Ajo që është në GHQ Fora 0

Author: | 2018/08/29

Ofertat me një handikap - një nga mënyrat më popullore për të luajtur në bookmakers. Në fakt, kjo është një mënyrë mjaft e thjeshtë për të parashikuar, edhe pse shumë fillestar të trembë simbol çuditshme. Por për të kuptuar shanset është mjaft e thjeshtë.

Pra, ju duhet të fillojë me një hendikep zero. Siç është shkruar, dhe shikon bast? Zero shanset për të dy ekipet të caktojë si vijon: F1 (0) dhe F2 (0) . Çfarë bën shkalla e zero handikap?

Ky lloj handikapi nuk ndikon në rezultatin përfundimtar të lojës, sepse ju vetëm duhet asgjë për të shtuar në faturën e fundit, por ende i ndryshëm nga rezultati i thjeshtë. Merrni parasysh mundësitë 3 që janë të mundshme me një zero baste meta:

 • Fitues baste ndodh nëse ekipi në të cilën ju e bëri një parashikim, ka fituar me çdo llogari.
 • Humbja mund të jetë rastet kur ekipi humbi ndeshjen. Projekt-ligji, përsëri, nuk është e rëndësishme.
 • Kthimi ndodh në rastin e një barazim. Ky është dallimi në mes zero mosmarrëveshje mbi rezultatin. Nëse ndeshja përfundon me një kravatë, libralidhës ju jep mbrapa paratë tuaja.

Ofertat me zero handikap të lejojë pak të jetë e sigurt, kur ju nuk jeni të sigurt për të fituar komandën e dëshiruar dhe janë të frikësuar se ndeshja mund të jetë një barazim. Ky lloj i parashikimeve gjithashtu shumë të ngjashme me disa mishërime të rezultatit të dyfishtë, të tilla si 1X dhe X2.

Në fakt, një hendikep zero është vetëm pak zvogëlon normën krahasuar me normën për një rezultat të rregullt fitues, por në të njëjtën kohë i jep një shans më të mirë për të mos humbur . Ky lloj i parashikimeve sportive ideal për ndeshjet e ekipeve afërsisht të barabarta, ku është e vështirë për të përcaktuar një ekip të fortë dhe një fitues potencial. Por duke zgjedhur statistika të mira, ju mund të gjeni disa përparësi në një prej palëve. Me këtë ritëm me zero handikap në këtë rast do të ishte pothuajse e përsosur, sepse nuk e zvogëlojnë dukshëm faktor, por shanset e kalimit të heqë të konsiderueshme.

ÇFARË ËSHTË F2 (0) Normat dhe parashikimet për këtë sport?

Çfarë do të thotë mysafirët handikap me një zero në basteve sportive?

Si për të kuptuar F2 (0) basteve sportive?

Pse bast në kundërshtim libralidhës mbi mysafirët me një zero?

F2 (0) - një bast për fitore larg me një handikap zero (zero metë).

Në shkallën prej $ 2 (0) lojtari mund të fitojë, humbasin ose kthimin e parave, në varësi të rezultatit të ndeshjes. Shkalla është e mirë sepse ajo ju lejon të merrni paratë mbrapa në rast se ndeshja (gjysmë) një barazim.

shembull

 • Win : basti do të jetë fitues në rast që të ftuarit do të fitojë ndeshjen (gjysmë periudhë, etj). Në këtë rast, lojtari do të marrë shumën e fituar e barabartë me vlerën e bastit, shumëzuar me koeficientin. Duke shënuar të sjellë rezultate të tilla (periudha e gjysmë lagjet e): 0: 3, 1: 6, 24:27, etj
 • Kthimi : Nëse rezultati i ndeshjes (ose pjesë të saj) do të jetë fikse barazim (1: 1, 7: 7, 24:24), libralidhës do të kthehen paratë e ngritur garash. Lojtar do të marrë saktësisht sa më shumë si një grup.
 • Humbje : Nëse mysafirët humb ndeshja (gjysmë, çerek, periudhë), atëherë lojtari nuk do të marrë një çmim. Nëse rezultatet përputhen 2: 0., 5: 1, 27:25, 88:65, etj lojtari fiton një monedhë.

Me pak fjalë, Capper, bast ofron me zero handikap është në gjendje për të siguruar në rast të një barazim. Shanset për mysafirët fitore me një handikap nuk është aq i madh sa në normat në neto një fitore larg, por në rastin e ndeshjes (gjysmë) një barazim lojtar nuk ka të humbur, dhe do të kthehen paratë tuaja.

ÇFARË ËSHTË FORUMET 0 Në një përpjekje? SHEMBUJ Në nenin është zero ...

Warning! ARN ndaluar për të më jepni një pasqyrë. Por, ku do të gjeni një 1hbet pasqyrë, futni kodin Promo gjatë regjistrimit 1x_3883 . Ai do të ju jap një bonus deri në 7000 rubla !!!

Ajo do të jetë interesante:   Butterfly DUART VET prej letre

▰▰▰▰▰▰▰▰▰▰

Edhe në Melbet gjatë regjistrimit të hyjë tuaja promovuese kod ml_77 që do t'ju japë deri në 5000 rubla.

1xStavkalidhin këtuGet 5500 rubla. Të çojë në kodin Rege 1xs_237
LigaStavoklidhin këtu1500 rubla për regjistrim
VinLaynlidhin këtuDeri në 18 000 rubla për depozitimin e parë
PariMatch - Get 2500 fshij.

1hbet problemi me qasje është zgjidhur! Shko dhe shtoni faqe bookmarks tuaj, sepse unë ndryshuar atë vazhdimisht pasqyra

Çfarë është një bast zero hendikep në futboll, tenis, hokej apo ndonjë sport tjetër? Çfarë e bën atë të ndryshme nga norma të fituar një nga ekipet?

Kur dhe pse ka pasur një handikap 0?

Bast në $ 0 u shfaq në vitet '40 të shekullit të njëzetë. Arsyeja - bookmakers humbje masive rrjedhjes së parasë e kapitalit: njerëz thjesht nuk duan të bast kur nuk ka preferuar të qartë (dhe rreziku i humbjes së parave është i lartë). Bast mbi kuotat që u shfaq si një "rritje virtuale", që ndryshoi rezultatin, shanset për të fituar dhe koeficientët përfundimtare.

Çfarë do të thotë Handicap 0 normat

Çfarë do të thotë handikapin 0 për të bast në ndeshjet e futbollit?

Bastet e tilla janë pranuar në çdo sport (por më së shumti futbollit). Në fillim të shekullit XX, ekipet mund të shënuar 6 gola për ndeshje 1 (kështu ka shanset +2 + 25 ose numrin +). Por pasi që e drejta për të rinovuar, performanca filloi të bjerë. Sigurisht, sporti është bërë më pak spektakolare, por ka avantazhe të tjera:

 1. Çdo gol ishte më shumë se vlerësuar nga publiku.
 2. Stabiliteti ju lejon për të parashikuar rezultatin e një ngjarje dhe të bëjë atë të bast.
 3. Atletët duhet të më "hedhur jashtë" në fushën e lojës për të marrë rezultatet dhe të kënaqur tifozët.

Kur në një ndeshje të ndjekur nga një konkurrentët relativisht të barabartë, askush nuk ka një avantazh të qartë, është e nevojshme për të përdorur një bast mbi kuotat 0. Capper dhe rishtar lojtarët shpesh vënë në një "derby" apo takimet kryesore - ngjarje, në të cilën secili ekip është i interesuar për të fituar.

Handicap 0 në normat - është mbrojtja e një barazim, nëse ekipi do të luajë me një kravatë, atëherë ju thjesht kthehen paratë (në qoftë se rezultati i baste ju humbni ato).

Çfarë është një zero Handicap Bastet? Le të marrim parasysh shembullin e

Pra, ne kemi një ndeshje Spartak-CSKA. Ne kemi vënë 1000 rubla për "handikap 0" nga një faktor i 2.3 në fitoren e Spartakut. Ne kemi 3 probabilitetin e ngjarjeve:

 1. fitore Spartak. Bet ynë fiton, edhe në qoftë se kjo fitore ishte nga një favorite në 1 topin. Ne përdorim një operacion të thjeshtë matematikore: RR 1 000 shumohen me një faktor prej 2.3. Rezultati - për fitore dhe një libralidhës sigurt bast për të na paguar 2300 rubla.
 2. Draw. Nëse ekipet luajtën me një kravatë (ose nuk kanë qenë në gjendje të "thith" atë), libralidhës do të kthehen paratë tuaja në një bankë derrkuc.
 3. CSKA Win (humbja Spartacus). Bast juaj në këtë rast është e humbur. 1000 rubla juaj shkon në libralidhës.

KUJDES! Më parë ky ndryshim ju duhet të shqyrtojë me kujdes të gjitha të dhënat, rezultatet e takimeve të mëparshme të komandave dhe karakteristika të tjera. Sa më shumë të sigurt që ju do të fitojë, aq më mirë.

Nga rruga, handikap nuk është përdorur vetëm për bastet në rezultatin përfundimtar të ndeshjes. Kjo ju lejon të bast në opsione të tjera:

 • Numri i shkeljeve të fituara.
 • Numri i kartave të kuqe.
 • Numri i qoshet.
 • Numri i të shtëna në hokej.
 • Përqindja e posedimit topit.
 • Numri i sulmeve në qëllimin.

Zero Handicap bast

Handicap 0 në normat e: ajo është për Capper? Çfarë përfitimet?

 1. Koeficientet me ritme të tilla janë pothuajse gjithmonë më i lartë se sa kur rezultatin e basteve. Kjo do të thotë se fitimi juaj mund të jetë më. Ofertat e marra si një shtesë për të shprehur, për të marrë një koeficient më të lartë.
 2. Rreziku është më pak. Në fakt, ju duhet vetëm për të parashikojnë skuadrën që do të fitojë. Nëse ka një kravatë, ju merrni "sigurim" (paratë e dërguara prapa). Nëse ju bast në një përfundim të thjeshtë (fitore), në rastin e një barazim, llogaria do të humbasin para.
 3. Thjeshtësia e llogaritjes. Rezultati final nuk ndryshon, sepse ne shtoni / 0 zvogëlohet.
 4. Parashikueshmëria. Ju duhet të përcaktojë vetëm ekipin që mund të me një favorite për të fituar.
Ajo do të jetë interesante:   TIME AM dhe PM ÇFARË ËSHTË IT

Si për të llogaritur shanset në 0? rregulla të thjeshta të lojës matematikës

Për ju kjo ishte më e lehtë për t'u marrë me një matematikë libralidhës, analizuar normat për shembull. Në një ndeshje të luajtur nga "Boston" (ekipi №1) dhe "Montreal" (ekipi №2). Ne kemi vendosur F1 (0). Kjo do të thotë se ne mbështetemi në fitoren e ekipit të parë (në qoftë se në fund të lojës rezultati është i barabartë, atëherë ne thjesht kthimin e parave).

 1. Ndeshja përfundoi me rezultatin 2-1. Shtuar në shifra e parë nga 0 - dhe ne e shohim të njëjtin rezultat. Ekipi ynë fitoi. Kjo do të thotë se fituar dhe bast. Mbetet vetëm për të marr në fitore libralidhës.
 2. Ndeshja përfundoi me rezultatin 2-2. Pas kësaj e 0, asgjë nuk ka ndryshuar. Ju vënë "sigurimi" për rezultatin e lidhur: libralidhës thjesht kthimin e parave.
 3. Ndeshja përfundoi me rezultatin 0-2. Kjo do të thotë se ekipi i parë pësoi disfatë. Së bashku me të dhe humbin bast tuaj.
 4. Antenat përfundoi me rezultatin 1-2. Ekipi juaj u mund. Kjo do të thotë se basti është e humbur, të holla libralidhës tuaj shkuar.
 5. Loja "zafinalen" me një rezultat prej 1-1. Këtu një barazim, pas shtimit të rezultatin zero mbetet e njëjtë. Libralidhës do të kthehen paratë tuaja.
 6. Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-2. Ekipi juaj ka fituar, dhe fitoi bastin. Libralidhës pay posited shumën e parave.
 7. Rezultati përfundimtar 3-3. Një libralidhës kravatë thjesht kthehet para. Ju mund të vazhdoni të përdorni ato për të bërë një bast. Dhe pastaj sigurisht të fitojë.
 8. Rezultati përfundimtar ishte 4-3. Ekipi juaj ka fituar, ka fituar, dhe të bëjë një bast. Vetëm zero hendikep. Thjesht shumohen bast tuaj në normë të dhënë nga ndërmjetësi - dhe që ju të merrni një fitore solide.

Sigurisht, variante të tjera për të përshkruar rezultatin e lojës nuk ka kuptim. Parimi i përgjithshëm është i qartë:

 • Nëse ekipi në të cilën ju bast do të fitojë nga një favorite, dhe fiton bastin.
 • Nëse ekipi do të luajë në "kravatë", ju vetëm merrni paratë tuaja prapa.

Në disa bookmakers mund të bast mbi kuotat në zero?

Pothuajse të gjitha zyrat e basteve të punuar me këtë lloj basti (përdoret zakonisht Handikap Aziatik). Ne prezantoi bookmakers, të cilët janë duke punuar në mënyrë të ligjshme. Vendi baste tuaj me ta, për të shmangur rrezikun e lartë të mashtrimit dhe mashtrim.

"Lidhja bast" (nuk duhet të ngatërrohet me Federatën Ruse në zapreshennoy zabugornoy League bast) - një nga dyqanet e para ligjore të basteve në tregun rus

Libralidhës mund të vihet jo vetëm në rezultatin e ndeshjes, por edhe për ndërprerje, fshirjen, qoshe, qendër. Për shembull, të marrë Kupën skocez dhe ndeshje "Peterhead - Alloa Athletic." Sigurisht, shanset raportet pak më e ulët se në normat primare rezultateve. Por probabiliteti nuk do të humbasin më sipër. Sigurisht, libralidhës online, ju mund të zgjidhni të përshtatshme për ndeshjet tuaja nga Premier League ruse, diçka nga francezët, gjermanët, dhe kështu me radhë. Ajo është gjithashtu e mundur për të vënë rezultatin në garat e tenisit.

Kështu që ju mund të bast nga kudo dhe në çdo situatë, me kusht aplikacionin në pajisje të lëvizshme.

Zero Handicap bast League

Libralidhës është duke punuar me TSUPIS (lexo - TSUPIS 1hStavka), është regjistruar, ligjor dhe të autorizuar zyrtarisht. Nëse ju shkoni në faqen zyrtare, ju do të merrni mundësi për të bast mbi kuotat që, jo vetëm, por edhe rezultati, si dhe shumë të tjerë. Bastavënës përpiqet të ofrojë lojtarët e kushteve të favorshme.

E megjithatë, kjo libralidhës i kënaqur me lojtarët e larta (në krahasim me pjesën tjetër) koeficientët.

0 1xstavka metë

"Leon" - bookmaker, e cila është vetëm fillimi për të punuar në Rusi ligjërisht, nuk duhet të ngatërrohet me ndalimin në Federatën Ruse LeonBet

Tashmë e dinte të gjitha për "Leonbets", por "Leon" - një, libralidhës juridik i regjistruar zyrtarisht, e cila është duke kaluar nëpër procesin e lidhjes me sistemin TSUPIS (në kontrast me "adash" e tij, e cila ka marrë komente negative). Më 16 tetor, 2016, lojtarët kanë mundësi në internet bast. Deri më tani, shkalla në zero handikap zbatuar vetëm, por mund të jenë të tjerët.

Leon zero FORUMET

libralidhës 888

Ne libralidhës gjithashtu ka një app celular kështu që ju mund të bast nga kudo dhe në çdo kohë. Kompania operon në mënyrë të ligjshme, është regjistruar në TSUPIS. Megjithatë, ndërsa ka një ngarkesë, koeficientët mesatare. Zhvilluesit thonë se ata do të vazhdojnë për të zhvilluar një produkt software që së shpejti do të jetë një burim për të bërë dhjetra e normat e tjera. Rastësisht, software është përdorur BetConstruct, licenca është lëshuar Ltd "23Bet.ru" 29/03/2016, lojtarët me një rezultat pozitiv janë në gjendje për të parë ndeshjet transmetimin e konkursit.

Ajo do të jetë interesante:   recetë lasagna në shtëpi me mish te grire

888 zero handikap

Mësojnë dhe të përdorin lloje të ndryshme të basteve! Kjo do t'ju lejojë për të mbrojtur kundër rritjes së rreziqeve të humbjeve të paparashikuara. Ne vetëm mund të ju uroj fat të mirë, durim dhe fat

ОТВЕТЫ@MAIL.RU: BC ÇKA ËSHTË Në mysafirët GHQ 0? F (0) ... ose mysafirët

Normat, apo linjat, ose on-line? Handicap 0 është për fitoren e ekipit. Por në qoftë se ju papritmas të nxjerrë një rimbursim në këtë normë. Dhe të ftuarit nuk do të shënojë - një linjë 2 e ekipit zyra nuk duhet të hedhin një raund të pret. Praktikante në të konkurrojnë-s, kur nuk ka pronarët e vërtetë dhe mysafirët e zyrtarit. Tournament dhënat Kalendari i vendosur mysafirët dhe mikpritësit

Mirëdita.

Dua të ju ndihmojë të zgjidhni libralidhës. Për ata që vendosën të provoni dorën e tij në fushën e basteve sportive, unë dua të bëjë disa shënime, domethënë: Problemi i parë me të cilat përballen të gjithë - është zgjedhja e libralidhës. Deri më sot, ka shumë të BK, të tilla si betcity, maratonë, Leon, BWIN dhe kështu me radhë. D., dhe secili prej tyre vlerëson veten e tij në mënyrën e vet.

Para se të vendosur baste, të mendojnë rreth asaj se sa ju do të donte për të marrë nga BC. Unë, nga ana tjetër, duan të nxjerrë në pah [lidhjen bllokuar me vendim të administrimit të projektit] Zyra. Duke provuar një numër të madh të pes, unë u ndal mbi të, tani pse them.

Të gjithë ne jemi të interesuar në një çështje të tillë të rëndësishëm si tërheqjen e fondeve, KRD [Lidhje bllokuar me vendim të administrimit të projektit] të gjithë një prerje më sipër. Nëse për shembull, ju doni për të sjellë 10-15tys. rubla, ose pothuajse çdo zyrë që ju nuk do të heqë dorë, por një çështje kohe, dhe kur bëhet fjalë për sasi të mëdha (nga 100 mijë., dhe më shumë), nuk mund të ketë probleme. I kishte pasur llogaritë me pes ndryshme (Marik Betsiti, etj), dhe kështu, unë unraveled ato diku para 100 mijë., Diku para 200-300tys., Por sapo ka kërkuar një tërheqje, unë kam qenë, për ta vënë atë butë, kanë zhvilluar "Dynamo "(diçka si" kërkesa juaj është në pritje, të presim, ne jemi në asnjë mënyrë nuk mund të ju ndihmojë, "dhe kështu me radhë), kështu që çdo gjë dhe pa paguar.

Pastaj unë rishqyrtohet komente të ndryshme të pes, u përball me [link-un bllokuar me vendim të administratës së projektit], ajo menjëherë e hodhi rreth 90tys. dhe në fillim, unë isha i befasuar këndshëm, duke dhuruar një baste pak, unë kam shtuar më shumë 90tys. si një bonus (kjo rezulton [linkun bllokuar me vendim të administrimit të projektit] ju ngarkon një bonus në depozitimin tuaj të parë, t. e. se sa ju jeni hera e parë rimbushni llogarinë tuaj, të njëjtin vullnet dhe bonus tuaj), dhe së dyti, rasrutiv shpenzimet e veta për 600tys. Unë u përpoq për të hequr ato, për habinë time, pa probleme, vetëm 10-15 minuta. dhe paratë ishte tashmë në kartën time të kreditit. Kështu, kam realizuar ëndrrën e tij të parë - bleu makinën BMW X5, 2005)). Dhe kjo këshillë, nuk e vënë në që kurrë nuk u lexoni me kujdes parashikimeve, krahasimin e tyre me idetë e tua, mendimet, analizuar inteligjente, vetëm kur ju mendoni se parashikimi është e nevojshme të ndodhë, dhe kjo është kur ju mund të vënë. Dikush vë në pak dhe shpesh, rreth 3-5% të bankës, unë mendoj se kjo është e pakuptimtë, është më mirë të presim kur do të ketë shumë ndeshje të mira, të gjitha mirë të bëjë jashtë, zgjidhni, të analizojë dhe të vënë një sasi të mirë dhe të fitojë, se feverishly për të vënë në atë tmerrshme, dhe pastaj të fitojë, atëherë humbasin. BC doli me një popull shumë dinak, kështu që mos merrni mashtrohen nga kefy si zakonisht ", dhe papritmas të kalojë" të marrë vetëm atë që është e sigurtë se do të jetë 99%, dhe në këtë rast janë të ftohtë, atëherë ju do të ketë sukses. Në përgjithësi, nuk është i detyruar për të, vetëm të thonë ashtu siç është, [Lidhje bllokuar me vendim të administrimit të projektit] është mirë të të gjitha, kontrolluar personalisht.

Gjatë regjistrimit në faqen e internetit do të përcaktohet nga kodi bonus 7956420 dhe ju do të merrni një bonus prej pjekjes tuaj të parë. Këtu janë gjërat këtu, të gjithë fat të mirë dhe fitim !!!

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *