Çfarë ndodhi me Ilona NGA Beteja e psikologji,

Author: | 2018/08/23

Ilona Novoselov
Ilona Novoselov

Gazetarët kanë raportuar se 29-vjeçari mprehtë Ilona Novoselov u vra në Moskë. Sipas raporteve paraprake, një grua ra nga ballkoni gjashtë katit pas një grindjeje me një djalë të ri. Trupi Novoselova u gjet pranë shtëpisë, që ndodhet në autostradën e entuziastësh.

Të shtënat e fundit me Ilona Novoselova kthye në një skandal

Sipas korrespondentëve, në mëngjesin e asaj dite fatale Ilona grindën me të zgjedhurve, të cilin ajo u takua për gati dy vjet. Është pohuar se i riu ishte gati për të lënë në një shtëpi të vogël në Chelyabinsk, një mprehtë nuk e mbështesin nismën e tij. Pas prishjes me një njeri i ri, i quajtur Novoselov nënën e saj dhe i kërkoi asaj që do të vijnë. Pasi një person i afërt mbërritur në vendngjarje, zeshkane qëndroi në prag dritarja dhe filloi të flasë për vdekjen. Se si ishte jeta Ilona Novoselova: Skandali, rrëmbimi, thashethemet rreth një ndryshim seksi

"Beteja e psikologji," 10 vjet: si një shfaqje e thyen jetën e pjesëmarrësve

Si përfaqësues të medias, Ilona ishte i dehur - para takimit nëna e ajo pirë birrë.

Ilona Novoselov ishte një nga anëtari më i shquar i shfaqjes popullore
Ilona Novoselov ishte një nga anëtari më i shquar i shfaqjes popullore

Të afërmit Novoselova transmetojë gazetarët, të mësuar me natyrën e saj emocionale, kështu që nuk e marrin seriozisht kërcënimin shfaqje televizive pjesëmarrëse. Rreth 17 orë e nënës Ilona shkoi në dhomën tjetër për të parë TV. Pas disa kohe prind Sage dëgjua një zhurmë e mbytur. Siç doli, gruaja e re ra nga ballkoni kuzhinë në klinikën dentare ballik. Mbërritën në vendngjarje ekspertët mjekësor deklarua e vdekur mprehtë.

Nëna Ilona Novoselova rrëfeu se çfarë kishte ndodhur në hi e saj

Mbylle finalistët e projektit popullore gjithashtu vuri në dukje se në qoftë se ajo kishte një presentiment e largimit të tij të afërt nga jeta. Sipas gazetarëve, pak para incidentit tragjik, një grua e re kërkoi falje asaj që.

Ilona Novoselov gjithashtu luajti në projektin "Psikologji janë duke hetuar"
Ilona Novoselov gjithashtu luajti në projektin "Psikologji janë duke hetuar"

"StarHit" kontaktoi magjistari dhe ushtrinë e "Beteja e psikologji," Sergei Safronov. Drejtues shfaqjeje tha se ai nuk ishte i njohur me Ilona Novoselova, por ai u dallua nga pjesëmarrësit e tjerë në shfaqje.

Nargiz Zakirov fjalë të ashpra në lidhje me "Betejën e psikologji"

"Vetëm për shkak se njerëzit nga kati i gjashtë nuk bie. Sigurisht, ajo ishte një ndritshme, e pazakontë, partia e të paharrueshëm në "psikologji betejën?" Sezonin e shtatë. Në lidhje me të, ka pasur shumë zëra, për shembull, ajo dyshohet se ka ndryshuar seksin e saj. Ndonjëherë unë pashë atë në raportet e lajmeve skandaloze. Në përgjithësi, unë nuk do të ndërpritet me psikologji pas projektit, edhe pas të shtënave nuk flasin. Megjithatë, unë mund të shoh se ajo ishte mjaft njeri i rezervuar. Unë nuk guxoj të bëjë ndonjë përfundim, por pas duke marrë pjesë në "Betejën e psikologji", popullariteti i tij binte, ndoshta ajo nuk përballen me të, ajo nuk është edhe aq e lehtë për të bërë ...

Si unë mund të shoh, Ilona ishte njeri mjaft i paekuilibruar, i cili e di se çfarë mund të ketë ndodhur pak - ndoshta të përfshirë alkool apo substanca të paligjshme. Në çdo të bashkohemi, unë nuk e kam parë atë, vetëm për të nxjerrë konkluzione në lidhje me ngjarjet në jetën e saj e rrjeteve sociale ", - tha" StarHitu "Sergej Safronov.

Të shtënat e fundit me Ilona Novoselova kthye në një skandal

Ilona Novoselov vdiq më 30 viti-të të jetës
Ilona Novoselov vdiq më 30 th vit të jetës // Photo: ilona-novoselova.ru

Përfaqësuesit e kanalit TNT nuk ka komentuar mbi këtë incident trishtuar, por shprehën ngushëllimet e tyre me familjet dhe miqtë Novoselova. Vonë në programin e microblogging "Beteja e psikologji," nuk ishte një post i dedikuar për Ilona. Ilona Novoselov parashikoi vdekjen e tij

"Sot, disa orë më parë, në Moskë, ka vdekur tragjikisht Ilona Novoselov. Finalist Beteja e psikologji dhe një anëtar i "Betejën e fortë", ajo ndërroi jetë shumë herët - ajo nuk ishte ende 30 vjeç. Ajo jetoi një zhizn.V të shkurtër, por të ndritur mendjet dhe zemrat tona përgjithmonë ju do të jetë një grua e bukur, një person i fortë psikike të paparashikueshme, të ndershëm dhe të hapur. Rest në paqe, Ilona. Ne do të humbasë shumë ... Ne shprehim ngushëllimet tona familjes dhe të gjithë që e njihnin Ilona personalisht dhe për të cilin kjo ishte një rrugë "- Stafi i përbashkët program.

Ish-anëtari i projektit mistike Vlad Kadono mprehtë pikëlluar nga vdekja e papritur. Ai gjithashtu mend se çfarë ishte natyra e Ilona.

Marilyn Cerro hyn në luftë me një ish të dashurën e Alexander Sheps

"Ngushëllimet e mia për familjen - tha Vlad Kadono" StarHitu ". - Unë gjithmonë kam menduar se Ilona - një i ri të vështirë, të mbyllur në një trup të rritur, i cili pësoi një shumë. Ajo është duke i dhënë përshtypjen se diku thellë poshtë diçka kur diçka është thyer, dhe dhimbje në njeri ka jetuar dhe zhvilluar. Ndoshta kjo është arsyeja pse ajo donte të duken më të ashpra, më agresive, më të tmerrshme, kur në fakt ajo ishte thellësisht i sinqertë, i sjellshëm dhe i mirë. Për fat të keq, për shkak se rrethanat ishin se ajo rrallë tregoi atë. "

Ajo do të jetë interesante:   është përgjegjës për atë që Progesterone IN GRAVE

Ilona Novoselov mori pjesë në sezonin e gjashtë dhe të shtatë të "Beteja e psikologji"
Ilona Novoselov mori pjesë në sezonin e gjashtë dhe të shtatë të "Beteja e psikologji"

Igor Gornostaev, një anëtar i sezonit të shtatë të emisionit mistike, ndarë kujtimet e tij të kolegut të vdekur tragjikisht. Sipas tij, Novoselova pasur disa probleme me lindjen.

"Kjo është për të pritur. Ajo kishte probleme me lindjen, për shkak të kësaj, çështja u ngrit me përcaktimin e gjinisë. Natyrisht, ne jemi të gjithë të vdekshëm. Kohët e fundit unë u ndal për të përdorur aftësitë psikike, dhe madje edhe pagëzuar. Sepse kur ju keni për të komunikuar me botën tjetër, kjo nuk do të çojë në të mirë. Gjatë projektit ne Ilona qenë në marrëdhënie miqësore. Pas përfundimit të "Beteja e psikologji," ne nuk kemi mbajtur në kontakt me të. Para se të kam dëgjuar vetëm thashetheme se ajo nuk ishte e lehtë. Ajo erdhi në këtë projekt mjaft i ri, dhe pasi ajo ra off popullaritet të madh, ajo filloi të bëjë një takim. Sigurisht, kur ajo filloi të marrë në 10 njerëz, ajo mori një shumë përpjekje. Unë nuk e kam shikuar atë të fortë psikike ", - ka thënë:" StarHitu "Igor Gornostaev.

Finalistët e sezonit të shtatë të "Beteja e psikologji"
Finalistët e sezonit të shtatë të "Beteja e psikologji," // Photos: Networking Social

Ish-të dashurin Ilona Novoselova Ruslan Barinov trishtuar nga vdekja e saj të papritur. Pavarësisht nga fakti se të rinjtë nuk e mbështesin marrëdhëniet pas prishjes lart, ai ruajti kujtime të bukura e të mprehtë. Sipas Barinov, Novoselov si parashihte largimin e tij të parakohshëm nga jeta.

"Me të vërtetë keq për të, pavarësisht nga fakti se pasi ne praktikisht nuk ka komunikuar me të kemi thyer me të, ata mbollën çdo dëme të tjera, unë me të vërtetë trishtim ... Kur ne ende jetuar së bashku me të, ajo parashikoi vdekjen. Ajo tha se ajo do të vdesin në 30-31 vjet, dhe nuk kishte ... Unë nuk mendoj se kjo është bërë me qëllim, dhe se ajo suitsidnitsa, e mundshme ishte një rastësi absurde ... Data e vdekjes: 13/06/2017 kujtohet. I vajtojnë "- përbashkët Barinov.

Novoselov Ilona dhe Ruslan Barinov
Novoselov Ilona dhe Ruslan Barinov // Photos: Networking Social

Ilona Novoselov mori pjesë në sezonin e gjashtë dhe të shtatë të tregojnë TNT "Beteja e psikologji." Në vitin 2009, ajo arriti të arritur në finale të projektit, së bashku me Bakhyt Zhumatova dhe Aleksei Pokhabov. Shumë shikues simpatizuar Novoselova, duke u quajtur si një nga më skandaloze në Programin. grua e re shpesh e lejuar veten antics diskutueshme dhe mund të flasin obscenely se vëmendjen e publikut tërhoqi. Rrjetet janë edhe thashethemet se Novoselov bëra një operacion ndryshim seksi.

Fundit Dashuri shtrigat vdekur Ilona Novoselova

"Psikologji po hetojnë" Pas pjesëmarrjes në programin e mprehtë mistike arritur për unraveling raste të komplikuara në projekt. Novoselov gjithashtu udhëhoqi pritje, klientët që e njihnin atë përmes pjesëmarrjes në programin popullor, besuar urtë.

Ilona Novoselova dashurin tregoi versionin e tij të vdekjes psikike

"Unë jam 27 vjeç, por ndonjëherë ndjej në zemrën time për të gjithë 70 vjet. Një dhuratë e shikimit në distancë nga fëmijëria ime, ose më mirë, madje edhe me një jetë të kaluar. Sa e çuditshme si ajo Dashuri, por më kujtohet mishërimin tim të mëparshëm. Kam jetuar diku në Gjermani në vitet 1800 të këtij shekulli, më thirri Eleanor. Për çfarëdo arsye, prindërit unë nuk e bëri, kështu që u miratua nga një familje. Madje edhe atëherë, që nga fëmijëria unë u tërhequr për të gjithë misterioze dhe mistike "- shkruar në faqen e Ilona.

Regjistruar në spital psikiatrik, sipas "Moskovsky Komsomolets", një pjesëmarrës i shfaqjes televizive nuk ishte.

Ilona Novoselov dhe Alexander Sheps
Ilona Novoselov dhe Alexander Sheps // Photos: Networking Social

LAJME DAY. KRIMI: magjistar Ilona NGA "Beteja ...

Magjistare e Ilona
Photo: Anton Novoderezhkin / TASS

Bie nga ballkoni kuzhinën e apartamentit të tij, që ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtese në lindje të Moskës, ka marrë pjesë për të treguar hit "Beteja e psikologji," Ilona Novoselova fatale. Vajza vdiq. Ky lajm i tronditi shumë - dhe të afërmit, miqtë dhe të njohurit Ilona, dhe klientët e tij, dhe ata që e panë atë vetëm nga ekrani televiziv. Menjëherë filluan të flasin për një udhë të mundshme penale në vdekjen e një psikike, dhe një çështje të pakënaqur dashurie.

Duke qenë një magjistar nuk është vetëm e rrezikshme

Rastësisht, psikologji nuk janë aq të rrallë janë viktima të krimit. Sigurisht, luan një rol dhe aktivitete të veçanta, si dhe mënyrën e jetesës e shumë shtrigat dhe magjistarët. Për shembull, në vitin 2012 në rajonin Tver u hacked nga një magjistar i moshuar Harris Shalashov . Siç doli, ai u vra nga një koleg në profesion - Selizharovsky psikike Alexander Egorov , pak para tragjedisë së humbjes së një bir të dashur. Alexander "mbyllur" në një spital psikiatrik.

Ajo do të jetë interesante:   TIME AM dhe PM ÇFARË ËSHTË IT

Në Rostov-on-Don në vitin 2010 u vra nga një fallxhore Zemfira Dukova dhe djalin e saj 25-vjeçar, Vasily , pak para vrasjes së një ndryshimi seksit, dhe i cili e quajti Jeanne. Më vonë në vrasjen e fallxhore akuzuarit njohur sipërmarrës Galina Haperskuyu , i cili u dënua më pas me 23 vjet në burg - për këtë dhe një sërë krimesh të tjera. Kohët e fundit, një përpjekje në magjistare lokal ishin kryer në Volgograd, për atë që na u tha.

Psikologji janë vrarë dhe jashtë vendit. Për shembull, në vitin 2015 në Armeni u vra nga një i njohur kiromant Fortune Teller dhe Ani Madzhnunyan . Saj ekspertët e policisë të trupit numërohen 58 të plagosur. Në vitin 2014, në një luftë, ai u vra magjistar i famshëm Azerbaijani dhe psikike Timur Nasirov - ai shkoi me ftesë për të vizituar, por të tjerët të pranishëm nuk e pëlqen magjistar erdhi tek ata. Në përleshje që pasoi, Timur vdiq.

Alex F ., Rreth njëzet vjet ka punuar në zbatimin e ligjit, ka thënë se arsyeja - mënyrën e jetës së psikologji dhe magjistarët. Shumë prej tyre përfshihen në qarqet e rrezikshme të komunikuar me njerëz të çekuilibruar. Disa - njerëz që sfidojnë veten e tyre, abuzuar me alkool dhe droga, kanë aftësi të kufizuara mendore. Por në të njëjtën kohë fituar para të mira që tërheq armiqtë dhe kriminelët.

Dashuria ka fuqi mbi shtrigat

Ilona Novoselova ishte një fat i vështirë. Pavarësisht moshës relativisht të re, dhe Ilona ishte vetëm tridhjetë vjeç, ajo kishte për të vënë një shumë. Le të fillojmë me faktin se Ilona - jo mjaft Ilona. Një numër i burimeve të pohojnë se si një fëmijë i ardhshëm psikike me emrin Andrew . Por pas djali moshës ndryshuar seksin e tij dhe të bëhet një vajzë, duke zgjedhur një emër të ri - Ilona.

Edhe dhjetë vjet Ilona ishte i bindur për aftësitë e tij magjike, në 12 vjet, e la shkollën dhe u përfshi në shtëpi. Nga një moshë të re, Ilona foli me shamans, clairvoyants, psikologji, mori njohuri të ndryshme ezoterike. Megjithatë, kolegët Ilona argumentojnë se ajo preferoi magji e zezë. Magjistarët Irina Bogdanova madje theksoi se me vdekjen e Ilona-së mund të sjellë qëndrimin e saj ndaj njerëzve.

hera e parë Ilona Novoselov u përpoq të bëjë vetëvrasje në moshën 19. Arsyeja ishte dashuria pashpërblyerë. Përvojat fakt psikike tregoi veten, duke thënë se një fuqi më të lartë që ajo pastaj tha - se është tepër herët që të tërhiqet nga jeta.

Pastaj në fatin Novoselova pasur momente të tjera dramatike. Për shembull, në maj të vitit 2013 Novoselov dhe të saj lover transeksuale Oleg Petrov vodhi. Stanislav Volodin, Egor Yakimov, Lisovets Nikita dhe Michael Bashurin kërkuan një shpërblim nga familja e tij psikike - 7.5 milionë rubla. Por, për fat të mirë, Ilona pas liruar nga policia. Por Oleg Petrov Ilona theu dhe filloi të takohet me Artyom Besov - burrë 26-vjeçar i ri, edhe një psikike, i cili erdhi nga Chelyabinsk. Ai, si Ilona, me magji të zezë, letra tarot. Ndoshta një grindje me të, sipas miqve të Ilona Novoselova, dhe trokiti vajza-psikike nga një ulluk. Çfarë duhet të bëni, dashuri, dhe janë subjekt i një magjistare.

"Witch Black" shkelur ligjet e ekuilibrit të forcës?

Njohur psikike dhe mprehtë Rafael Zamanov tha "Free Press", se ai fliste me kohë Ilona të gjatë, kur ka askush nuk e dinte.

- Kjo ishte dhjetë vjet më parë - thotë Rafael Zamanov . - Dikush dha Ilona numri im i telefonit, ajo veten se çfarë duhet të bëjmë për të mësuar në lidhje me ju. Ndjeva si Ilona do të jetë një sukses, ajo do të bëhet i famshëm. Por pastaj ajo tha - mos shkoni në zonat ku ju nuk mund të trajtojë, nuk e thyejnë ligjet e forcave të ekuilibrit. Pastaj Ilona më tha se ajo ishte një magjistare e zezë dhe ne janë të ndryshme.

"PS": - magjistare e zezë?

- Po. Nga rruga, bota e psikologji Moscow - ". Fshat i madh" a Ne të gjithë e njohim njëri-tjetrin. Unë personalisht, ose në mungesë të njohur me të gjitha kapital shtrigat, magjistarët, shtrigat. Ata ecin deri tek unë për të përmirësuar shëndetin e tyre dhe të dinë të ardhmen e tyre. Për mua gjëja më e rëndësishme është se ne jemi të gjithë të barabartë para Zotit. Dhe nuk është e gjallë dhe të vdekur për të. Gjëja kryesore - për të ndihmuar njerëzit, nuk mashtrojnë dhe nuk ndërhyjnë me fuqitë më të larta.

Ajo do të jetë interesante:   dita kur farmacisti NË RUSI

"PS": - A është një psikike të vërtetë mund të bëjnë vetëvrasje? Në fund të fundit, i cili, nëse nuk është një mprehtë për të parashikuar veprimet e tyre? Ose psikologji janë njerëz shumë dhe asgjë nuk është e huaj për ta, duke përfshirë edhe depresion të rëndë?

Vdekja e Ilona e vështirë për të shpjeguar. Ndoshta ajo e kishte shkelur sigurinë në komunikim dhe duke punuar me njerëzit. Dëmtimi, e cila dërgon ajo hiqet ose kthehet prapa dhe psihomagiya jo të qëndrueshme. Jeta personale për shumë psikologji - një boshllëk serioz. Por jo të gjithë mund të jetë me ne ardhshëm. Ilona vetëm mund të merrni të lodhur nga stresi.

"PS": - Ilona ishte një transeksual?

- Ilona - një njeri - një humanoid hibrid. Magician zezë në trupin e katit të tretë. Ajo ka kaluar nëpër shumë operacioneve komplikimet e lidhura. Transformimi i të gjithë forcave të majta - jo vetëm fizike, por edhe mendore, energjik.

"PS": -A gjasat që Ilona mund të eliminojë? Si mund të konkurrencës të zhvilluar ndërmjet psikologji?

- Ilona kishte shumë armiq, The ziliqar. Kjo nuk është befasuese, duke pasur parasysh se aktivitetet në të cilën angazhohet. Sigurisht, konkurrenca mes magjistarëve, magjistarët i pranishëm. Njerëzit janë të gatshëm të paguajnë para të madhe për një ndihmë të tillë. Por aq sa unë e di, vështirë se dikush në mes nesh do të shkojë për të kryer një krim të tillë. Ne kemi mënyrat tona për të ndikuar ata me të cilët ne jemi në konflikt.

"PS": - A është Ilona komunikojnë me kolegët në profesion? A asnjëri prej tyre nuk parashikoi fundin tragjik të një psikike dhe nuk mund të parandaluar atë, për të kontaktuar me një koleg?

- Kam biseduar me Ilona në telefon. Sigurisht, ajo pozicionuar veten si një magjistar i zi, por në zemrën e tij ishte i sjellshëm dhe të pambrojtur. Kjo ndodh shpesh. Ne ishim aq afër që unë mund të ndjehen rrezikun e saj të afërt. Por në fillim të komunikimit, I paralajmëruar - nuk hidhen mbi kokën tuaj dhe të ngjiten në ferr, apo jo të jetë e mirë. Kjo ndodhi ajo që ndodhi.

Ajo ishte mësuar se viktima ILONA NOVOSELOVA kalojë ...

Dy ditë më parë, vdiq finalist i sezonit të shtatë të emisionit "Beteja e psikologji," Ilona Novoselov. Shkaku i vdekjes ishte një rënie psikike nga kati i gjashtë. Nga fjalët e nënës Ilona-së, para tragjedisë Novoselov kishte një luftë me të dashurin e saj Artem Besov . Miqtë dhe të afërmit e UPT ndjerit arsyet përpara të ndryshme për shkak të cilat ka ndodhur tragjedia. Sipas versionit paraprak, Novoselov vetëm të kërkuar për të trembë të dashurin e saj, por nuk është mbajtur në dritareje. Shkaku i vdekjes mund të shërbejë alkoolit dhe paqëndrueshmërisë mendore Ilona.

Gazetarët mësuar se shumë kohë para se tragjedia Ilona Novoselov marrë trajtim në një klinikë psikiatrike. Kjo u njoftua nga stafi komerciale të universitetit, ku numri i studentëve psikike. Sipas mësuesin, Ilona nevojë për një diplomë psikologu. klasa yll nuk ka shkuar, por vetëm të japë mësimdhënia nëpërmjet përfaqësuesit të tij. Megjithatë, për semestrin e dytë pagesa Ilona Novoselov nuk është bërë, pas së cilës ajo ishte kërcënuar dëbimin. Më pas përfaqësuesi Ilona raportuar se ka pasur një Novoselova fortë një avari nervor dhe duhej të trajtohen në një spital psikiatrik. Studimet Ilona nuk kanë paguar për atë ende u përjashtua nga universiteti, tha "Moskovsky Komsomolets".

Recall Ilona Novoselov është i njohur si një nga anëtari më i diskutueshëm "Beteja". Vëzhguesit dhe skeptikët pyetje të vështira që ajo mund të përgjigjet me shpejtësi dhe pa përmbajtje, në qoftë se ajo ndërhyrë me, mund të them obscenely. Në rastin e stresit Ilona lejuar veten për të pirë duhan para kamerave. Por sjellja skandaloze e Ilona Novoselova ndërsa të shtënat më shumë se kompensuar nga kalimi me sukses të testit. Nga fillimi i sezonit të shtatë të "Beteja" ajo ka bërë një lider i njohur në shfaqje televizive. Sipas rezultateve të audiencës drejtë vote Ilona Novoselov ishte i dyti, përpara Bakhyt Zhumatova. Fituesi ishte atëherë Alex Pokhabov. Pas marrjes pjesë në "Battle" Ilona ndihmoi të kërkuar për të zhdukur dhe për të hetuar krimet në projektin "Psikologji janë hetues."

Shih gjithashtu:

Star "Battle psikike" Ilona Novoselova vdiq pasi bie nga kati i gjashtë

Fituesit e të gjitha stinët "Beteja e psikologji," nga Natalia Vorotnikova Julia Wang

Shto një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *