ÇFARË pyeti vajzën në korrespondencën me interesin e saj

Author: | 2018/08/23

Çfarë mund të kërkoni një vajzë të jenë të interesuar në të? 100 pyetje që ju mund të kërkoni vajzën në korrespondencën, në QV, kur takohen në një bisedë në telefon, të komunikojnë, në datën e parë: listë
Artikulli ofron djemtë dhe burrat variante të pyetje interesante që mund të përdoren për të shqyrtuar si një vajzë.

përmbajtje

përmbajtje

100 pyetje që ju mund të kërkoni vajzën në korrespondencën, në QV, kur takohen në një bisedë në telefon, të komunikojnë, në datën e parë: listë

Një marrëdhënie e mirë mes një burri dhe një gruaje janë duke u ndërtuar në fazën e takim. Nuk ka rëndësi se në çfarë rrethanash e keni takuar (komunikim i vërtetë, komunikimi me telefon ose në rrjetet sociale), është e nevojshme për të krijuar në vetvete "Çifti i parë" si kompani dhe një person pozitiv.

Ka situata që të gjeni djalë të përbashkët terren me një vajzë që ai e pëlqen, është mjaft e vështirë. Arsyeja për këtë eksitim tepruar, modesti apo mungesës së përvojës. Në raste të tilla, të ndihmuar nga një listë e përgatitur pyetje interesante. Ju mund të pyesni ata në çdo kohë të njohurit, më e rëndësishmja - të dëgjuar përgjigjet me kujdes.

KUJDES: Duke bërë pyetje në lidhje me vajzën, ju nuk do të vetëm të tregojnë veten si një shoqëri të mirë, por edhe të mësojnë më shumë për interesat e jetës së saj, punët.

Çështjet gjëra:

 1. A keni një film të preferuar në mënyrë që ju jeni gati për të parë atë përsëri dhe përsëri, pa pushim?
 2. Ju keni një marrëdhënie të mira me vëllezërit dhe motrat?
 3. A ju pëlqen të kaluar kohë në natyrë?
 4. Si ndiheni në lidhje me detin, dhe se ju e doni më shumë? Çfarë pushime? Aktive apo romantike?
 5. Në mëngjesin gjithmonë zgjoheni në një humor të mirë?
 6. Si ju zakonisht shkojnë për të fjetur: me një libër në kërkim në tavan, me kufje?
 7. Si zakonisht shkon verës juaj?
 8. Çfarë mendoni, çfarë mungon në jetën tuaj?
 9. A besoni në besnikëri?
 10. Sa shpesh miqtë tuaj thirrje për ndihmë?
 11. Ju keni një shumë në pikat kryesore të jetës? Cili është më i paharrueshëm?
 12. Në familjen tuaj ka ndonjë tradita të veçanta?
 13. Sa shpesh ju të dëgjoni muzikë?
 14. Cilat janë shijet tuaja muzikore?
 15. A mund të më hedhin një këngë që ju më të mirë mund të karakterizohet?
 16. A keni "çmendur" ëndërr?
 17. A ju pëlqen lule?
 18. Çfarë ngjyre është tuaj të preferuar?
 19. A ju pëlqen surpriza dhe surpriza?
 20. A keni shpesh bëjnë dhurata të papritura për të dashurit?
 21. Ju jeni udhëheqësi?
 22. A ju pëlqen të gatuaj? Nëse po, çfarë është pjatë juaj bën më të mirë?
 23. Çfarë është ngjyra juaj e preferuar?
 24. Jeni të prirur për psikologjinë? Ajo do të jetë një psikolog i mirë nga ju?
 25. Ju jeni gjithmonë të sigurt në aftësitë e tyre?
 26. A ka ndonjë që ju keni momentet e dobësisë?
 27. Në qoftë se ju do të jetë i keq, për të cilin ju të kthehet për herë të parë për ndihmë?
 28. A e doni fëmijët?
 29. Do të ju pëlqen një vajzë apo një djalë?
 30. Ju keni një familje të fortë?
 31. Sa shpejt do të ju pëlqen për të filluar një familje?
 32. Ajo që është më e rëndësishme për ju: të familjes ose zhvillimi i karrierës personal?
 33. Cili sezon ju më preferoni?
 34. Pse e doni këtë kohë të vitit?
 35. Ju jetoni shoqata? Për shembull, a keni kujtime në zemrën time që jetoni pa pushim?
 36. Ju jeni shpesh i trishtuar për të kaluarën?
 37. Ndonjëherë ndodhë që të zhgënjyer në jetë?
 38. Ju të kërkuar për të shkruar ndonjëherë një libër?
 39. Çfarë bëni ju ëndërr për t'u bërë në fëmijëri?
 40. Çfarë mendoni, çfarë mungon për lumturi të plotë?
 41. A besoni në përralla?
 42. Ajo që është e preferuar zanash-përrallë juaj?
 43. Çfarë zanash-përrallë karakter ju vetë assotsiiruesh?
 44. A keni përjetuar ndonjëherë një dashuri të dhimbshme?
 45. Çfarë mendoni, çfarë kohë të ditës është më romantike?
 46. Ju nuk doni të ecin gjithë natën deri në mëngjes?
 47. Ju jeni një nga ata që besojnë se gota është gjysmë bosh apo gjysmë e plotë?
 48. A ju pëlqen emri juaj?
 49. Çfarë është një emër mashkull apo femër i juaj i preferuar?
 50. A ju ndodh që të dini se si për të nxjerrë?
 51. Çka mendoni kur ju të pikturoj?
 52. Much A keni një fantazi?
 53. A ju pëlqen të ecin në këmbë?
 54. A ju pëlqen shiu?
 55. Çfarë ju pëlqen të bëni kur shiu dritare dhe stuhi?
 56. Ju keni një shumë e miqve?
 57. Shpirti ju e kompanisë?
 58. A keni një hobi, hobi të preferuar, hobi?
 59. A ju pëlqen për të lexuar libra?
 60. Çfarë lloj librash ju preferoni: faqet reale me letër apo në formë elektronike?
 61. Si ndiheni në lidhje me dhurata shumë të shtrenjta dhe shumë të lirë?

100 pyetje interesante për vajzën për të bërë njohje të

Çfarë mund të kërkoni një vajzë të jenë të interesuar në të?

Flirt - një shkencë e ndërlikuar, e cila duhet të bazohet jo vetëm në interes seksual, por edhe intelektualisht. Përgatitur paraprakisht një listë të pyetjeve që mund të pirë e të ngrënë e saj dhe për të prezantoj me shokun e saj shpirtërore.

Çështjet gjëra:

 1. Si ndiheni në lidhje me faktin se unë dua të ftoj në një datë?
 2. Sa kohë keni qenë në një datë? A doni të rifreskoni kujtimet tuaja?
 3. Unë kisha një ëndërr që unë ju ftuar të marrë një shëtitje. A mendoni se është një profetike?
 4. A besoni në fatin? Fillova të besoj, pasi kam takuar ju.
 5. Kam lexuar në horoskop se unë jam tani duke pritur për një aventurë romantike. A besoni në horoscopes?
 6. Unë do të doja të ju ftojnë për një kafe, por nuk e di se si. Mund të ju ndihmojë?
 7. Më thuaj, sa shifrat në numrin e telefonit tuaj? Cilat janë ato?
 8. A keni një hobi ose ju jeni vetëm në kërkim për interesnenkogo?
 9. Dermatologji bërë pasioni juaj
 10. Ti e di, gjithmonë kam menduar për veten e tij si një fotograf të denjë, ju nuk duan të shpenzojnë modelin tim foto?
 11. Ju keni vepra të mira kompjuterike? Unë jam mjeshtër të instalosh sistemet, ju nuk e dini?
 12. Çfarë do të ju pëlqen për të marrë një dhuratë? Ajo që është e mundur për të kënaqur ju?
 13. Si ndiheni në lidhje me aktivitete në natyrë? Le të marrin një pushim së bashku?
 14. Ju tashmë jeni duke menduar si ta kalojnë këtë mbrëmje? Unë mund të hedhin një çift të ideve.
 15. Cilat janë planet tuaja për natën e ardhshme, një javë, jeton?
 16. Girl, ju nuk keni nevojë një njeri shumë interesant dhe të butë?
 17. Sa kohë kam pritur për ju, vetëm për të pyetur se si jeni duke bërë? Forever!
 18. A ju keni një ëndërr? Nëse doni, unë do të ta jap ty?
 19. Ju shpesh bëjnë gjëra të çmendur? Ne mund të luaj?
 20. A jeni i lumtur? Përndryshe, unë mund të ju jap lumturi.

Si një grua e interesuar në një bisedë? Që ne kërkojmë të saj?

Si për të kërkuar një vajzë që pëlqen, mosha?

Çështja e moshës për gratë është shumë e ndjeshme dhe për këtë arsye këto çështje duhet të jetë vendosur me shumë kujdes, duke mos dashur ta dëmtojë atë.

Çështjet gjëra:

 1. Ju jeni të vjetër të mjaftueshme për t'iu përgjigjur puthjeve të mia?
 2. Ju duken aq të sigurt dhe të bukur, unë mendoj se ju jeni më të vjetër se unë, nuk është e vërtetë?
 3. Ju thoni se sa vjeç jeni në veshin tim?
 4. Nëse keni qenë të guximshëm, ju do të njohin sa vjeç jeni?
 5. Ju duken aq të mirë, aq i freskët dhe i ri se unë nuk mund të them edhe sa jeni të vjetër. Njohur?
 6. Unë e di se ai është i trashë, por për ju kjo nuk është vetëm ia vlen të përjetojnë. Sa vjeç jeni?
 7. Sa vjeç jeni? A nuk do të turpërohet, unë vetëm dua të di se sa vjet do të jetë në gjendje të kalojnë me ju së bashku.
 8. Shumë i trembur për të pyetur sa jeni të vjetër, por unë dua të di: a jeni për mua është ideal, ose unë duhet të lëvizin larg nga ideale?
 9. Nëse ju nuk e thoni sa jeni të vjetër, unë do të ketë një kohë të gjatë në përpjekje për të gjetur përkëdheljet tuaja. A është kjo ajo që ju dëshironi?
 10. Sa vjeç jeni? Nëse ju nuk dëshironi të flisni, në aluzion pak. Unë besoj se çdo fjalë tuaj.

Si për të komunikuar me vajzën të jenë të interesuar në të?

Si për të kërkuar një vajzë që pëlqen, nëse ajo kishte një të dashur?

Që marrëdhënia është e rëndësishme për të siguruar se gruaja është e lirë dhe e hapur për marrëdhënie të reja. Pyetni pyetje të tilla duhet të jenë shumë të delicately, mënyrë që të mos fyejnë bashkëbiseduesin e tij, dhe gjëja kryesore - ". Frikësuar off atë" nuk

Çështjet gjëra:

 1. Pyes veten në qoftë se një grua e tillë vetëm, ose unë kam një shans për të fituar vëmendjen tuaj?
 2. Më shumë gjasa, ju keni një të dashurin, por ndoshta unë jam gabim?
 3. Më lejoni të pyes, nëse zemra e një vajze të tillë të bukur të marra?
 4. Më tregoni, pra zemra juaj të marra? Kjo ndodh me mua?
 5. Oh, sa do të doja të jetoj në zemrën dhe mendjen. Ajo nuk është aq?
 6. A keni një të dashur? Dhe atëherë, unë kam një ndjenjë se ka tashmë dhe me siguri unë jam.
 7. Unë mund t'ju pyes një gjë e rëndësishme dhe emocionuese: ju jeni të lirë? Unë jam i gatshëm për të luftuar për çdo sekondë të lirisë së tyre.
 8. A keni një të dashur? Stop! A nuk përgjigjem! Unë nuk e di, unë vetëm dua të luftuar.
 9. A keni një të dashur? Vetëm mua është e rëndësishme të dini se unë do të ketë një shans për të luftuar për ju?
 10. Thuaj, unë kam një shans për të rimarrë djalë tuaj?
 11. Girl, dhe ju nuk doni të preferuar djalë tuaj? Shumë e vërtetë dhe e tenderit, ndër të tjera.
 12. Girl, ju kështu që unë doja që unë jam i gatshëm të harroni se ju jeni të martuar.
 13. Kështu që me të vërtetë dua të jetë partneri juaj, as edhe interesante, zemra juaj është e zënë apo jo. Shpresojmë lirisht?
 14. Girl, dhe në qoftë se ju mund të lënë të dashurin tuaj për mua?
 15. Unë mund të ju blej çdo gjë në këtë botë dhe se unë nuk mund të ju jap një "ish" njeri?

Si të filloni një bisedë me një vajzë? flirtim rregullat

Si për të kërkuar një vajzë që pëlqen, në qoftë se unë të kënaqur e saj?

Nëse ju vendosni për të fituar zemrën e një vajze, ju duhet të siguroheni se ajo nuk është indiferent për ju. Pyetni atë direkt mund të jetë e vështirë, kështu që është e rëndësishme të mos trembin një grua "presion të drejtpërdrejtë" e tij dhe në të njëjtën kohë për të tërhequr.

Çështjet gjëra:

 1. A ju pëlqen mua? Pas të gjitha, ju jeni të çmendur si mua.
 2. Unë mendojnë se unë bie në dashuri me ju, nuk ju pëlqen atë?
 3. Unë nuk mund të ndalojë duke menduar për ju, unë shpresoj, unë gjithashtu erdhi tek ju "like"?
 4. Unë shpresoj që ju të ndjehen të njëjtën gjë si unë?
 5. Si mund unë si ju! Deri në dridhura! Ju është ajo?
 6. Unë nuk mund të ndalojë duke menduar për ju, a mendoni se është?
 7. Ju janë të mbërthyer në zemrën time, jo vetëm, por edhe në kokë. A nuk ndjehen të njëjtën gjë?
 8. Si mendoni se unë dua të dëgjoj tani më së shumti? Përgjigjja është e thjeshtë, unë dua të di se ju pëlqen mua.
 9. Unë u përpoq aq shumë për të kënaqur ju, unë shpresoj se unë e bëri atë?
 10. Çfarë duhet të bëjë më shumë për të kënaqur ju?
 11. Unë jam i gatshëm të bëjë asgjë për të merituar simpatinë tuaj, unë nuk kam marrë atë?
 12. Unë dua të ju pëlqen dhe të jetë subjekt i simpati tuaj. A është kjo e mundur?
 13. Si mund të ju apelon fuqishëm tek unë, ndoshta për shkak se unë nuk e tërhequr ju?
 14. Çfarë mendoni, cili si shumë: ju nëse unë jam mua?
 15. Ti e di atë që unë ëndërroj? - Ashtu si ju!
 16. Unë dua që të gjithë mendimet dhe dëshirat tuaja zbriti tek unë dhe unë do të bëj këtë, ju dyshim?
 17. Unë nuk e pëlqen aq sa ty. A keni ndjerë ndonjëherë këtë?
 18. Foshnja, unë si ju dhe unë jam i shqetësuar. A mendoni se kjo është një kohë të gjatë?
 19. Unë nuk mund të bëjë asgjë me ta, ju u vendosën në mendjen time. Nëse doni, unë do t'i dëboj? Por unë nuk do të duan të.
 20. Unë si ju dhe unë mund të mbështeteni në një reciprocitet të ngjashme?

Si për të tërhequr vëmendjen e vajzës? flirtim rregullat

Si për të kërkuar një vajzë që i pëlqen numrin e telefonit?

Disa njerëz janë të zënë ngushtë për të kërkuar një numër telefoni të një vajze dhe kështu të humbasë mundësinë për të bërë lidhjet romantike. Kjo mund të ndihmojë në çështje modest dhe pozitive, në bazë të të gjitha rregullat e "flirtim të suksesshëm."

Çështjet gjëra:

 1. Girl, kam humbur numrin tuaj të telefonit dhe kjo është gjëja më e keqe që ka ndodhur me mua. A do të më ndihmojë të mbani mend atë?
 2. Girl, në qoftë se kam pasur numrin tuaj të telefonit, unë ndoshta do të kishte qenë e lumtur! Ju nuk do të bëjë më të lumtur?
 3. Ju e dini, unë kam një ditëlindjen sot dhe ju mund të bëni për mua është dhurata më e mirë në jetë - Numri juaj i telefonit.
 4. E di që kjo nuk është origjinale, por unë jam aq i impresionuar me ju, unë nuk dua të humbasë mundësinë për t'u takuar ju. Ju nuk do të më lini numrin tuaj të telefonit?
 5. Vajzë, unë jam gati të pranojë faktin, që më dha numrin e plotë e telefonit, duke harruar për të përmendur një Tsiferki. Dhe atëherë unë do të provojë që unë mund të ju ftoj. Ju bëjë më të lumtur?
 6. Për lumturi kam nevojë vetëm dy gjëra: emrin tuaj dhe numrin e telefonit. Ju do të më ndihmojë për të bërë të lumtur?
 7. Sa keq që kemi miq të përbashkët. Unë patjetër do të mori të mbajë numrin e telefonit tuaj, dhe tani vetëm duhet të lutem për të dhënë atë për mua.
 8. Nëse unë kam një dëshirë, aftësinë për të zbatuar, ajo do të jetë Numri juaj i telefonit. Ju nuk e dini se ku për të gjetur më të afërt magjike Gina?

Si për të kërkuar numrin një vajzë telefoni është e bukur?

Si për të kërkuar një vajzë që pëlqen, sa djema ajo kishte?

Këto pyetje janë shumë intime dhe jo çdo vajzë dëshiron të flasë për këtë me një njeri, dhe në qoftë se ju keni mundësinë për të mos kërkojë për numrin e rinj - nuk e bëjmë atë. Megjithatë, në qoftë se ju doni për të testuar sinqeritetin e ndjenjave, apo dini më shumë rreth personit që janë në një marrëdhënie, për të bërë pyetje në një formë të gjallë dhe delikate.

Çështjet gjëra:

 • Unë e kuptoj se unë nuk jam njeriu juaj i parë, por të jetë i sinqertë, unë do të doja të di - se sa shumë njerëz kanë keni pasur para meje. Ju nuk do të ndajnë me mua?
 • Le të flasim me ju në tema intime? Unë rrëfej për ju sa vajza kam pasur, siç thoni ju, si shumë djema keni ju.
 • Të dua shumë, por koka ime nuk ka lënë një pyetje bezdisshëm: Sa djema keni pasur para meje? Besoni mua, unë nuk do të merrni zemëruar dhe xheloz. Unë vetëm dua të mësuar më shumë për ju.
 • Unë mendoj se ju jeni ende të Heartbreakers! Pranojnë atë, se sa zemrat e njerëzve që ju tashmë e arritur për të thyer mua?
 • Ju jeni aq simpatik, që unë nuk kam asnjë dyshim - njeriun e doni. A është kjo e vërtetë? Ju ka gëzuar popullaritet dhe vëmendje mashkull? Nuk është diçka për të mburrem?

Si për të kërkuar një vajzë me intime lëndën?

Si kërkoi fillimisht vajzën, "Si jeni", "Si jeni"?

Interesi për vajzën tuaj të preferuar mund të jetë e vështirë. Për ta bërë këtë, ju duhet të përdorni të gjithë arsenalin e shaka, fjalë të bukur dhe komplimente.

Variantet e pyetjeve të pazakontë, të lidhin komunikimin:

 • Sa është mbretëresha ime?
 • Beauty, si jeni gjëra të ëmbël?
 • Përshëndetje! Çfarë e bën mbretëreshën e zemrës sime?
 • Unë jam aq i mërzitur, unë dua të di se si jeni duke bërë. Më thuaj më shumë!
 • Çfarë ka të re në jetën tuaj, baby?
 • Vetëm ju shihni dhe menjëherë kryesoj vlim shumë pyetje: Si jeni? Ku jeni ju? Çka është e re? Tell me gjithçka!
 • Si jeni? Na thuaj tani!
 • Si jeni, çfarë ka të re? Unë jam duke dëgjuar me kujdes!

Çfarë është qeshur për të kërkuar vajzën?

Nëse ju doni për të pirë e të ngrënë deri vajzë, për të cilën ju nuk jeni indiferent, të përpiqen të përdorin sensin e humorit dhe t'i jepte disa pyetje "interesante".

Çështjet gjëra:

 • A keni munguar mua? Përgjigjuni të vërtetën, unë e di se keni munguar mua!
 • Unë menjëherë tha se keni humbur mua. A është kjo e vërtetë?
 • Ju e dini, unë nuk e kuptojnë atë, por tani mendohet, mallkuar, I miss you! Dhe ju?
 • Përshëndetje! Më thuaj, sa herë menduar për mua, për aq kohë sa ne nuk kemi parë?
 • Sinqerisht, unë kam çdo natë unë të vij te ti në ëndërr?
 • Unë pastaj parathënë lumturi të madhe. Kjo nuk është se ju?
 • A e dini se sytë tuaj janë në gjendje për të folur? Unë tani dëgjoj qartë fjalët: "Unë jam i kënaqur të shoh ty."
 • Girl, dhe ju nuk do të humbasë më?
 • Vajzë, unë jam goxha i sigurt se Horoskopi im sot është shkruar takim me ju. A besoni në horoscopes?
 • Tani unë jam duke shkuar për të blerë lule, por nuk e di kujt. Kjo nuk është që ju, nga rastësia?
 • Girl, dhe çfarë ngjyra ju pëlqen? Unë tani duan që u njohëm, por unë jam i frikësuar nuk mendoj me një tufë lulesh.
 • Girl, ju pëlqen për të ngrënë karamele çokollatë? Unë tani dua të blej një kuti të madhe për nder të dashurisë dhe përvojën tonë, të gjithë një e papritur, ju pëlqen reçel.
 • Dhe ju keni kufje Love Song? Fakti që edhe unë dua të dëgjoj. Ju nuk mund të më jepni një kufje të vetme?

Si për të bërë njohje e një vajze me një problem të pazakontë?

Çfarë për të kërkuar një vajzë që e di më mirë të saj?

Disa pyetje që një djalë mund të kërkoni një vajzë, të lejojë të dini më mirë dhe më shumë për një të dashur.

Çështjet gjëra:

 • A mund të na thoni për veten diçka interesante?
 • Më tregoni se çfarë ju ishit si një vajzë e fëmijëve: i bindur, ose kokëfortë?
 • Mundohuni të papritur mua disa faktin e jetës së tij personale. Nuk është diçka për të mburrem?
 • Pranojnë atë, ju jeni ende të njëjtën vajzë, ka histori interesante të jetës?
 • Unë jam i sigurt që ju keni në jetën tuaj ndodhi një shumë e aventurave, të cilat ju janë të gatshëm për të të treguar nuk është për të gjithë. Por, për mua se ju guxoj?
 • Ju jeni aq interesante! Çka njerëzit tjerë thonë për ju?
 • A mendoni se ju keni një histori qesharake nga jeta juaj personale?

Video: "Rregullat e Flirting"

Çfarë mund të kërkoni vajzën në korrespondencën në QV, në faqen e internetit ...

Takohen nezamuzhnimiZahodi! Këtu gratë janë futur më të guximshme se obychno.Znakomstva me zhenschinamiZnakomstva me muzhchinaminavechno.comSkryt Ads
Russian-folëse njerëzit në SShARegistriruysya në RusDate free. Vajzat nga e gjithë ish-Bashkimit Sovjetik janë futur këtu! 100track.orgSkryt Ads
chat video me vajzat për të rriturit! Dating online! Ju doni të gjeni një shok? Me ne, është e thjeshtë. Eja! Customer soglashenieKonfidentsialnoPartnorkaNa angliyskomcoomeet.comSkryt Ads

Filloj një të suksesshëm online takim? Easy! Aq më tepër që pothuajse çdo chat online me kohë mund të shfaqet në offline mode. Kërkesa kryesore është që të jetë interesante, të vëmendshëm dhe të kërkojë çështjet "e duhura" parëndësishëm.

përmbajtje

Së pari, të harrojmë gjuhën të tilla si:

 • si jeni?
 • ju jeni e bukur
 • le të njihen

Pse? - Ata nuk punojnë! Pyetja "Si jeni?" Përgjigja Ready "të mirë", komenti "ju jeni e bukur" ju merrni "Unë e di" dhe të ofrojë "Le të njiheni" ju shkruani, "Unë kam një të dashurin"

Ìîëîäàÿ äåâóøêà ñ íîóòáóêîì ïàðêå â

Së dyti, duke studiuar me kujdes profilin e saj dhe faqen e saj, pasi ajo i jep një numër të avantazhe:

 • për të shmangur pyetjet banale që tashmë kanë përgjigje. (Për shembull, "Ku po studiuar?")
 • zotërimi i informacionit në lidhje me jetën e saj, opinionet politike, marrëdhëniet midis burrave dhe grave, e ardhmja në përgjithësi. (Shih se vajza e vë në faqen e tij, shkruan në lidhje me atë që ajo e pëlqen)
 • aftësia për të gjetur interesa të përbashkëta dhe mbi këtë bazë të angazhohen bisedë. (Ju, si edhe ajo, si një pushim të skive, Bach, mbështetur nacionalistët të cilët janë kundër kryerjen e eksperimente mjekësore për kafshët)
 • favorshme dal nga kandidatët e tjerë të cilët vetëm kushtoj vëmendje për pamjen e fotografive të bukura.

vëmendje

vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet për të hartuar faqet e tyre ose profilet, dhe atë që shumë njerëz harrojnë mënyrën e tij të komunikimit. Ajo duhet të jetë e vlefshme, me lë të kuptohet se Flirting lehta dhe mos të jetë si një pyetje.

nuk duhet të veprojë si një hetues dhe çështjet e gjumit Gruaja - është i neveritshëm.

58295048_girl

Kujdesuni që të fliste edhe për veten e tyre, të provokojnë pyetje, thirrje për interesin e tij, por nuk do të kthehet në një të dashurën, i cili foli për zgjedhjen e një fustan të ri në ngjyrën e byzylyk apo vdekjes së qeni tragjike të dashur ose të thyhet një njeri me të cilin Ne u takua me një numër të caktuar me ditë, muaj, vite.

Qëndro njeri! Pas të gjitha, kjo vajzë dëshiron - të komunikojë me një njeri të sigurt që e di vlerën e tij.

demonstrimi i përtacisë

vepra të mëdha pak sjellje "pakujdesshëm":

 • nuk duhet menjëherë të përgjigjet për letrën e saj - të japë një shans për të menduar në lidhje me pse ju jeni të heshtur;
 • nuk e vënë atë 5+, duke bërë çdo gjë të drejtë të vënë 4 - kjo do të dallojë nga turma;
 • Mos shkruani komentet tuaja në një kompliment entuziaste në foto - shënim punën e mirë të fotografit, ose faktin se ky grup i organizuar vetëm për fat të mirë vuri në formë.

Këto truket pak, të mbështetur nga interesante, çështjet jo-standarde, do të ndihmojë për të tërhequr vëmendjen e vajzës.

shumë letra

Pra, çfarë dhe si për të kërkuar një vajzë që do të lidhin një hyrje të suksesshme në perspektivën e vazhdimit të saj në jetën reale?

Vajza gjumi me kompjuter laptop në plazhin e detit

Këtu janë disa rregulla të thjeshta.

 1. Pyetja duhet të jetë i hapur, dmth, kështu, të cilat nuk mund të përgjigjet në një fjalë: "po" ose "jo".
 2. Shiko për të përbashkët - ajo sjell. (Unë, gjithashtu, duke kërcyer me parashutë, ishte në Krime, ka punuar si avokat - kjo më bëri kënaqësi, papritur ... Dhe si ndiheni në lidhje ...)
 3. Angazhohen në një proces dialogu, duke ofruar vet e saj për të gjetur përgjigje për pyetjen e saj: "Çfarë do të ndjeni kur ...?", "Çfarë mendoni, pse ...?"

Është e vështirë, por interesante

Dikush mund të thotë, pse është delikate dhe të dalë me pyetje interesante në korrespondencën në QV apo rrjete të tjera sociale? Ju nuk keni për të shpikë. Ajo të gjitha varet nga ajo që ju doni dhe çfarë lloj i vajzës që ju dëshironi. Nëse jo të sigurt silly - ajo do të jetë i gatshëm për çdo vëmendje, por komunikimi me të nuk ka gjasa të sjellë kënaqësi.

Si për të bërë një njeri të martohet

Marrëdhënia nuk do të kalojë në nivelin e ardhshëm? Mëso se si për të bërë një njeri i duan të martohen.

Si për të kthyer djalë pas një ndarje të gjatë? Lexo më shumë.

Nëse sigurt, mbajti një bukuri - ajo dëshiron të parë pranë njëri prej të njëjtit, të fortë djalë i pashëm, i jashtëzakonshëm me të cilin argëtim dhe interesante.

Kjo është një detyrë më e vështirë, por si rregull, kjo lojë është me vlerë të qiri.

Prandaj është e mundur për të treguar imagjinatën dhe të dalë me një pyetje interesante, dhe për të gjetur kohë për të studiuar profilin e saj, dhe madje edhe të dëgjoni Bach, në qoftë se ajo është e mallkuar goxha dhe preferon muzikën, mund kjo me të vërtetë është diçka atje?

Ju mund të përdorni një numër të templates standarde që punojnë me vajzat dhe gratë e të gjitha moshave janë njëlloj të suksesshëm, por ju mund të tregojnë imagjinatën, por përsëri, duke ndjekur disa nga rekomandimet për të biseduar duke shkuar në drejtimin e duhur, dhe të ngjall interes.

teen_boy_internet

Analiza e shembuj ilustrues

Ju mund të pyesni vajzën se si shkoi dita e saj, çfarë ka ndodhur sot, ku ajo kaloi fundjavën.

Gjëja kryesore që çështja në këtë rast kishte një karakter pozitiv, për shembull:

 • "Ajo që ju të gjeni momente të këndshme në punën tuaj?" Në vend të "Ky është tmerrësisht e mërzitshme / punë përbuzës si kontabilist / shitës, kamerier"
 • "Ajo që është interesante që ka ndodhur këtë javë?" Në vend të "Si jeni mbajtur më për këtë fundjavë?"

Mund të jetë pyetje banale Pyet, duke ndryshuar formulimin dhe për të ndryshuar jo vetëm përgjigjen, por reagimi ndaj jush "Si jeni?":

 • përsëri josh tifozët e fotot tuaja? Ata pastaj qaj për disa javë dhe nuk fle natën. Sa kanë rënë nga sy tuaj të nxehtë?
 • Kam vënë re se dje keni qenë të gjithë natën në rrjet, nuk fle, duke menduar për ndonjë gjë tjetër përveç meje?

Si për të luftuar off Njeriun

A bit i pacipë, por pyetje ngjall interes dhe vëmendje është i lidhur me personin tuaj. Ata janë pothuajse tërësisht do të përgjigjet e rëndësishme për të ndërtuar një kurs të duhur të veprimit dhe të mos tregojnë shumë interes, të mundësojë vajzën shqetësuar, duke pritur për përgjigjen tuaj.

Vetëm të vonojë përgjigjen gjithashtu nuk duhet të jetë shumë e gjatë, jo më shumë se 24 orë - përndryshe ju vetëm harrojmë për.

Pyesin se çfarë për të kërkuar vajzën në korrespondencën, ne duhet të kujtojmë se ajo është, ashtu si ju, njerëzit e tokës, dhe jo një krokodili. Pra, nuk do të kafshoj, gjëja më e keqe që mund të ndodhë - ju thjesht nuk do të përgjigjet, dhe kjo gjithashtu mund të tejkalohen. Prandaj, më shumë guxim, tregojnë imagjinatën, mos harroni për të respektuar, ruajtur besimin.

Video: Çfarë është një vajzë për të shkruar e rrjetit

 • udhëtimit, vendet e preferuar;
 • Rest: si, ku, me të cilin, kur,
 • Librat: zhanër, shkrimtarë;
 • Music: stilet, interpretuesit;
 • Movie: sa shpesh, i cili shkakton ndjenja;
 • bare, kafene: kush, ku,
 • është duke menduar për të cilën një;
 • sezonin e preferuar dhe pse;
 • Rasti ftohtë e jetës;
 • çfarë ajo dëshiron;
 • se si ai e sheh jetën e tij në 5 vjet;
 • hobi, hobbies,
 • Marrëdhëniet: Do bie shpesh, dashuria romance;
 • Sports: Çka, pse;
 • çfarë është kuptimi i jetës për të.

Gjëja kryesore kur kanë të bëjnë me një grua, nëse ajo bëhet online ose offline - është respekti dhe perceptimi i saj si një person, jo si një objekt për kënaqësitë seksuale.

Prandaj, ju duhet të jenë të kujdesshëm me komplimente për pamjen, është më mirë të paguajë një kompliment për shijen e saj të shkëlqyer, aftësitë apo arritjet e saj.

Gjëja e dytë për të kujtuar - ky është një qëndrim pozitiv, si një person pozitiv është jo vetëm interesante, por edhe e lehtë për të komunikuar. Dhe e treta - shikoni për të komunikuar diçka që është interesante për ju, nuk ka nevojë të pretendojë, dhe ju merrni: "më thoni, më thoni, unë gjithmonë e mërzitshme, kur unë jam i interesuar".

Të jetë i sinqertë, të hapur dhe të sigurt. Buzëqeshje, madje edhe kur ju jeni në anën tjetër të monitoruar, sepse buzëqeshja heq stresin dhe sjell.

ÇFARË pyeti vajzën në njohje, korrespondencë: shembuj ...

Dating Online

Dating vajzat në internet fillon me krijimin e një kontakti, që është, me korrespondencë. Në vijim janë shembuj të vërtetë të korrespondencës me vajzën kur diçka fakt pësuar në rrjedhën e të njohurve në internet (në faqet takim: mamba.ru , tabor.ru , dhe VKontakte ). Të gjitha ishte mirë.

I dashur lexues, ju lutem mos fraza nuk është e habitshme Thjeshtësia të përfshira në vajzat mesazhet si thjeshtësi si asgjë tjetër është relative më të afërt të naturalness. Të jetë një natyrore me një vajzë është shumë e rëndësishme. Të gjitha informatat në faqen e internetit të dedikuar për online takim është i bazuar në dy parime: thjeshtësi dhe efikasitet maksimal. Prandaj, thjeshtë, më mirë, sa më shumë detaje do të jepet në fund të këtij neni.

 • Dëshironi që të bëhet një profesionist në fushën e online takim? Pastaj lexoni të gjitha artikujt që nga fillimi.
 • Zbuloni se çfarë të flasim për një vajzë në telefon.
 • Lexoni se çfarë përmirësim.

Personalisht, unë nuk rekomandoj zbatohen për online takim si një mënyrë për të zgjedhur një vajzë për një marrëdhënie serioze. Përkundrazi, ajo është duke punuar jashtë aftësi mjaft të rëndësishme të komunikimit meshkuj lehtësuar me seksin e kundërt, si dhe të fitojë besimin në aftësitë e tyre. Përveç kësaj, nuk është e rekomandueshme që të jetë e bashkangjitur lehtësisht të arritshme për vajzat, ju do të dalë në të njëjtën anë.

Warning! Nëse ju të përcaktojë se marrëdhënia në fakt ju nuk keni nevojë për të lexuar një shumë të tekstit dhe nuk ju pëlqen, ju mund të shkoni direkt në shembujt e korrespondencës me vajzat me №8 të №11 , vetëm i mbajnë në mend se për korrespondencën VKontakte ato nuk janë të përshtatshme. Për të mësuar se si për të filluar një bisedë VKontakte , lexoni deri në fund të artikullit.

Mesazhet shkrimore nuk janë të korrigjohet, kështu që kur lexoni, ju lutem mos paraqesin pretendimet për drejtshkrim.

SHEMBULL korrespondencë Girl № 1

SHEMBULL korrespondencë Girl № 1
Me: Mirëmbrëma, si jeni?

Ajo: Mirë. gjëra të përkryer. dhe juaji?

Unë jam shumë mirë, çfarë do të bëni?

Ajo: Unë të përpiqet për të zgjidhur puzzle. diçka jo shumë të mirë)))

I: ju duhet të pushoni

Ajo: atëherë ju duhet të fillojë përsëri të gjithë)

Unë jam zakonisht jashtë në fundjavë?

Ajo: kohë pas kohe nuk është e nevojshme. Unë të përpiqet për të shkuar diku për të marrë jashtë. dhe ju?

I: Më pëlqen të shkoj për një vizitë

Ajo: kujt)?

I: të atij që thërret? dhe ju?

Ajo: E pra, edhe unë dua të shkoj në një vizitë) ndoshta të gjithë si.

I: ku ju punoni, studim?

Ajo: Unë punoj ... rradha juaj)

Unë jam duke punuar tani ... Çfarë bëni ju?

Ajo: relaksohuni)) të shkojë të ketë një darkë, shoh një film çdo

I: Ku është stuhishme natën e së shtunës?

Ajo: transferohet në të ardhmen)

I: Ju klubet e natës të marrë pjesë?

Ajo: Po) Më pëlqen të kërcimit. dhe ju?

Unë jam një rënie në mënyrë periodike, të cilat ju doni më shumë?

Ajo ...

Unë jam këtu dhe jam atje

Ajo: Unë sigurisht mendoj se tani skazhesh- si ju mund të shkoni atje))))))) është zakonisht një reagim i tillë

I: ata tregoj

Ajo: jo) vetëm për çdo të tij. disa dashuri ... dhe të tjerët ... tani ... dashuri)

Me: Dëgjoni, le numrat e këmbimit phones

Ajo: E pra, le numri ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 2

SHEMBULL korrespondencë Girl № 2
SHEMBULL korrespondencë Girl № 2

Me: Hi, si është ajo shkon?

Ajo: Përshëndetje)) standardet e)), dhe si jeni)?

Unë jam mirë, çfarë do të bëni?

Ajo: veshje) është duke pritur për një mik) për të shkuar pazar))))))

Unë jam i ftohtë, unë nuk jam ndërprerë?

Ajo: E pra, unë jam zhdukur pothuajse, por këtu ju jeni dërguar një mesazh))

I: Pastaj të drejtuar, të takohemi përsëri ...

Ajo: kurse)))

Unë jam akoma

Ajo: disa minuta nuk ka)

Unë jam mirë, se si të shpenzojnë fundjavë është zakonisht?

Ajo: zakonisht shpejt dhe argëtim))) dhe nuk është zakonisht në qytet))))

I: Pse?

Ajo: ende steeper në ajër të pastër)))

Unë jam një kompani e mirë me të mirë kudo. për një kohë të gjatë në këtë faqe?

Ajo: E pra, po)))) jo)) dhe ju?

Unë jam gati një vit. në jetën e vërtetë tashmë me dikë takuar?

Ajo: th)))), por kjo ishte një çift i herë)

Jam dhe se sa mirë?

Ajo: E pra, siç thoni ju ...

Unë jam i qartë. shkojnë diku në filma

Ajo: Unë nuk do mend) ka sot aktual)))

Unë jam ok Shkruani numrin tuaj të telefonit, unë ju ftoj neser

Ajo: numri ...))) të gjithë u zhvillua)))

I: Cili është emri yt i saktë?

Ajo ...

Unë jam numri im i telefonit ... vetëm në rast

Ajo: Mirë)

SHEMBULL korrespondencë Girl № 3

SHEMBULL korrespondencë Girl № 3
SHEMBULL korrespondencë Girl № 3

Unë jam një mbrëmje të mirë

Ajo: Good !!!!!!

Unë jam një biznes të madh?

Ajo: Ai është, dhe ju?

Unë jam shumë mirë, çfarë do të bëni?

Ajo: Pse, i ulur në internet, nuk ju?

Me: sa kemi të përbashkët, too. ku studioni, të punës, dhe në kohën e tij të lirë si të tjerat?

Ajo: I përfunduar ... nëse dikush tjetër do të thërrasë

Unë nesër se sa ju mendoni se për të bërë?

Ajo: E pra, unë nuk jam nga qyteti juaj, erdhi në shtëpi për fundjavë, por të vijnë e diel

Më vjen keq, që ka nesër

Ajo: Shumë keq ((((((((((((((

I: Ku jeni ju nga?

Ajo ...

I: Shkruani numrin tuaj të telefonit mund të telefononi njëri-tjetrin të dielën

Ajo: Ndoshta?

I: E pra, kush e di, në qoftë se unë bie në gjumë të shtunën dhe të hënën zgjohem

Ajo: E pra, shkruani numrin, vetëm në rast ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 4

SHEMBULL korrespondencë Girl № 4
SHEMBULL korrespondencë Girl № 4

Unë jam një mbrëmje të mirë

Ai: dhe ai i mirë?

Unë jam sigurisht, por çfarë është e gabuar?

Ajo: të gjitha gabim. E hënë - dita e rëndë

Unë jam i sigurt. atëherë fundjavë ishte ofigenskie

Ajo: ka pasur shumë pak, për fat të keq ...

Me: çfarë do të bëni në kohën tuaj të lirë?

Ajo: I mbledhin copa të vendosura në tru

Unë jam mirë në llojin e punës që ju të marrë jashtë trurin?

Ajo: Oh, të lutem, mos le në lidhje me punën

I: pushime Le

Ajo: dhe në qoftë se kthimi në temën e kohës së lirë ... e: ecin, lexojnë, shikojnë filma, takohet me miqtë, të shkoni në pishinë ... mund të vazhdojë për një kohë të gjatë

Unë nuk do të ndalemi

Ajo: Le të thonë se ju, kam kërkuar për të lexuar - dhe (në mbrëmje si të mirë) unë do të them se duke bërë këtë në kohën e lirë

I: Më vjen turp, dhe ju shkoni për të vizituar?

Ajo: ju jeni turp ??????????????????????????????? me të vërtetë nuk ishte aq modest? për të vizituar ... Po, unë shkoj, nëse ju jeni të interesuar janë të ftuar

I duket për mua, pa marrë parasysh sa i ftuar është e rëndësishme se si për t'u çlodhur

Ajo: në qoftë se, për shembull, emrin për herë të parë dhe unë akoma nuk e di mirë nëse "pushim" ... se ftesa duhet të tingëllojë paktën interesante. por në përgjithësi, ne jemi tani duke diskutuar temën errët

Unë e konsideroj veten një person i shoqërueshëm dhe mikpritës, kështu që ajo të shkojë për të vizituar dhe të ftojë veten

Me: Pra, ju thashë ose ju për mua?

Ajo: Propozimi, në parim, interesante, por unë tani nuk ka disponim për të parë dikë tjetër ... është e nevojshme të mendoni se çka do të thotë ....

Unë jam takuar me pak mendoni, më mirë të komunikimit (psikologë shkruaj)

Ajo: psikologë janë dakord. POR! jo në takimin e parë

Unë nuk jam në takimin e parë atë ..?

Ajo: Unë mendoj se më pak dhe të komunikojnë më mirë (unë mendoj). mund të jetë kur njerëzit janë pak të njohur

I: ju nuk jeni të njohur me të huajt?

Ajo: Unë jam i njohur. vetëm Gjendja emocionale - edhe pse jo i shoqërueshëm

Unë jam gjithmonë apo tani?

Ajo: Tani, dhe jo gjithmonë

Unë jam i qartë

Ajo: por në fjalët e tua lexo fshehur dobët sarkazëm ...

Me: Unë jam i butë. në çfarë saktësisht?

Ajo: mmm ... do të jenë të buta? frikë të fyejnë bashkëbiseduesin e tij?

I: Unë kurrë nuk kam të mos fyer askënd, por për disa arsye njerëzit janë ofenduar

Ajo: :).

Unë jam :).

Ajo: Kjo është bllokuar bisedën tonë ...

Unë jam duke shkuar një numër telefoni dhe të gjejnë një mënyrë për të dalë nga bllokimi

Ajo: mendoni ju? Unë nuk jam shumë në humor sot. për vetëvrasje - numrin tim ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 5

SHEMBULL korrespondencë Girl № 5
Me: Hi, si në mbrëmje?

Kjo nuk është e keqe :).

Unë jam një normalisht kaloni kohën e lirë?

Ajo: në mënyra të ndryshme në varësi të humorit tuaj :)) dhe ju?

Unë jam në një parti, në shtëpi, në një klub nate, në natyrë. dhe se si ju ndjeheni për alkoolin?

Ajo:? Pyetja qesharak Pse kërkon :)

Unë jam dhe unë pyes pse ju jeni pyetur se pse unë pyes ...?

Ajo: Pyetja Vetëm shumë e çuditshme për një vajzë kaq e pyeta përsëri :) në kompanitë dhe pastaj unë shumë rrallë pi shampanjë :))

I: ku ju punoni?

Ajo: ... Dhe ju?

Unë jam ... dhe se si për të përmbushur në lidhje me mundësinë?

Ajo: është e mundur :)

Unë jam, dhe kur?

Ajo: Dhe ju jeni i martuar përmendur shumë pak në pyetësorin?

Unë jam Single

Ajo: a qëllimi i të gjithë dashuri?

I: do të ju pëlqen për të komunikuar me njerëzit? Unë vetëm të fillojnë të dyshojnë

Ajo: Dyshim?

I: Cili është numri juaj i telefonit?

Ajo: Numri i ...

Unë nuk jam ende tepër vonë për të thirrur?

Ajo: Nuk ka

SHEMBULL korrespondencë Girl № 6

SHEMBULL korrespondencë Girl № 6
SHEMBULL korrespondencë Girl № 6

Me: Hi, how are you?

Ajo hi ... fine, relaksohuni. ..a si jeni ????

I am fine. dhe ku ju pushoni?

Ajo: ... km. nga qyteti juaj

Unë jam larg, dhe kur ju jeni në qytet?

Ajo: Kam planifikuar që do të vijnë së shpejti ... 1,5 javë ....

I: do të duhet të hyjnë

Ajo: unë nuk do mend ...

Unë jam :-). (Smiley)

Ajo: një fytyrë smiley çdo gjë në mënyrë !!!!

I: ky është binjak ime

Ajo: Wow ... kështu që ju jeni një i bukur !!!!!

Unë nuk jam fjala e duhur

Ajo: Well intrigant ... ..

I: Po, kjo është me ...

Ajo: Ju jeni e tillë një jetë, ose vetëm në internet ....

Me: Unë gjithmonë si kjo, apo jo?

Ajo: Nuk e di se si për të fshehur atë që është, ka një ... ..

I: E pra atëherë ftohtë në qoftë se ju jeni, si në foto

Ajo: Po ... dhe kjo nuk ka ndryshuar ...

I: Kur keni ardhur tashmë?

Ajo: Kam në plan të 1,5 javë ... .uzhe shpejti.

I: Oh, po. Unë nuk mund të presim

Ajo: E pra, ai që pret të bëhet më mirë ... Unë mendoj se kjo ka kuptim për të pritur ...

Unë jam duke pritur për

Ajo: OK .. pas mbërritjes takohen ....

Unë jam në asnjë

Ajo: ... pa pyetje.

Ajo (pas një kohë): Hi

Me: Hi, how are you?

Ajo: E pra, asgjë, vetëm koha është e keqe, nuk do të dalë ... dhe si jeni?

Unë jam mirë

Ajo: çfarë do të bëni?

Unë jam mirë, pi birrë

Ajo: birrë kaq herët pije vetëm për ...

I: rasti ishte dje

Ajo: E pra, sot, birra është vetëm një temë, dhe kjo për një arsye, në qoftë se nuk është një sekret ...

I: shtunë natën

Ajo: E pra, jo shumë e keqe, që e di se si të ketë një pushim të mirë ...

I: jemi ne. dhe ju nuk e dini se si?

Ajo: ashtu si unë mund të ... dhe më pas një kohë të gjatë për të kujtuar ... mirë, ne jemi mjekë ...

Unë jam një shpirt që ju keni ...

Ajo: nuk ka ... Tani septotsid dhe pini atë ...

Unë jam gjithmonë në mënyrë të

Nuk është e nevojshme për të pirë alkool, ka shumë pije të tjera dhe alkooli kanë qenë prej kohësh në departamentet nuk kanë ...

Me: Dhe unë si për të pirë spirtyazhki

Ajo: ajo që është aq shpesh konsumojnë alkool ???? Unë e kuptoj se ky është një prej pijeve të preferuara

Unë jam aq çdo ditë jashtë rrugë të rrahur, nuk tharje jashtë

Ajo: Unë jam i kënaqur ... .horosho shikoni në këtë ... Mëso ???

I: Unë do të ndajnë përvojën e

Ajo: E pra, e madhe .... Çfarë tjetër mund të më tregoni se çfarë jeta bërë ???

I: Po, unë rri duarkryq

Ajo: ftohtë të ...

Unë jam në përgjithësi mirë

Ajo: Po ... nuk është fjala e duhur. na tregoni se si për të jetuar, jo për të punuar ... Ndani një përvojë ...

Unë jam aq i diku gjatë takimit

Ajo (pas një kohë): Përshëndetje ....

Me: Përshëndetje, përshëndetje

Kjo është ajo ku ka humbur aq shumë kohë ????

Unë nuk jam më kujtohet. ju jeni tani në qytet?

Kjo, sepse gati një muaj ...

I: Le të thërrasë njëri-tjetrin. çfarë është numri i telefonit tuaj?

Ajo: Numri i ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 7

SHEMBULL korrespondencë Girl № 7
SHEMBULL korrespondencë Girl № 7

Me: Hi, how are you?

Ajo: Hello, në rregull, vetëm të mërzitshëm.

Unë jam dhe atë që ju mungon për argëtim?

Ajo: Po, unë vetë nuk e di dipresnyak plotë,

Me: Unë e di atë që ju thotë. dhe si zakonisht një pushim në fundjavë?

Ajo: Në fundjavë unë gjithmonë kanë prindërit në vend

Unë jam i qartë se pse i mërzitshëm

Ajo: Asgjë për të bërë

Unë jam dhe se si kjo gjendje zakonisht ju korrigjon?

Ajo: Zakonisht ecin me dikë

Unë jam dhe unë dua të shkoj në një vizitë. nganjëherë në klubet e natës

Ajo: Unë, gjithashtu, edhe pse klubi nuk kanë qenë. Por unë shkoj për të vizituar shumë shpesh.

Me: Unë thjesht nuk mund të ndihmojnë por ju ftojmë të vizitoni

Ajo: Kur?

I nesër

Ajo: Ku jetoni?

Unë jam ... dhe ju?

Ajo ...

I: Cili është numri juaj i telefonit?

Ajo: A doni mua për të thirrur?

Prandaj, unë jam duke kërkuar

Ajo: Numri i ...

Me: Unë do të thërrasë në një orë, ju keni nevojë për të ngarkuar telefonin. ok?

Ajo: I do not mind

Unë jam pajtuar

Por të tillë një Lirike kohë mund të ndonjëherë shumë e mërzitur. Këtu janë dialogu im i preferuar dhe disa nga varietetet e saj ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 8

SHEMBULL korrespondencë Girl № 8
SHEMBULL korrespondencë Girl № 8

Me: Hi, how are you?

Ajo: Përshëndetje, mirë, dhe ju?

I am fine. çfarë është numri i telefonit tuaj? le ta quajmë njëri-tjetrin

Ajo: Numri i ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 9

SHEMBULL korrespondencë Girl № 9
Me: Hello, si rezultat?

Ajo: Hello! Për çfarë qëllimi?

I: Cili është numri juaj i telefonit? le ta quajmë njëri-tjetrin

Saj: Come on! Numri i ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 10

SHEMBULL korrespondencë Girl № 10
SHEMBULL korrespondencë Girl № 10

Me: Hi, how are you?

Ajo: Përshëndetje. i shkëlqyer

I: Cili është numri juaj i telefonit? le ta quajmë njëri-tjetrin

Ajo: Dhe për çfarë qëllimi ju jeni duke shkuar për të thirrur mua?

Unë nuk dua, se si ju dëshironi

Ajo: Unë jam vetëm pyesin pse ju papritmas duan të telefonit. Maj poperepisyvatsya parë

Me: Unë kam përgjigjur tashmë

Ajo: Numri i ...

SHEMBULL korrespondencë Girl № 11

SHEMBULL korrespondencë Girl № 11
SHEMBULL korrespondencë Girl № 11

Me: Hi, how are you?

Ajo: Hello, të njëjtën fundjavë, kështu që është e mirë

I: Cili është numri juaj i telefonit? le ta quajmë njëri-tjetrin

Ajo: kaq shpejt! dhe atë që ju nuk jeni duke kërkuar për në këtë faqe interneti, dhe pse ju doni mua për të thirrur?

Unë jam gjetur qëllimi i web faqen time është e njëjtë si gjithë të tjerët - chat, thirrje dhe duan të dëgjojnë zërin tuaj dhe sigurisht nuk flasin praktikisht. thjesht nuk e shkruani atë që ju mund të them po tashmë dhe gishtat lënduar nga pounding tastierën

Ajo: Numri i ...

përfundim

Të nderuar vizitor, shembuj të korrespondencës me vajzës së treguar në mënyrë që të tregojnë se në përgjithësi nuk ka rëndësi se çfarë të shkruani në mesazhe. Nëse ju filloni një bisedë me fjalët "Param-Pam-Pam", rezultati nuk do të jetë më keq se "Hello, Goddess."

fraza të thjeshta pa një aluzion e lajka do të ketë një efekt më të madh se kuotat e bukur për të treguar se ju jeni shumë të interesuar në vajzë. Është më mirë të kujdeset dhe të vënë një foto normale në avatar, për t'u shqetësuar, për të filluar bisedën.

Nëse ju janë të bindur se ka disa fraza magjike do të thotë:

 1. Ju jeni gabim thellë, dhe aftësitë tuaja në fushën e takim ka kuptim për të pompuar.
 2. Ju shpenzojnë kohë të çmuar tretur, ndërsa në kërkim të një iluzion.
 3. Ju duhet të heqin qafe settings pasakta. Nëse ju mendoni se është e vështirë për t'u njohur me vajzat, dhe për këtë është e nevojshme për të aplikuar forcë të tepruar, ju do të jetë e vështirë. Por në të vërtetë të përmbushur shumë të lehtë, argëtim dhe emocionuese.

Gjithashtu mos harroni se qëllimi i korrespondencës - të marrë numrin e telefonit të vajzës, në vend se duke u përpjekur për interesin e saj. Ju nuk krasueshsya stil pallua këndshëm dhe zgjedh vajzat, siç thuhet në pjesët e mëparshme. Pozicionimin vajzën për fillimin e tij në rrjedhën e një bisede telefonike, i cili do të detajohet në seksionet e mëposhtme.

Besohet gjerësisht se duke filluar bisedë me banale "Hi, how are you?" Është një qark të thyer. Testuar në akte praktikë si një pushkë Kallashnikov.

Përveç kësaj, në qoftë se ju jeni një vajzë shkroi, "Hi, how are you?" Dhe përgjigja ishte e thjeshtë "Mirë", "Normal", "Shkëlqyer", "Super", më shumë se çdo gjë ajo nuk ka shkruar. Në shembujt e mësipërm grua pothuajse gjithmonë të konfirmohet në përgjigje, por kanë në fakt rastin tim, të nxjerrë një fytyrë smiley apo fjali përgjigje të tërë. Kjo është një tregues i rëndësishëm i interesit në zhvillimin e komunikimit të sapo-të dashurën. Vlerësojmë kohën tuaj, një shumë prej tyre.

Nëse jeni duke rishkruar VKontakte jo në faqet takim, dhe vëmendja juaj është përqendruar në një vajzë të veçantë, atëherë ju mund të filloni:

 1. Hello, le të flasim.
 2. Hello, Av juaj flashed para syve të mi, kam vendosur të shkruaj për ju, për të komunikuar. Çfarë do të bëni?
 3. Hi, ne jemi diku të njohur, unë nuk e mbaj mend saktësisht se ku. Çfarë klube të marrë pjesë?
 4. Hi, a jeni në atë zonë do të jetoni? Fytyra jote është shumë e njohur për mua.
 5. Hi, unë disi mori në foto 928-të në mur tuaj. Kur kjo foto është marrë?
 6. Hi, unë ju shoh në mjeku mësuar. Unë dua të të marrë një kullë të dytë dhe të hyjë në një universitet mjekësor, dhe edukimit në distancë nuk është në dispozicion?
 7. Hi, ... (shkruani çfarë të doni).

Siç mund ta shikoni, që daton vajzat në internet nuk paraqesin diçka të pabesueshme. Çdo gjë është fare e thjeshtë. Të jetë natyrore, të jetë vetë.

Në artikullin e ardhshëm, lexohet fraza ndihmëse për të eksploruar internetin.

Si GIRL interesuar: çfarë për të kërkuar kur takohen një ...

Vendimi i shumëpritur për të folur me zonja e zemrës ... Unë dua që gjithçka të shkojë në mënyrë të përkryer, kështu dialogu i nevojshëm për të menduar mbi dhe jashtë. Një shans për të përmbushur në jetën reale do të varet se si interesante për të biseduar me djalë duket një vajzë.

Një grua - duke qenë një i huaj, nganjëherë e palogjikshme, ajo duhet të jetë e habitshme për të pushtuar dhe të fitojë.

Të interesit një vajzë në skenë korrespondencën, është e nevojshme për të përgatitur me kujdes.

Top 100 pyetje në korrespondencën për interesin e një grua

 1. po assotsiiruesh Çfarë Superhero?
 2. Unë do të doja të bëhet dy herë më i pasur, ose dy herë më i zgjuar?
 3. Çfarë veprimi ju kurrë nuk do të ndodhë përsëri?
 4. Çfarë ju bën nervoz?
 5. Nga të cilat ju doni të heqin dorë nga zakoni?
 6. Kush e di më shumë për ju se sa ju bëni veten?
 7. Ku unë do të doja për të shkuar në një udhëtim me miqtë?
 8. Mbrapa në të kaluarën, paralajmërojnë për veten dhe të tjerët?
 9. Çfarë filmi do të zhytur në shpirtin?
 10. Çfarë është frustruese më shumë se çdo gjë tjetër?
 11. njerëz të përsosur - një mit apo realitet?
 12. Çfarë song frymëzon vepra të mira?
 13. Nëse pjesa tjetër është aktiv apo pasiv?
 14. Në çfarë moshe ndiheni më të rehatshme?
 15. A jeni në gjendje për të bërë hapin e parë për pajtim, në qoftë se ajo ishte e gabuar?
 16. A mund të falë një gabim?
 17. Çfarë do të kryesuar një fond bamirësie?
 18. Çfarë famshëm të ëndërrojnë për të ndryshuar vende?
 19. Cili karakter letrar ju kujton në vetvete?
 20. Çfarë tipare karakteri në meshkuj sprapsin?
 21. Si mund të fitojë besimin e të tjerëve?
 22. Në ndonjë shenjë të besimit?
 23. Ngjarja më e tmerrshme e jetës suaj?
 24. Çfarë lloj i një dhuratë nga perëndia ëndërr?
 25. Çfarë song nuk mund të dëgjojnë?
 26. Nëse ju u bë një njeri në ditën e 1, e cila do të kishte shkuar në vendin e parë?
 27. Feel varësinë e tyre nga mendimet e turmës?
 28. Ajo që është më shumë si një shtëpi private apo apartament?
 29. Në qoftë se ju ka shkruajtur muzikën, ajo do të jetë i lumtur apo i trishtuar?
 30. Të lehtë për ju që të prishin disponimin?
 31. Atë që një njeri duhet të jetë me ju?
 32. Cilat programe janë shikuar me interes?
 33. Çfarë duhet të mendojnë të gjithë njerëzit në vendin e parë?
 34. Me një parajsë e ëmbël në një çadër të lejuar ndjenja?
 35. Për atë që kanë vlerësuar gjithmonë prindërit?
 36. A ka një histori që ju gjithmonë mbani mend shokët?
 37. Pak gjëra të kapur syrin tuaj?
 38. Çfarë Motoja shkuar nëpërmjet jetës?
 39. Nëse dikush vendos për të shkruar një libër në lidhje me ju, ai do të thërrasë atë?
 40. Kush po shkon me problemet tuaja?
 41. Ju jeni një mjeshtër apo skllav?
 42. Në mjedisin e të cilit e shihni veten në pleqëri?
 43. Çfarë kohë të vitit tërheq më shumë?
 44. Zhgënjimi më të pabesueshme në jetën tuaj?
 45. One Stop preferojnë të ecin apo të përzënë?
 46. Çfarë ndjenja ju të sjellë shiun?
 47. Dhurata kryesore apo ende llogari?
 48. A ju ka ndodhur ndonjëherë në një mrekulli?
 49. Cili politikan është idhulli juaj?
 50. Si veprimi i tij më krenar?
 51. Dëgjoni nëse nga ana e Këshillit?
 52. Çfarë keni mësuar nga përvoja?
 53. Çfarë të kafshëve është i ngjashëm me ty në karakter?
 54. A keni sakrifikojë diçka për hir të personit tjetër?
 55. Cila është cilësia kryesore e kërkuar në njerëz?
 56. Çfarë ju ndihmon të harrojmë për problemet dhe rutinën e tyre?
 57. Cili pushime ju gjithmonë presin më shumë se të tjerët?
 58. Njerëzit mund të telefononi ju bujar, të sinqertë, të mirë?
 59. Sa shpesh ju doni të thonë "jo", por thonë "po"?
 60. Të cilat në masë të madhe thjeshton jetën?
 61. Kush e shihni veten në 15 vjet?
 62. Sa shpesh ju të bëjë justifikime?
 63. A është e lehtë për të thyer me të kaluarën, në mënyrë që, nga e cila kohë më parë duhet të hidhet?
 64. Çfarë është ai, një mik i vërtetë?
 65. Çfarë do të thotë për të jetuar të plotë?
 66. A vetes një ndjenjë të lumtur?
 67. Për shkak të asaj që ju mund të hedhin biznesin filluar?
 68. A është e mirë për të vjedhur për të ushqyer një fëmijë të pastrehë?
 69. Në përmbajtjen e filmit mund të jetë i ngjashëm me jetën tuaj?
 70. Nëse tani vijnë e vërtetë frika juaj më të keq, në një vit ai do të kishte rëndësi?
 71. Sa shpesh jeni me vonesë?
 72. A mund të gjykojë një njeri nga përshtypja e parë?
 73. Çfarë e pengon që të arritur këtë qëllim?
 74. Sa vjet ju duan të martohen?
 75. Ju keni marrë të jetë një psikolog i mirë?
 76. A keni një pjatë nënshkrim?
 77. Unë jam duke përjetuar ndonjëherë tradhti?
 78. Jetoni një ditë ose me kujdes duke planifikuar të ardhmen tuaj?
 79. I cili libër do të ju kurrë nuk mërzitem?
 80. Çfarë po ende nuk është zbatuar?
 81. A keni një padrejtësi dëshmitarëve dhe në të njëjtën kohë për të heshtur?
 82. Çfarë dashuri më të madhe: një banjë ose dush?
 83. A ju ka ndodhur ndonjëherë histori mistike?
 84. Çfarë do të ju pëlqen të jetë i guximshëm?
 85. Çfarë ëndrra është realizuar?
 86. Çfarë duhet të ndodhë për ju për të thyer ligjin?
 87. I cili është i lejuar për të kritikuar ju?
 88. Çfarë mendoje kur ajo vendosi të zgjedhë profesionin e tyre?
 89. Çfarë është ajo, familja ideal?
 90. Çfarë mund të jetë kundër jush?
 91. A është më mirë për të fituar një shumë dhe të kushtoj jetën e tij në profesionin e tij të preferuar?
 92. Nuk është një fobi?
 93. A mund të hyjë në të njëjtin lumë dy herë?
 94. I cili ka autoritet absolut për ju?
 95. Sa kohë mund të zgjasë të distancave të gjata marrëdhënie?
 96. Çfarë jeni mirënjohës?
 97. Çfarë cilësish duhet të ketë një grua ideale?
 98. Sa shpesh ju thyejnë parimet e mia?
 99. Ju jeni një njeri me fat, ose për të arritur çdo gjë me punë e vështirë?
 100. Kush jeni ju në shenjë zodiakut?

Pyetjet kur takimi në internet, në mënyrë që të mësojnë më mirë e saj:

 1. Në fotot tuaja janë gjithmonë plot me fëmijët. A keni punuar në një kopësht?
 2. Unë do të doja për të ndryshuar diçka në lidhje me pamjen tuaj?
 3. Si reagoni kur ju janë ofruar të takohen në rrugë?
 4. Duke gjykuar nga fotot, ju pëlqen për t'u çlodhur në klubet e natës?
 5. Cili ishte filmi fundit shikuar në kinema?
 6. Ju nuk jeni të frikësuar të njihen Vkontakte?
 7. Çfarë është një vend i preferuar në qytetin tuaj?
 8. Shpesh eksperimentiruesh me pamjen?
 9. Unë kam martuar me një njeri që është shumë i vjetër apo i ri?
 10. Çfarë do të thotë puna juaj për ju?
 11. Unë do të doja të kthehen në vitet e universitetit?
 12. Unë pajtohem me deklaratën se një kafshë është e ngjashme me zotërinë e tij?
 13. Çfarë ju tërheq me veprat e Akhmatova?
 14. Kush ju frymëzon?
 15. Në playlist tuaj muzikë në mënyrë shumë të ndryshme! Keni një artist të preferuar?
 16. Në komunikimin për të ndërtuar një urë apo një mur?
 17. A mund të përzënë një makinë apo thjesht duke studiuar?
 18. Statusi FACEBOOK - kjo është motoja ose një frazë e preferuar?
 19. hobi juaj - një hobi, ose nuk ju fitoni kaq?
 20. Mbaj mend se në vitin e kaluar?

 1. Cili film mendoni se është kulmi i artit kinematografisë?
 2. Ju jeni në jetë, të tilla si emocionale, si dhe në korrespondencën?
 3. zakone të këqija - është një çështje personale?
 4. Çfarë do të donte për të mësuar nga njerëzit nga vendet e tjera?
 5. Kush është modeli juaj rol?
 6. Si për zgjidhjen e kontestit, në qoftë se të dy besoj atë të drejtë?
 7. Ajo që merr shumicën e kohës tuaj?
 8. Internet ndihmon ose pengon të jetuar?
 9. Cili sport është më i pëlqyeshëm?
 10. Çfarë mund të sjellë për tantrums?
 11. Pse japin njerëzve dhurata?
 12. A ju pëlqen surpriza, ose planifikojnë një ngjarje?
 13. Si për të bërë miq me armikun?
 14. A mendoni se është paragjykues apo shpikje gjyshes?
 15. A keni për të filluar jetën me një propozoj të pastër?
 16. Si për të kapërcyer vetë përtesë tuaj?
 17. Infektues peshk i kuq, çfarë do të kërkoni?
 18. Ku mund të kaloni një pushim për të kujtuar për një jetë?
 19. Shpesh bëjnë akte të nxituar?
 20. Çfarë një dhuratë që ju do të tronditur?

Dating Online:

 1. Që ju nxori në kuptimin patëmetë e stilit?
 2. A është e mundur për të organizuar një jetë personale me ndihmën e një vend takim?
 3. burimet tuaja të frymëzimit?
 4. Sa shumë njerëz të sjellë në mendje një shikim të vetëm?
 5. A besoni në dashuri në një distancë?
 6. Ju të marrë gjithçka nga jeta për max?
 7. Kush më mirë për të festuar ditëlindjen e: miqtë, prindërit, dhe në gjysmën e dytë?
 8. Që mund të bëjë ditën tuaj?
 9. Siç intrigues vajzë në një fjali?
 10. Personi duhet të jetë krenar?
 11. Si cilësia mund të mburremi e?
 12. Çfarë ju vendos në sfondin e vajzat e tjera?
 13. Çfarë muzikë pasqyron gjendjen tuaj të zakonshme?
 14. Çfarë ëndërron vajza më e bukur ne faqe?
 15. Si për të bërë një njeri i lumtur?
 16. Sa kohë është e përkushtuar ndaj prindërve të tyre?
 17. Unë do të doja të shkoj në një turne nëpër botë?
 18. A kam nevojë për të marrë një diplomë të dytë?
 19. Pse vajzat gjithmonë fshehin moshën e tyre, edhe në qoftë se ju dukem më i ri?
 20. Nga çdo superfuqive ju nuk do të refuzojë?

Çfarë duhet të kërkoj në mëngjes në telefon apo SMS?

Ne do të ju shohim sonte?

 1. Zgjohen, unë menjëherë menduar për ju ... dhe çfarë ishin mendimet tuaja?
 2. Çfarë do të bëni sot?
 3. Si keni ndërmend të kalojnë mbrëmje? Ndoshta darkë?
 4. Le të zgjoheni nesër së bashku? Ideja që ju të mos mbyllet, është e padurueshme.
 5. Çfarë mund të bëj për të kënaqur ju sot?
 6. Ju mund të vijnë për një vizitë? Unë do të jem me tortë dhe lule!
 7. Kur ju pobaluesh mua me praninë tuaj?
 8. Ëndërruar që vajzën më të mrekullueshme në botë?
 9. Sa mund të shënojë herën tjetër?
 10. Si jeni ndjerë?

Çfarë duhet të pyesni rreth saj (private), kur u takuam për herë të parë?

Si unë do të doja të thërrasë djalin tuaj?

 1. Unë do të jetë në gjendje për të folur për problemet e tyre me një të huaj?
 2. Çfarë ju nuk e kuptoni modës?
 3. A do të besojnë cheater kronike në qoftë se ai pranon një gënjeshtër dhe premtoi se do të them të vërtetën tani?
 4. Posedojnë ndonjë talent?
 5. Çfarë lloj i njerëzve që ju fyejnë më shumë?
 6. Çfarë do të jetë nostalgji në pleqëri?
 7. Çfarë ju bën të buzëqeshni?
 8. Për çfarë mund një dashuri njeri në shikim të parë?
 9. Çfarë do të donte për të mësuar?
 10. Top 3 gjëra që janë gjithmonë para jush?
 11. Çfarë stili i veshjeve ju preferoni?
 12. reagimi juaj nëse kam ardhur në takim në një kostum Shrek?
 13. A ju pëlqen të gatuaj?
 14. Çfarë ju nuk mund të heqë dorë?

Në qoftë se ju keni asgjë për të kërkuar në një datë: çfarë do të thotë për të mbajtur bisedë e sipër?

Kur biseda u kthye në një fund të vdekur, është e nevojshme të holluar heshtjen vështirë me një shaka: "Kush do të japë një ryshfet për një temë e bisedës nuk mbaron kurrë" Fraza të zbusin situatën, të bëjë buzëqeshje shok. Nëse një vajzë do të jetë një njeri tepër i matur e madhe dhe ajo nuk ka gjetur përgjigje për pyetjen që ju duhet të pyesni në lidhje me planet për të ardhmen.

tema universale në mënyrë që të mbajë një bisedë - e udhëtimit (të cilën do të doja të kaloni një pushim), spote të preferuar pushime, libra, filma, kujtime të lumtur të viteve shkollore / studentore, pse zgjodhët profesionin tuaj.

Gjëja kryesore nuk është të hyjë në Grua bojë me pyetjeve në lidhje me marrëdhëniet e kaluara nuk janë krijuar, diçka intime dhe intime (sëmundje kronike, skelete në dollap).

Nëse i intervistuari është i hapur sa duhet, ndoshta ajo do të flasim për ëndrrën e tij isha i vogël.

Në një datë ju mund të ëndërrojnë deri: "Në çfarë moshe do të ju pëlqen të jetoni dhe pse? Ku unë do të kalojnë një milion? "Ju nuk mund të japin vajzën për të mërzitem, dhe takimi i dytë nuk mund të bëhet.

Si për të kërkuar në mënyrë anonime, ose vulgare?

Pyetjet Frank - është një mjet i fuqishëm për joshje, por ata duhet të fitojnë më shumë për të mësuar. Ata duhet të kërkojnë në kohë të llogarisin në vazhdimin e marrëdhënies.

Ka të paktën 3 rregulla që duhen ndjekur:

E para - për të arritur një marrëdhënie mirëbesimi. Ju nuk mund të pyesni në lidhje intime "mbi ballin." Menjëherë pyetje duhet të jetë modest, flirtim me elemente kapur, dhe pastaj intime.

Rregulli i dytë - Përcaktimi i subjekteve tabu. Ndihmojnë në identifikimin e pyetjeve të tyre drejtuese. Nëse gjithçka shkon në një zonjë, Rregulli numër 2 do të bëjë jetën e përbashkët seksi të ndritshme dhe më të ngopura.

Rregulli i tretë - secili ka shkallën e vet të emancipimit, dhe kështu duhet të jetë në gjendje të marr për vajzat të njëjtën pyetje në bazë të mannerisms saj, stilit të komunikimit. Atëherë Ndihmës vetëm përvoja personale. Është e nevojshme për të përgatitur terrenin, të pushojnë shok. Gjithmonë duhet të zhvillojnë një temë dhe jo "anijes" pyetje në listë.

Vajzat si të sigurt, një vajzë mjaft arrogante, por një ndjenjë e besimit - është gjithmonë një ndjenjë e blerjes, dhe ajo vjen me përvojë. Duke mësuar se si për të bërë pyetje banale, ju lehtë mund të merrni nga frendzony.

Si origjinale pyesin: "Si jeni", vajza?

Kur imagjinata është në zero, por vajza ende dëshiron të papritur, është e nevojshme për të përdorur tërë arsenalin e fjalëve të bukura dhe komplimente, ndonjëherë humoristike.

Një alternativë për të zakonshme "Si është ajo shkon?":

 1. Unë pashë ju dhe vetëm një shumë pyetje: çfarë ka punuar sot?
 2. Si ishte dita juaj? Më tregoni, pra, unë pyes veten!
 3. Ajo që është interesante po ndodh sot?
 4. Ajo doli të zgjidhë të gjitha problemet?
 5. Çfarë ka të re nga mbretëresha e zemrës sime?
 6. E rëndësishme për mua që të dëgjojmë nga ju detajet! Më thuaj më shumë, çfarë duhet të bëjmë?
 7. Që tani janë me fat të mjaftueshme për të kaluar ditën me ty?

"Si jeni", - më shumë një pyetje retorike, që përfshin përgjigje të hollësishme. Për të dëgjuar detajet, ju duhet të bëni pyetje të hapura.

Vazhdoi. . .

Ajo do të jetë interesante:   trajtimi i mjeteve juridike popullore veshkave NË SHTËPI

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *