ÇFARË hequr balona

Author: | 2019/01/10

Përmbajtja:

 • Çfarë bën një përkthyes?
 • duke qenë një vëzhgues
 • Të marrë pjesë në një ëndërr
 • interpretime të tjera
 • Dream Interpretimi Cvetkov
 • Dream interpretim të Medea


Dream balona Interpretimit

Në ëndërr, ne dha mundësi të përjetojnë fenomenet, të cilat më parë nuk mund të ëndërrojnë edhe të. Ndonjëherë pasi duke parë aksidenteve vetëdijen tonë të zbehtë të ndritshme, emocione të pazakonta, dhe nganjëherë duket se ajo është me të vërtetë ndodh.

Artikuj popullore Pse ëndrra e Worms? Çfarë ëndërr Soft Lodrat? Çfarë Pllaka ëndërr? Çfarë Dru ëndërrÇfarë një ëndërr për të fluturojnë një tullumbace? Ky aktivitet është i çuditshëm për shumë njerëz. Dikush nuk mund ta imagjinoj jetën e tij pa ekstrem dhe emocion, ndërsa personi tjetër merr fluturimin si diçka sublime, romantike dhe të papeshë. Pavarësisht nga fakti se me zhvillimin e shoqërisë, ky fenomen nuk habit askënd, nuk nënvlerësojnë rolin e saj në gjumë. Kjo është një shumë aspekte dhe, në të njëjtën kohë është një karakter shumë i rëndësishëm, kështu vëmendje në detaje është një domosdoshmëri. Ndoshta në ëndrrat e natës nuk janë duke pritur për një tullumbace e madhe me një shportë dhe një topa të vogla pushime?

Çfarë bën një përkthyes?

Në ëndërr, ne ishim duke pritur për një shumëllojshmëri të rrethanave të ndryshme, dhe kjo është parë e nevojshme për të përcaktuar se çfarë ishte roli i ëndërruesit.

duke qenë një vëzhgues

Nëse keni ëndërruar të balona

Pra, ju keni vetëm për të parë ndonjë aksidentet, por ju nuk ishin në gjendje të ndikojë në rezultatin përfundimtar. Pse të hequr ajrin, nëse balonat inflatable apo fluturuese?

 1. Fluturojnë drejt qiellit. Watch fluturim - një shenjë shumë e mirë, që do të thotë ndryshimeve të shpejta në fushën e dashurisë. vajzat e pamartuara mund të sigurtë të presim njohurit të reja që plotësisht të përmbyset fatin e tyre. Dhe njerëzit që lidhur nyjë, së shpejti do të përjetojnë të gjithë të njëjtën Sublime, ndjenjën e jashtëzakonshme që mbizotëronte në muajt e parë të marrëdhënieve me pjesën e dytë.
 2. Fluturojnë në drejtime të ndryshme. Nëse do të kishte një shans për të parë se topat janë fluturues veç e veç, ju duhet të jenë të kujdesshëm. Nga njëra anë, ju jeni në gjendje për të arritur lartësi të reja në fushën e karrierës. Është e mundshme që ajo është tani është koha më e mirë për të zbatuar planet. Megjithatë, në ndjekje të pasurisë, një rritje në shërbim, ju mund të lëvizin larg nga rrethi familjar. Vetëm ju vendosni se çfarë Zona e jetës është më e rëndësishme.
 3. E parë në këtë ceremoni. Nëse keni kapur topa në një festë, dhe u bashkangjitur karrige festive, në qoftë se jo të varur në tavan, kështu që ju koha për të vepruar. Ndoshta tani ju jeni të zhytur në shqetësimet rutinë dhe vështirësive, dhe nuk e vëreni se sa e bukur është jeta. Get shpëtoj nga errësira, i zymtë dhe të vogla me mendje mendime, dhe le pushime marrë në shpirtin tuaj.
 4. Burst. Kjo ndodh gjithashtu se topat dilnin para syve tuaj. Ajo thotë se ju jeni të zhytur në iluzionet e tyre, dhe nuk e vërejnë pasqyrë reale. Për fat të keq, fati ju do të zbresë në tokë, dhe të gjitha planet e paraqitura kohëve të fundit të kthehet në një fiasko. Nuk ia vlen shumë për t'u shqetësuar rreth, sepse çdo gjë është për të mirë.
 5. Lulëzim nga era. Nëse keni shikuar vetëm këtë fenomen, dhe nuk do të thotë për të kapur atë, atëherë ju mund të përshkuar nga ndjenjat e njëanshme. Si do ju nuk duhet të mashtrohen ai person nuk do të jetë në gjendje të të dua, në dritën e të gjitha viktimave.

Të marrë pjesë në një ëndërr

Sipas librit ëndërr, tullumbace në vetvete është ngjarje e mirë dhe ndryshime. Megjithatë, ajo që ata nuk e shohin vetëm, por edhe për të komunikuar në ndonjë mënyrë?

mashtroj

 1. Prania e personave të paautorizuar. Kur ju ëndërr ju nuk duan të merren me këtë problem për njerëzit e vet dhe të ftuar të tjerë të tyre, të jenë të kujdesshëm. Në qoftë se këta individë në realitet ju nuk jeni shumë të këndshme, dhe Ti nuk e dinë ata, të bëjë një gjë të padobishme në jetën reale. Kjo mund të jetë një projekt jo-fitimprurëse, si dhe bosh, argumente të pakuptimta që dëmtojnë jetën tuaj. Mendoni se nëse të gjithë të drejtë të bëjë në jetën e tyre.
 2. Të mbushur me helium. Kjo procedurë është një shenjë paralajmëruese e mirë, sidomos në rastet kur ato kanë të fluturoj në qiell. Tani është koha për zbatimin e projekteve më kreative dhe të rrezikshme, fat do të vinim pas jush relentlessly. Në të ardhmen e afërt do të jetë në gjendje për të marrë të pasur rrugën e lehtë, qoftë ajo të jetë fituar llotari ose frytet e përpjekjeve tuaja, kështu që nuk do të humbasë shanset vendimtare.

  Nëse balona të fryra

 3. Rritje vetëm. Nëse keni qenë vetëm dhe nuk mund të heqë dorë nga ky profesion, rritje balona një nga një, të marrë një sy në mjedisin e tyre. Është e mundshme që në rrethin e afërt qëndron një shumë prej dy fytyra, plot me mendimet e papastra të njerëzve të cilët fshehin prapa maskave e miqve të respektuar. Demonstrimi vëzhgim, ju lehtë mund të sjellë ato në ujë të pastër.

fluturoj

Ndoshta profesioni më emocionuese është duke fluturuar në qiell në një tullumbace. Mendoni për disa nga detajet, kuptohet në ëndrrat e natës.

 1. Një fluturim të shkurtër. Ndoshta ju gjatë torturuar ndonjë problem dhe nuk mund të gjejnë një zgjidhje të përshtatshme. Expositor siguron se në të ardhmen e afërt do të jetë në gjendje të bëjë një zgjedhje të vështirë që do të përfitojnë jo vetëm ju por edhe të tjerët.
 2. fluturim të gjatë. Në një kohë të shkurtër ju do të keni për një kohë të gjatë për të lënë shtëpitë e tyre. Ajo do të jetë e detyruar për të hipur, në shumicën e rasteve që kanë të bëjnë me punën. Por mos u shqetësoni, sepse udhëtimi mund të sjellë një shumë të përfitimeve për zhvillimin e karrierës.
 3. Heqin qafe e çakëll. Për fat të mirë, ju do të jetë në gjendje për të hequr qafe problemet që peshohen në ju për një kohë të gjatë. Gjithashtu, përkthyesi thotë se në sajë të përpjekjeve të siç duhet, ju mund të shërohen nga një sëmundje kronike.

Për të mbajtur një bandë e duarve të multi-colored - një shenjë shumë e mirë, veçanërisht për vajzat. Ju do të përjetojnë ndjenja të forta, dhe së shpejti për fat të mirë të martohen.

interpretime të tjera

Nëse jeni duke fluturuar mbi topin

Për çfarë do të thoni burime të tjera? psikologë famshme dhe shikues mund të ndihmojë të tregojë rrugën e drejtë përpara.

Dream Interpretimi Cvetkov

Ky burim besonte se ju kanë tendencë të ëndërrojnë shumë dhe të jetojnë në iluzionet e tyre. Si pasojë e kësaj mënyre të jetës, ju jeni duke lejuar një shumë të mete bezdisshëm që të ndaluar ju të ecur përpara dhe për të arritur qëllimet e tyre. Mundohuni për të dalluar të vërtetën nga fiction.

Por, fluturojnë në një tullumbace - një shenjë e mirë. Fate paraqitur për ju një surprizë e madhe, kështu që të jenë të përgatitur për një miqësi premtuese, marrëdhënie të gjatë dhe mallrave të ndryshme materiale. Në jetën vjen shiritin e shumëpritur të lehta.

Dream interpretim të Medea

Por profetesha madh besonte se së shpejti të ndodhë për të shkuar në një udhëtim të gjatë së bashku me njerëzit më të afërt. Këto ditë ju do të përjetojnë një shumë momente të këndshme, më të vetëdijshëm dhe më vonë ju do të mbani mend këtë herë me dashuri.

Që parashikon fluturimin? Pra, nëse ai ishte i qetë dhe jetëshkurtër, atëherë jeta juaj do të mbretërojë atmosferën e dashurisë dhe respektit. Ju nuk do të jetë palë në konflikt, dhe ndeshjet duke thirrur do të merrni ju dhe pjesën tjetër të familjes. E pra, në rast të dështimit të marrë një sy në sjelljen e tyre. Ndoshta disponimit shpejtë dhe durimin të ndërhyjë për të bërë kontakt me njerëzit e duhur. 

Pavarësisht nga fakti se imazhi nuk ka gjithmonë të sjellë lajmin e mirë, ju tani do të jetë më e lehtë për të lundruar në jetën e tyre.

Artikuj popullore Pse ëndrra e Slots? Pse ëndërr për njerëz të vdekur? Çfarë ëndrra Monedha Çfarë Dream watches doreShare me miqtë tuaj:

Vlerësimi juaj:

Artikuj popullore Pse ëndrra e një kavanoz qelqi? Pse ëndrra e dokumenteve? Pse ëndrra i instrumenteve muzikore? Pse ëndrra e Peshores?  DREAM balona BIG COLOR

  Pse ëndrra e balona ose vetëm topa? Rruaza janë të lidhura me pushime, fëmijërisë, gëzim dhe lumturi. Gjallë dhe të ndritshme, ato krijojnë një argëtim humor hedhur-mbrapa dhe të ndjell emocione pozitive. Dhe çfarë bëjnë balona në një ëndërr?

  General interpretim popullore

  Imazhi i balona nuk ka interpretim të qartë. Ëndrra mund të profetizoni, suksesit dhe dështimit. Interpretuar një ëndërr është e nevojshme duke marrë parasysh veçantitë e zhvillimit të ngjarjeve. Mystical tullumbace Rëndësia - ëndrrat dhe ëndrrat në përgjithësi nuk janë të realizueshme. Balls si flluska sapuni ylbertë që dilnin në kontaktin e parë me një pengesë.

  Historitë ëndërroja mund të jenë të ndryshme:

  • Balona ngrihen;
  • balls shpërndaj në drejtime të ndryshme;
  • ia plas nga kontakti;
  • rritje balona;
  • fluturojnë në një tullumbace.

  Shikojnë si qielli fluturues balona ngjyra - një shenjë e mirë. Për vajzat e reja që parashikon të njohurit interesante, ëndrra shënon rifillimin e fishkur e ndjenjave dhe humor romantike për njerëzit e martuar. Megjithatë, topat e kuqe premtim ëndrrave të pazbatueshme, të dashurisë.

  Pse ëndrra e balona që fluturojnë në drejtime të ndryshme ? Ju do të gjeni në karrierë mori off, megjithatë, për të arritur sukses në punë mund të ketë një ndikim negativ në marrëdhëniet familjare: ju nuk mund të paguajnë vëmendje të mjaftueshme.

  Shih me ngjyrë topa në festimin - një festë, le të hyjë në jetën tuaj. Ju jeni zhytur kështu në shqetësimet e përditshme që pushuar në njoftim bukurinë e jetës përreth.

  Nëse balls janë duke shpërthyer në sy , perceptimi juaj i jetës është larg nga realiteti. Ju jeni plot iluzione, të ndërtuar kështjella në ajër dhe paraqiti planet joreale. Për fat të keq, i planifikuar nuk mund të realizohet, dhe një mësim i jetës sjellë dhimbje.

  Balona Burst mund të paralajmërojë dhe shkarkim, Kalimi, vështirësitë e ndryshme të marrëdhënieve me partnerët / kolegëve. Nëse topat dilnin në prag të ngjarjeve të rëndësishme financiare, nuk nxitojnë për të bërë një marrëveshje, ose të bëjë një blerje të mëdha.

  Balls era fryn mbi ju? Dashuria do të mbetet pashpërblyerë, një të dashur do të duan ndonjëherë ju. Megjithatë, mos u shqetësoni: në jetën e për të përmbushur kandidat i denjë për një familje të lumtur.

  Nëse balls të bien poshtë , prisni për zhgënjimet në jetë. Duke u përpjekur për të kapur topin - të njëjtin zhgënjim. Ajo që është me barrë, nuk do të ekzekutohet. Ajo mund të prekë çdo fushë të jetës.

  Veprimet në ëndërr

  The Dreamer mund të marrin pjesë në mënyrë aktive në ngjarjet e gjumit. Për shembull, për të fryj balona . Kjo është një shenjë e kalim kohe pamend: ju jeni të humbur shpenzoj forcën e tij në gjëra të panevojshme.

  Gjithashtu topa duke zmadhuar mund të paralajmërojnë: tjetër për ju janë njerëz me dy fytyra, fshehur pas maskës së miqësinë e sinqertë. Shikoni për një mjedis të menjëhershëm, ju do të gjeni ato.

  Për ëndërr si balona fryrë me fëmijët - për të komplikojë marrëdhëniet familjare me fëmijët e tyre apo armiqësi të rinj të gjakut. Ose ju keni për të zgjidhur problemet e tyre.

  Nëse keni ëndërr që janë të mbushura me balona heliumi , kjo parathotë fat të mirë në ndërmarrjet tuaja. E gjithë kjo është konceptuar, është duke u zbatuar me sukses në jetë. Një vlerë veçanërisht e përshtatshme është fjetur, ku balona helium-mbushur kaluar në qiell.

  ngritje të nxehtë e ajrit mund të kumtoj udhëtim. Kjo mund të jetë një punë e përkohshme në një qytet tjetër apo një udhëtim biznesi. Në qoftë se, gjatë fluturimit, ju u hodhën nga çakëll shportës së shpejti të shpëtoj e problemit bezdisshëm në jetën tuaj. Gjithashtu, kjo histori mund të shënojë çlirim nga sëmundje kronike apo të zgjatur.

  Interpretimi i librit ëndërr e ëndrrave rreth topa

  Dream Miller sheh në imazhin e balona një shenjë e konflikteve të ardhshme dhe keqkuptimet me të tjerët. Të gjitha që ju frikë - do të vijnë e vërtetë. Shpërthyer e tullumbace mund të kumtoj shkarkimin.

  interpretim ezoterik ëndërr shikon në imazhin e tullumbace një simbol pozitiv. Nëse ëndërruesit në një fryn tullumbace ëndërr, në të vërtetë, të jetë në gjendje për të në mënyrë të pavarur të realizuar ëndrrat e tyre. Kjo është një simbol i vetë-mjaftueshmërinë. Megjithatë, shpërthyer e tullumbace dështuar premtimet.

  Dream Interpretimi Morozova paralajmëroi: në qoftë se ju fryj topin në ëndërr, shumë shpejt si një person i padenjë, ose kanë dashur. Nëse topi breshëri, ju pritet që të marrin pjesë në biznes i rrezikshëm.

  Ëndrrat moderne parashikues konsideron këtë një imazh pozitiv: ëndërruesi do të ndjekë në këmbë e suksesit, jeta do të vetëtin me Bojëra ngjyrë.

  Dream interpretim nga A në Z parashikon dështimet në punë. Tullumbace fluturim - në një udhëtim të pasuksesshme. Nëse topi shpejt fluturojnë larg nga ëndërruesit, ajo parashikon një dashuri të pasuksesshme. topa pudre në një ëndërr - për të argëtohem në iluzionin e dashurisë. Liruar balona në qiell - për të marrë shqetësime të reja.

  interpretim modern ëndërr e konsideron imazhin e një sëmundje tullumbace hamendje dhe ëndrrat e parealizuara. A doni të ëndërrojnë dhe për të ndërtuar kështjella në ajër. Red Ball ëndërrojnë për dashuri pa reciprocitet.

  Dream Interpretation Wanderer konsideron një udhëtim në një tullumbace suksesin hamendje në punë dhe në jetën e tyre personale. Gjithashtu ajo simbolizon ikjen e një zgjidhje e mirë për problemet komplekse. Shikoni në colored balls - të ëndrrave të këndshme dhe ëndrrat.

  Libri i Frojdit ëndërr krahason një tullumbace me një penis. Nëse kjo është elastike, potencë çdo gjë është normale. Nëse jeni duke rrëmbyer dhe hung - presin dështimin në çështjet e dashurisë. Topi fluturon në distancë - për dëshirat e papërmbushura seksuale. Tullumbace shpërthyer paralajmëron probleme në potencë, dhe marrëdhëniet me partnerin. Vëzhgimi i topa fluturimit - në fantazitë seksuale.

  këshill

  Pse ëndrra e balona? Psikologët besojnë se ëndrrat e shpeshta me imazhin e një lodhjes tullumbace sinjal trupit dhe psikikë. Ju relaksoheni pak të zhytur plotësisht nga shqetësimet dhe brengat - nënndërgjegjeshëm përpiqet të kujtojmë në lidhje me imazhet tjetër të balona ngjyra.

  Fat që të jetë një ëndërr në të cilën vetë fle shpërtheu balona dhe u lirua në qiell. Nëse asnjë breshëri dhe bie në tokë, të gjitha dëshirat vijnë e vërtetë, por problemi do të zgjidhet lehtë.

  ÇFARË hequr balona? Për telashe ...

  Balloons është konsideruar të jetë një simbol i festave, fun, humor të mirë. Megjithatë, shumica e librave të ëndrrave të interpretuar ëndrrat e tilla si një shenjë e probleme afërt. Në çfarë lloj jete zona mund të pritet problemeve varet nga detajet e ëndrrës. Duhet të i kushtoj vëmendje të ngjyrës dhe numrin e topa. Një rol të rëndësishëm ka luajtur nga veprimet e Dreamer-së. Shumë tellers njohur pasuri dhe astrologët kanë pikën e tyre e parë në këtë temë.

  E RËNDËSISHME! Fortune Teller Baba Nina: "Paratë do të jetë gjithmonë më të madhe, nëse vënë nën jastëk ..." Lexo më shumë >>

  përmbajtje

  • 1. Vlera Sleep sipas Universale Dream
  • 2. Çfarë veprimet e ëndërrues?
  • 3. Parashikimet për vajzat
  • 4. Interpretation Miller
  • 5. Ëndrrat Si për të interpretuar, Sigmund Freud?
  • 6. Interpretimi i ëndrrave Longo
  • 7. Çfarë shortarët moderne?
  • Trego te gjitha

  • Mprehtë Baba Nina quajtur shenjat zodiakut, që do të bien nga qielli paratë në 2019 ... Lexo më shumë ►

  1 Vlera Sleep sipas Universale Dream

  Për të ëndërrojnë për një numër të madh të balona - një telashe të mëdha. Kjo mund të thotë probleme me shefin në punë, dhe skandali në familje. Për të përmirësuar situatën aktuale, do të duhet të bëjë përpjekje të konsiderueshme.

  Shtetet Universal Dream shihni në topa qiell-colored - një shenjë se në jetën reale njerëzit nuk këndojnë dhe nuk pushoni. Ai është i zhytur në problemet dhe harroni se ju duhet të gjeni kohë për t'u çlodhur, bisedoj me njerëzit e mirë dhe të gëzojnë çdo ditë.

  • Shih se si unë jam në pension rritet kërpudha në shtëpi 55 000. çdo muaj! Merrni një 3-litër ...Lexo më shumë ►

  Nëse ju hiqni balona, ​​të cilat shtrihen në tokë, atëherë kjo tregon se personi është shumë i zënë me zgjidhjen e çështjeve serioze. Për atë erdhi një periudhë të vështirë, kështu që nuk kanë optimizëm të mjaftueshme. Ne duhet të provoni një mënyrë të ndryshme për të parë në gjëra të zakonshme të ekonomisë shtëpiake, dhe pastaj jeta do të vetëtin me bojë të re.

  Fluturojnë në një tullumbace - një udhëtim të pasuksesshme. Për të shmangur probleme, ju duhet të shtyjë udhëtimin për një kohë. Nëse fluturimi ishte i gjatë, ajo së shpejti do të duhet të largohet nga muret e tyre për një periudhë mjaft të gjatë, të shkurtër - njerëzit do të jenë në gjendje për të zgjidhur një problem që kishte qenë prej kohësh të trazuar.

  Worth Çfarë vajzë ëndërr - interpretimi i ëndrrës-libra Çfarë vajzë ëndërr - interpretimi i ëndrrës-libra

  2 Çfarë veprimet e ëndërrues?

  Rritje balona në shoqërinë e të huajve - për punësimin e kotësinë e projektit ose të punës jo-fitimprurëse. Ndoshta ëndërrimtar tretur fussing për dikë. Nëse fle shpërtheu një numër të madh të vetëm, thuhet se në rrethin e tij kanë një të drejtë miq-motit.

  Nëse një person është i mbushur vetëm balona me helium, dhe pastaj ata u ngritën, kjo është një shenjë e mirë që paralajmëron marrin të ardhura papritur, një premium të konsiderueshme në pagën ose një premium të madhe. Kjo është një kohë e mirë për të marrë një shans për të luajtur llotari.

  Catch topat ëndërr, e cila le në qiell dikë tjetër, kjo do të thotë se ëndërrimtar do të jetë shumë i prirur për dikë është një ide interesante. Megjithatë, do të ishte utopike.

  Mbikqyr rrugën poshtë për të tullumbace e parë bosh - një shenjë se ëndërruesi nuk e mbështet idenë e njerëzit rreth tyre.

  Recommended Pse ëndrra e një të riu që i pëlqen? Çfarë një ëndërr e një të riu që i pëlqen?

  3 Parashikimet për vajzat

  Nëse vajza ëndërruar se ajo e mban një bandë e tërë e balona ngjyra në duart e tyre, kjo është një dashuri e lumtur. Kur ëndërrimtar nuk mund të mbajë ato, dhe një fluturon larg, ajo është shenjë e pafavorshme. Ai paralajmëron se së shpejti një grua pret ndjenja njëanshme.

  Për ëndrrën balona ia plas - të dështimit të një ngjarje të rëndësishme. Një tjetër kuptimi është për shkak të faktit se ëndërrimtar do të duhet të heqin qafe e ëndrrave të tyre dhe do të takohet me realitetin e ashpër.

  Ëndërruar ajrit kuqe subjekt thotë se dëshirat e parealizueshme e dashurisë.

  Recommended Kuptimi dhe interpretimi i kartave tarot kombinim me duart, vlera dhe interpretimi i kombinimit të kartave tarot me duar,

  4 Interpretation Miller

  Gustav Miller argumenton se balls - një shenjë e telashe afërt dhe konfliktit, e cila do të ndikojë dhe jetës private, dhe marrëdhëniet me kolegët. Nuk e përjashton mundësinë që së shpejti do të vijë frikën dhe shqetësimet e ëndërruesit vërtetë. Përkundër të gjitha pengesave, është e nevojshme për të ecur përpara drejt qëllimit të saj. Dream Interpretation gjithashtu tregon se kjo është një shenjë e ndihmën e njerëzve të native në zgjidhjen e të gjitha problemeve. Nuk është e nevojshme për të fshehur mendimet dhe planet e tyre prej tyre. Ju duhet për të ndarë me të afërmit e lënduar, dhe pastaj ajo bëhet më e lehtë.

  Nëse balls kanë shpërthyer, ajo paralajmëron një shkarkimin. Ajo do të jetë një periudhë e vështirë në jetën e tij. Por në qoftë se ëndërruesi ka vendosur veten si një punonjës përgjegjës, që e di biznesin e tij, ai lehtë mund të gjeni një punë tjetër. vende të reja pune do të jetë edhe më mirë se më parë.

  5 Si për të interpretuar ëndrrat, Sigmund Freud?

  Frojdi argumenton se subjekti në ëndërr simbolizon perfect marrëdhënie të lehtë. Detajet e interpretimit:

  1. 1. Në qoftë se një burrë pa një ëndërr shumë të balona ngjyra fluturues larg, ajo flet për shkëputje të tij nga realiteti. Dreamer shumë shpesh "kokë në re" dhe e shikon jetën përmes rozë syzet.
  2. 2. Në rast se subjekti kishte një top lirisht fluturues, atëherë kjo është një shenjë se ai nuk do të në vështirësitë ardhmen e afërt në marrëdhëniet me seksin e kundërt. Hanging simbolizon problemet shëndetësore të natyrës intime.
  3. 3. Nëse topa ëndërruar rënie, atëherë kjo ëndërr premton zhgënjimin që mund të ndikojë si jetën personale dhe sferën e biznesit.
  4. 4. fluturon larg shportë tullumbace flet për faktin se një person ka një shumë të fantazive të fshehta seksuale, shpërthyer e topit - një shenjë e mungesës së tërheqjes me partnerin tuaj.

  6 Interpretimi Dreams Longo

  Rritje ëndërr top i madh - një shenjë se subjekti nuk është i kënaqur me jetën e tij. Në të ardhmen e afërt do të vijë një periudhë me të vërtetë e vështirë. Njeriu me nostalgji do të kujtojnë ditët kur ai shprehu pakënaqësinë.

  Ujdisje një dhomë apo një makinë do të thotë se ëndërruesi është e natyrshme në optimizëm konstruktiv që do të ndihmojë atë të përballen me ndonjë telashe.

  Get "ajër" dhuratë - jeta e njeriut do të jetë e mbushur me kënaqësitë e vogla.

  7 Çfarë bëni shortarët moderne?

  Nëse keni ëndërruar se fëmijët fryrë colored balls, kjo është një shenjë paralajmëruese. Ai thotë se në pasardhësit e problemeve Dreamer papritura dhe problemet mund të lindin në të ardhmen e afërt. Është e nevojshme për të paguar vëmendje të veçantë për këtë çështje, pasi ajo ndikon në shëndetin psikologjik të fëmijëve.

  Nëse keni ëndërruar që të gjitha breshëri, kjo është një shenjë e humbjes monetare afërt. Nuk e përjashton mundësinë që së shpejti do të thyejnë për pajisje të mëdha në shtëpi apo një makinë. Për riparimin nevojë për sasi të konsiderueshme dhe do të duhet të punojnë shumë për të rregulluar atë.

  Për të kapur topa në një ëndërr - shumë për zhgënjimin në parimet e veta të jetës, të cilat njerëzit kanë ndjekur gjatë. një ëndërr e tillë paralajmëron konflikte serioze me të tjerët. Për të shmangur këtë, ju duhet të shikojnë me kujdes fjalët dhe veprimet e tyre.

  Lexo më shumë:   Si të instaloj GTA 5 për kompjuterin

  Shto një koment

  e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *