes "me një zhurmë" dhe asgjë tjetër.

Mommy dashur, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Ju uroj, i dashur im, kurrë i trishtuar apo të mërzitur, gjithmonë të qëndrojnë në shpirtrat e mirë dhe në gjendje të mirë të shëndetit, ju uroj lumturi të përjetshme dhe mirëqenien, arritjet më të mëdha në interes të tyre dhe sukses të madh në punën tuaj.

Gëzuar ditëlindjen, nënë e dashur! Unë uroj që ju gjithmonë të jetë aq e bukur, i dëshirueshëm, i ndjeshëm, i dashur dhe i lumtur. Ju shëndeti i fortë dhe jetë të gjatë. Gjithmonë të jetë pranë kurrë i trishtuar, dhe shpesh Dari planet një buzëqeshje të mrekullueshme!

Sweet Mother, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj që ju të ishin gjithmonë të qeshur dhe duke fluturuar në retë e lumturi në zemrën tuaj çdo rrahje ditore në ritmin e dashurisë dhe gëzimit për shpirtin tënd ka qenë kurrë mëri dhe shpreh keqardhje që dielli ndriçon me shkëlqim dhe dukej melodi të bukur në jetën tuaj.

Ju uroj çdo vit për të ndjehen gjithnjë e më shumë të rinj, energji me burim të hapur, forcë dhe energji, çdo ditëlindja tjetër për të festuar në mënyrë që ju planifikuar. Dhe unë do të të bëjë asgjë për ëndrrat tuaja të vijnë e vërtetë. Ashtu si ju dikur në fëmijërinë time. Happy Birthday, mami!

Nëna ime e dashur! Ju, si rreze e ngrohtë e diellit, gjithmonë të më jepni ngrohtësi tuaj. mirësia jote dhe dashuri për mua se çdo gjë në botë. Mami, unë dua të jem si ju, ju që të jetë krenar për vajzën e tij. Sot është ditëlindja juaj. Unë uroj që këtë të mrekullueshme pushime dëshirash-përmbushjen, shëndetin, dhe unë do t'ju mbështesë dhe të ju ndihmojë gjithmonë!

I dashur mom, Happy Birthday! Dhe çdo gjë që është menduar të jetë plotësuar, dhe zemra e tij e mbushur me dashuri dhe lumturi. Mirë, harmoni, e qeshur, aktiviteti me temperaturë, një festë të mirë, momentet e bukura, përvojat e paharrueshme, shpirt të afërm, shëndetin, prosperitet, përqafoj. Faleminderit për ngrohtësinë e duarve të tua dhe dhuratën e çmuar të jetës!

Mami, ti je shpirti im, unë nguten për të ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj. Unë uroj që shtëpia juaj nuk është lënë lumturinë e një gruaje, trupin - Shëndeti granit dhe zemrës - i duan ata më të afërt për ju. Jetojnë në mënyrë që shpirti është duke kënduar, fqinjët xheloz dhe Perëndia teshilsya. Faleminderit për dashurinë, kujdesin, sinqeritetit dhe këshilla të vlefshme të jetës.

Nëna ime e bukur, unë ju përgëzoj Happy Birthday! Ju uroj paqe e dritës dhe nxehtësisë. Pakujdesi, butësi, fat i mirë dhe fat. bukuri magjike, dashuri e fortë dhe e përjetshme, shëndeti dhe ëndërr e bukur, e cila është e sigurtë se do të bëhet një realitet. Mami, të jenë të lumtur!

Nëna ime e dashur! Urime për ditëlindjen tuaj! Ju uroj, i dashur im, udhëtimit të jetës e origjinalitetit për atë që ju kurrë nuk u takua me poshtërsi, gënjeshtra dhe tradhti, por vetëm miqtë e vërtetë dhe njerëzit e ndershëm. Si një bijë e dashur, unë dua t'ju uroj ju, Mami im, sinqeritet, lumturi, mirësi dhe dashuri të ndërsjellë.

Sweet Mother, unë ju përgëzoj për festën kryesore - dita e lindjes tuaj. kujdesin tuaj dhe dashuri, dashuria juaj bujar më bën të lumtur çdo ditë. Unë uroj ju, të dashur, shëndetin tim të mirë dhe jetëgjatësi, sukses dhe lumturi.

preferuar mami, në ditëlindjen tuaj dëshiroj jetën si një këngë e bukur, si një film të mirë, si një foto të ndritshme. Vajza ime ju do dhe ju ushqen. Zemra jote të mos shqetësohen, asnjë vuajtje, sytë e tu nuk do ta humbasin një lustër të lumtur, le fat juaj gjithmonë largohet nga ju.

Im i dashur, i dashur, i dashur mami, vajza jote me gjithë zemër dëshiron në ditëlindjen tuaj, që në rrugën tuaj ka qenë gjithmonë një festë në zemrën tuaj lulëzuar në pranverë dhe në jetën tuaj shkëlqim ndriçon rrezet e lumturisë dhe mirëqenies. Qoftë si gjithmonë pakrahasueshme dhe e bukur.

Mami, vajza për ju - dhe ndihmë, dhe gëzimi, dhe mbështetje, dhe drita e qartë e rrugës së jetës. Happy birthday për ju, i dashur. Unë uroj që të gjithë e jetës ishte e madhe, që të gjithë rreth e rrotull ishte e madhe dhe interesante. Le të harmonisë familjare mbizotëron, edhe pse pa kurora dhe frone, ju të gjithë besojnë se mbretëresha!

I dashur, i dashur Nënë, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj, Dashuria ime, humor gëzuar, harmoninë e vazhdueshme të trupit dhe shpirtit, ide e mrekullueshme dhe të qëndrueshme mirëqenien në jetën. Le shtëpinë gjithmonë një ngushëllim, madje edhe në familjen ruajtur atmosferën e mirëkuptimit dhe dashurisë së ndërsjellë, zemra jote të jetojnë në sinqeritet, ndjeshmëri dhe butësi.

Foto me ditëlindjen e bijë e nënës sime

с днем рождения маме от дочери
Më shumë imazhe nga dita e lindjes së nënës

HTML-code për të futur në faqen tuaj te internetit apo blog:

<a target="_blank"> href="//pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm" <img src = "//pozdravok.ru/cards/den- rozhdeniya / mame / den rozhdeniya--Mame-ot-docheri.gif "alt =" mom Happy Birthday nga vajza e saj "/> <br /> </a>

BB-Kodi për të ngjitur në forum tuaj:

[URL = http: //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm] [IMG] //pozdravok.ru/cards/den-rozhdeniya/mame/den-rozhdeniya-mame- pë-docheri.gif [/ IMG] [/ URL]

Mommy dashur, dita e lindjes tuaj vetëm dua të uroj një përshtypje të këndshme të jetës. Kanë kohë për të përmbushur me gëzim çdo moment, një pushim nga jeta e përditshme dhe të shpenzojnë kohë zbutës. Për të na kënaqet me buzëqeshje e tij të mirë-zemre dhe gjithmonë të jenë të shëndetshme.

I dashur nënë, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj që të akorduar argëtim dhe të mirë shpirti juaj nuk u ndal për rrahje zemre juaj ishte e qetë dhe të qetë, kështu që ju jeni gjithmonë dyert hapur lumturi dhe gëzim për ju çdo ditë një sukses i madh kuptuar.

Nëna ime e dashur, unë ju përgëzoj ditëlindjen lumtur. Ju uroj një ditë dhe të lumtur të mira ngjarjet, i lumtur emocionet dhe ide të mrekullueshme, humor të mirë dhe mirëqenien, një e mirë e vërtetë dhe dashuri të fortë.

Ajo do të jetë interesante:   Si për të rinovuar iPhone 4 AT

Sweet Mother, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Le të jetë kjo një ditë e bukur, le të ju jap një festë të vërtetë dhe një humor të mrekullueshme. Ju uroj, i dashur im, pa asnjë keqardhje dhe pikëllim ndjekin rrugën e lumturisë në jetë, duke zbuluar të gjithë talentet dhe aftësitë e tyre, duke argëtuar dhe e habitshme e preferuar të dashurit, duke arritur majat e pabesueshme dhe sukseset shkëlqyer.

Nëna ime e dashur, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Le të gjitha vendimet tuaja do të jetë optimale, edhe pse rezultatet e rasteve tuaj do të jetë ideale. Unë uroj që ju, i dashur, moti im i mrekullueshëm në dush dhe dritare, magjia e gëzimit në zemër dhe përreth.

Happy birthday, my darling. vajza juaj ju uroj shumë lumturi dhe dashuri, edhe më shumë shëndetin dhe Wellness. Qëndro grua si e ëmbël dhe e bukur që e donte dhe nënën e dashur. Mund jetën tuaj të jetë plot me ngjyra të ndritshme dhe përshtypjeve të paharrueshme.

Nëna Daughter nxiton për të uruar në ditëlindjen e tij. Im i dashur, i dashur im, le orën e jetës tuaj numëruar sekonda gëzimi, momentet e frymëzimit dhe shumë orë të lumturisë. Ju uroj një humor të madh dhe lumturi pabesueshme të shpirtit nga agimi deri natën vonë.

Nëna ime e dashur, unë ju përgëzoj ditëlindjen lumtur. vajza juaj ju uron dëshirë e madhe e ëmbël në ëndrrat e tyre dhe butësinë e ndjenjë, dashuri të sinqertë dhe pavenitur e zemrës suaj, shpresën kindest dhe të ndritshme, justifikim ndonjë qëllimet dhe aspiratat. Mami, le shpirti yt të jetë i lirë nga pikëllimi, le ju gjithmonë arrijnë të mbushur shtëpia jonë është një gëzim i madh, një humor të mrekullueshme dhe lumturi.

Gëzuar ditëlindjen, i dashur mami. vajza juaj ju dëshiron një ritëm me nge e jetës dhe një ritëm të lumtur e rrahjeve të zemrës suaj. Mami, le tuaj çdo ditë do të jetë i frytshëm dhe i pasur, le çdo moment një gëzim dhe kënaqësi. I uroj shëndet, familje të mirë, rehati në shtëpi, argëtim dhe fat të mirë shpirti jetën.

Im i dashur, nëna ime e dashur! Le ditëlindjen tuaj ndritshme dielli shkëlqen, dhe ngjarjet lumtur në jetën tuaj derdhje një rrjedhë e vazhdueshme. Ajo është gjithmonë e njëjtë elegant, në modë, vetë-besim, unë ju uroj optimizëm, shëndetin, fitoren, hobi të reja dhe zbulim.

Sweet Mother, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Supozoni se për një jetë të lumtur dhe të bukur nuk është ndërhyrje, edhe në çdo ditë është një humor të mirë dhe të qeshura të sinqertë. Mami, unë ju uroj një moti të mrekullueshme në shtëpi, ditë të qarta jashtë dhe gëzim të pabesueshme në shpirt.

I dashur nënë, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Im i dashur, unë ju uroj bukurinë pavenitur dhe mirësinë e përjetshme të shpirtit, drita e lumturisë në jetë dhe sukses të shkëlqyer në punën tuaj, familjen dhe ngrohje të mirë në shtëpi, humor trim dhe fat të pabesueshme.

Sweet Mother, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen. vajza juaj ju dëshiron një rrugë të ndritshme të jetës dhe arritjet e shpresës së madhe, duke duruar lumturinë e shpirtit dhe dashurisë sinqertë në zemër, vullnetit të mirë dhe i madh vetë-realizimin.

Ju jeni një shembull për mua për të ndjekur. Ju - një grua e vërtetë, i cili dëshiron të jetë më. Unë përzemërsisht ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj dhe ju uroj jetë të gjatë dhe lumturinë e kësaj jete, të kujdeset për veten, nënën time të dashur.

Nëna ime e dashur, ray ime e diell, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Unë uroj që ju nuk ka pasur ankesa as për jetën ose shëndetin, që ka qenë gjithmonë një kohë jo vetëm për të punuar, por edhe një mrekullisht zbutës, kështu që çdo herë që të rritet në lartësitë e ndjenjat më shumë dhe më të lumtur, kështu që ju gjithmonë mbeti i pashoq dhe i dashur .

Mommy, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen. vajza juaj ju sinqerisht dëshiron fat kristal e qartë dhe të mirë, aromë lules dhe shije të hollë të jetës, uroj ju, të dashur, shëndetin tim të mirë dhe një humor të mrekullueshme, raste të suksesshme dhe fitore të caktuar.

Nëna ime e dashur, vajza juaj ju uron gëzuar ditëlindjen. Ju uroj një mrekullueshme pushime dhe dhurata të mira, dëshiroj ndalesa të lehta në jetën dhe shpirtin lumtur fluturojnë mbi këtë botë, ju uroj përshtypje të ndritshme dhe mbështetjen besnike e të dashurit.

Happy birthday, mami. Im i dashur, i dashur im, më e mrekullueshme, ju uroj ngjyra të ndritshme të jetës dhe pritjeve të mira, të performancës isha i vogël dëshirat dhe humor të mrekullueshme, lumturi padiskutueshme në familje dhe është vazhdimisht një humor të madh.

Mami, i dashur im dhe më i dashur, unë ju uroj gëzuar ditëlindjen dhe unë dëshiroj, para së gjithash, që të jenë të veten, të jenë të lumtur, i qëllimshëm, grua e pavarur. Gjatë viteve, unë ju uroj që të bëhet më e bukur, simpatik dhe të mençur.

Nëna ime e dashur, unë ju përgëzoj ditëlindjen lumtur. Daughter ju uroj një ton pozitiv në këngën e jetës tuaj, shënimet e larta të lumturisë dhe gëzimit, të shëndoshë të pastër nga vargjet e shpirtit tuaj dhe një shumë e kënaqësi çdo moment magjik dhe një moment të mirë.

Foto me ditëlindjen e bijë e nënës sime

стихи маме от дочери
Më shumë imazhe nga dita e lindjes së nënës

HTML-code për të futur në faqen tuaj te internetit apo blog:

<a target="_blank"> href="//pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm" <img src = "//pozdravok.ru/cards/den- rozhdeniya / mame / den rozhdeniya--Mame-ot-docheri.gif "alt =" vargje nga bijën e nënës "/> <br /> </a>

BB-Kodi për të ngjitur në forum tuaj:

[URL = http: //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/mame/docheri/proza.htm] [IMG] //pozdravok.ru/cards/den-rozhdeniya/mame/den-rozhdeniya-mame- pë-docheri.gif [/ IMG] [/ URL]

Happy birthday! Unë dëshiroj që ai të bëhet zgjuarit dhe më të bukur ditë në jetën tuaj, zemra juaj është e mbushur me dashuri, butësi, lumturi dhe qetësi! Se askush nuk guxonte të më e më shumë disponimin tuaj dhe shtëpia juaj mbretëroi paqe dhe harmoni!

Nëna ime e dashur, unë ju përgëzoj ditëlindjen lumtur. Daughter ju vitalitetin e dëshiruar aktiviteti dhe gëzim rrezatues, një sukses i madh dhe lumturia e vërtetë. Mami, le jetën tuaj janë të ndezur valët e frymëzimit në detin e harresës fat të lumtur dhe të mirë.

Birthday Përshëndetje nga vajza e saj duke prekur MA

Unike dhe të pakrahasueshme,

Gjithmonë i gëzuar, një ëmbël.

My bukur dhe të paharrueshme,

Në ditën e lindjes se ju jeni të mirë!

Uroj me padurim dhe entuziazëm

Bukuria e botës të dinë të plotë.

Në zemrën time kam mbajtur me besnikëri dhe me kujdes,

Dua për ty, nëna ime!

***

Nuk është një botë e tërë për mua afërmit,

Ju, Mami, më i dashur për mua njeri.

Ju nuk e ngushtë, i dashur, milje,

Dhe unë mund të shkojnë në një kohë të pacaktuar.

I shumë me fat në jetë me ju.

Unë jam pafundësisht mirënjohës për ju për Perëndinë.

Unë dua që ju të keni të gjitha ishte Paqe, paqe në shpirt,

Dhe lumturia më shumë se një shumë!

Pra, ju doni të shtypni ju për tim

Dhe uroj për ndritshme ditëlindjen tuaj:

Le të çdo ditë të jetë e ndritshme në fatin tuaj

Dhe larg shkojnë larg tërë të keqen dhe pikëllim.

***

Le nënat nuk kanë zgjedhur,

Por unë jam krenar për të.

Dhe ditëlindjen mami

Unë vendosmërisht mbi atë.

Frymë në erë të një të preferuar

Unë jam shpirtrat e nënës sime,

Dhe në këtë ditë ne jemi me Papën

HEX fjalët e saj.

Dhe të ngrohtë dhe të mirë,

si në prozë dhe në vargun,

dhe nëna ime do të jenë të lumtur!

Dhe edhe thonë - "Ah!"

Oh, sa shumë dëshirat

Ne duhet të kemi një nënë,

Dhe lloji, dhe të mirë,

Ata të gjithë nuk llogariten!

***

Mësoni në lidhje me lumturinë e amësisë,

Unë dua të ju them se çfarë është -

Çfarë dita e lindjes së fëmijës

Për shkak se nëna ime duhet festuar.

Oh, sa shumë gëzim dhe lumturi

Ai vjen për nënën në atë kohë,

Kur fëmija e ëndrrave më të bukura

Ajo shfaqet në dritë të bardhë!

Dhe edhe pse unë nuk jam një gjë pa rëndësi,

Dhe më lejoni të ketë njëzet e pesë,

Por, për ngrohtësi dhe mbështetje,

Unë do të jetë për ju, mami, të drejtuar.

***

Nëna ime - më të mirë!

Unë e dua atë qesh!

Kumbues si një zile!

Cheeks - bud rozë,

flokë mëndafshi dhe sytë e butë,

Dhe në veshje festive!

urime Happy Birthday!

Lumturia mom Unë uroj!

***

Dhe në të ftohtë e mua, dhe në të nxehtit e verës,

Ju duhet për të dëgjuar zërin tuaj.

Kur ju nuk jeni me mua

Unë mendoj se nuk është e bukur e gjithë bota.

Çfarë do një të rrituri unë nuk e bëri,

Loving You nuk është ndalur.

Dhe unë po ju jap pushimet

E gjithë bota dhe të gjithë dashurinë e tij.

Oh, mami, unë dua të përgjithmonë

Ju ishte e re dhe të lumtur.

Dhe le vështirësi dhe ankth

Ju nuk plotësojnë pragun.

***

Të gjithë kanë bërë për të mësuar për të, mami,

Ajo që ne si një të dashurën.

Veshin xhinse për dy,

Ata i ngjajnë njëri-tjetrin jashtë.

Happy birthday, my

mom e re.

Delikate, e bukur,

Dritë si një flutur.

***

Një degëz e nënës jargavan sjellë.

Heshtje në gjunjë kryeson përkulën.

Dhe në një përshtatje e butësi, tha ajo,

"I love you në botë dua më shumë se të gjithë!"

Sa mirë të jem me ju ardhshëm.

Ju - ngushëlluar fjalë dhe sy pirë e të ngrënë.

Nëse unë bie - Më ngre.

Nëse unë jam i trishtuar - tenderly përqafojë.

Për ju, mami, nuk e mendjes!

Le këtë ditë dielli shkëlqen ditëlindjen shkëlqim,

Dhe kudo për fat të mirë derdh Birdsong,

Nga dritarja erdhi aroma e lilacs!

***

Unë do të përsëris: "Bukuri!"

Mami, unë jam në dashuri me ju!

A ju ende si ju të gjithë,

Edhe pse vjen vit.

Por ju ende nuk do të ndryshojë:

Që në njëzet që tani:

ende verbuar

Beautiful. klasë vetëm!

Urime për ditëlindjen e tij

Unë dua që ju, i dashur im.

Fat të mirë, kënaqësi

Dhe unë uroj lumturi.

***

Nënë, i dashur, i dashur,

Përqafime, urime!

Më fal, unë nuk jam atje!

Si I miss pamjen,

Hand këshilla jote ...

Së shpejti do të vij tek ju!

Daughter presë për ju prapa!

Im i dashur, Happy Birthday!

***

i dashur, nëna ime e mi të mirë,

Në dritën lindjes tuaj pushime,

Unë ju përgëzoj përzemërsisht

Dhe të ndjehen të lirë për të thënë pa hezitim:

Ju jeni të gjithë e mia në botën e tyre amtare,

Drita dhe greesh gjithmonë,

Unë kurrë nuk kam takuar njerëz nicer,

Në jetën e tij kurrë!

Jo ju nuk keni tjetër -

Çështjeve dhe kujdeset mjaft!

Kudo që unë nuk ishte, ju jeni pranë meje,

Чувствую я тепло…

***

Забота, ласка и волнение,

Беспокойство в детстве за меня,

У тебя сегодня День рождения,

Любимая мама моя!

Сейчас я далеко от дома,

Мы реже видимся с тобой,

Лишь только в трубке телефона

Могу услышать голос твой!

В твой праздник я хочу сказать,

Чтоб оставалась ты красивой,

Здоровья, счастья пожелать

За всё, за всё тебе — спасибо!!!

***

Я, конечно, не ангел совсем,

И порой я бываю упряма..

Но я знаю — в решеньи проблем —

Самых сложных — поможет мне мама!

Пожалеет, услышит, поймет,

Приласкает, покормит, утешит.

Мысли в кучу мои соберет

И морально, и всяко поддержит.

Оставайся, мамуля, всегда

Доброй, нежной, заботливой самой.

Я ведь всегда, несмотря на года,

Буду ребенком, а ты — моей мамой!!!

***

У мамы милой – день рождения!

К тебе на праздник я бегу.

Удачи, мира и терпения!

Я пред тобой всегда в долгу.

За ноченьки твои бессонные,

За доброту, души тепло.

Пусть будут солнцем озаренные

Твои года ветрам назло!

***

Прошу тебя, родная мама,

Прости меня за все грехи,

Прости любимая не знала,

Как нелегки твои труды.

Прости, но в жизни так бывает

Мы все торопимся идти

И только Бог один лишь знает

У каждого, что впереди.

Хочу сказать я в этот раз

Спасибо мамочка родная,

Спасибо, что любила нас,

Спасибо, то, что ты такая.

Тебя прошу я лишь живи,

Живи для нас моя родная

Тебе клянусь я впереди

Не будет жизнь твоя пустая.

И ты не думай о разлуке,

И рядом будем мы всегда

Я к сердцу прижму твои добрые руки,

И буду с тобою всегда.

***

Моя мамочка, моя родная,

Твоей любовью свято дорожу.

Меня ласкала ты и понимала —

За это я «спасибо» говорю,

Живи подольше, старости не зная,

Пусть будут сны спокойны и легки.

Тебя люблю я очень, дорогая,

Желаю радости, здоровья и любви!

***

Бантики в косы вплетала,

На ночь мне сказки читала.

Вместе со мною шутила

И никогда не грустила.

Пусть я уже не девчонка,

Ты во мне видишь ребенка.

Холишь меня и лелеешь,

То пожуришь — пожалеешь.

Мамочка, в твой день рождения,

Я пожелаю: терпенья,

Радости, счастья и смеха,

Верных друзей и успеха!

***

Сегодня, мама, день рожденья твой.

Тебе желаю радости и силы,

Пусть жизнь подарит радость и покой —

То, что всем нам так щедро ты дарила.

Желаю маме крепкого здоровья,

Пусть светит всем неугасимый свет.

Пусть ты заботой нашей и любовью

Согрета будешь много долгих лет.

***

Мамина улыбка, как награда,

Мне с рожденья освещает путь.

Кажется, что ничего не надо,

Для того, чтоб ночью мне уснуть.

Мамина забота, как спасенье,

Будет интересно:  ГАЙМОРИТ ПРИ БЕРЕМЕННОСТИ КАК ЛЕЧИТЬ

Держит нежно за руку меня.

Все ошибки, все мои сомненья,

Вновь сгорают в пламени огня.

Пламени любви ее безмерной,

В пламени заботы и тепла.

Мама вечно будет самой верной –

Просто жизнь она мне отдала.

Мама, пусть исчезнут все заботы,

Береги себя и больше отдыхай.

Ведь не переделать всей работы —

Про себя, прошу, не забывай.

***

Мамочка, любимая, родная,

Солнышко, ромашка, василек,

Что мне пожелать тебе не знаю

В этот замечательный денек,

Пожелаю радости и счастья,

Мира и удачи на твой век,

Чтобы сердце не рвалось на части,

Милый мой, родной мой, человек!

***

С днем рожденья, дорогая мама!

Я хочу сейчас тебя обнять.

Ты со мною рядом постоянно.

Помогаешь, пробуешь понять.

В этой жизни все не очень просто,

Каждый путь избрал, конечно, свой.

Только солнце, облака и звезды

Подарила ты… Поклон тебе земной.

Мама, я тебе сейчас желаю

Счастья в жизни, радости, тепла.

Жить, года украдкой не считая,

Верить в чудо, доброе всегда.

Я желаю крепкого здоровья,

Долгих лет и безмятежных зим.

Дом всегда пусть будет хлебосольным

И открытым для друзей твоих.

И даст Бог, за доброту и ласку,

Избежать тебе ненужных бед.

Не похожа эта жизнь на сказку

Не на все найдешь порой ответ…

Но тобой привыкли мы гордиться.

Ты была и есть на высоте.

И пусть хватит, словно неба птице,

Моря нежности и трепета к себе.

***

Мамуля, ты моя родная,

Как поздравлять тебя, не знаю.

Что подарить тебе, вопрос.

Быть может астр букет иль роз?

Конечно да, а может «нет».

Пусть будет радостей букет.

А также и подарок тоже

На все другие непохожий.

Тебе вручить хочу везенье

И солнечное настроенье.

Ну и здоровья прибавленье.

Да и к мечтам твоим стремленье.

И стократ я повторяю.

«Поздра-ля-ю. По-здрав-ля-ю».

***

Я-то знаю.. И мне очень стыдно,

Что тебя заставляла я плакать…

Понимаю, как было обидно

Отрицать твоей помощи знаки!

Но я знаю, мамуля, я верю,

Что ты любишь меня, дочь свою…

И плевать мне на беды, потери…

Ты со мной… И за это — люблю!

***

Я для милой мамочки,

В день её рождения,

Подарю в подарочек

Свой стихотворение.

Пусть улыбкой светится

Личико любимое.

Горе пусть не встретится,

Мамочка родимая!

Ты – моя хорошая,

Самая прекрасная!

На тебя похожей быть

Хочет доченька твоя!

***

В день рожденья моей мамы

Встану утром рано-рано,

Приготовлю вкусный завтрак,

Тортик испеку.

Стол накрою, дом украшу,

И скажу про маму нашу

Много теплых слов!

Соберу друзей и близких,

Мамины дела по списку

Выполню сама!

Подарю цветы, конфеты,

И скажу вам по секрету –

Стих ей посвящу!

Пожелаю в день рожденья

Ей в своем стихотворении

Счастья, волшебства!

И любви, здоровья, счастья,

Жить без грусти, дней ненастных,

В радости, любви!

***

Мамочка моя родная,

С днём рожденья поздравляю!

Ты как пчёлка у нас,

Отдохни хотя бы час,

Мы ведь все уже наелись —

Очень вкусно, тортик — прелесть!

Знай, что я тобой горжусь,

У тебя всему учусь.

Мама милая, расслабься,

День рождения ведь твой:

Посуда может и остаться,

Ты лучше завтра её мой.

С Днём рождения поздравлю!

Человечком главным самым,

Для тебя всегда была я,

Как и ты для меня, мама.

Ты ругала, ты жалела,

И вовек я не забуду.

Будь же, мамочка, счастливой,

Ну а я послушной буду.

Потому желаю, мама,

Крепких снов в любую ночь.

Не волнуйся, всё в порядке,

Ведь в тебя родилась дочь!

***

За нежность рук, за доброту,

От всей души благодарю.

Мой дорогой и верный друг —

Ты, мам, надежней всех подруг.

Пусть нелегко порой тебе,

Но ты не сетуешь судьбе.

Я сильной быть хочу, как ты.

Стать эталоном доброты!

Пусть Бог за всё тебе воздаст!

Пусть долголетие, радость даст!

В твой день рождения я скажу,

Что больше всех тобой горжусь!

***

Милая, родная, дорогая,

С днем рожденья, мамочка тебя.

И тебя сердечно поздравляя,

Я хочу сказать тебе, любя:

Если я когда-то обижала,

Мамочка, любимая, прости.

Ты любима, ты же это знала.

И прошу, родная, не грусти.

Чтоб глаза твои светились счастьем

И всегда улыбчива была.

Чтоб тебя не трогали ненастья,

И с годами только лишь цвела.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ПОДРУГЕ

Прикольные поздравления с Днем рождения подруге
Шуточные поздравления с Днем рождения поднимут настроение с утра и настроят на позитив.

Кто сказал, что День рождение грустный праздник? Долой уныние и пафосные слова. Мы приготовили прикольные пожелания с Днем рождения подруге, которые развеселят и поднимут настроение любой девушке. Если чего-то и желать в этот день, то только самого сумасшедшего. Вы точно оцените шуточные пожелания с Днем рождения для подруги, которые мы собрали из разных уголков интернета.

**

Желаю выглядеть — отпад,

Быть самой лучшей на планете,

Чтоб за один твой нежный взгляд

Бросали миллион на ветер!!!

Желаю восхищать красой

Без всяких кремов, масок, гелей…

Короче, просто быть такой,

Какая ТЫ на самом деле!

**

Жить кайфово, офигенно,

Нереально, несравненно,

Потрясающе, прекрасно,

Сказочно, роскошно, классно,

Вкусно, пряно, ярко, страстно,

Упоительно, потрясно,

С обожаньем, с вдохновеньем

Я желаю в день рожденья!

**

Красивой, нежной и веселой

Очаровательной, шальной,

Всегда любимой и влюбленной,

Душою вечно молодой,

С огнем в груди,

С мечтою в сердце,

Недостижимой, как звезда,

И неразгаданной загадкой

Ты оставайся навсегда!

**

Я желаю в День Рожденья

Всех желаний исполненья

Ультрамодных телефонов

Комплиментов миллионов

Платьев, кофточек, сапожек

С модных глянцевых обложек

Чаще получать букеты

И в душе чтоб было лето!

**

На прошлый день рожденья шефу

Я пожелала бизнес-взлет.

А мужу – счастья в личной жизни

Деньжат и личный вертолет.

Соседке – нового бой-френда,

Она опять разведена.

Свекрови – крупных дивидендов,

Купила акции она.

Но ты, подруга, мне дороже,

И потому пусть у тебя

Прибудет все, что пожелала

Кому-нибудь когда-то я!

**

Пусть жизнь играет на баяне,

Подарит золотой "Ferrari",

И счастье сказочной волной

Пусть заберет тебя с собой.

Желаю от любви искриться,

А всем мечтам — скорее сбыться.

Пусть радостными будут дни,

Лишь светятся побед огни.

Пусть сокрушаются преграды,

Купюр побольше лишь в награду.

Пусть жизнь наполнится везением.

Моя подруга, с днем рождения!

© //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/podruge/prikolnye/

**

С днем рождения, подруга!

Пусть все будет у тебя:

И пентхаус, и прислуга,

Яхта личная своя!

В центре – личная квартира,

Одевайся в бутиках,

И бесись лишь только с жиру,

И живи ты, как в мечтах!

**

С днём рожденья, что ли?

С праздником души!

Но взрослеть доколе Всё же не спеши.

Будь прилежной дочей,

Чаще радуй мать…

Ну, всего, короче!

В общем, не хворать!

**

Подруга дней моих суровых,

Голубка дряхлая моя,

Ты еще на год постарела,

Но всё ж по-прежнему мила.

Ты свой песок сгреби в коробку

И спрячь куда-то на чердак.

Открой игристого ты пробку,

Устрой немножечко бардак.

Ты в этот день прекрасней неба.

Шары, цветы — всё для тебя.

И знаю точно: наша дружба

Пройдет сквозь многие лета.

© //pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/podruge/prikolnye/

Чтобы не страдать от стресса,

Скуки, нервов, напряжения,

Чувств желаю я и секса

В твой прекрасный день рождения.

Пусть душа от счастья млеет,

Тело тянется к любви,

Чтобы жизнь была удачной,

Страсть пускай бурлит в крови.

**

Желаю крепкого здоровья,

Чтоб не висела тряпкой грудь.

И куннилингус раз в неделю,

Тебе бы делал кто-нибудь.

И ранним утром на рассвете,

Когда проснуться нету сил,

Что б не будильник будь он проклят,

А дикий секс тебя будил.

**

В день рождения пожелаю

Кушать в ресторанах,

Наряжаться от кутюр,

Долларов в карманах.

Чтоб была машина, яхта,

Вилла где-то в Сен-Тропе,

Чтоб фартило непременно

В деле и любви тебе.

**

В день рождения пожелаю

На Мальдивах отдыхать,

На Феррари вам по Каннах

Лихо только рассекать.

Кушать ложками икорку,

Пить французский коньячок.

Ну и "зеленью" пусть полон

Будет вечно тайничок.

**

Голливудской известности,

Участок на местности,

Коттедж трехэтажный,

Счет в банке важный,

В карьере — повыше,

Машинку без крыши

И счастья желаю.

С днем рожденья тебя поздравляю!

Желаю, чтобы ОГО-ГО!

И никогда не ОХО-ХО!

Немного АХ! Ну, можно УХ!

Чтобы захватывало дух.

Конечно, чтобы было ВАУ!!

И чтобы ФУ совсем уж мало.

Чтоб иногда ВОТ ЭТО ДА!

"ВОТ ЭТО ДА!"- не ерунда,

"НЕ МОЖЕТ БЫТЬ!"- это реально,

" ДА НУ ЕГО!"- пусть виртуально.

ОГО! — чтоб чаще удивляло,

"НУ ВСЁ ПИПЕЦ!"- не доставало.

И по желанью ЭГЕ-ГЕЙ!

А чтоб сбылось, давай, налей!

**

Тебе желаю в день рожденья

Элитных шмоток и машин,

Всегда приятного волненья,

И нет отбоя от мужчин,

Чтоб маникюр – всегда в порядке,

А внешность – чистый идеал,

В любви чтоб было только сладко,

Чтоб на тебя у всех стоял!

**

Лови всегда мужские взгляды,

И только принца выбирай!

И денег – нам ведь мало надо —

Чтоб жизнь напоминала рай!

Пускай прическа будет стильной,

И чужд фигуре целлюлит,

Жизнь личная – любвеобильной,

Любовь здоровье нам дарит!

**

Желаю гордиться фигурой отменной

И жизнью жить яркой, необыкновенной!

Чтоб денег на отпуск с излишком хватало

И личная яхта по морю катала…

Чтоб завтракать только икрой в ресторанах,

А ужинать где-то в Париже и в Каннах…

Пусть сбудется все, что тебе я желаю.

Не смейся, серьезно тебя поздравляю!

На твой день рождения пусть все мечты

Воскреснут в реальности, как хочешь ты!

Улыбки дари, беззаботно живя,

Чтоб было всего и всегда у тебя!

**

Дайвинга, яхт и тропических фруктов,

Отдыха так, чтобы чувствовать – круто!

Денег побольше, машин эксклюзивных,

Смеха, улыбок, фигуры спортивной!!!

И чтобы было здоровье и счастье,

Больше удачи, везения, страсти!!!

Пусть же стихи мои эти прикольные

Твой день рождения улыбкой наполнят!

**

Чтоб грудь, как у Ирэн Феррари,

И попа чтоб как у Джей Ло.

Чтоб мужики рты разевали,

Возили на крутых авто.

Чтоб все цветы к ногам бросали,

И каждый день в любви клялись,

И в бутиках чтоб одевали,

Любой исполнили каприз.

Чтоб секс улетный до рассвета,

Водилось чтоб всегда бабло,

В Египте отдыхать всё лето,

И ездить в Турцию зимой.

На Ибице чтоб потуситься,

Чтоб мужики в любви клялись

(Хотелось бы мне повториться).

Короче, чтоб всё зашибись!

Синего небушка,

Свежего хлебушка,

Воздуха чистого,

Солнца лучистого,

Улыбок до ушек

И мягких подушек,

Сияющих глазок

И песен, и сказок,

И смеха пучок,

И здоровья мешок,

Надежды и веры,

И счастья без меры!

Эх, подруга, в День рожденья,

Я желаю кучу денег,

К ним в придачу шмоток гору,

И чтоб все бы были впору!

Чтоб на лимузине белом

Въехал принц, с прекрасным телом,

И увез тебя он в рай!

Про меня не забывай!

Хоть открытку напиши.

Поздравляю от души!

Острый ум блистает, очень симпатична,

И фигура в форме держится отлично.

Но подруга наша очень саркастична

И к себе безмерно очень уж критична!

Голодом заморит бедный организм,

Так и не увидит наш капитализм!

С днем рожденья нынче поздравляем все!

Испереживались за тебя совсем.

Пусть не судит строго голодовку Бог.

В прошлой жизни, (имя), ты индийский йог.

Мы желаем счастья и книгу написать,

Как среди продуктов можно голодать!

**

В нашей компании ты зажигалка,

Самая яркая, словно мигалка!

В центре внимания ты зажигаешь,

Часто собою ты нас удивляешь.

Можно тебя назвать светлячком,

Солнышком, свечкой и ярким цветком!

В общем, такой же яркой и будь,

И освещай наш жизненный путь!

**

Желаю чтобы…

Если зима, то — у камина.

Если лето, то — у бассейна.

Если клуб, то — до утра.

Если гулять, то — с друзьями.

Если уходить, то — красиво.

Если брак, то — навсегда.

Если любовь, то — настоящая.

Если плакать, то — от счастья.

Если настроение, то — отличное.

Если время суток, то — ночь.

Если ночь, то — незабываемая.

Если жить, то — ярко!

Желаю тебе этого, от всей души!

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *