SI LUHET RRJETI Maynkraft

Author: | 2018/08/27

I vk - https://vk.com/id169101191

Në këtë video unë ju tregojnë se si të luajë nëpërmjet LAN në Minecraft absolutisht çdo versionet që nga 1.3.1. Dhe nga rruga, kam harruar të them se IP çdo herë që të kandidojë do të ndryshojë 🙂

SI LUHET në sistemin Minecraft-tjetrin nëpërmjet Hamachi / trajnimi ...

Përshëndetje, miku im, ju keni marrë për të kanalizuar qen të mirë.

Hamachi - https://hamachi.ru.softonic.com

VK - https://vk.com/kinddoggy

Ke parë video: Si për të luajtur në rrjet në Minecraft tjetër nëpërmjet Hamachi / / Arsim Maynkraft

Ajo do të jetë interesante:   për shkak të formë clots në enët e gjakut

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *