ÇFARË guy ISH ëndërr me të cilin ndanë LONG

Author: | 30/12/2018

Nëse keni ëndërr keni parë ish-të dashurin e tij, atëherë në jetën e vërtetë, ju jeni shumë i apasionuar pas të kaluarën. Me fjalë të tjera, marrëdhëniet tuaja të mëparshme të ndërhyjë me vetë-realizimin tuaj dhe të fillojnë një jetë të re, për të zhvilluar si person dhe të ndryshojë prioritetet.

Siç është shpjeguar nga ana e interpretimit klasik ëndërr, në qoftë se ju puth në gjumin e saj me ish-të dashurin në realitet ju do të keni diçka shumë i habitur shumë.

Sikur një akt seksual - keqësuar konfliktin e gjatë, ndarë në një ëndërr - të takohen përsëri, pati një shkëputje - një ndryshim të mirë në frontin personale.

 

Ne pamë në një luftë ëndërr me ish saj, zgjohen në këtë djalë të ri për të treguar një ndjenjë të pronësie.

Libri Ëndrra Cvetkov të ëndërrojnë ish-të dashurin është një shenjë që ju të bërë një lloj veprimi pavlerë që do t'ju çojë në pasoja katastrofike.

Sipas Dream moderne Interpretimi - qoftë në ëndrrën tuaj ju e pa ish-të dashurin ka për ju një ndjenjë e dashurisë dhe ankth, në realitet, të jenë të përgatitur për çdo gjë, duke përfshirë dhe jo shumë të mirë.

Vdekja e ish në ëndërr do të thotë se së shpejti do të martohen apo të lindë një fëmijë.

Më shpesh, një ëndërr në të cilën ju të shihni një ish-dashnore, është i lidhur me pavetëdije dhe krahasimin e tij të këtij të riu, kështu që pas kësaj ëndrre ju duhet të përpiqen për të kontrolluar veprimet dhe fjalët e tyre, jo aq sa për të provokuar një gërvishtje grindje.

ish-të dashurin e Librit ëndrra Sigmund Freud simbolizon frikën nënndërgjegjeshëm e gruas në lidhje me pabesi të tij të mundshëm apo tradhti. Nëse keni ëndërr ish-të dashurin zemëruar dhe ju akuzon për të qenë i pabesë, të zgjohesh për të nderuar atë me respekt dhe besim.

Në ëndërr, ish pamja Njeriu drobitur, kjo është një shenjë e një sëmundjeje të rëndë, ndoshta edhe dikush nga familja juaj do të jetë përgjithmonë në shtrat.

Pse në ëndrrat tona paraqiten ish-boyfriends dhe dashuruar?

Shfaqja e një ish-dashnor në ëndërr shpesh shkakton ankth dhe pakënaqësi, sidomos në mesin e vajzave dhe grave, të cilët në atë kohë dhe nuk ka gjetur një shoku i shpirtit.

Shumica ëndrrat shqetësuese në lidhje me një ish-të dashurit, në të cilën ai nuk e ka shpjeguar arsyeja shkon larg, ose thotë për ikje me ty. Pjesë e një ëndërr të tillë simbolizon frikën psikologjike të humbjes më të vlefshme dhe të shtrenjtë.

 

Nëse ish-të dashurin mjaft shpesh ëndërrojnë për ju në shumë situata, është e nevojshme për të reflektuar mbi faktin se ndoshta ndjenjat tuaja janë ende gjallë, dhe karakteri i tij merr shumicën e mendimet tuaja.

Megjithatë, e rëndësishme të saktë të interpretuar ëndrrën tuaj si nuanca të vogla dhe detajet janë shumë të rëndësishme. Nëse shenjat e besimit kombëtare, çdo person i cili është për ju në një ëndërr, me siguri duke menduar për ju. Dhe në qoftë se ai person është i ish-të dashurin tuaj, ajo nuk mund të jenë të lumtur. Fakti se një herë pranë jush burrë a grua, kujton dhe mendon për ty interpretimi më të këndshme ëndërr.

Duhet të theksohet se në mesin e interpretimet e kësaj ëndrre, nuk janë shumë të funny, kështu për shembull, në librin e ëndërr angleze, ëndrra paralajmëron kundër magjisë dhe magjistarët. Veçanërisht duhet të jenë të kujdesshëm në qoftë se në ëndërr ish njeriu juaj i ri ndez një pasion për ju.

Çfarë ëndërrojnë për ish-të dashurin në librat popullore dhe moderne ëndërr?

Djali i ish-të dashurin, kur ju jeni në një marrëdhënie të re - simbolizon mungesën e romancë dhe pasion, kështu që ju duhet të marrë një vështrim të ri në marrëdhënien seksuale me të dashurin aktual.

Çfarë ëndrra ish-të dashurin i cili është i martuar me një tjetër vajzë - në jetën e vërtetë ju falim dikë për gabimet e kaluara.

Lexo më shumë:   Kontrata dërgesë ÇFARE ESHTE

Një ëndërr në të cilën ju keni mbaruar bisedën, një shenjë që ju nuk e keni sjellë marrëdhënien tuaj në përfundimin e vet logjik, dhe ju keni më shumë për të folur rreth në jetën reale. Ëndrrat e tilla janë veçanërisht të rëndësishme, në qoftë se ndarja ka ndodhur për shkak të ju, dhe subconsciously ti e kupton fajin tuaj. Në këtë rast, ajo nuk do të parandalojë një bisedë të sinqertë, dhe pastaj çështja e ëndrrave të tilla, për të vendosur vetë.

Një ëndërr në të cilën ish-të dashurin është i vdekur, paralajmëron për rreziqet. Një ëndërr në të cilën i dashuri i ndjeri në diçka që ju ndihmon, në anën tjetër thotë se ju do të kapërcejë të gjitha vështirësitë dhe të fitojë mbi rivalët.

 

Çfarë ëndrra ish-të dashurin i cili është i martuar me ty - me ankthet dhe problemet.

Një ëndërr në të cilën ju nuk e dini, pasi i dashuri i saj, një paralajmërim të ndryshimeve globale, si në vendin tuaj, dhe në jetën e tij. Vetëm një ëndërr mund të simbolizojë takimin tuaj të shpejtë në jetën reale.

Një ëndërr në të cilën ish-të dashurin prepodnos dhuratën tuaj mund të konsiderohet si një shenjë e një tradhti të mundshme.

Një ëndërr në të cilën ju të dëgjoni zërin e ish-të dashurin apo të biseduar me të në telefon, tha se ndjenjat e tij për ju nuk janë ftohur. Më shumë gjasa ai ishte duke menduar në lidhje me marrëdhënien tuaj dhe do të flas me ju në jetën reale.

Një ëndërr në të cilën ju të shihni dashurinë tuaj të parë, do të thotë se në realitet ju nuk jeni mungesa e marrëdhënieve të thjeshtë dhe modest, siç ata ishin dikur në rininë e tyre.

Një ëndërr në të cilën ju jeni të privuar jetën që dikur dashur një njeri, që simbolizon një shumë fat në të gjitha përpjekjet tuaja, kështu që nëse ju nuk vendosni për të ndryshuar diçka të ndryshojë guximshme në jetën e tyre!

Si kjo? Mos harroni të ndajnë atë me miqtë tuaj - ata do të jenë mirënjohës!

ESLISNITSYA ISH PARENZNACHIT THINK

Përse ëndërr ai? Në fund të fundit, jeta ka ndryshuar, nuk kishte dashuri, planet për të ardhmen , dhe kështu me radhë. D. nga e kaluara ishte zhdukur, por ...

Ai mendon se nga ju?

Shumë prej vajzave që lidhen me paraqitjen e ish në gjumin e tij me ndjenjat e tij personale dhe përvojat. Nëse ëndërr - atëherë ende e do, dhe nuk mund të harrojmë.Atëherë pse nuk e quajnë? Shy apo të sigurt se ju do të përgjigjet për atë në kthim.

Nga njëra anë, çdo gjë është e logjikshme, por të përpiqet për të parë situatën nga një kënd tjetër.

Si mendimet e tij ndikojnë në ëndrrat tuaja? Ne mund të supozojmë se ai ka fuqi magjike dhe është duke u përpjekur për të depërtuar në nënndërgjegjeshëm tuaj.

Ose ai ju gjeti një lidhje të padukshme. Dakord, kjo tingëllon pak e çuditshme.

Fakti që ëndrrat - kjo është projektimi i pandërgjegjshëm që mban një shumë të puzzles interesante dhe misterioze. Çfarë ju pengon në një nivel nënndërgjegjeshëm, kjo është manifestuar në ëndërr në formën e simboleve dhe shenjave.

Pra, ndoshta kjo është e gjitha të njëjtën gjë për ju?

Çfarë ndjenjat tuaja?

Ish-të dashurin në një ëndërr mund të thotë shqetësuese paplotsueshmėrisė e një nga fazat e marrëdhënies tuaj. Më shpesh ky hap është "ndarja paplotë."

Kjo është, në jetën e ju dot «i», por në zemrën time që të vazhdojnë të mundojnë dyshime. A keni bërë siç duhet? I cili ishte për të fajësuar? A ishte e mundur për të përmirësuar situatën?

Zgjohen, menjëherë të shkruani se çfarë jeni ndjerë gjatë gjumit. Pakënaqësi apo keqardhje? Trishtim apo gëzim? Kushtoj vëmendje për ndjenjat pas zgjimit.

Joy, si rregull, provat që ishin të lumtur në marrëdhëniet e kaluara, dhe ndoshta dëshironi për kthimin e tyre.

Pakënaqësi thotë rreth agresionit fshehur e ish-partner, i cili mund të ndikojë në Bashkimin aktuale. Keqardhje - një shenjë e ndjenjë të thellë të fajit.

Gjithkush ndjen nevojën për të punuar në mënyrë për të hequr qafe e ëndrrave shqetësuese.

Megjithatë, jo të gjithë në mënyrë të thjeshtë. Dreams rreth ish-të dashurin mund të përbëjnë një tjetër shije ...

Lexo më shumë:   duke lëvizur në Republikën Çeke për të përhershëm NGA RUSIA

Që ai ju kujton?

Shpesh heronjtë e ëndrrave tuaja përshkruajnë njerëz të vërtetë me të cilët keni marrëdhënie të ngushta në këtë moment. Ata duken ato shumë të njohur dhe të dashur, por në të njëjtën kohë ti e kupton se nuk ka asgjë që ata të mos ndihen.

Nëse ju fle me ish-të dashurin nuk ju shkaktojë ndonjë emocion, por hutim, ajo është konsideruar vlerë se për dikë "vë" ju ish-partnerit?

Çfarë ai duket si? Që lidh? Në mënyrë tipike, zgjidhja qëndron në një fjalë të vetme apo tipare të sjelljes të heroit. Ndoshta disa fraza për të ju kujtoj një mik të ngushtë apo të njohuri?

Kështu, ish vepron si një mënyrë për të nëse ai person ka një ndikim të drejtpërdrejtë në jetën tuaj. Ndoshta ai është duke u përpjekur për të ju "ndihmë" dhe tregojnë se çfarë ju nuk e shihni në jetën e përditshme. Ëndrrat e tilla janë shpesh perde dhe zbulojnë probleme të thella në marrëdhëniet me njerëzit.

Por në këtë rast, ish-të dashurin - vetëm një projeksion i pa ndjenja juaj. Një tjetër gjë - pse është ajo?

tags:

Psikologjia e marrëdhënieve,
ëndrrave,
e kaluara,
probleme psikologjike,
një djalë
ëndrrat

ÇFARË ëndërr ish-të dashurin SCHETVERGA të premten

Ëndrra e një ish-burri - një pasqyrim i dëshirës nënndërgjegjeshëm të jetë me nim.Chasto baza e shtetit të brendshëm e vajzës është e tepruar entuziazëm kaluara, mbylli një dashuri të re. Ëndrra Held e dashurisë në dhimbjen, vuajtjen, pakënaqësisë me të tashmen.

E RËNDËSISHME! Fortune Teller Baba Nina: "Paratë do të jetë gjithmonë më të madhe, nëse vënë nën jastëk ..." Lexo më shumë >>

kuptimi të përbashkët: për të ndarë me djalë e tanishme; të pengesave nga ana e familjes. Shih veten të kënaqur me mjetet e mëparshme, që në të vërtetë njerëzit e kanë humbur ankesën e tyre për ëndërruesit dhe ëndrra mund Herald marrëdhënie të reja të forta.

përmbajtje

 • 1. Nëse ndjenjat janë ftohur poshtë
 • 2. Imazhi i njeriut
 • 3. buzeqeshjes
 • 4. Veprimet
 • 5. rrethanat e jashtme
 • 6. Sleep premten
 • Trego te gjitha

 • Mprehtë Baba Nina quajtur shenjat zodiakut, që do të bien nga qielli paratë në 2019 ... Lexo më shumë ►

1 Nëse ndjenjat janë ftohur poshtë

Vlerat e imazheve dhe veprimeve:

 • Për të parë atë, me realitetin e marrëdhënieve të ri - një shenjë paralajmëruese e një konflikti të mundshëm me një partner të vërtetë. Kjo ka kuptim për të bërë një përpjekje për të shmangur këtë, veçanërisht në qoftë se ish-të dashurin e ëndrrave të enjten.
 • Njeriu buzëqesh nga e kaluara - The Dreamer nënvlerëson partner që të ngushtë: ai e do atë.
 • Biseda - një kërcënim për shëndetin e këtë djalë. Të jetë palë në një bisedë të këndshme - një paralajmërim që të mos humbasin sens të përbashkët, nuk do të jetë i pamatur në veprimet e tij.
 • Ish i ri dëshiron të zhvillojë marrëdhënie të - në të vërtetë duke pritur për një kujtesë e çështjeve të pazgjidhura.
 • Familja e ish i dashuri i shënon një grup të ndritshme në marrëdhëniet aktuale, konflikti aktual është zgjidhur.
 • Shih data e tij me një tjetër - diçka do të ndryshojë në marrëdhënie me njerëz të afërt me falje dhe mirëkuptim nga ana e ëndërruesit. Ndonjëherë një ëndërr premton një dashuri të re, dhe në qoftë se ka njerëz që e pëlqen atë, - ne mund të presim propozime nga ai. Nëse puthje ish, hugs një vajzë, pritet seri e dështimeve që ndikojnë në jetën private; martesa e tij - duhet të nxitojë për të zgjidhur marrëdhënien e biznesit para se të ndodhin probleme.
 • Ndjehem për atë në një ëndërr të dashurisë dhe emocioneve të tjera pozitive - në të vërtetë ekziston rreziku për të bërë një lëvizje të gabuar. Një tip i rëndësishëm vajza veprim i nxituar do të çojë në pasoja shkatërrimtare.
 • dashuria e parë - The Dreamer ka nevojë për më shumë liri me një hapësirë ​​të deficitit personale.
 • Përqafime dhe puthje - për habinë, në qoftë se ju ndjeni gëzimin - befasia do të jetë e këndshme, dhe në qoftë se keni frikë, turp, keqardhje - për të udhëhequr do të sjellë zhgënjim. Nëse puthja nuk ka shkaktuar ndonjë emocion, kjo do të thotë se nuk ndjeshmëri të mjaftueshme në marrëdhëniet aktuale, ajo ftohtësi faji partnerët. Ka ardhur koha kur ju duhet të mbështesë dhe nuk është askush për të folur për pikëllimin e tyre - por kjo nuk duhet të jetë i sinqertë me karaktere të dyshimta.
 • Bëni dashuri - paralajmërimin e një konflikti të mundshëm, i cili do të përfshijë të njohur. Grindja e mundur të madh në familje, të thyer lidhjet familjare.
 • Dasma - telashe të mëdha. Nëse në ceremoni të ndjekur nga të afërmit e ish, kjo është një simbol i sfidave të ardhshme, të cilat nuk janë të lidhura me njerëzit ëndërruar.
 • Tradhëti djalë, një dashnor i së kaluarës tregon lidhjen në një tjetër grua - një alarm në gënjeshtra dhe zilia në mjedisin e tyre personal, dikush ndërhyn me sukses.
 • Përvëlohem - një surprizë e madhe, veçanërisht në qoftë se partneri kishte një shans të qajë.
 • Ndarë me të - është koha për ndryshime pozitive në jetë. Kjo është gjithmonë një gjumë shumë të mirë, që do të thotë jo një kohë e gëzimit dhe një periudhë të re pozitive.
Lexo më shumë:   Crafts duart prej metali

 • Shih se si unë jam në pension rritet kërpudha në shtëpi 55 000. çdo muaj! Merrni një 3-litër ...Lexo më shumë ►

Recommended Pse ëndërr për ish-burrin - në interpretimin e librave ëndërr Çfarë një ish-bashkëshortin ëndërr - në interpretimin e librave ëndërr

2. Imazhi i një njeriu

Imazhi fuzzy e ish-të dashurin, nuk është i përfshirë në ngjarjet e gjumit - duhet të ushtrojë maturi maksimale, për të mos provokuar konfliktin kanosës.

ilustrim 1

Vdekja e një njeri - një shenjë e mirë, një shenjë e mirë. Kjo mund të thotë një martesë të re të suksesshme.

Naked - parandalimin e zhvillimit të marrëdhënieve të reja, e cila nuk është e nevojshme për të rezistuar. Për të hequr qafe mosbesimin, e cila është në gjendje për të parandaluar ndryshimet për të mirë.

pamja lodhur, djalosh përpiqet pa sukses për të shprehur fjalët diçka - duhet urgjentisht të kujdeset për shëndetin personal, është e këshillueshme për të vizituar një mjek.

Sipas Dream Miller, ish-të dashurin në formën çrregullt vetëm tregon se nuk ka vend në jetën e së kaluarës.

Recommended Pse ëndrra e një të riu që i pëlqen? Çfarë një ëndërr e një të riu që i pëlqen?

3 buzeqeshjes

Një buzëqeshje të sinqertë - një aktuale paragjykim për djalë, ai bën përpjekje, duke u përpjekur për të si, dyshim që ju e humbisni shansin tuaj.

Keqdashës Grin - një shenjë e vetë-interesit nga ana e një personi të njohur. Ëndërruesi duhet ndjekur atë të fshehur të saj, për të pastruar njerëzit që ju besoni.

Guilty buzëqeshje - një shenjë e marrëdhënieve të pasigurisë mund të jetë një takim i ri.

Worth Çfarë vajzë ëndërr - interpretimi i ëndrrës-libra Çfarë vajzë ëndërr - interpretimi i ëndrrës-libra

4 veprimet

vlerat e veprimit:

 • Djalë shkruan një letër (nëse e shkruaj): kapur nga të afërmit, miqtë, kolegët hipokrizi tradhti apo pandershmërisë nga ana e fëmijëve.
 • Duke folur në telefon, biseda rastësor - kjo është një udhëtim shërbimi në një qytet tjetër, e cila do të rezultojë në një rritje.
 • Kërkon falje - një pasqyrim i frikës brendshme, pa vëmendjen e duhur atyre që përballen me sëmundje mendore është veçanërisht e vërtetë për interpretimin e ëndrrës ku djalë pastaj ecën larg.
 • Nuk e di ish - një ndryshim i madh që ndikojnë në mjedisin e menjëhershme, e cila nuk mund të ndikohet.
 • Ai ndërpreu monolog e tij - i lodhur nga jeta. Duhet të planifikojnë një fundjavë të pasur pavarësisht nga çdo gjë.
 • Funerali i ish - një shenjë e favor të fatit në jetën e Dreamer-së.

5 rrethanat e jashtme

Të shihet gjatë gjumit në një marrëdhënie, një grua të martuar - ju duhet të përgatiten për testet në fuqinë e marrëdhënieve. periudhës për të forcuar aleancën gërryjtem.

Nëse ndjenjat ishin shumë në të kaluarën dhe kishte një puthje të ish, është e nevojshme për të analizuar të gjitha emocionet negative të marrëdhënieve aktuale dhe të përpiqen për të parandaluar një rezultat shkatërrues.

Nëse keni pasur një ëndërr e pamartuar lirë grua, dhe ajo ka zgjedhjen e duhur, është e nevojshme të supozojmë se kjo është vetëm një jehonë e së kaluarës, dhe kjo vazhdon për të vizituar atë.

6 Dream premten

Ajo ka kohë kishte përshtypjen se vizioni një ëndërr të enjten, të destinuara për të ardhur e vërtetë. Në gjashtëdhjetë për qind të rasteve brenda tre muajsh parë e vërtetë. Ndoshta Man hendeku ishte i përkohshëm.

Përpara një takimi të lumtur, dhe ka një shans të mirë për të bërë një çift, kishte një respekt dhe dashuri për njëri-tjetrin. Nga gjumi shumë varet. Dream të enjten në lidhje me ish-të dashurin thjesht do të thotë se ndjenjat e tij nuk janë të shuar, një vuan dashur, e do dhe ka për qëllim për të rivendosur marrëdhëniet.

Video Photography
ilustrim 1

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *